Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kamera internetowa w redakcji "W".

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Kamera internetowa w redakcji "W".

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Przemek » (ndz) 24 kwie 2005, 12:31

Wzwiązku z weekendem z "W" zamieszczam pare fotek redakcji wiadomości!

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

?adne fotki??

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Redakcja "Wiadomości" - wygląd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (ndz) 24 kwie 2005, 18:07

Przemek pisze:?adne fotki??
?adne. Ta kamerka jest w ogóle ciekawa i funkcjonalna. Nie doś?, że można ?atwo zapisa? zdjęcia, to pokazuje archiwum i aktualny czas w momencie zrobienia zdjęcia. I w ogóle jest wyra?na.

Ja dopiero w nią spotrzeg?em, jak napisa? o tym w wątku doktorfaustus1 (w piątek wieczorem). Potem zauważyłem archiwum kamerki oraz że początkowo było inne uj?cie (na godzin? drugą ni? obecnie). A co tam wczesniej widzia?em... - Sukmanowską, Dzikowską (chyba wysy?ającą SMS), Wajd? i Olesia rozmawiającego z innym panem, a potem gadającego przez telefon. Tak?e z bardzo bliska czyjąs twarz (pewnie tam gdzie kamerka mają jakieś ksiązki lub akta albo by? to informatyk od kamerki). Przy tym komputerku z przodu pracowa? jakiś facet, a potem jakaś młoda kobieta, jednak przez większoś? czasu by? on pusty. Po po?udniu (nadal piątek) zmienili ustawienie kamery na obecne, a po?niej wstawili jakąś bi?ą podk?adk? z lewej. Od soboty wieczora na szcz?ście już jej nie ma. Oprócz tego kamerka nieczynna była w piątek od 6 do 10 i nie zawiera?a z tego okrsu zdj?? w archiwum. W sobot? zauwa?y?em, że tamto archiwum już jest niedost?pne i obejmuje tylko kilkanaście ostatnich godzin i tamto uj?cie przepad?o. Myśla?em, że już zawsze ca?oś? i zdj?? z dnia na dzień będzie coraz więcej. Ale jak widz? Kwiatek zapisa? :) Super, ale u mnie okienko z kamerą jest mniejsze ni? te Twoje zdjęcia. Zapisuje się jako większe?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 24 kwie 2005, 19:24

Co pewien czas obracają tym cude?kiem. Podejrzewam, że robią to podczas kolegium redakcji etc pokazujac pusty róg newsroomu. Tez zapisuje co ciekawsze uj?cia. Mozemy sobie zorbi? galreir pracowników :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (ndz) 24 kwie 2005, 19:54

doktorfaustus1 pisze:Co pewien czas obracają tym cude?kiem. Podejrzewam, że robią to podczas kolegium redakcji etc pokazujac pusty róg newsroomu. Tez zapisuje co ciekawsze uj?cia. Mozemy sobie zorbi? galreir pracowników :D
Nie chcą pokazywa? kolegium? Z tego co widzia?em na filmach to ono się odbywa po prawej stronie kamery czyli ich głównych aktorów, którzy siedzą przy ścianie nie obejmuje. Filmowane stanowisko to jest chyba to, na którym siedzia? wtedy Górecki.

Rzeczywiście oni tym kr?cą. Teraz jest jakieś siódme uj?cie. Może szukają najlepszego?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 25 kwie 2005, 14:54

Oto zdjęcia, które zapisa?em. Na kilku widać dyskusj? Olesia z Ziemcem, jest równie? Dominika D?ugosz oraz Robert Kozak. W oddali pojawia się chyba Darek.... :D (PS jedno zdj?cie pochodzi z niedzieli - Oles w jasnym sweterku)
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 29 kwie 2005, 15:53

Czasami można znale?? ciekawe fotki. Np na całym zdj?ciu kawa?ek grzywki, czo?a i twarzy Eli Byszewskiej. :D

A tutaj R. Kurowski podczas kolegium redakcji.
Obrazek

Tutaj grupa - Adamczyk, Kuś, Gasi?ski.
Obrazek

A dzisiaj przez cały dzień pokazują... okno w redakcji. Chyba obrócili kamer? w z?y sposób. Zaglądam tam od 13.00 i powoli irytuje mnie ten podgląd.
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (śr) 04 maja 2005, 4:01

Ma?y fotoreporta? jak Piotr Sobczy?ski pracuje nad swoim tekstem do Wiadomości Sportowych. Zaczyna o 18:30, ko?czy o 19:20, kilka razy przerywa i gdzieś wychodzi. Zapraszam.

