Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

SMOKTUNOWICZ vs. KUTYNA

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

SMOKTUNOWICZ vs. KUTYNA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Przemek » (pn) 11 kwie 2005, 8:01

Krótko: KTÓRA LEPSZA??



Odpowiadam Ja: Iwona oczywiście, kiedyś miałem ją za takie ciep?e kluchy, ale teraz sie fajan zrobi?a. A Hanka no też ją lubie ale Kutyna jest lepsza

Cho? H.S. będzie zawsze bardziej lansowana... wyjazdy za granice (Watykan) specjalne Wydania "Wydarze?".... NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: SMOKTUNOWICZ vs. KUTYNA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (pn) 11 kwie 2005, 17:56

Lubi? Kutyn? chyba bardziej od Hani. Ale czy ja Hani? w ogóle lubi?? Nie wiem. :lol: Z początku Wydarze? Iwona beznadziejnie wyglądała (fryzura), potem bardzo ?adnie. Teraz znowu wróci?a do poprzedniego maszkaro?stwa.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (pn) 11 kwie 2005, 19:25

Oczywiście że Iwona :D
spokojna stonowana z klasą nie wybyja się przed szereg i profesjonalna
Obrazek
Obrazek
Obrazek

reszta fotek i wywiad tutaj --->>> http://gala.onet.pl/5,18085,1,3,galeria.html
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (pn) 11 kwie 2005, 19:41

?adne zdjęcia. Pierwsze co pomyśla?em to że to kadry z jakiejś reklamy, w której zagra?a - kawy, tostów albo mleka.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: tobi » (czw) 14 kwie 2005, 10:16

michal pisze:?adne zdjęcia. Pierwsze co pomyśla?em to że to kadry z jakiejś reklamy, w której zagra?a - kawy, tostów albo mleka.

... bo ona taka jest:)
Wole Kutyne i to nie ze wzgl?du że pochodzi z TVN24,a Hanka z TVP. I do tego lansowana maksymalnie przez kolege -poniedkąd chyba za tej samej prezesury w tvp-kolege Lisa. WYDARZENIA prowadzone przez oboje przypomina?o mi jak teatrzyk przez wyrzuconych rozbitków. Lub spotkanie znajomych sprzed lat na żywo przy niezłej uroczystości. W?aśnie. Czemu ją zwolniono z TVP ?
Czy odeszła na w?asne ?yczenie :roll:

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 14 kwie 2005, 12:41

Odesz?ą na w?asne ?yczenia, ale jako jeden z powodów podała też duże wp?ywy PSLu w Teleexpresie - to akurat prawda.... Potem trafi?ą do Dziennika TV4, ale tam mog?a decydowa? o kolorze ścian w redakcji - większośc materiałów brali z polsatowskich Informacji. ?adnym talentem się nie popisa?a....

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (czw) 14 kwie 2005, 15:19

Smoktunowicz po odejściu z Teleexpressu przez pewien czas nie robi?a w mediach, ale po roku czy dwóch z szumem wróci?a do TVP. Wsz?dzie og?aszano jej powrót i że to wielki sukces, że uda?o się ją namówi? do powrotu. Wspó?prowadzi?a program "Magnes". By?o to ok. roku 2000-2001 By? to program o ?yciu pokolenia 30-40 latków. Prowadzili razem z nią tacy bli?niacy. Lecia? w soboty po Wiadomościach po?udniowych - 13:10. Smoktunowicz była odpowiedzialna tylko za rozmowy z goś?mi. W pierwszym programie rozmawia?a z Agatą Passent, w drugim już nie pamiętam, a w trzecim już chyba jej nie było.

Co się sta?o? Otóz Hania zrezygnowa?a. Była obra?ona na formu?? programu i twierdzi?a, że ją oszukano. Hania prowadzi?a powa?ne rozmowy o ?yciu, a bli?niacy zapowiadali lekkie reporta?e - o krawatach, o romansach w pracy, o tym czy rzeczywiście blondynki są g?upsze od brunetek. Hania zrezygnowa?a, ponieważ jak zobaczy?a efekt ko?cowy to stwierdzi?a, że nie będzie swoim nazwiskiem firmowa? taką cha??. Bli?niacy potem prowadzili program sami, a? w ko?cu spad? z anteny.

