Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kamera internetowa w redakcji "W".

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: michal » (pt) 06 maja 2005, 12:45

doktorfaustus1 pisze:Musz? poszuka? tych zdj??.
KONIECZNIE :!: :!: :!: :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: michal » (sob) 07 maja 2005, 19:01

Facet, którego zamieści?em wcześniej jak przygląda? się kamerze, pojawia? się tego dnia wielokrotnie. Wita? się z internautami w po?udnie, pod wieczór zaś widać go na zdj?ciach w towarzystwie Jaros?awa Olesia. Jedno z nich doktorfaustus1 już zamieszcza?.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


W ogóle tego dnia kamera cały czas w?drowa?a co kilkanaście minut raz w prawo, raz w lewo i podejrzewam, że w?aśnie ten facet ją przekr?ca?. Uda?o mi się z?apa? r?k? i widać było czarny sweter.

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 07 maja 2005, 20:31

Jezeli sie nie myl? widać go było podczas weekendu z "W" podczas kolegium redakcyjnego. Ale r?ki ucią? sobie nie dam. Może to jakiś asystent lub sta?ysta?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: michal » (sob) 07 maja 2005, 23:25

Zdj?cia tego faceta są w?aśnie podczas tamtego weekendu, a dok?adnie z niedzieli. Jednak podczas ca?ego dnia nie ma śladu kolegium. Od 9:30 do 11:30 zarówno w sobot? jak i w niedziel? nie widz? ?adnych zebra? czy ruchów większej ilości osób.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 08 maja 2005, 11:04

Niestety usun?li część zdje? z wraz z nimi fotki tej m?odej blondyny, która przebiera?a nó?kami na biurku, s?uchając wa?niejszych od niej.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: michal » (pn) 09 maja 2005, 20:09

Pytanie czy powy?szy gostek jest sta?ystą... By? może, ale mam wątpliwości. Dlaczego? Bo ma swoje stanowisko pracy. Nikt przy tym komputerze na przeciwko kamerki w ten weekend nie siedzia? - w pierwszych dniach pracowa?a jakaś dziewczyna i dzwoni? Oleś, ale rzadko ktoś tam urz?dowa?. Podejrzewam, że jak siedzia? on, to świadomy kamerki przestawia? ją na bok. Ma także swój firmowy kubek, który cały czas sta? na biurku, a kiedy by? z Olesiem to go sobie wzią? i pi? coś. Sta?yści chyba nie dostają na dzień dobry takich przywilejów... Co prawda nie pracowa?em jeszcze w biurze z grupa wspó?pracowników, ale wydaje mi się, że picie z czyjegoś kubka, nawet pod czyjąś nieobecnoś?, jest niestosowne i niepraktykowane.

Obrazek
Obrazek

A propos kubka - dlaczego firmowy? Tutaj z?apa?em inną osob? z takim samym kubkiem.

Obrazek

Nie wiem co jest na nim, ale chyba logo TVP lub TVP1. Niewyra?nie jednak widać. W?aściwie może to by? cokolwiek. A ta osoba w ogóle jest mi z widzenia znana. Joanna Wajda? Chyba nie, ale znana :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 09 maja 2005, 20:41

To chyba Joanna Wajda, a ten kubek ma logo TVP1 - takie same stoją na pulpicie prezenterów Teleexpresu. Wida? to pod koniec programu, podczas jazdy kamery. Kubek jest niebieski i ma ustawione pionowo logo TVP1.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: michal » (wt) 10 maja 2005, 19:55

By? może poni?ej jest na zdj?ciu Katarzyna Trzaskalska, ale mam watpliwości. Zdj?cie jest zrobione w sobot?, a wtedy wieczorem pogod? przedstawia? Jarek Kret. Pogoda jest w sobot? po porannych o 8:10, ale nie wiem w jakiej formie, bo raczej na pewno nie z balkonu. Kiedyś nagrywano te wystąpienia dzień wcześniej. Może teraz są na żywo, więc Trzaskalska mogłaby by?, ale ?eby kazali im skoro świt wstawa? tylko na jedno poranne wydanie... To zdj?cie jest zrobione ko?o 11:00, więc po co ona by jeszcze tam była? Może musi by? dwóch do ko?ca tak na wszelki wypadek? Ale czy to w ogóle Kasia?

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 10 maja 2005, 20:55

W?osy za jasne jak na Trzaskalską. A może to Kaniewska? Zresztą tam pracuje znacznie iw?cej ludzi, ale nie wszyscy pojawiają się na antenie.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: michal » (wt) 10 maja 2005, 21:40

Kaniewska to przecie? już troch? wiekowa kobieta. Na pewno nie miałaby takiego sweterka i nie ma takich chudych rąk.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 11 maja 2005, 8:20

Może to nie ona, ale kiedyś widzia?em ją w?aśnie w takim sweterku i bez r?kawniku.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: michal » (śr) 11 maja 2005, 20:44

By? może, ale jestem w stanie się za?o?y?, że akurat powyżej Kaniewska to nie jest.


Czas na kolejne ciekawe zdj?cie. Początkowo myśla?em, że jest to Sukmanowska, bo ona troch? grubsza, ale po namysle teraz mi się wydaje, że jest to Szarkowska (tak zatytu?owa?em ten obrazek) albo Gardowska. Znam skądś w ka?dym razie t? posta?.


Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 11 maja 2005, 20:50

By? może - nigdy nie widzia?em ani Magdaleny Gardowskiej ani Hanny Szarkowskiej. Bardzo ceni? prac? obu pa? i nawet chcia?bym pozna? je bli?ej. :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: michal » (śr) 11 maja 2005, 23:42

Fotka Durczoka w tej kamerce przed wgraniem zdj?? jest mi tak naprawdę nieznana i wcześniej jej chyba nie widzia?em. Warto jest więc ją sobie zapisa?. Są podobne w galeriach, ale jednak to nie to samo co widzieliśmy w kamerce.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co to za kó?eczka na stole na powy?szym zdj?ciu? Jeśli to odbicie, to czego?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Przemek » (ndz) 24 lip 2005, 9:46

Odgrzej? kotleta ale mam pewn? ciekawostk?. że w tym miesjcu co jest to biurko na zdj?ciach wy?ej (siedzi tam ten ch?opaczyna z placami u?oznymiw Victori? do 14.10.2004 by?... St?? 'Wiadomości'. Tzn. Ten wielgachny st?? ze pomara?czwego studia.

Obrazek

ODPOWIEDZ