Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Moda na sukces

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: Ania » (sob) 14 kwie 2007, 18:32

Kurcze jaka szkoda że mnie nie było !!!! And opowiedz coś więcej :P
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: michal » (sob) 14 kwie 2007, 19:02

Ja oczywiście oglądałem. Dzięki And za wiadomośc, bo bym nie wiedział. Wczoraj oglądałem chyba Modę i Kammelowego studia nie widziałem. A może oglądałem jednak w czwartek? Nie wiem.

W każdym razie były wypowiedzi Stefci, Brooke, Taylor, Rigde'a, Erica i Amber. Relacja z uroczystości, relacja z sesji zdjęciowej dla fotoreporterów, opinie widzów, fragment jednego z ostatnich polskich odcinków, wypowiedź młodych gwiazd obecnych w obsadzie MnS, obecnego producenta i jeszcze pokazali plan filmowy (studia), jak to się kręci. Brooke grała z jakimś gostkiem. On nie jest raczej obecnie w obsadzie, ale na tej uroczystości 20-lecia był wśród gwiazd.

A Kraśko cały czas gadał jakies ciekawostki w tle. M.in. że dzień pracy jest do 6 do 20 (pewnie pomieszałem, ale długo) cztery dni w tygodniu, a emisja jest już w TV po tygodniu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: And » (śr) 18 kwie 2007, 22:17

Obrazek Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=GzWYnu47OI8


Oto i wspomniany reportaż Kraśki :) Na początku jest jeszcze kawałek zapowiedzi Pauliny Chylewskiej ;)

Mnie najbardziej zaciekawiła informacja, że każdy odcinek ogląda 300 milionów ludzi. Imponujące :D
Warto zauważyć, że wszystkie wypowiedzi aktorów i innych były do mikrofonu z "kostką" TVP, a więc nagrywali sami, a nie kupili od jakiejś amerykańskiej stacji :) Niektórzy bohaterowie się trochę zmienili przez te lata, tzn. w stosunku do tego, co obecnie mamy w Polsce :)




A właściwie, to co się stało z Taylor? Przypomnę, że kilkanaście odcinków temu została uwięziona w piwnicy przez Morgan, gdy znalazła u niej w domu swoją córkę, rzekomo pożartą przez rekina :D No i w poniedziałek skończyło się na tym, że Taylor próbowała się uwolnić, ale Morgan ją zamknęła w schronie i uciekła, a ten jej przyjaciel, słysząc hałasy dobiegające z piwnicy, zamierzał chyba to sprawdzić. Ale ani dzisiaj, ani wczoraj już nic o tym nie było...
A w ogóle to bardzo ciekawy wątek, już dawno się tyle nie działo :D
Ostatnio zmieniony (sob) 30 sie 2008, 20:25 przez And, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: Ania » (czw) 19 kwie 2007, 1:13

Przypomnę, że kilkanaście odcinków temu została uwięziona w piwnicy przez Morgan, gdy znalazła u niej w domu swoją córkę, rzekomo pożartą przez rekina
:smiech: :smiech: :smiech: ja Cię masakra... tzn niby córkę Ridge'a i taylor wtrząchnął rekin ? :x :x Cos mi mama mówiła że na jakiejś łódce pływali :D
Nie wiem co się z nią stało nie jestem na bieżąco tylko widziałam jak Stephanie dzisiaj coś znowu kombinowała z Amber bo Brooke jakiegoś fotografa na swojego syna nasłała. Cholera jedna wie po co :)
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: And » (czw) 19 kwie 2007, 19:57

No wiesz ! Przegapiłaś taaaaaaaaaką aferę ! :x Chyba największą od czasu zamiany dziecka Amber :D



