Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Moda na sukces

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: And » (pt) 22 gru 2006, 0:34

Ania pisze:Tak czy inaczej to mnie się 2 pytania nasowają co u cholery robiła Macy w samochodzie Brooke :> ? Podobno ona miała pogadać z Thornem :> No i czy była pijana ?
No to chyba była pijana. Właśnie też nie wiem, co dokładnie robiła, bo nie widziałem tego odcinka :| Ale to chyba było tak, że ona się miała w tym domku spotkać z Brook i ta rzeczywiście przyjechała, a później Macy wsiadła do jej samochodu, a Brook za nią, bo wiedziała, że ona jest pijana, więc chciała ją ratować, czy coś takiego. I dlatego jechały razem.
Ania pisze:A Macy tak wogóle to umrze 2 razy ale nie wiem czy potem też ożyje.
A to pewna wiadomość, czy tylko tak myślisz? Na razie nie ożyła, ale na poczatku byłem pewien, że się tak stanie. Ale teraz, to już nie wiem ;)
Ania pisze:A drugie pytanie to przed kim ukrywa się ojciec Macy i Kimberly że nawet na pogrzeb nie przyjechał ?
On się ukrywa przed mafią, albo jakimiś gangsterami. Chyba naraził się im w czasie, kiedy odszedł od Sally i mieszkał gdzieś tam. W każdym razie to były chyba sprawy biznesowe. A potem wrócił i liczył, że go nie znajdą, ale po pamiętnym pokazie mody, który firma Sally zorganizowała równocześnie z Forresterami, jego zdjęcie (nie pamiętam, jak on się nazywa...) znalazło się w gazecie i tamci go namierzyli. Przyszli, ale tylko zdemolowali biuro, bo on zdążył uciec i dlatego teraz znowu się ukrywa...
Ania pisze:Jutro trza oglądać bo jak wiadomo Thorne się wybiera na pogrzeb a CJ go tam nie chce i obiecł mu obić morde :> więc może być ciekawie.
No i obił? Bo niestety nie widziałem ;)


A teraz jest fajnie, bo chyba Amber wsadzą za handel narkotykami (podrzuciła je jej jedna dziwka, zazdrosna o swojego chłopaka, która była u niej na imprezie), więc "dziecko" znów zostanie bez matki :) No i bez ojca chyba też, bo Sidżeja pewnie wsadzą za współudział :D W sumie ojca ma, bo pewnie go weźmie Rick, a co z matką? Czyżby Kimberly? Chyba Rick już z nią nie kręci? Teraz z Kimerly zaczął kręcić Thorn, albo tylko chce przejąć jej dom, w którym wcześniej mieszkała Macy ;) A tak w ogóle, to to dziecko miało już tylu rodziców, że ja na jego miejscu chyba bym się zastrzelił :-P Ciekawe, czy mu będą opowiadać o tym, gdy podrośnie :D

Aha, w ogóle to jest od jakiegoś czasu nowa czołówka, krótsza od poprzedniej i ze zmodyfikowaną muzyką. W sumie, to na razie ją tylko słyszałem, ale nie widziałem jeszcze ani razu, więc będę się musiał przyjrzeć przy okazji ;-)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: Ania » (pt) 22 gru 2006, 1:21

No kurde czekałam na twojego posta bo tyle się działo a działo :D
A to pewna wiadomość, czy tylko tak myślisz?
Na pewno teraz ożyje i potem jeszcze raz umrze ale ona ożyje dopiero za 2 lata :P
On się ukrywa przed mafią, albo jakimiś gangsterami.
Dzieki za wyjasnienie :D
No i obił? Bo niestety nie widziałem
UUU UUU UUU :x załuj
Thorne poszedł na pogrzeb i CJ chciał mu pysk obić ale najpierw na niego wyleciała z ryjem Sally potem wyprosili wszystkich z pogrzebu :x i wparowała Stephanie, po dośc długiej ( 2 odcinki) awanturze Stephanie sie dowiedziała że Thorne jest z Brooke. I mało nie wykorkowała. Potem wydziedziczyła Thorne'a
Ale najlepszy wał był jak Kimberly chciała zabić Brooke i przyszła w przebraniu z takim prętem :x :x jak nie widziałeś to przegapiłeś akcję ostatniej dekady w tym serialu. Teraz Kimberly poluje na Brooke bo ostatnio ta ostatnia co prawda wypadła przez balkon ale nie zginęła :x

