Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wydarzenia Polsat

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: scherbi » (ndz) 26 cze 2005, 20:41

Tak tak. Bartek Arlukowicz jest ze Szczecina. Nawet go pare razy widzialem opodal przychodnii niedaleko Centrum Szczecina. Szedl z... papieroskiem:D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: michal » (pn) 27 cze 2005, 0:22

A wczoraj widzia?em chyba kolejną gwiazd? reality show z TVN. Ale już nie w Wydarzeniach, ale w TVP2. Z Krakowa nadawali jakiś koncert na żywo i na chwil? przyszed?em do drugiego pokoju (ja og?ąda?em TOP Trendy) i zauwa?y?em Marcina Matrasa jak siedzią? na widowni, a ni?ej w obj?ciach miał dziewczyn?.

Z Robinsonów widzia?em jeszcze jednego uczestnika - w Wiadomościach w jednym z "papieskich" wyda? widzia?em Kasi? Drzy?d?yk w góralskim stroju na mszy z Zakopanego (1997). Oczywiście było to wtedy dziecko, ale charakterystyczne rysy już miała.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: michal » (sob) 09 lip 2005, 17:35

Dziś Micha? Kwiatkowski po raz pierwszy poprowadzi chyba główne Wydarzenia. Zaprowsi? na nie o 15:45, mówiąc "Do zobaczenia. W dni robocze po po?udniu była Kutyna, a Guga?a w zesz?ym tygodniu. Nie wiem jak to będzie, i czy mu to wyjdzie na dobre, bo myli się co chwil?. Ale Guga?a w ko?cu robi to samo, tylko, że jego dodatkowym atutem jest doświadczenie.

Wydawcą wydania o 15:45 by? Grzegorz Melnik. Nie wiem czy go pami?tacie, ale relacjonowa? dla Wiadomości konflikt w Kosowie. Potem nagle znikną? jeszcze podczas trwania wojny i okazało się póŸniej, że przeszed? do Naszej TV, gdzie by? wydawcą Naszych Wiadomości i przygotowywa? serwis zagraniczny. Zastapi?a go Barbara Rogalska ale już tylko z Belgradu. Melnik nadawa? gdzieś z terenu walk, bo podczas live'ów za nim było widać góry. W ogóle to by? chyba sta?y korespondent Wiadomości na terenie Jugos?awii. On chyba już jest w tych Wydarzeniach od jakiegoś czasu. Czasem tylko patrz? i coś mi się wydaje, że niepierwszy raz go widzia?em. Może Lis ściągną? znajomego z TVP? A może jest od dawna, w ko?cu Nasza TV pad?a kilka lat temu i co by przez ten czas robi?. Może by? w TV4 wcześniej?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 09 lip 2005, 18:41

A czy on nie siedzia? póŸniej w polsatowskich Informacjach?
Wracając do Micha?a Kwiatkowskiego - często widać jak czyta z promptera - wystarczy spojrze? na jego oczy - ruch ga?ek zdradza wszystko. Zauwa?y?em to podczas Dziennika TV4. Polecam - zwróćcie uwag? na jego oczy.
:P

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: tobi » (sob) 09 lip 2005, 21:49

prowadzi? już w któryś weeekend wyd. główne.

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: Kajetan » (ndz) 10 lip 2005, 16:21

Kwiatkowski zaskoczy? mnie swoją obecnością o 18:45 - z?y nie by?, ale chyba najs?abszy z ca?ej ekipy (Hanka, Iwona, Jarek :lol: ). Czyta raczej poprawnie - wg mnie jednak nie za dobrze się prezentuje :? Jego obecnoś? w "Wydarzeniach' to dowód na to, że brakuje im prowadzących - Wrześniewska -Zygier i Szeląg obecnie są tylko w BIZNES WYdarzeniach, a szkoda :wink:

Poza tym s?abe te weekendowe "Wydarzenia". Ostatnio (nie wczoraj) trwa?y z 17 minut, jest też różnica personalna - od poniedzia?ku do piątku materiały przygotowują "gwiazdy" "Wydarze?", w weekendy raczej już nie (podobnie jest zresztą w "Faktach"). Program przygotwuje ekipa popo?udniowych "Wydarze?" i "Wydarze? TV4" (tu materiały zazwyczaj są powtarzane i okrajane z 15:45)
183 posty - i super! ]

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: tobi » (pn) 11 lip 2005, 8:47

dok?adnie tak jest. w FAKTACH zauwa?y?em że w weekendy czasami z gwiazd Faktów dają Marka Nowickiego i tyle. Regularne materiały polityczne do weekendowych robi Paweł Gadomski z popo?udniowych Faktów. Jedyny chyba obecnie dziennikarz który trzyma się czy to TVN czy wcześniej TVN24 ( pewnie okres robi? materiały TYLKO dla TVN24 repoerter Faktów).
Woidocznie Lisek prowadzi taką samą taktyke jaką poniekąd on nada? kilka lat temu w poprzedniej pracy.....i kontynuuje. Zreszto nie tylko to.
WYDARZENIA w tygodniu są dobre, często mnie zadziwiają poziomem czy przyjrzenijem się tamtowi, grafiki mają co raz lepsze i wyra?nie wzorują się w nich do ameryka?skich kanałów. Grafiki w sensie plansz w materiałach, nie te obrazujące zapowiadany materiał.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: michal » (pn) 18 lip 2005, 14:43

Co byście powiedzieli, na wstawienie do tytu?u programu i do czołówki tylko od poniedzia?ku do piątku o 18:45 nazwiska Hanny Smoktunowicz wzorem telewizji ameryka?skich. Na przykład w programie telewizji ABC News znalazłem coś takiego "World News Tonight with Peter Jennings". Hania by?aby taką oficjalną pierwszą polską anchorwoman. Pozycj? ma bardzo mocną i na pewno jeszcze wiele lat będzie prowadzi? serwis. Poza tym jako jedyna ma ?elazny plan pracy od poniedzia?ku do piątku w głównym wydaniu.

