Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

WIKTORY !!!

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: tobi » (pt) 13 maja 2005, 0:14

michal pisze: By? prezenterem i reporterem, który zmar?. Je?eli czegoś faktycznie dokona? to powinien dosta? nagrod? za ?ycia. A wiesz, że tak by się nigdy nie sta?o, bo w rzeczywistości nic takiego nie zrobi?. Mia?by szans? gdyby jako w pe?ni zdrowy cz?owiek zastąpi? Lisa i prowadzi? fakty w cyklu poniedzia?ek-czwartek. Nie dosta? Wiktora, to znaczy, że niewystarczająco dużo zrobi?. O ile jeszcze mogę zrozumie? posmiertne awanse czy ordery, aby była większa renta, ale dawanie Pawłowskiemu nagrody Dziennikarza Roku tylko dlatego, że zmar? i jest ci??ka sytuacja w rodzinie jest dla niego uw?aczająca.
doktorfaustus1 pisze:Dlatego tym bardziej zadziwi? mnie miesi?cznik Press. W jaki sposób można było decydowa? o miejscu dla Pawłowskiego i Milewicza? Czemu jeden dosta? pierwsze miesjce, a kolejny drugie?
A tak swoją drogą zgadzam się z Micha?em. Jakoś nie uda?o mi się zapami?ta? śp Marcina Pawłowskiego w roli wybitnego reportera. By? może to wina Lisa (poszukaj Aniu w wywiadzie z Waltrerem - jest tam coś wspomniane...) W mojej pami?ci pozostanie raczej ze wzgl?du na ogromne cierpienie, walk? do ko?ca i dawanie nadziei innym. I to chyba wa?niejsze ni? jakieś reporta?e i materiały.


Jesteście okrutni....byście w piekle się spalili :twisted:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: michal » (pt) 13 maja 2005, 1:28

tobi pisze:Jesteście okrutni....byście w piekle się spalili :twisted:
Wydaje mi się, że Marcin nie chcia?by, ?eby się nad nim litowano. Przypomnijcie sobie jak mówi?, że się denerwuje jak ludzie zwracają uwag? na jego chorob?, a nie na treś? serwisu. Nie po to się on pojawia? w studiu, aby na siebie zwraca? uwag?, ale ?eby robi? to co mu dodaje si?y. A ta nagroda Press była w?aśnie taką formą litości. Tak samo te apele o Telekamery i Wiktory, a nast?pnie obra?anie się, że ich nie dosta?.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Gość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Gość » (pt) 13 maja 2005, 16:49

doktorfaustus1 pisze:(...) Czemu jeden dosta? pierwsze miesjce, a kolejny drugie?
Pewnie dlatego, że nagród nie przyznawa?a jakaś specjalna komisja, a wiele redakcji różnych mediów z ca?ej Polski. Oznacza to mniej więcej tyle, że tak po prostu roz?o?y?y się g?osy. Nie wspominając już o tym, że panowie wcale w podobny sposób nie umarli, co można by wywnioskowa? z lektury Twojego, Ma?ku, posta... :huh:

Maciek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Maciek » (pt) 13 maja 2005, 16:53

Tym Gościem byłem ja, Maciek. Zapomnia?em, że to Forum troch? inaczej dzia?a, i zapomnia?em się zalogowa?...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Ania » (pt) 13 maja 2005, 18:40