CJ za to mało nie pobił się z Rickiem po tym jak nazwał Brooke dziwką.
A co do tego małego to narazie chyba weźmie go CJ do forresterów ( nie wiem czemu nie do Spectry :> ) No a tak poza tym to faktycznie biedne to dziecko takie przechodnie :x

Co tydzien u kogoś innego. Amber chyba wróci do młodego Forrestera ale nie wiem. Wiec dziecko zostanie w rodzinie :x

Dobry wałek tez jest z Morgan i Clarkiem :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: michal » (sob) 23 gru 2006, 21:12

And pisze: A teraz jest fajnie, bo chyba Amber wsadzą za handel narkotykami (podrzuciła je jej jedna dziwka, zazdrosna o swojego chłopaka, która była u niej na imprezie), więc "dziecko" znów zostanie bez matki :) No i bez ojca chyba też, bo Sidżeja pewnie wsadzą za współudział :D
Strasznie wciąga ta "Moda na sukces". Akurat oglądałem przez przypadek jakąś końcówkę odcinka kiedy opalona laska informowała policję o narkotykach u Amber i byłem ciekawy jak to się skończy. Musiałem nazajutrz jeszcze czekać na dwa odcinki. W sumie wątek pewnie jeszcze będą wałkować miesiąc albo dwa, ale już mi to wystarczy. Poziom aktorstwa tej dziweczyny fatalny. Oblizywała się, rozglądała, brwi poprawiała, zagadywała o pierdołach, że fajnie się bawi itd. Co za koszmar.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: looser106 » (pt) 05 sty 2007, 15:52

Ilu z was to fani Mody na Sukces? Napewno zdecydowana większośc.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: Ania » (czw) 18 sty 2007, 1:47

http://film.onet.pl/seriale/0,1466728,wiadomosc.html ;( :(

No i nie będzie już Sally Spectry... [']['][']
Szkoda...

COś do powspominania http://www.youtube.com/watch?v=WHSfQXrHIiY
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: michal » (wt) 23 sty 2007, 18:55

W najbliższą niedzielę w TVN o 12:55 będzie emitowany film "Płonący wieżowiec". Pewnie nie raz już go oglądaliście. Ja pierwszy raz oglądałem go w 1998 lub 1999 roku, wtedy leciał na Polsacie. Wyczytałem niedawno, że rolę sekretarki grała Susan Flannery, czyli Stephanie. Miała wtedy 35 lat. Za tę rolę dostałą Zlotego Globa.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: Ania » (wt) 23 sty 2007, 19:37

OOO widziałąm ten film ale jej tam nie kojarze :D muszę obejrzeć :)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: michal » (śr) 24 sty 2007, 15:18

Z kolei "Sally Spectra" grała w Ptakach Hitchcocka. Na youtube jest jakiś azjatycki reportaż z planu "Mody na sukces" (ale mówią po angielsku, bo są napisy). Pokazują fragment Ptaków, gdzie widać jaka Darlene jest wtedy młodziutka i niepodobna. Tam w Azji też są znacznie do tyłu, bo Taylor nie chciała psuć widzom zabawy jak to sie stało, że znowu jest na planie :P No i jeszcze mają starą czołówkę.

