Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP Kultura

Dyskusje o obecnych, a także byłych i planowanych kanałach tematycznych TVP
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#76

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 14 maja 2006, 10:13

Przez osiem lat mieliśmy na balkonie "Talerz" i nikogo nie pytaliśmy o zgodę. Liczba anten satelitarnych świadczy, że możliwe jest posiadanie własnego odbiornika. Chociaż rozumiem, że czasami trudno dojśc do porozumienia z administracją

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#77

Post autor: Ania » (ndz) 14 maja 2006, 13:29

Faustus ma racje u nas nikt sie o takie głupoty nie pyta kazdy robi co chce ... :x
ADM se może skoczyć co najwyżej...
Lub kup sobie cyfrowy satelitarny odbiornik - nic więcej. to jakies 200 zł. Juz za kilka lat wszyscy chcący oglądać naziemne stacje będą musieli kupić cyfrowe telewizory lub jakieś przystawki. Myślisz, że TVP powinna widzom za to płacić? Mylisz się.
Od samego początku krytykowałaś ten kanał. I co tam, że argumentów brakowało - można było nawet twierdzić, że będzie tam powtarzana ramówka TVP1 oraz TVP2... Ehhh fani W11..
tak tak chcesz mieć kulturę zapłąć 200 zł to nic że kazdy powiniem mieć dostęp do niej za darmo :]
Za darmo możesz sobie pooglądać ranczo Mode na sukces i inne sztandarowe pozycje ramówki TVP...
Konkurs Chopinowkski .... A co to takiego ?
Ambitne filmy... A po co ? w ramówce musić być miejsce na kolejny film Danielle Steel :x

W kraju gdzie cześć ludzi nie ma za co kupić chleba raczej nie powinieneś wyjerzdżaz z argumentem kupowania sobie talerza do satelity za 200 zł... bo częsć ludzi nie ma na taki zwykły służący do jedzenia...

A W11 moze i jest rozrywką dla masówki nie na najwyższym pozomie ale w odróżnieniu od MjM Klanów Mody na szajs i innych tego typu Dubidu pełni jakąś funkcję i misje w społeczeństwie :]
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#78

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 14 maja 2006, 14:13

Ania pisze:
A W11 moze i jest rozrywką dla masówki nie na najwyższym pozomie ale w odróżnieniu od MjM Klanów Mody na szajs i innych tego typu Dubidu pełni jakąś funkcję i misje w społeczeństwie :]
Tak? A jaką jeśli można wiedzieć? Chyba ogłupiania do końca. Czy bohaterowie W11 namawiają swoich widzów do zrobienia sobie badań piersi? Hę? Czy może uczą tolerancji dla osób z HIV/Aids? Np takie zadania pełni Klan... Porawnie panny młodej, czy spotkanie z rzekomo nieżyjącym już od lat bratem (to jedyne odcinki W11, które widzialem - i więcej mi już nie potrzeba) to chyba nie mijsa, zwłaszcza "społeczna".

Aniu idąc Twoim tokiem myślenia TVP powinan za darmo rozdawać telewizory.
PS TVP KULTURA nie jest utrzymywana z abonetu, a wpływów reklamowych TVP1 i TVP2.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#79

Post autor: Ania » (ndz) 14 maja 2006, 15:42

A co za róznica z czego jest utrzymywana ?
Może sobie być nawet z prywatnych pieniędzy O Rydzyka :x

Ja musze płacić zeby ją obejrzeć !!!

Dobrze zgadzam się KLAN kiedyś takową funkcję pełnił... tylko :? dawno już chyba go nie oglądałeś...

W 11 buduje zaufanie do policji i jej pozytywny wizerunek w społeczeństwie bynajmniej nie ogłupia :] Za to dostali z reszt jakąś tam pochwałee od głównego komendanta policji czy kogoś tam...

