Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Radio KIT czyli nielubiane stacje radiowe

Dyskusje o radiu w Polsce.
Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

Radio KIT czyli nielubiane stacje radiowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Poland » (pn) 16 paź 2006, 15:49

Do jakiej stacji czujecie wstręt ? Ja najbardziej nielubie RMF Maxxx jak większość , ESKA jeszcze ujdzie.
Poland - Aktywnie najlepszy

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Martin » (pn) 16 paź 2006, 15:57

Nie wiem czemu, ale czuję "wstręt" od Dwójki Polskiego Radia, a także do Radia Zet (nie wiem dlaczego). :) Najbardziej lubię RMF FM i TOK FM, chociaż lubię posłuchać czasem Jedynki, czy Trójki. ;)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (pn) 16 paź 2006, 16:58

Ja również bardzo nie lubię Radia Zet. Chodzi o dobór utworów jak i prezenterów. Jedna taka babeczka, która jest tak dobre parę lat strasznie działa mi na nerwy. Dwójki nie słucham, ale nie mogę powiedzieć o wstręcie. szanuję i cieszy mnie fakt, że jest takie alternetywne radio.

Nie lubię stacji Agory. Na częstotliwości 94,5 mieliśmy kiedyś prywatne Radio TOP, które było całkiem OK, a Agora po zakupie najpierw je zepsuła pod tą marką, a teraz co chwilę zmienia nazwy i ogłasza, że to nowa rozgłośnia. Było Blue FM, a teraz Roxy FM.

To samo robili z częstotliwością 93,6 FM. Najpierw lokalne Radio Barys (miało taki śląski charakter), a potem "93 i 6 POP FM Same Hity". To jeszcze mi odpowiadało, ale niestety potem zmieniali formaty i skaszanili sprawę. Jednak teraz chyba zrezygnowali i oddali częstotliwość innym nadawcom, bo od jakis 2 lat co kilka miesięcy nadaje tam nowa stacja - najpierw Rock FM (albo Rock Radio), potem Jazz Radio, a teraz NRJ. Jednak ta częstotliwość jest dla mnie już tak skompromitowana, że nawet gdyby tam nadawał RMF FM to bym ich nie słuchał ;)

Agora ma jeszcze na Śląsku Radio Karolina z serii "Złote Przeboje". Nie mam nic przeciwko starym piosenkom, ale tata zawsze tego słucha w samochodzie i co za dużo to niezdrowo. Im mniej Radia Karolina w moim zasięgu tym lepiej.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: tobi » (pn) 16 paź 2006, 19:31

Jazz radio było w Katowicach?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (pn) 16 paź 2006, 23:21

tobi pisze:Jazz radio było w Katowicach?
Przecież napisałem :) Rock Radiu Agory została odebrana koncesja i chyba na okres wyłonienia nowego nadawcy, aby nie było pustki pojawiło się na tej częstotliwości Jazz Radio. No i tam sobie rzepolili jakiś dłuższy czas. Od kilku miesięcy nadaje tu nowe radio NRJ - muzyka lekka, przyjemna, czasem jakieś mocniejsze brzmienia, ale nie popularna. Nie mogę powiedzieć jednak żeby była alternatywna. Nic z list przebojów.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Biedny Milioner
Przeciętniak
Posty: 105
Rejestracja: (pt) 24 lut 2006, 15:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Biedny Milioner » (śr) 18 paź 2006, 17:05

Kilka mam tych Kitowych stacji:

RMF Maxxx - Kilkanaście kawałków które są grane na okrągło. Ich playlista zmieści się na jednej płycie CD. Sama muzyka również niskich lotów. Sprawe kupowania stacji loklanych pomine bo to osobna kwestia - no ale to wstyd żeby wiadomości lokalne dla Wałbrzycha były nadawane w Krakowie.
Radio Eska - To samo co Maxxx, z odrobinie większą playlistą
RMI FM Poznań - Technawie mówimy nie :zly:
RMF FM - Wiem że niektórym się ta stacja podoba ale dla mnie to parodia radia. Przeprzydła playliściarna, durne konkursy smsowe, żadnych audycji autorskich. Temu radiu już dziękujemy :lol:

A ja w Dwójce słucham nieraz Wiadomości Kulturalnych. No i w sobote ''Klubu ludzi ciekawych wszytkiego'' nieraz też jakiegoś jazzu jak leci.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Poland » (śr) 18 paź 2006, 18:05

Vox FM - Durna podróbka Złotych Przebojów
Tak FM - Dawniej go lubiałem teraz to tragedia
RMF Maxxx Niszczyciel lokalnych stacji (nie wybaczam za Region)
TOK FM - Kiepskie radio w kiepskiej oprawie
RMF FM - Dawniej było cool dla mnie teraz jest na odwrót
Poland - Aktywnie najlepszy

ODPOWIEDZ