Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Teleexpress - sprawy bieżące

Forum jednego z najstarszych programów informacyjnych w Polsce.
Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: ArO » (śr) 02 mar 2005, 12:10

Kamuii nie oglądasz to skąd wiesz, że odeszła :?: W?asnie, że ja nie zdąrzy?a odejś? bo nie było wielkich przerw w jej dyżurach. :P

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: tobi » (śr) 02 mar 2005, 12:39

Nie wiem ale ja oglądając kiedyś jeden z Poranków TVN24 tych po liftingu już na reklamie prze?ączy?em na TVP i była Wyszy?ska w Kawie.... a za pare dni prowadzi?a Teleexpress. Z tego co k czyta??m gdzieś ona wraz z tym Panem starszymz wąsem mają Kawe co 2 tyg.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Ania » (śr) 02 mar 2005, 14:30

Aro ale za to oglądam Kawa czy herbata ... ;) i ona tam była, poza tym zaraz pozmianach oglądałam telexpress i wiem ze jej tam nie było ;)
By?a Chmielowska Olceh Or?oś i Kammel ;) Wyszy?skiej- Niet... :?

Ale nie warto się o to k?óci? wa?ne z ejest teraz ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: michal » (śr) 02 mar 2005, 19:02

tobi pisze:Nie wiem ale ja oglądając kiedyś jeden z Poranków TVN24 tych po liftingu już na reklamie prze?ączy?em na TVP i była Wyszy?ska w Kawie.... a za pare dni prowadzi?a Teleexpress. Z tego co k czyta??m gdzieś ona wraz z tym Panem starszymz wąsem mają Kawe co 2 tyg.
Ca?y czas prowadzi Kaw? czy Herbat? oraz Teleexpress. Oczywiście jest jej teraz mniej ni? wcześniej, bo doszed? Kammel i Niecko oraz nie ma w ogóle dyżurów wtedy kiedy prowadzi Kaw?. Jej partnerem jest Jerzy Kisielewski. Ci??ko powiedzień, że ma wąsa, ponieważ ma zarost na ca?ej twarzy. I prowadzą chyba program co trzy tygodnie, a nie co dwa. Chyba, bo wiem, że coś Paw?owska przeskroba?a ostatnio i była odsuni?ta, ale wydaje mi się, że już jest jak dawniej.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Przemek » (śr) 02 mar 2005, 19:14

Co przeskroba?a :?: :?: Michale powiedz :!: :!: Lubie ją, ale z Kawy to najbardziej Gosi?... Mog?a by prowadzi? KcH z Zimochem, fajną by byli parą :-)


Zauwa?y?em że Ada ma najmniej dyżurów ze wszystkich z Te.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: michal » (śr) 02 mar 2005, 22:36

Maxi pisze:Co przeskroba?a :?: :?: Michale powiedz :!: :!: Lubie ją, ale z Kawy to najbardziej Gosi?... Mog?a by prowadzi? KcH z Zimochem, fajną by byli parą :-)
Sprawa była związana z obchodami Świ?ta Niepodleg?ości. Mia?a je relacjonowa?, ale się nie stawi?a. Realizatorzy twierdzili, że im odmówi?a i za kar? nie było jej w KcH. Chyba z Zimochem była wtedy w?aśnie prowadzi?a zamiast niej Wyszy?ska. Paw?owska tymczasem twierdzi?a, że nieobecnoś? była uzasadniona chorobą o czym zainteresowanych poinformowa?a. Sprawą zaj??a się komisja etyki na jej wniosek i chyba wyrok nie by? po jej myśli.
Maxi pisze: Zauwa?y?em że Ada ma najmniej dyżurów ze wszystkich z Te.
I ca?e szcz?ście. Jest najgorsza.

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: ArO » (śr) 02 mar 2005, 23:37

A wczoraj "Teleexpress" wydawa? Jan Szul. Chyba pierwszy raz. :>

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 03 mar 2005, 12:56

Jaki pierwszy, jaki pierwszy - od dawna tam siedzi :D . Niestety nie mam teraz czasu na Teleexpres - tzn mam zaj?cia na uczelnii o tej porze, ale kiedy jestem tylko w domu i oglądam o 17.00 TVP1 zawsze trafiam na Szula.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: tobi » (sob) 02 kwie 2005, 3:09

W ko?cu ktoś w TVP poszed? po rozum do g?owy i usuną? Kammela z sztandarowego programu informacyjnego osiągającvego największą widowni?. On powinien prowadzi? m-m RedLight.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 kwie 2005, 9:39

Tobi nie jesteś dla niego za surowy? Moim zdaniem z?y nie by? - radzi? sobie w Teleepresie i prowadzi? ten program o wiele lepiej, ni? pewna A. Niecko...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: tobi » (sob) 02 kwie 2005, 12:54

Pisa?em już że zjawisko to kiedyś konferansjer wielkich imprez rozrywkowych. kiedyś Wykrywacz K?amst i Randka w Ciemno do dziś zreszto chyba a potem do programu informacyjnego...i to takiego :roll: Kozak ma racje.

PS. Osobiście lubie go ogląda? chyba nie musze mwi? czemu, poza tym myślimy w pewnych kwestiach tak samo jak KaMMel :lol: Ada Niecko wspomniana jest great.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: michal » (sob) 02 kwie 2005, 13:01

Kammel out, Niecko out. Oboje są wyjątkowo irytujący i beznadziejni.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: michal » (wt) 07 cze 2005, 1:13

Obrazek

Woli morze od stolicy

Nowa twarz w "Teleexpressie"

Poznaliśmy sekret nowej prezenterki "Teleexpressu", Beaty Gwo?dziewicz (34 l.). Mimo że dotarcie do pracy w Warszawie zajmuje jej nawet 5 godzin, ona i tak nie wyprowadzi się z rodzinnego Sopotu!


- W Warszawie mam tylko dyżury, a pracuj? na Wybrze?u. Poza tym uwielbiam spacerowa? brzegiem morza. - wyznaje Beata.

Obowiązki prezenterki "Teleexpresu" ?ączy z pracą w Radiu Gda?sk. W regionalnym ośrodku TVP prowadzi program "Dzień Dobry Tu Gda?sk". Z wykszta?cenia jest ekonomistką, jako dziennikarka pracuje od 15 lat.

autor: IOR
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: viper » (wt) 07 cze 2005, 19:01

Beata Gwo?dziewicz prowadzi?a kiedyś "Przegląd prasy polonijnej" w TV Polonia (razem z Leszkiem Ratajczakiem). To taka blondynka, nawet ?adna :D Nie wiedziałem, że przejdzie do "Teleexpressu". Czy to ona prowadzi?a dzisiejszy program? Macie może jej fotki? Nie mogę nigdzie znale?? zdj?? z panią Beatą, nawet na stronie TVP.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: michal » (wt) 07 cze 2005, 19:43

Prowadzi?a na razie 1 i 2 czerwca. Dziś by? Or?oś. Zdj?cia od ArO, ale już gdzieś tu sie przewin??y (chyba w "Sprawach bie?ących" nowi koledzy poruszali omy?kowo ten temat).

Obrazek

Obrazek

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