Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Anna Jędrzejowska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 11 maja 2008, 12:40

Ale jej włosiska urosły :D Kiedyś miała takie liche. Może dokleiła? :D To ma jakąś nazwę? :>
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: pchla » (ndz) 11 maja 2008, 12:47

TinkiWinki pisze:Ale jej włosiska urosły :D Kiedyś miała takie liche. Może dokleiła? :D To ma jakąś nazwę? :>
Treska? :P
Ale musisz przyznać, że Ania pięknie wygląda i mało tego pięknieje z każdym tygodniem :) Pięknieje i młodnieje :) Nic tylko zazdrościć :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: areczek » (ndz) 11 maja 2008, 14:23

Ania jest bardzo ładna i ma klasę :D :D :D Z długimi włosami wygląda cudownie :D :D I wczoraj tak bez oficjalnego mundurka :x :x :x Wygląda jak nastolatka :D
MARTYFANWIERNY

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 11 maja 2008, 22:16

Może i młodo wygląda, może nawet jak nastolatka :D Ale to nie dziwi. Gdyby urodziła z dwójkę dzieci, odchowała to ciut gorzej by się prezentowała :D Te nieprzespane noce, te kilka kilogramów więcej po ciąży :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: pchla » (pn) 12 maja 2008, 7:51

TW nie bądź szowinistą: nie każda kobieta ma obowiązek mieć dzieci, za to każda winna być szczęśliwa i robić to co daje jej radość. Anny będę bronić bo mam podobny różowy sweterek, a solidarność ubraniowa u kobiet nie zna granic :P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: TinkiWinki » (pn) 12 maja 2008, 15:10

pchla pisze:TW nie bądź szowinistą: nie każda kobieta ma obowiązek mieć dzieci, za to każda winna być szczęśliwa i robić to co daje jej radość.
Ja szowinistą? Nigdy :x Nie pamiętam co to było, jakieś chyba TVN24 od kuchni. Była ona i jej mąż. Temat zszedł na psy :x Ich psy. I wtedy mąż z żalem nazwał je ich dziećmi. Albo nie mogą mieć dzieci albo to zła kobieta jest :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: pchla » (pn) 12 maja 2008, 16:04

TinkiWinki pisze:Ja szowinistą? Nigdy :x Nie pamiętam co to było, jakieś chyba TVN24 od kuchni. Była ona i jej mąż. Temat zszedł na psy :x Ich psy. I wtedy mąż z żalem nazwał je ich dziećmi. Albo nie mogą mieć dzieci albo to zła kobieta jest :x
TW może zajmiemy się służbową i wizualną częścią życia Anny Jot. Myślę, że będzie zdrowiej, rozsądniej i przyjemniej ;)
A Ani ostatnio mało w tvn24. Praktycznie ogranicza się tylko do trzech Magazynów 24h. Może wstąpi do dnż po odejściu Madzi? :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: TinkiWinki » (pn) 12 maja 2008, 23:50

pchla pisze: A Ani ostatnio mało w tvn24. Praktycznie ogranicza się tylko do trzech Magazynów 24h. Może wstąpi do dnż po odejściu Madzi? :D
To byłoby cofanie się w karierze :D Chociaż mogłaby dużo nauczyć nowalijki TVN24 :D Dzisiaj chyba tę rolę nauczyciela pełniła Anita :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: pchla » (wt) 13 maja 2008, 8:01

TinkiWinki pisze:To byłoby cofanie się w karierze :D Chociaż mogłaby dużo nauczyć nowalijki TVN24 :D Dzisiaj chyba tę rolę nauczyciela pełniła Anita :D
Anitka jest kiepskim belfrem bo się nie ogląda za siebie. Pamiętasz Raporty Wieczorne w duetach? W ogóle nie zwracała uwagi na to czy ktoś obok kuma bazę czy się zagubił we własnej czasoprzestrzeni. :P Aż się raz Krzysio G. zagubił i zamiast się żegnać to się przywitał. Najlepsza byłaby do tego Ania Kalczyńska. Ona taka opiekuńcza.
Samotny biały żagiel ;(

bokserzyn
Chipsy przyszły
Posty: 4
Rejestracja: (pt) 25 wrz 2009, 13:31

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: bokserzyn » (pn) 19 lip 2010, 14:14

dwa lata ciszy, ładnie

ODPOWIEDZ