Zmodyfikowany tytu? programu to na przykład "Wydarzenia z Hanną Smoktunowicz" czy "Wydarzenia - prowadzi Hanna Smoktunowicz". Mnie by się takie coś podoba?o, taka innowacja. Może to brzmi troch? dziwnie, ale przecie? taki sam wyd?wi?k ma takie wyra?enie w USA. Z czasem by się na pewno przyj??o. Taki tytu? programu może nawet przywiązywa? sta?ych i przyciąga? nowych widzów.

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: Robin » (czw) 28 lip 2005, 11:11

michal pisze:Co by?cie powiedzieli, na wstawienie do tytu?u programu i do czo??wki tylko od poniedzia?ku do pi?tku o 18:45 nazwiska Hanny Smoktunowicz wzorem telewizji ameryka?skich.
To dobry pomys? i fajna odmiana i na pewno przywi?za?oby troch? widz?w :)

Co do Wydarze?, to we wtorek widzia?em troch? powt o 19:30 i zwr?ci?y moj? uwag? 2 materiały: Zi?tkiewicz o emeryturach (bardzo dobry) i nast?pny materiał nie wiem kogo, o tym, że lumpeksy wchodz? co centr?w miast, w którym podano informacje o tym ile % os?b kupuje odzień używan?, a ile markow?. Naprawd? wola?bym takie tematy zobaczy? o 19, ni? materiał Jana o problemach z ulotkami z hipermarket?w, ktore ?miec? w blokach sp??dzielni w Elbl?gu. :?

A Zi?tkiewicz i Grabarczyk bardzo zazdroszcz? Polsatowi, chcia?bym je ogl?da? w "Faktach" :!:

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: Kajetan » (pt) 29 lip 2005, 11:46

Robin pisze:(...) i nast?pny materiał nie wiem kogo, o tym, że lumpeksy wchodz? co centr?w miast, w którym podano informacje o tym ile % os?b kupuje odzień używan?, a ile markow?. Naprawd? wola?bym takie tematy zobaczy? o 19, ni? materiał Jana o problemach z ulotkami z hipermarket?w, ktore ?miec? w blokach sp??dzielni w Elbl?gu. :?
To by? chyba Micha? (?) Elmerych albo jaki? inny "diabe?" z o?rodka regionalnego "Wydarze?" - także Robinie obejrza?em te "Wydarzenia", nie powiem: podoba?y mi się :)

Jednak już przesadzaj? z sytuacj?, że co dwa, trzy programy m?wi? o tym ile mamy w portfelach, ile oszcz?dzamy i jak wszyscy jeste?my biedni (czytaj: :arrow: Polacy). No bo ile można? :? Tak mi sie zdaje, że "Wydarzenia" to '"wzi??y" razem z Lisem - kiedy? chyba w "Faktach" tak często Lis porusza? tematy "ekonomiczne" - tzn te w kt?rych wci?? m?wi? o tym ile zarabiali?my, ile zarabiamy i ile będziemy zarabia? :?
Materia? B?aszkowskiego o ulotkach by? s?aby i nudny - c?? -lepiej m?wi? o ulotkach ni? waznych sprawach :lol:
Robin pisze:A Zi?tkiewicz i Grabarczyk bardzo zazdroszcz? Polsatowi, chcia?bym je ogl?da? w "Faktach" :!:
A ja nie :!: :D Bo co po "Faktom" te dwie? Od polityki "FAKTY" maj? wielu reporter?w - wystarczy, a Zi?tkiewicz czym miała by się w TVNie zajmował? :shock:
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 09 sie 2005, 20:16

Wydarzeniem numerem jeden dzisiejszego dnia było lądowanie wahadłowca Discovery. Dlaczego Wydarzenia poinformowały o tym w 12 minucie programu?

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: Robin » (wt) 09 sie 2005, 23:10

Ale żenada, nie oglądałem, ale skoro tak było, to Ÿle świadczy redakcji tego programu. Dość zdziwiony jestem :shock:

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 10 sie 2005, 10:05

co było na jedynce? sondaze? dziś tez opublikowano ciekawe sondaze przygotowane przez PGSK i tak

Liwiusz Ilasz 24.8%
Jan Pyszko 20,4%
Stanisław Tymiński 16,9%
Zbigniew Roliński 13,8%
Janusz Korwin-Mikke 8%
Maria Szyszkowska 6,8%

blabla, dlaczego nikt o tych wynikach nie mówi, bo nie opublikowala ich rzepa, wyborcza, badz inna gazetka, precz z sondazami manipulatorami!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 10 sie 2005, 11:14

Jedynką dla Wyadzrzeń były ceny ropy i biedni Polacy, któzy z super bryk będa musieli przesiąść się na rower, bo rząd jest zły i be.

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: Marcin » (śr) 10 sie 2005, 19:15

W dniu lądowaniu Discovery nie było mnie w domu, a byłem u dziadka, który nie ma TVN24. Włączyłem więc na Wiadomości o 15, a póŸniej jeszcze Wydarzenia o 15:45. Powiedzieli o tym w kilku słowach, z jakimś zdjęciem pod koniec programu! Też byłem tym zaskoczony niesmacznie. :?

ODPOWIEDZ