***********

18:30 - "Zaraz przyjdzie Piotrek. W?acz? mu komputer."
Obrazek


18:31 - "No to jedziemy."
Obrazek


18:32 - 18:33 - praca pod czujnym okiem prawdopodobnie obs?ugi technicznej redakcji
Obrazek
Obrazek


18:35 - "Hmm, jakby to inaczej ują?? Przecie? tak jest bez sensu..."
Obrazek


19:04 - "Czas goni, trzeba sie spieszy? !"
Obrazek


19:06 - "Cholera, znowu musz? iś? coś sprawdzi?."
Obrazek


19:12 - "Nie zda??. Z nerwów znowu obgryzam paznokcie..."
Obrazek


19:14 - "Chyba coś popsu?em! Pomó?!"
Obrazek


19:20 - "Piotrek przed chwilą przeniós? już się na inny komputer. Z tym znowu mamy problem. Z niego chyba już nic nie będzie. : ( "
Obrazek


19:22 - "Spróbuj? sam coś zdzia?a?. Mimo że sie na tym kompletnie nie znam, to może jednak uda mi się go jeszcze uratowa?. B?d? bohaterem."
Obrazek


19:31 - "To ja go Piotrkowi w?ączy?em, czuj? się więc wspó?odpowiedzialny za to co się sta?o. Ja go naprawi?."
Obrazek


19:34 - "Czy jest ktoś na sali kto się zna na komputerach? Mamy bardzo powa?ny problem! Pomó?cie!"
Obrazek


Ten gostek siedzia? jeszcze 15 minut, czasem wychodzi? po coś a? w ko?cu sobie poszed? na dobre.


19:50 "Prosz? państwa. Od dziś w redakcji mamy o jednego kompa mniej. S?u?y? nam tyle lat. Cześ? jego pami?ci."
Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 04 maja 2005, 9:29

Czemu na tych zdj?ciach nie ma zegara w górnym rogu? A może to obraz z innej strony? Ta, którą mam w ulubionych nie dzia?a.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: michal » (śr) 04 maja 2005, 16:14

A jak Ty zapisujesz te zdjęcia? Print screenem i potem zmieniasz na jpegi?


Ja, tak jak Kwiatek, na swoich zdj?ciach nie mam na górze zegara, ponieważ jak najedzie się na obraz myszką, to pojawia się w rogu dyskietka. Po klikni?ciu w nią zapisuje się obraz bez zegara i jest on w ogóle większy ni? to co widzimy w kamerze.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 04 maja 2005, 18:19

Tak print screen'em - widze jednak, że ?le robi?em. Jednak teraz ta kamerka nie dzia?ą - przynajmniej u mnie. A u was? (Tj mam zatrzymany obraz z nocy)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: michal » (śr) 04 maja 2005, 20:29

Ja bardzo rzadko korzysta?em z tej kamerki i nie wiem czy mam prawo ocenia? czy dzia?a poprawnie. U mnie w ka?dym razie też jest noc - dok?adnie minuta po pó?nocy 25 kwietnia. Wcześniej można przegląda? ca?ą sobot? i niedziel?. Ale może dlatego, że chyba ostatni raz tam zagląda?em w?aśnie w nocy z niedzieli na poniedzia?ek.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (czw) 05 maja 2005, 18:45

A może byś tak napisa? co masz w tej kamerce, co? Czy ten sam dzień i moment jak u mnie czy co innego....
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 05 maja 2005, 20:25

Mam widok na newsroom w nocy. W pewnym momencie kilka dni temu pojawi?y się pierwsze k?opoty - tj porzesuwa?y się godziny ze zdjeciami (były nieadekwatne - tj o 19.00 zgaszone świat?o, oś z czasem dwukrotnie wskazywa?a pó?noc etc) Potem wszystko wróci?o do normy. Ale od kilku dni jest widok w nocy - czyli wy?ączyli t? kamerk?. Wszystko stoi w miejscu, nic się nie zmienia, nie pojawiają się nowe zdjecia. A szkoda.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: michal » (czw) 05 maja 2005, 22:15

Ja tak już pisa?em mam też noc, ale za ka?dym razem ściągają mi się tylko te same zdjęcia z soboty i niedzieli (23 i 24 kwietnia). Dziwne to wszystko, bo za ka?dym razem wygląda jakby ściąga?y się z ich serwera.

Ktoś nas wtedy pozdrawia?. :lol:

Obrazek
Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 06 maja 2005, 9:19

Raz na tym stole podczas redakcyjnego kolegium siedzia?a taka d?guow?osa młoda blondynka i przebiera?a nó?kami. Nigdy wcześniej jej tam nie widzia?am - może jakaś sta?ystka lub asystentka. Musz? poszuka? tych zdj??.

ODPOWIEDZ