Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

[Polsat] - 24 Godziny

Interesujące programy TV komercyjnych.
Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

[Polsat] - 24 Godziny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Martin » (śr) 11 paź 2006, 15:42

Co sądzicie o, według mnie, najlepszym serialu telewizyjnym nadawanym w Polsce. Ogląda ktoś oprócz mnie i Anii? Mimo, że w USA od stycznia 6 sezon, to w Polsce dopiero drugi. ;( :/ . To nie koniec wad jego emisji w Polsce. Zamiast w prime time, gdzie królują debilne seriale typu "Ale się kręci", nadawany jest po godzinie 23.00.

Do niedawna co tydzień można było obejrzeć dwa odcinki, co skutkowało tym, że spać chodziłem dopiero po 1.00 (raz nawet o 1.30 :evil: ). "Dzięki" temu na fizyce mi odwalało od niewyspania. Od trzech tygodni natomiast jeden odcinek tygodniowo.

Już w najbliższy wtorek ostatni odcinek drugiej serii. Nie wiecie, czy można go gdzieś ściągnąć w internecie? Jestem bardzo niecierpliwy. :x

Jak chcecie, to podaję wam linka do wszystkich odcinków 3 sezonu: http://www.24.freehost.pl/index.php?id= ... d&dz=video a tutaj ściągacie napisy: http://www.24.freehost.pl/index.php?id= ... &dz=napisy Nie wiecie jak je zgrać z filmikiem?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (śr) 11 paź 2006, 16:08

Ja oglądam ten serial choć 2 seria już mnie tak nie bawii jak 1 ;)
Moge podać miejsce sciagniecia ostatniego odcinka ale na PW ;D

Mnie też drażani ta pora ale jest wymuszona niestety tematyką filmu. Dodam jeszcze ze nie zapomne POLSATOWI :[ ostatniego odcinka 1 serii
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: And » (pt) 03 lis 2006, 0:20

Obrazek

W listopadzie na Canal+ będzie 4. sezon :D A ja dopiero widziałem pierwszy i pół drugiego... Trza będzie jakoś nadrobić :x Chociaż parę lat temu czytałem, że trzeci sezon był bardzo słaby. Ponoć Kimberly miała zostać agentką CTU. Co znaczy, że jej pewnie nikt nie zaciukał z drugim sezonie (a szkoda) ;)

Co do ostatniego odcinka 1. serii, to jestem tego samego zdania, co Ania :zly: Mimo, że widziałem go już wcześniej kilka razy, to bardzo chciałem go zobaczyć i strasznie mnie wkurzyło to, co zrobili :zly:

A pamiętacie, jak w 2003 roku Polsat zorganizował taką "wielką" akcję, w której można było wygrać w różnych konkursach bilety na kinowy pokaz wszystkich 24 odcinków? To było chyba w listopadzie, czyli jeszcze zanim Polsat pokazał wszystkie odcinki. Była to wielka sensacja, tyle, że taką samą akcję zrobił Canal+ już przed wakacjami :x (tylko nie w kinie, a w tv) :)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (pt) 03 lis 2006, 14:40

Jak dla mnie to już ta 2 ga seria dosyć słaba by ła ale z tego co widziałam na trailerach to 5 sie zapowiada ciekawie ;)

W 3 podobno jakiś wirus ma być a Kimberly faktycznie zostanie agentką CTU :)
A pamiętacie, jak w 2003 roku Polsat zorganizował taką "wielką" akcję, w której można było wygrać w różnych konkursach bilety na kinowy pokaz wszystkich 24 odcinków?
Tak to było bicie rekordu ;)
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Martin » (pt) 03 lis 2006, 18:44

A ja jestem świetny. :x Pierwszego nie obejrzałem, drugi tak, trzeciego nie, a czwarty obejrzę. To się nazywa oglądanie "w kratkę". :what: :/
Zagadka:Ile kosztuje jeden sezon na DVD?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (sob) 04 lis 2006, 10:53

Zagadka:Ile kosztuje jeden sezon na DVD?
Chyba sporo bo to jest ponad chyba 8 płyt DVD z dodatkami itp ;)

Ja zamierzam obejrzeć 3 sezon ;)
A btw tytuł oryginału to 24 h -> czyli tak jak u nas 24 godziny :D a na Canal + film nazywa się "Przez 24 godziny" :x
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: And » (sob) 04 lis 2006, 13:30

Guzik prawda :D
Oryginalny tytuł to "24" ("twenty four"). Ale nie mogli dać pod tym tytułem (ustawa o ochronie języka), a samo dwadzieścia cztery widocznie komuś nie bardzo brzmiało, więc Canal+ zdecydował się na tytuł "Przez 24 godziny". Rok później na emisję zdecydował się Polsat, ale też nie mógł dać oryginalnego tytułu, a jakoś nie wypadłao im ściągnąć tytułu ze śmiertelnego wroga, jakim jest Canal+, więc musieli wymyślić coś innego. A, że Polsat jeszcze w życiu sam niczego nie wymyślił, to ściągnęli tytuł z magazynu tvn24. I tak obok "24 godzin" na tvn24 pojawiły się "24 godziny" na Polsacie.

Dla mnie ten serial, to zawsze było "Przez 24 godziny" i zwyczajnie mnie denerwuje, jak ludzie mówią "24 godziny"...

ODPOWIEDZ