Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Heroes w TVP

Rozmowy dotyczące kanałów Telewizji Polskiej i ich pozycji programowych.
piti

Heroes w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: piti » (śr) 11 kwie 2007, 20:59

TVP kupiła prawa do emsiji znakomitego amerykańskiego serialu! jak zapewne wiecie jest to Serial Heroes :) Co sądzicie na jego temat ?

Czy osiągnie ruwnie wielką popularność jak za Oceanem?

Moim zdaniem będzie to wiosenny hit :) premiera w polskiej TVP1 juz nie bawem jak donosi http://bohaterowie.serialnie.pl Więc nie pozostaje nam nic jak oglądać i czekać na reakcje opinii telewidzów :)

Awatar użytkownika
macias
Coś z niego/niej będzie
Posty: 220
Rejestracja: (czw) 11 sty 2007, 13:44
Lokalizacja: 71

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: macias » (śr) 11 kwie 2007, 23:33

Fajny serialik. Przyjemnie się ogląda te wszystkie postaci z nadprzyrodzonymi mocami. :)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (śr) 11 kwie 2007, 23:39

macias pisze:Fajny serialik. Przyjemnie się ogląda te wszystkie postaci z nadprzyrodzonymi mocami. :)
Pierwsze słyszę o tym serialu, ale teraz już wiem, że nie będę go oglądał :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

piti

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: piti » (śr) 11 kwie 2007, 23:50

michal pisze:Pierwsze słyszę o tym serialu, ale teraz już wiem, że nie będę go oglądał :)
Tylko zebyś czasem nie załował ze za szybko go oceniłeś:P powiem Ci jedno niegdy nie lubiłem takich klimatów wręcz nie miałem z nimi nic wspulnego i napewno nie chciałem mieć! Podobnie jak Ty nie miałem zamiaru oglądać lecz gdy byłem chory jedyne czego nie widziałem a miałem na kompa to własnie ten serial i zaryzykowałem i powiem tyle NIEZAŁUJĘ :) naprawde warto obejzeć przynajmniej 2-3 odc a wtedy dopiero coś oceniać :)

ITD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: ITD » (śr) 13 cze 2007, 15:47

swietny serial. Az mnei zdziwlilo ze jeszcze w stanach nie wyemitowali calego 1 sezonu a juz jest w Polsce i to na TVP. Obejrzalem juz caly sezon i czekam na wrzesien az nakreca drugi. Jak ktos lubi klimat x-mena to na pewno mu sie spodoba. Wolno sie rozkreca co prawda ale pozniej juz jest swietnie :)

ITD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: ITD » (śr) 13 cze 2007, 15:49

Mam też nadzieje, że nie będą go dokręcali na siłe, tak jak jest to w wypadku Prison Break. Miał być jeden sezon PB, a że przynosił dochody zrobili kolejne epizody i teraz z tego juz wyszlo wiekie wiecie co :P

Chociaż jeśli o Herosów chodzi jest wiecej możliwości dokrecania, herosow i przeciwnikow moze być coraz więcej. Zaś przez ile sezonów można uciekać z więzienia?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (śr) 13 cze 2007, 16:52

A ja przegapiłam 1 odcinek a ponieważ nadają po 2 to niestety przegapiłam od razu 2 odcinki :/

No i się już nie wkręciłam a szkoda bo chciałam to oglądać ;)
No ale tak to jest, że o 20.15 mam już włączone W11 i zapominam przełączyć :D
^@^
Obrazek

ITD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: ITD » (śr) 13 cze 2007, 16:57

ja mam caly sezon.

ODPOWIEDZ