A jaką funkcję pełni
Bezludna wyspa, Dubidu śpiewające fortepiany, załóż się, jaka to melodia, złotopolscy, moda na szajs, powtórki po raz setny seriali z lat faraona Tutenchamona... biesiady Ninoczki i wiele wiele innych ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#80

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 14 maja 2006, 16:01

Biesiad już od dawna Kotku nei ma. Zresztą jak chcesz to mozemy się po przecuca programami - w tym sęk, że 99% programów TVN nie rozni się swym poziomem od "Dubidu". wołabym, aby pan komendant zaczął normalnie pracować, a nie tracił czas na oglądanie tak słabego i wyjątkowo ogłupiającego serialu jak W 11 czy Detektwi... Już niedługo ludzie w podaniu o rente będą mogli wpisywać: "byłem wiernym widzem W11" - na pewno pomoże. Dlaczego np Polsat nie nadaje tak pojeba[...] serialu? Hę?

PS już od dłuższego czasu dysktujesz o innych sprawach niż główny temat. Chesz warna? :x :smiech:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#81

Post autor: Ania » (ndz) 14 maja 2006, 16:11

PS już od dłuższego czasu dysktujesz o innych sprawach niż główny temat. Chesz warna?
Czekam :x :smiech:
Zdaje się ze jednak dotyczy to TVP Kultura... :]

Biesiad nie ma ? a co z jakiś miesiąc temu robiła Ballada w kopydłowie ???
:oo
programami - w tym sęk, że 99% programów TVN nie rozni się swym poziomem od "Dubidu".
Tak to tragedia że TVN jako telewizja publiczna utrzymująca się z abonamentu puszcza taki chłam :smiech:
aby pan komendant zaczął normalnie pracować, a nie tracił czas na oglądanie tak słabego i wyjątkowo ogłupiającego serialu jak W 11 czy Detektwi... Już niedługo ludzie w podaniu o rente będą mogli wpisywać: "byłem wiernym widzem W11" - na pewno pomoże.
Rozumiem ze jesteś wiernym widzem ??? W 11 że tak sądzisz ?
A komendantowi na pewno na lepsze wyjdzie oglądanie W 11 (na pewno się czegoś nauczy :x ) niż np... biesiad :]
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#82

Post autor: tobi » (ndz) 18 cze 2006, 0:24

fajna dyskusja o TVP Kultura, a ile wniosła
niepotrzebnie tu wchodziłem

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#83

Post autor: tobi » (śr) 21 cze 2006, 13:13

Od 24 czerwca program kulturalnego kanału Telewizji Polskiej będzie można oglądać codziennie od godziny 9 rano do 4 w nocy. W wakacje TVP Kultura wprowadzi także do swojej ramówki nowe cykle, pasma i bloki programowe.
www.medialink.pl


W KOŃCUUUUU
ostanio oglądałem program, trudno to nazwać, czy to spektakl, czy performance, czy repportaż,
odnosnei zmaknięcia klubo galerii LeMadame. To co tam było móione o władzy spowodowało we mnie zajerzenie, i to bylo świeżo po 24. O Kaczynskim, o Giertychu, o wolności słowa i myśli w tym kraju. Szkoda, ze już tylko ta antena nie służy wladzy. Pięknie zrobine, na nagranie programu wstęp był wolny. To piękne co zrobiono, i szkoda, ze w aż tak niedsotępnym i nie wypromowanym kanlae TO puszczono. Ale, dobre i to....piękny prawie godzinny program.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#84

Post autor: tobi » (czw) 24 sie 2006, 17:14

TVP KULTURA będzie nadawać reklamy




- W projekcie TVP Kultura od początku zakładano pojawienie się reklam. Nie było ich nie dlatego, że to kanał misyjny, tę teorię dobudowano potem, ale dlatego, że nie miał widowni - tłumaczy "Rz" wiceprezes TVP Anna Milewska. Na wniosek Milewskiej biuro reklamy TVP opracowało już ofertę dla reklamodawców. Reklamy mają się pojawić wraz ze zmianami w ramówce, najprawdopodobniej w październiku. - Chodzi nam o to, by w finansowanie Kultury zaangażować firmy i biznesmenów, ale jednocześnie nie zdegradować tego kanału reklamami papierowych ręczników - mówi Milewska. Według niej pojawienie się reklam w Kulturze nie powinno zostać źle odebrane przez widzów i środowiska twórcze.