A więc to było tak :)
Kilka tygodni temu Taylor z Ridgem wyjechali na wakacje, zabrali ze sobą dzieci i... opiekunkę do dzieci. Chyba na koniec planowali się przedostać na jakąś wyspę (albo przeciwnie, z wyspy na ląd), ale się okazało, że nie mogą, bo samolot, którym mieli lecieć jest zepsuty. No i ktoś im polecił, żeby popłynęli tam łodzią. Ponoć pogoda w czasie rejsu była bardzo dobra, chociaż ze zdjęć i ruchów kamery można było sądzić, że szaleje jakaś straszna burza :D No i tak płynęli, płynęli, płynęli, aż pojawiła się jakaś boja i, żeby ją wyminąć, łódź gwałtownie skręciła, zrobiło się straszne zamieszanie. Potem wszystko wróciło do normy, aż nagle przybiegła ta opiekunka, krzycząc, że nie ma Stefi. Wszyscy zaczęli jej szukać, ale nie znaleźli, okazało się, że opiekunka spała, gdy zrobiło się to zamieszanie, więc nie widziała, co się stało z dzieckiem, a później chyba myślała, że dziecko śpi, dlatego nikt nie zauważył jego zniknięcia. Zanim jeszcze się to stało, Taylor chciała sprawdzić, co u dzieci, ale Ridge przekonał ją, żeby zostawiła je w spokoju, dlatego później Taylor obwiniała o to Ridge’a. Potem były poszukiwania, aż wreszcie policja przywiozła Taylor i Ridgeowi jakieś ubranko i kapok, w których była Stefi – całe poszarpane – policjant stwierdził, że wskazuje to ewidentnie na atak rekina, więc dziecko nie miało żadnych szans żeby przeżyć. Ciała nie znaleziono.
Potem był pogrzeb, na który przyszła też Morgan, zamaskowana woalką tak, że nikt się nie zorientował, że to ona. Taylor cały czas uważała, że Stefi żyje i twierdziła, że wcale nie zginęła. Potem się okazało, że całą sytuację ukartowała Morgan, która uprowadziła Stefi, a raczej zapewne wynajęła ludzi, którzy to zrobili.
Dalej się okazało, że Morgan wprowadziła się do domu w pobliżu Forresterów i ma ich dziecko. Osobiście nie wiem, jakim cudem liczyła, że nikt się o tym nie dowie :x Potem się działy różne rzeczy, m.in. Morgan wynajęła meksykańską opiekunkę, która za bardzo nie mówiła po angielsku, ale i tak zorientowała się, że coś jest nie w porządku.
Następnie Taylor postanowiła, że musi wyjechać, chyba, żeby sobie wszystko poukładać, zostawiła Ridgea i dzieci i wyjechała. Ale po drodze zobaczyła przed domem samochód Morgan i zatrzymała się, żeby z nią porozmawiać. Morgan próbowała ją wyrzucić, ale bezskutecznie. W czasie tej wizyty Stefi/Stacy była zamknięta w pokoju na górze, jednak wołała coś w rodzaju „mamusiu, mamusiu!” i Taylor to słyszała jakoś podświadomie, ale Morgan jej wmówiła, że ma urojenia. Potem Taylor wyszła, ale za chwilę wróciła, żeby powiedzieć Morgan, że ta może na nią liczyć i coś tam i wtedy Stefi zaczęła tak głośno krzyczeć, że obie usłyszały to wołanie. Taylor pobiegła na górę do pokoju, znalazła dziecko, zniosła je na dół, zaczęła się zachwycać, a wówczas Morgan przyłożyła jej figurką gołębia na postumencie i Taylor straciła przytomność. Wtedy Morgan zaciągnęła ją do piwnicy, gdzie odkryła schron, o którym wspominała jej agentka obrotu nieruchomościami. Wciągnęła tam Taylor, sprawdziła, że ściany są grube, więc nikt nie usłyszy ewentualnych krzyków. Gdy zamierzała wyjść, Taylor się ocknęła i złapała ją za nogę. Potem nie widziałem, a kolejnego dnia zaczęło się od tego, że Morgan kazała Taylor się związać. Potem ją zostawiła, a Taylor udało się uwolnić i, gdy Mrgan jej przyniosła jedzenie, zaczęła się z nią szarpać, ale ostatecznie Morgan uciekła i zamknęła ją w tym schronie.

Dzisiaj Morgan powiedziała o wszystkim temu swojemu przyjacielowi, pokazała mu Taylor (uchyliła drzwi od schronu), a wtedy Taylor zaczęła rzucać się krzyczeć, żeby tamten jej pomógł. I on kazał Morgan, żeby ją wypuściła, ale chyba nic z tego nie wyjdzie, bo Morgan go zaciągnęła do łóżka :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: Ania » (pt) 20 kwie 2007, 13:45

:smiech: :smiech: dobre a jak niby Morgan porwała to dziecko ? Wyrwała je rekinowi z pyska ? Czy ukry la się na łodzi porwała dziecko a potem wpław do brzegu ?? :smiech: :smiech:

And a co znowu Brooke kombinuje z tym Rickiem i Amber ?
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: And » (pt) 20 kwie 2007, 16:57

