Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP Kultura

Dyskusje o obecnych, a także byłych i planowanych kanałach tematycznych TVP
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#121

Post autor: tobi » (czw) 07 cze 2007, 2:33

możliwe. Ja serwisy kulturalne czerpie z specjalnie do tego stworzonego kanału, Kultura, a tam pani Magdy nie ma. Raz dawała głos do materiału, ale poza tym jedynym razem nie widać, nie słychać.
a na serwisy kulturalne w tvp3 robione przez Kulture nigdy nie mogę trafić, bo są w ramówce, ale w rzeczywistości zawsze jakieś wydarzenia polityczne są na antenie czy relacje z konkferencji czy mecz i nie mogłem trafić, więc zrezygnowałem z polowania na te. Ale serio Juszczyk można zobaczyć w tych serwisach?Skoro tak piszecie... to postaram się wypolować ją w weekend, o ile w ten ona akurat jest.
A Sawicki, to ten pan od Agrobiznesu i Kuriera Warszawskiego?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#122

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 07 cze 2007, 11:38

Nie - to zupelnie inna osoba. Sprawia wrażenie sympatycznego, doskonale pasuje do wizerunku anteny.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#123

Post autor: tobi » (czw) 07 cze 2007, 13:36

to jak sprawia takie wrażenie to muszę koniecznie zobaczyć!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#124

Post autor: viper » (ndz) 16 gru 2007, 11:10

Czy ktoś w ogóle ogląda ten kanał? Jest w sieciach kablowych, ale ze względu na małe zainteresowanie może zniknąć... A to byłaby wielka szkoda.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#125

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 16 gru 2007, 11:43

Sądzę, że TVP Kultura ma juz grono wiernych widzów, imprezy którym patronuje etc, a nadawca nie ma powodu, aby zamykać ów kanał.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#126

Post autor: tobi » (czw) 20 gru 2007, 22:22

Tak, wśród wiernych widzów wierny tobin.
Pozdrawiam.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#127

Post autor: tobi » (sob) 12 kwie 2008, 1:29

z nowinek ( o ile jestem na czasie i można uznać ten news za nowinkę ) to serwisy kulturalne przygotowywane dla TVP INFO i emitowane w ciągu dnia na antenie TVP INFO ( 11.24, 12.24, 13.24, 14.24) są prezentowane przez świetną dziennikarkę Agnieszke Szydłowską, która kiedyś częściej pojawiała się na antenie TVP Kultura. Dziś jest chyba tylko w tych 2-3minutowych serwisach na antenie TVP INFO oraz wraz z Krzysztofem Kłopotowskim w magazynie filmowym KINEMATOGRAF w TVP1 emitowanym co tydzień [w noc z niedzieli na poniedziałek] o innej porze, najwcześniej po ok 1 w nocy, do ostatnio nawet o 3.20- nie wiem kto to ogląda i jaki jest sens emitowania o tej porze programu. TVP nie pokwapiła się o powtórki tego programu na jednej ze swoich anten. Po co :]


PS. w tym tygodniu KINEMATOGRAF o 2.40. Z pewnością z wielką rozkoszą obejrzę.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#128

Post autor: tobi » (śr) 23 kwie 2008, 11:23

w nawiązaniu do postu wyżej cofam. Pani Szydło pojawia się tam okazyjnie.
Dominuje jednak Marta Perchuć-Burzyńska. Sporadycznie jak Szydło pojawia się tam Pani Jolanta Fajkowska( :x do czego to doszło)

Kanał w ogóle od kilku m-cy nie inspiruje mnie wcale, jak kiedyś.
Ale i ten wątek również nie jest dla nikogo widzę atrakcyjny :roll: Ah ta kultura..... ;(

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#129

Post autor: viper » (śr) 23 kwie 2008, 17:33

Należy spopularyzować kanał Kultura poprzez jego szerokie rozreklamowanie !
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#130

Post autor: tobi » (czw) 24 kwie 2008, 13:19

dlaczego na tym kanale reklamowane są szampny, farby do włosów, operatorzy telefonii, a nie teatry, festiwale, płyty? Nie można by dać tym produktom rabat na reklamowanie się? To jest tv publiczna, powinna wspierać kulturę, a nie otwierać drzwi dla wielkich korporacji, które mają szereg innych kanałów, komercyjnych kanałów.
Nie zdziwię się jak za jakiś czas Grupa TVN otworzy swój kanał o kulturze. Stać ich. Pokaże jak się robi kanał o kultrze - na poziomie. W palecie kanałów TVN istenieją już kanały z mniejszą liczbą reklam, a większą ciekawych i godnych uwagi treści jak choćby kanał TVN CNBC Biznes, czy religia. tv(kanał platformy n).

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#131

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 26 kwie 2008, 10:02

Tobi nie przesadzaj. Informacje o wystawach, spektaklach etc prezentowane są w TVP Kultura za darmo - polecam serwisy informacyjne oraz ich weekendowe mutacje. tam naprawdę można dowiedzieć się o tym, co dzieje się w Polsce. Chociaż powinni wprowadzić również stałe pasmo w stylu "Agenda" z Mezzo.
Nie przeszkadzają mi reklamy szamponów - nie ma tego wiele, a pieniądze uzuskane w taki sposób są naprawdę dobrze wykorzystywane. Np w takim Krakowie stacja rejestruje pod swoim szyldem bardzo wiele fajnych imprez i off-owych spektakli.

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#132

Post autor: And » (sob) 26 kwie 2008, 13:23

tobi pisze:Nie zdziwię się jak za jakiś czas Grupa TVN otworzy swój kanał o kulturze. Stać ich. Pokaże jak się robi kanał o kultrze - na poziomie.
Tobi, nie wiedziałem, że z Ciebie taki żartowniś :smile:
Już widzę tę ofertę kulturalną TVN! "Weekend z Szymonem Majewskim" (w niewiadomym celu przebranym za kobietę...), "Tydzień z Nianią", "Miesiąc z Magdą M", do tego debaty z J. Pochankę z cyklu "Dlaczego należy napiętnować homoseksualistów; Żydów; komunistów itp.". A pomiędzy tym powtórki "Maratonu uśmiechu", telezakupy, no i oczywiście call-tv. A to wszystko w jakości HD i dźwiękiem przestrzennym, oczywiście zakodowane :smile:

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#133

Post autor: tobi » (sob) 26 kwie 2008, 22:30

doktorfaustus1 pisze:Tobi nie przesadzaj. Informacje o wystawach, spektaklach etc prezentowane są w TVP Kultura za darmo - polecam serwisy informacyjne oraz ich weekendowe mutacje. tam naprawdę można dowiedzieć się o tym, co dzieje się w Polsce.
tak, np. Tygodnik Kulturalny jest w niedz o 16.20, bez wieczornej powtórki. Kto o tej porze siedzi przed TV? A serwisy kulturalne o 18.15. Też bez wieczornych powtórek.
Dominują stare polskie filmy, a te ambitne zaczynają się koło 1.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#134

Post autor: TinkiWinki » (śr) 18 cze 2008, 22:37

Plansza z zapowiedziami programowymi
Obrazek
Całkiem fajna grafika.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#135

Post autor: viper » (czw) 19 cze 2008, 19:03

Proszę, jak się rozwinęli... A ta plansza z "pisanymi" literkami jeszcze leci?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