Potem up?yn?lo znowu troch? wody w Wiśle kiedy znalaz?a się w TV4.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (czw) 14 kwie 2005, 22:33

Hania powiedziała ze chce pracowa? w informacjach a nie dezinformacjach

hahaha a trafi?a do Wydarze?
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (czw) 14 kwie 2005, 23:19

michal pisze:Hania zrezygnowa?a, ponieważ jak zobaczy?a efekt ko?cowy to stwierdzi?a, że nie będzie swoim nazwiskiem firmowa? taką cha??.
w TVP cha?a :?:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: michal » (czw) 14 kwie 2005, 23:36

Ech, w tym Internecie wszystko się znajdzie. :D
Newsweek Polska nr 12/02 str. 111. pisze:
Magnetyzm wywiadowcy

Hanna Smoktunowicz

Czy warto się ?eni?? Czy m??czy?ni wolą blondynki? Od kwietnia Hanna Smoktunowicz będzie pyta? o to VIP-ów zapraszanych do nowego programu w Jedynce TVP. - Jestem dociekliwym wywiadowcą - zapewnia. "Magnes" ma przyciągną? przed ekrany trzydziestolatków. W parach i pojedynczo, bo program ma by? poświ?cony relacjom damsko-m?skim. Emisja przewidziana jest na 13.15 w sobot?. O tej porze zwykle wstają z ?ó?ek single po upojnej piątkowej nocy.
MediaNews nr 11/02 z 16.03.2002 pisze:
SMOKTUNOWICZ WRACA.

Hanna Smoktunowicz wraca do telewizyjnej Jedynki. Dawna prezenterka "Teleekspressu" poprowadzi nowy magazyn dla kobiet "Magnes". 25-minutowy program pojawiac sie bedzie w soboty o 13.10.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: scherbi » (ndz) 29 maja 2005, 9:03

Ja tez jak wiekszosc wole Iwone Kutyne. Kiedy dosc niedawno (bo juz nie mam na to czasu, ale chyba znowu zaczne to robic) namietnie Programu 1. PR, a mianowicie Wiadomości - Kutyna je prowadzila. Bardzo mi sie podoba jej postac. Wizualnie jest ciekawa i bardzo dobrze prowadzi Wydarzenia. Jest spokojna, pohamowana i tym wlasnie przemawia do mnie. jest przeciwienstwem Smoktunowicz - agresywnej blondynki, ktora zerwala sie z krotkiego lancucha pt. DZIENNIK TV4.Nie mowie wcale ze DZIENNIK TV byl zly. Lubilem ogladac ten program, tym bardziej ze dopasowany byl do moich mozliwosci - tzn 21.00 to godzina kiedy moglem spokojnie zasiasc przed telewizorem:)

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: tobi » (ndz) 12 cze 2005, 15:59

teraz to chyba Smoktunowicz vs.Kutyna, a do?ączy? do wyda? popo?udnoiwych jak na razie niejaki reporter Micha? Kwiatkowski. Ktos ogląda? i wie czy jest to jednoczesne z odsuni?ciem Guga?y. Teraz gdy się wyrabia oni go usuwają. Great idea :roll:
Nadawa? Guga?a stonowania i powagi infosów w WYDARZENIACH.
I to pod logo POLSATU wszystko :shock:

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Przemek » (wt) 26 lip 2005, 9:16

Obrazek

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Marcin » (wt) 26 lip 2005, 10:54

Kutyna - zdecydowanie. Jest po prostu jak dla mnie lepsza. hania to tylko automatyczna, ??dnie opakowana i wypromowana lalka Barbie. Tak a propos - szkoda, że nie ma już Dziennika TV4. Mia? sta??por? nadawania, by? ciekawy,, a teraz Wydarzenia TV4 to klapa.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: tobi » (czw) 10 lis 2005, 22:11

Co tak często nie ma Hani w WYDARZENIACH
wyrabia się, i wreszcie stylista nad nią bądż to POlshit, to może nie mają, więc lepiej wyglądała ostatnio

ODPOWIEDZ