Ania pisze:dobre a jak niby Morgan porwała to dziecko ? Wyrwała je rekinowi z pyska ? Czy ukry la się na łodzi porwała dziecko a potem wpław do brzegu ??
To nie było pokazane, ale myślę, że po prostu wynajęła ludzi, którzy podpłynęli do statku drugą łódką i zabrali dziecko, gdy zrobiło się zamieszanie. Nie sądzę, żeby Morgan robiła to sama ;) A poszarpane ubranie i kapok zostały pewnie podrzucone później, żeby wszyscy uwierzyli, że Stefi została pożarta przez rekina.
Ania pisze:And a co znowu Brooke kombinuje z tym Rickiem i Amber ?
Brook stwierdziła, że Amber nie jest odpowiednią kandydatką dla Ricka i, że w ogóle się teraz nie powinien żenić, tylko się bawić. Próbowała przekonać Amber, żeby ta go zostawiła, ale oczywiście jej się to nie udało. Aber nieopatrznie powiedziała Brook coś takiego, że gdyby miała cień wątpliwości, że Rick nie chce z nią być, to by odeszła. Więc Brook wsiadła w samolot i poleciała tam, gdzie Rick z resztą swoich dziwnych przyjaciół grał na jakimś turnieju, przekonała jednego z jego kolegów, że Rick nie powinien się wiązać z Amber i w ogóle, i dała mu aparat, żeby zrobił Rickowi zdjęcia, które skompromitują go w oczach Amber tak, żeby myślała, że Rick kocha się w tej koleżance, która bardziej wygląda i zachowuje się, jak panienka z agencji towarzyskiej, a nie studentka ekonomii :)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: Ania » (czw) 10 maja 2007, 16:45

Pare tygodni temu oglądałam :D jak Morgan przetrzymywała ze swoim znajomym Taylor w swoim domu Dziecko gdzies wzięła a ta przywiązała gdzieś :D potem spuscili na nią dobremany które od zwnątrz domu pilnowały :smiech: :smiech: :smiech:
A dzisiaj obie ze Stephie się wydostały :D Te dzieci sa wyjątkowo mułowate musze przyznać :D

No i tekscior roku: Spectra do Brooke... zadzwoń do szatana i wypożycz nieśmiertwlną dusze :smiech:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: Ania » (czw) 31 maja 2007, 17:19

^@^
Obrazek

ITD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: ITD » (śr) 13 cze 2007, 15:34

:)) kiedys jak bywałem u babci to zazylo mi sie to ogladac. Podobno aktorzy nie znaja textu scenariuszy i jest on dyktowany na bierzaco przez sluchawki ktore maja w uszach :)

tego juz jest chyba w stanach okolo 10 tys. odcinkow.
W sumie praca na całe życie :0

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: Ania » (wt) 31 lip 2007, 12:58

Obrazek :x :x :x
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: pchla » (wt) 31 lip 2007, 13:05

Boże jakież to piękne! Chyba wydrukuje dla Babci swojej bo nie wiem czy ona do końca kuma kto jest kim, kto jest z kim i dlaczego.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: Ania » (wt) 31 lip 2007, 14:59

Nie była bym taka pewna czy jej to coś pomoże :x
Ja tam mniej więcej łapie kto z kim po co dlaczego :D ale jak są nowe postaci to mam problem :x Z resztą to bardzo łatwo spamiętać bo tam jest kazdy z każdym :-D
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: pchla » (wt) 31 lip 2007, 17:03

Ania pisze:Ja tam mniej więcej łapie kto z kim po co dlaczego :D
Jak Ty to robisz? Podziwiam. Ja kiedyś oglądałam to z babcią i uczyłam się do sesji. Siedziałam tam, jak każdy student w czasie sesji miałam zryty mózg, a Amber wychodziła akurat za mąż i prześladował ją jakiś niedoszły narzeczony, który porwał córkę takiej ładnej blondyny. Wysiadłam. Ale jedna głęboka myśl przeszła mi przez głowę: chciałabym być tak dobrze zakonserwowana na starość jak co niektóre panie tam. Ciekawe czy mają jednego chirurga?
Samotny biały żagiel ;(

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: And » (wt) 25 wrz 2007, 23:01

Ostatnio zrobiło się jakoś tak nieprzyjemnie... Wszyscy uwzięli się na Brook, szczególnie ta stara krowa Stephany :/ Już dawno powinien jej ktoś łeb ukręcić, szkoda, że swego czasu Amber ją uratowała, może byśmy już ją mieli z głowy :x Bardzo się ucieszyłem, kiedy Brook udało się udaremnić podstępny plan odebrania jej firmy przez Ridgea. Z niego też niezła świnia i do tego ta jego żonusia :zly: Szkoda, że wtedy Morgan jej nie udusiła, jak ją trzymała w piwnicy :]

A teraz pytanie za 100 punktów. Aniu, czytasz różne rzeczy, nie wiesz czasem, jak to się stało, że Brook przejęła firmę Forresterów?

I jeszcze jedno pytanie, jak się nazywa przyjaciel Sally, dawny narzeczony Stephany i (jak się okazało) ojciec Ridgea?
Obrazek

ODPOWIEDZ