Na youtube jest też kilka wersji tej nowej, od 2004 roku. Bardzo mi się podoba, ale widzę po komentarzach, że starsi widzowie tęksnią jakoś do tej starej (obecnej jeszcze w Polsce).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: Ania » (śr) 24 sty 2007, 17:10

Natomiast Bridget - córka Brooke i starego Forrestera gra w serialu Krok od domu główną rolę. TVN wtorek 21.30
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: michal » (pn) 29 sty 2007, 17:19

I co Aniu, oglądałaś "Płonącego wieżowca"? ;) Ja tak i nawet zrobiłem kilka zdjęć. Raczej nie wyglądała jakoś strasznie młodo, bardzo podobna do tej co w "Modzie". Poszukałem trochę o "Stephanie" w internecie i trochę mnie zaskoczyło, że bardzo dużo stron gejowskich się do niej odnosi z wyszukiwarek. Potem poczytałem ich zawartośś i okazuje sie, że to zdeklarowana i zatwardziała lesbijka. No bardzo mnie to uderzyło i zszokowało. :( No, ale mówi się trudno :(
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: Ania » (pn) 29 sty 2007, 17:35

OOO Stephanie lesbijka :D ? No prosze nie wiedziałam :D a tak przekonująco się całowała w tym filmie LOL
obejrzałam oczywiscie nawet ten sam fryz ;)

A mozesz wrzucić fotki ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: michal » (pn) 29 sty 2007, 17:55

Ania pisze:OOO Stephanie lesbijka :D ? No prosze nie wiedziałam :D a tak przekonująco się całowała w tym filmie LOL
obejrzałam oczywiscie nawet ten sam fryz ;)
Ja już o tym dowiedziałem się przed emisją i ten pocałunek wydawał mi się jakiś dziwny, nie pasujący do niej :) A zginęła w katastrofalny sposób ;(

Ania pisze: A mozesz wrzucić fotki ?
Jasne.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tak wygląda dziś:

To standardowa obecna fotka firmująca ją jako aktorkę "Mody na sukces".

Obrazek

I jeszcze taka.

Obrazek

EDIT

Polecam jeszcze taką stronę - są też inni aktorzy na przestrzeni kilku lat.

https://www.rtl.nl/soaps/theboldandthebe ... allery.xml
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: michal » (czw) 15 mar 2007, 13:11

Niezła wymiana partnerów wśród bohaterów tam panuje. Każdy z każdym :) Ten związek Brooke z Thornem to już mega-kosmos. Jak sobie pomyślę czym ten związek jest dla Stephanie, Erica, Rigde'a Ricka i Brigdet to aż cierpnie skóra :)


A mam kilka podstawowych pytań:

Czy Brooke i Ridge mają dzieci? Jakoś nie widać ich.

Czy na początku serialu Rick i Brigdet to były małe bajtle tak jak obecne dzieci Ridge'a i Taylor?

Czy ciąże Taylor były elementem akcji w serialu i były widoczne?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: Ania » (czw) 15 mar 2007, 15:23

1. Nie nie mają ale dojście do tego zajęło kilka lat. Bo najpierw własnie Rick i Bridget były dziećmi Brooke i Ridgea ale potem okazało się że one sa własnie jego rodzeństwem a nie dziećmi :x

2. Tak ale w tedy bardzo mało grały raptem raz czy 2 sie pokazały potem dopiero chyba jak już tak po 14 lat miały.
W zasadzie to nie miały po co grać bo jeszcze nie mogły z nikim sypiać :x

3. Nie wiem ;)

Związek Brooke i Thornea to jest po prostu rewelka zawsze leje jak ich widzę :)
Ale najlepsza jest akcja z Morgan i jej dzieckiem :x
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: And » (sob) 14 kwie 2007, 14:24

UWAGA, UWAGA !
Dzisiaj po Teleexpressie (o 17:20) ma być reportaż Piotra Kraśki z planu Mody na sukces :D W programie jest co prawda tylko "Moda na sukces - Polska 2007", ale Kraśkę zapowiadał wczoraj Kamel w przerwie między odcinkami :)

ODPOWIEDZ