Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Katarzyna Werner

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Katarzyna Werner

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (sob) 19 mar 2005, 17:50

Ja wol? Werner pomimo ze kiedyś mi podpad?a doś? dwuznacznym komentarzem g?upkowatym o Dance ale pomimo to jest fajna i ma ci?ty j?zyk ;)
Ostatnio zmieniony (sob) 08 lis 2008, 18:19 przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Przemek » (pt) 06 maja 2005, 16:46

Kolejne fotki nie wiem czy już gdzieś były:

Obrazek

Obrazek

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: scherbi » (pt) 27 maja 2005, 18:49

Moja opinia jest taka: Lubie obydwie panie. Katarzyna Werner wita sie z widzami dosc ciekawie: Na zegarach 8,00, ...15,00 Katarzyna Werner , zapraszam na Wiadomosci. Agata Dzikowska ma u mnie xywe ''Dluga szyja''. mimo to jest fajna. Zasadnicza i donioslym glosem przekazuje nam istotne informacje. :Lubie obie panie

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (pt) 27 maja 2005, 19:51

scherbi pisze: Katarzyna Werner wita sie z widzami dosc ciekawie: Na zegarach 8,00, ...15,00 Katarzyna Werner , zapraszam na Wiadomosci.
Hehe, gdzieś to już tutaj pisa?em :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: scherbi » (pt) 27 maja 2005, 20:08

Sorrki za ewentualny plagiat informacji nt. Katarzyny Werner, ale poprzednie komentarze tylko przelecialem czytajac praktycznie co piate slowo - za co z reszta przepraszam:)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (pt) 27 maja 2005, 20:35

Eee tam, chodzi?o o to, że też to zauwa?y?em tak jak Ty. że jednak to jest charakterystyczne.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: scherbi » (pt) 27 maja 2005, 23:30

AAAA - to sie bardzo ciesze, bo juz myslalem ze podpadlem Tobie:-)
Juz jestem uspokojony.
POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (czw) 09 cze 2005, 21:45

Dwa dzisiejsze kapsy Kasi Werner, zrobione nową, kombinowaną metodą. Coraz bardziej zaczynam ją lubi? :) Chodzi oczywiście o Kasi?, bo metoda jest okropna.

Obrazek

Obrazek

O dziwo, są to dopiero jej pierwsze zdjęcia na moim koncie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: viper » (śr) 15 cze 2005, 20:17

Ja jestem z Poznania i dzisiaj oglądałem Teleskop o 18.00 z Katarzyną Werner, która wyjątkowo przywita?a widzów z newsroomu. A to dlatego, że Teleskop zmienia scenografi? i opraw? - pokazali tylko nową czołówk?, bo dekoracje jeszcze nie są gotowe. W tej czo?ówce ukazuje się mapa Wielkopolski z zaznaczonymi głównymi miastami, potem wokó? niej wirują ?ó?te kr?gi, a na ko?cu pojawia się napis "Teleskop" :) Odmienioną scenografi? widzowie z Wielkopolski zobaczą w piątek, 17 czerwca. Ciekawe, czy w tym dniu powita nas równie? Katarzyna Werner.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: michal » (ndz) 19 cze 2005, 19:28

No i jak tam ta scenografia? Ja tam ledwo widz? na swoim komputerze, ale wydaje mi się, że jest ca?kiem, ok cho? to ?adna rewolucja. Znowu tak jak TVP Katowice postawili na granat, a powinni jednak się trzyma? koloru zielonego skoro jest taka oprawa. Niestety nie wiem kto prowadzi? tego 17 czerwca, czyli w dzień debiutu, bo pliki nie dzia?ają. Wczoraj była Monika Stachurska, która jest okropna :!:
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: viper » (pn) 20 cze 2005, 22:38

17 czerwca w Teleskopie o 18.00 była w?aśnie Kasia Werner :D Scenografia bardzo ?adna - oprócz koloru niebieskiego jest też pomara?czowy, co widać na stole i ścianach w studiu. Dekoracje są podświetlane i stąd te pomara?czowe odcienie. Jest tam równie? ekran plazmowy, na którym przewa?nie leci animacja tytu?owa, ale chyba przy Telekurierze puszczane są reporta?e (mówi? "chyba", bo o 20.00 w?ączam "W-11" w TVN i Telekuriera za często nie oglądam).

Monik? Stachurską pamiętam jeszcze z TV-ES (to była pozna?ska telewizja miejska, która zako?czy?a nadawanie programu z powodu braku koncesji). Ona troch? mnie irytuje, bo ma zbyt wy?upiaste oczy.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 21 cze 2005, 14:24

Oto logo
Obrazek

Przynajmniej takie jest na stronie. W?aśnie ściągam jedno wydanie, aby zobaczy? jak to wygląda. Czy Telekurier też zyska? nową opraw?? Chyba w?acz? o 20.00 na TVP3

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (pn) 11 lip 2005, 19:38

Szuka?em po omacku zdj?? Agaty Dzikowskiej z piątkowego i dzisiejszego Lata z Jedynką, a znalazłem takie coś :)

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: michal » (pn) 18 lip 2005, 14:58

Dziś Wiadomości ma Katarzyna Werner. Troch? już jej się szopa robi, w?osów ma za dużo na swej g?owie. Oglądałem tylko wydanie o 8:00, za chwil? jeszcze obejrz? o 15:00, ale w porannym zrobi?a dwa byki - Disneyland określi?a jako park rozgrywki, a przy czytaniu wiadomości sportowych chyba o Tour de France by? team Discovery Szanel.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 18 lip 2005, 19:12

A kilka dni temu Joanna Racewicz w Panoramie powiedziała: "prezydent Francji D?ak Szirak" :lol: :lol: :zeb:

ODPOWIEDZ