Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Monika Olejnik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: tobi » (śr) 07 mar 2007, 17:55

ale Rymana jakoś nie ma:> Już od dawna, w niedziele był tylko, ale w tygodniu poprzedzającym niedziele nie było jego o 21 :> Jak dla mnie to jego mogłoby wcale nie być, ale...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: pchla » (wt) 31 lip 2007, 13:13

Obrazek
Monika Olejnik w wyjątkowo efektownym towarzystwie.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: TinkiWinki » (wt) 05 lut 2008, 22:34

Na kanale kuchnia.tv (w Cyfrze+) lecą powtórki Gotuj z Kuroniem z 1999. Kiedyś gościem była Monika Olejnik. Ciut inaczej wyglądała :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tak prezentuje się teraz :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wredny jestem :x
Obrazek
9 łat różnicy :D

Kolejna klientka jakby odmłodniała :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: pchla » (śr) 06 lut 2008, 9:57

Różnica jest zdecydowana, ale Monika jest typowym przykładem jak dobrze wykorzystywać rozwój chirurgii plastycznej i zabiegów odmładzających. Teraz wygląda cudnie :)

A dzisiaj w Fakcie mówi o sypaniu głowy popiołem:
Posypać sobie głowę popiołem powinny te media, które zamiast bronić Andrzeja Grajewskiego, umieściły go na liście zdrajców RP za współpracę z WSI. Kolejny grzech mediów to to, że tak łatwo stają się słupami ogłoszeniowymi służb specjalnych, że bez weryfikacji korzystają z przecieków, które są gotowcami.

Inne winy, które na nich ciążą, to brak obiektywizmu czy wzajemne oskarżanie się np. o kreowanie różnych historii, podczas gdy każdy ma tutaj coś na sumieniu.

Dziennikarze powinni pokajać się za to, że papugują po sobie i nie powołują się na media, które jako pierwsze podały jakąś informację. Za to, że idą na konferencję, na której są wszyscy, a następnie piszą na pierwszej stronie: "Jak dowiedzieliśmy się ...". Za brak rzetelności, za to, że nie sprawdzają informacji, że nie chce im się zadzwonić, zapytać. Praktykują "dziennikarstwo stadne" - jednego dnia wszystkie zajmują się jakimś newsem, a następnego już nikt o tym nie pamięta, nie tropi, jak to było naprawdę, tylko ekscytuje się nową wiadomością.

Nie lubię też, kiedy media pokazują dramatyczne sytuacje, bulwersujące zdjęcia, kiedy epatują publiczność pokazywaniem roztrzaskanych ciał, ofiar wypadków, egzekucji itd.

Z pewnością, tabloidy powinny się pohamować z wchodzeniem z butami w prywatne życie gwiazd. Ostatnio, przez kilka dni, jedna z gazet zajmowała się tym, czy pewna aktorka ma mały biust, czy nie i wzywała do kibicowania, by jej urósł. To po prostu skandal.

Padają zarzuty, że dziennikarze uwikłali się w popieranie PiS. Każdy jest odpowiedzialny za swoje czyny i wie, co robi. Zaangażowanie polityczne ośmiesza dziennikarza, czyni z niego propagandystę. Ale to nie zaczęło się za rządów PiS. Znamy przecież przypadki naszych kolegów, którzy wcześniej wikłali się w propagandę na rzecz władzy, robili np. filmy o premierach.

Jednak w ostatnich latach, szczególnie za rządów Jarosława Kaczyńskiego, to się nasiliło. Podział społeczeństwa i dziennikarzy pogłębił się. Były premier wybierał sobie tych, z którymi rozmawiał. Chyba spełniło się jego życzenie, żeby dziennikarze zaczęli się kłócić między sobą. Media myślą, że są czwartą władzą, ale zdarza się, że stają się bezwolnym narzędziem w rękach polityków.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: TinkiWinki » (czw) 07 lut 2008, 16:18

pchla pisze:Różnica jest zdecydowana, ale Monika jest typowym przykładem jak dobrze wykorzystywać rozwój chirurgii plastycznej i zabiegów odmładzających. Teraz wygląda cudnie :)
Teraz może i wygląda cudnie ale pamiętam jak kilka lat temu zrobiła coś z ustami. Wyglądała fatalnie.
Posypać sobie głowę popiołem powinny te media ...
Bardzo mądry wywód. Tylko po co? Przecież i tak wiadomo że nic się nie zmieni. Np. dzisiaj. Zupełnie nie wiem po co pokazują ojca który grozi mordercy syna. Albo pani pyta się żony zabitego czy wybaczy mordercy.
Jeśli pani Olejnik obecna sytuacja w mediach się nie podoba to niech wystosuje jakieś pismo do szefostwa TVN24. Niech oni pierwsi zaczną zmieniać polskie media. Od maja ma wystartować Polsat24. Wtedy to w telewizjach informacyjnych będą chyba tylko gwałty, wypadki i egzekucje komornicze na żywo. Będzie wyścig, która stacja pokaże coś bardziej dramatycznego.
Pamięta jak Kuźniar w rozmowie z żołnierzem który wysiadł z CASY kilkadziesiąt minut przed katastrofą wypytywał go o tych którzy zginęli. Na koniec trozmowy powiedział mniej więcej coś takiego - Nie chcę żeby pan pomyślał że to niezdrowa ciekawość, to ciekawość dziennikarska. Lepiej tego nie mógł ująć.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: TinkiWinki » (czw) 10 kwie 2008, 19:32

Czy to mąż swojej żony? :x Czym on się zajmuje?
Obrazek Obrazek

Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: pchla » (pn) 21 kwie 2008, 11:26

Monika ach Monika: :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

(Coś mało photoshopa:) Jaka miła odmiana :))
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: TinkiWinki » (pn) 21 kwie 2008, 13:48

To pierwsze to reklama United Colors of Benetton? :x
To jej dzieci? :> Jakieś adoptowała? :shock:
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: pchla » (pn) 21 kwie 2008, 14:33

Ach TW ta Twoja ciekawość :D
Wszystkiego się dowiesz tutaj:
http://www.gala.pl/gwiazdy/wywiady/arty ... olejnik-1/
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: tobi » (pn) 21 kwie 2008, 21:41

uwielbiam Panią Monikę :jupi: podziwiam jej osobę, pomimo humorów i niestety coraz częściej tłustego szpanerstwa i lansu. Ale...gwiazdom wolno. I na takim poziomie można to znieść.
A z tematyki bardziej plotkarskiej to ktoś z Was wie, gdzie Pani Monika mieszka i gdzie chodzi na siłkę?

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: TinkiWinki » (wt) 29 kwie 2008, 22:06

ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