A ja uwa?am że M P nie dosta? Wiktora tylko dlatego ze jako zmiennik Lisa było to niemo?liwe gdyby nie zachorowa? to na pewno przeją? by Fuckty co zapewne oszcz?dzi?o by nam A*tomata :?
Sądz? ze napewno z nim Anitą i Pochanke Fakty były by o wiele lepsze.
Nie wypowiadam się o tym jakim by? reporterem bo szczerze mówiąc nie utwki? mi w pami?ci. Wi?c nie moge powiedzień ze dla mnie akurat tutaj by? wybitny... Ale by? świetnym prowadzącym i chociazby za to mus się te nagrody nale?a?y. Co do ci?zkiej sytuacji majątkowej to bym nie przesadza?a na pewno mało nie zarabia? a Zuzia dostanie bardzo du?ą rent?. Wątpi? tez by TVN kaza? jego ?onie zwraca? koszty leczenia za które zap?acili.Tak więc sądze ze te nagrody były raczej formą uznania z czym się oczywiscie zgadzam.
Nie wspominając już o tym, że panowie wcale w podobny sposób nie umarli, co można by wywnioskowa? z lektury Twojego, Ma?ku, posta...
Ma?ku a co to za różnica ?? jak odeszli ? czy dla dokona? dziennikarskich am to jakieś znaczenie ? Jeden zginą? bardzo tragicznie drugi bardzo d?ugo cierpia? powinni dosta? byli to samo miejsce ale TVP się zemści?a i tutaj odpowiedz dla TOBIEGO otó? na telekamerach uczczono minutą ciszy czy jakoś tak tylko śmier? Waldka o Marcinie zapomniano bądz celowo pomini?to. A ja np. wol? by nagrode dosta? świetny cho? zmar?y dziennikarz ni? banda ?yjących a nie reprezentujacych sobą nic tylko poze i znajomości... Z resztą na pewno akurat masz racj? że Marcin na pewno nie chciał by sie nda nim litowano ale to nie ma nic do rzeczy proponuj? Ci Michale poczyta? ksią?k? Kamila Durczoka.Gdzie mówi jaką nadziej? on i Marcin dawali i dają ludziom chorym chocia?by za to mu się ta nagroda nale?a?a. Pami?taj że on nigdy tak jak i Waldek nie przesta? by? dziennikarzem.

Tyle ode mnie w tej kwestii dziekuj?...
^@^
Obrazek

Maciek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Maciek » (pt) 13 maja 2005, 19:41

No, to przepraszam, bo dla mnie takie mszczenie się TVP jest ohydne, nieludzkie. Wydaje mi się też, Aniu, że poruszanie tu przez Ciebie kwestii jest zb?dne, bo oczywiste.
Dla mnie Marcin Pawłowski by? wyjątkowy, a - czego nawet nie próbuj? ukrywa? - Waldemara Milewicza praktycznie nie zna?em. Jedyne zaś jego relacje, które widzia?em, nie podoba?y mi się za bardzo - były przesadnie nasączone emocjami, ludzkim dramatem, często poparte także chybionymi argumentami. Kiedyś, na przykład, opowiedział widzom o "tysiącach zabitych" podczas, gdy było ich w rzeczywistości kilkudziesi?ciu. Może to było spowodowane specyfiką life'ów, nie wiem.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 13 maja 2005, 20:28

Ma?ku nie mogę zgodzi? się z Twoją opinią. Rozumiem, że jesteś m?ody i masz prawo nie pami?ta? czy wr?cz nie zna? materiałów i dokona? Waldemara Milewicza, (wszak gdy On relacjonowa? Ty by?eś ma?y i pewnie w pi?k? gra?eś - to norma, nie traktuj tego jako uszczypliwoś?.)
Mo?e wiec zobacz co zrobi?, gdzie by? i czemu tak wielu ludzi wciąż go pami?ta. Polecam link:
http://www.tvp.pl/dziwnyswiat/home.htm
Oczywiście na stronie są tylko materiały i relacja od 2000r. Zapewniam, że i wcześniej dokona? wiele. Has?em "Chybione argumenty" po prostu się kompromitujesz. Racji nie masz. Milewicz tworzy? materiały i relacje o których się mówi?o. By? tam gdzie wielu ba?o się jecha?.

Nie chc? abyśmy prowadzili tutaj jakąś konkurencje mi?dzy osobami, które nie ?yją. Powiem tylko, że Marcina Pawłowskiego podziwiam, ale bynajmniej nie za materiały. (Tymi nigdy nie podbi? mojego serca.) Natomiast sam chyba zgodzisz się, że czasami nie wypada dawa? nagród zmar?ym (przynajmniej nagród od widzów - to niesmaczne) Press mógł w inny sposób odznaczy? ich za prac? i wieloletnie poświ?cenie.