Dyrektor marketingu biura reklamy TVP Kazimierz Piekarz zaznacza, że reklamy w Kulturze będą wprowadzane ostrożnie i zostaną dostosowane do charakteru kanału. Reklamodawcy mają się przede wszystkim pojawiać jako sponsorzy i mecenasi programów i pasm (być może będzie też można kupić tytuł mecenasa całej TVP Kultura). Tradycyjne bloki reklamowe będą ograniczone do dwóch minut, co oznacza, że zmieszczą się w nich tylko cztery standardowe spoty.

- Trudno sobie wyobrazić, by były to reklamy płynu do mycia naczyń. Klienci, podobnie jak my, mają świadomość charakteru tego kanału i jego widzów - podkreśla dla "Rz" Piekarz.

wypowiedzi z wirtualnemedia.pl

Biedny Milioner
Przeciętniak
Posty: 105
Rejestracja: (pt) 24 lut 2006, 15:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#85

Post autor: Biedny Milioner » (czw) 24 sie 2006, 23:44

Czytając wasze wcześniejsze wypowiedzi poprostu ręce opadają. TVP Kultura kodowana :mur: Odbiornik satelitatny to nie jest jakaś strasznie droga rzecz najtańsze są już po 150 złotych. W Niemchech, Włoszech czy Czechach kanały tematyczne stacji publicznych też nie są dostępne naziemnie ale nie TVP to są złodzieje którzy zdzierają kase na czym się da. Jeszcze powiedzcie że TVP bierze profity za te sprzedane tunery 8)

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#86

Post autor: tobi » (pn) 11 wrz 2006, 16:57

Kultura się rozwija, jest co raz lepsza. Przez weekend mialem możliwość dostępu do telewizji, i kilka razy zerkałem na kanał. O14 w niedz retransmisja koncertu z Fabryki Trzciny. W sobote o 13 rozmowy w studio Jerzego Sosnowskiego i Agnieszki Szydłowskiej nt m.in gender studies i tożsamości płciowej.
Kanał ma nowe zapowiedzi filmów, i bardziej rozbudowaną oprawe, rewelacyjną oprawe, bardzo pomysłową, prosta, a wyjątkowa.
Cieszy mnie, ze istnieje i mam nadz., że w takim badź podobnym kształcie będzie istniał.
Jako ciekawostke powiem, że kanał w sieci kablowej Vectra w Olsztynie dostępny jest w pakiecie najdroższym, to chyba troche nieuzasadnione.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#87

Post autor: Grzesioo » (pn) 11 wrz 2006, 18:20

tobi pisze:Jako ciekawostke powiem, że kanał w sieci kablowej Vectra w Olsztynie dostępny jest w pakiecie najdroższym, to chyba troche nieuzasadnione.
Cóż, jak widać w Polsce kultura jest dobrem luksusowym :x

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#88

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 11 wrz 2006, 18:31

Tydzień temu gościem programu był Piotr Semka. Nie wiedziałem, że i w takim kanale będzie miał cos do powiedzenia. Teraz aż się boję włączyć TVP Kultura....

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#89

Post autor: tobi » (śr) 13 wrz 2006, 17:06

Grzesioo pisze:
tobi pisze:Jako ciekawostke powiem, że kanał w sieci kablowej Vectra w Olsztynie dostępny jest w pakiecie najdroższym, to chyba troche nieuzasadnione.
Cóż, jak widać w Polsce kultura jest dobrem luksusowym :x

chyba w niektórych kablówkach, bo tu w Wwie jak miałem kablówke to był on w niższym niż peny pakiet, ale dobrze powiedziane :x
Bardzo mnie wkurza, ze mieszkam w stolicy kraju i mogą być z przyłączeniem kablówki, to po prostu kpina, bym przez 3 m-ce już nie miał żadnego kanału w tv. Brakuje mi kanału KLutura w domu po pracy.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#90

Post autor: tobi » (pt) 15 wrz 2006, 17:27

Relacje z koncertów i spektakli, transmisje festiwali muzycznych i teatralnych oraz publicystyka kulturalna i informacje o najważniejszych wydarzeniach artystycznych - to niektóre z propozycji jesiennej...
źródło: www.mediarun.pl

Bardzo bardzo bardzo fajnie, i trzymam kciuki za ten kanał, idzie w kierunku w który chciałem by poszedł. Oby tak dalej.

ODPOWIEDZ