Daruj sobie has?a typu "Mszczenie TVP" - nie wiem za co.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Ania » (pt) 13 maja 2005, 21:49

Oj Fuastusie musze się z Mackiem zgodzi? co do tego ze by?ą to jednak chamska zagrywka TVP i sądze ze raczej celowa...
I to by było na tyle... reszta jest po stronie Faustusa. Milewicz robi? bardzo dobre reporta?e polecam np ten o trz?sieniu ziemi w miescie Bam... bardzo wzruszający ale i dobry.
Te? uwa?am ze porównywanie jest bez sensu obaj byli swietni z tym ze ka?dy z kim innym
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 14 maja 2005, 9:42

Wcią? nie rozumiem, czemu TVP miałaby się mści?. Zresztą to nie ona o tym decyduje. Wida? ktoś w Akademii Telewizyjnej myśli i nie pope?ni? afrontu - Wiktor za śmier?.

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: viper » (śr) 25 maja 2005, 19:04

Nie zapominajmy, że śp. Marcin Pawłowski świetnie relacjonowa? atak wojsk USA na Irak - prowadzi? program d?ugo, przez 5 godzin i to w nocy. Niektórzy widzieli w nim nawet nast?pc? Tomasza Lisa. Tego jednak nie zauwa?ono przy rozdawaniu Wiktorów.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 25 maja 2005, 20:01

Czy Wiktory przyznawane są za dzia?alnośc z przed kilku lat, czy za rok ubieg?y? Przy okazji ciesz? się, że wspomnia?eś o ataku na Irak. To w?aśnie wówczas Lis pokazał jak bardzo zale?y mu na pracy zespo?owie i rozwoju zawodowym kolegów. Kiedy inni zapierdalali (wybaczcie s?owo) przez ca?ą noc, pan Lis pojawi? się w studiu o 6 rano, aby oznajmi? milonom Polaków, że USA rozpocz??y wojn?. Oczywiście póŸniej nikt inny nie miał dost?u do głównego wydania Faktów. Wiadomo - trzeba promowa? w?asną osob?...
PS nieśmiało zauwa?am, że to TVP pierwsza poinformowa?a o rozpocz?ciu dzia?a? wojennych w Iraku.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Ania » (śr) 25 maja 2005, 21:42

a Informacje Polsatu o wojnie w Afganistanie... :?

co do TVP to nie chodzi o zemst? tylko poprostu o kultur? pewną i tyle... jedni jak TVN umieją się zachowa? - vide Anita a inni nie i tyle.
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: viper » (śr) 21 sty 2009, 17:45

Transmisji z wręczenia wiktorów nie będzie w TVP
Michał Rogowicz, 21 stycznia 2009, godz. 16:18

Telewizja Polska nie będzie transmitować gali wręczenia Wiktorów. Nowy zarząd TVP zmienił decyzję swoich poprzedników.
Wiktory są przyznawane od 1985 roku przez Akademię Telewizyjną. Stary Zarząd TVP z Andrzejem Urbańskim na czele, zdecydował, że galę Wiktorów 23 lutego pokaże Jedynka. Jednak nowy Zarząd cofnął tą decyzję, ponieważ uroczystość ”nie spełnia oczekiwań telewizji publicznej i jej widowni wiążących się z imprezami o tym charakterze”.

Z taką decyzją liczył się pomysłodawca nagrody i prezes organizującej plebiscyt firmy producenckiej Media Corporation Józef Węgrzyn. – To jest zawsze dylemat telewizji, czy pokazywać imprezę, na której większość nagród dostaje konkurencja – powiedział Węgrzyn.

Według nieoficjalnych informacji, Media Corporation prowadzi już wstępne rozmowy o transmisji Wiktorów z TVN-em i Polsatem.

Źródło: press.pl
Ciekawe, kto poprowadziłby tę galę - w TVN pewnie Kinga Rusin, a w Polsacie Krzysztof Ibisz.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: Haello » (śr) 21 sty 2009, 19:55

W TVN do towarzycha ktoś z nich: Hubert Urbański, Maciej Prokop lub Olivier Janiak
Polsat: Agata Młynarska....dalej nie wiem. Cichopek odpada bo jest kandydatką do kategorii ..."Prezenterzy" :smiech:
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: michal » (czw) 06 maja 2010, 21:38

W tym roku będzie na żywo transmisja z Wiktorów w TVP1. Trochę później niż zwykle (o 21:35) i w dodatku w piątek (21 maja).

O 21:20 będzie program "Wiktory 2009 - Czerwony dywan", czyli chyba przyjazd gwiazd na miejsce gali. Również na żywo. Albo coś w stylu kulis jak w Opolu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