Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1966

Post autor: Black Jack » (czw) 05 kwie 2007, 20:26

Pamiętam tego Flasha i ten materiał Magdaleny Stankiewicz :)
A kiedy ta DP z Kwaśniewską ?
Nie wiem :D I mnie to nie obchodzi :D

A widzieli to ? :D
Jeśli nie widzieli, to niech sobie zobaczą i przeczytają :D

A co mi tam ;) Będę Was na klikanie narażał :x Czytajcie :D
TVN przyciąga klasę średnią programem, który przypomina ekskluzywny gadżet z firmowego sklepu. Na ekranie musi być widać duży budżet. Program powinien wręcz przypominać luksusową reklamówkę - mówi Józef Węgrzyn, producent telewizyjny (pomysłodawca m.in. "Teleekspressu" i "Panoramy").
Stąd scenografia, która emanuje dostatkiem i elegancją. Stąd język dziennikarzy: w miarę elegancki, obrazowy, ale daleki od poufałości. Dzięki temu widz ma poczucie, że oglądając TVN, dołącza albo za chwilę dołączy do elity klasy średniej. TVN bowiem stawia przed kamerą Polaków młodych (jeżeli pamiętają PRL, to tylko z opowieści dziadków), wykształconych, materialnie niezależnych, obytych w Europie. Program wygląda wręcz jak defilada generacji, która zbudowała III RP. Stroje, styl argumentacji i sposób bycia dziennikarek TVN, na przykład Justyny Pochanke czy Anity Werner, naśladują miliony Polek - tak jak ich matki wzorce elegancji czerpały od Jolanty Pieńkowskiej (notabene pracującej teraz w TVN), a babcie od Krystyny Loski.
Ale można oczywiście, po kliknięciu w link, przeczytać całość :D


A, skoro tak się już rozpędziłem, to jeszcze coś :D
Wyniki sondy kobieta.dziennik.pl
2007-03-23 08:04
Kobiety lubią być dobrze poinformowane
Czy Polki są dobrze poinformowane? Wyniki naszej sondy wskazują, że kobiety interesują się na bieżąco tym, co się dzieje wokół nich w kraju i na świecie. Poprosiliśmy o komentarz Anitę Werner.
Jak pokazuje nasze badanie 66,8 proc. internautek czyta prasę codzienną. "To dobra wiadomość. Jeśli rzeczywiście tyle kobiet czyta prasę codziennie to niezły wynik - mówi Anita Werner. - Cieszy mnie fakt, że grubo ponad połowa Polek interesuje się na bieżąco tym, co dzieje się wokół nich w ich kraju i na świecie. Oczywiście chciałabym, żeby było ich jeszcze więcej. Sama między innymi na to pracuję".

25,7 proc. internautek przegląda dzienniki tylko czasami, 7,4 proc. nie czyta w ogóle codziennej prasy. "Zastanowiło mnie od razu, czy te panie czytają coś innego, tygodniki, miesięczniki? Z jakiego powodu nie czytają? Nie mają czasu, bo absorbuje je rodzina i dzieci, czy raczej, dlatego że pracują? Być może po prostu nie stać je na kupowanie codziennie gazet" - tłumaczy prezenterka.

Jak pokazują bieżące badania czytelnictwa dużo odbiorców prasy, w tym właśnie kobiet zyskały od początku roku dzienniki opinii. Straciły na popularności tabloidy. Na czytelnictwo prasy wśród kobiet duży wpływ ma branżowość wydawnictw. Dlatego dużą popularnością wśród Polek cieszy się prasa kobieca, pisma poświęcone modzie, urodzie i życiu gwiazd.
Ależ w tym Dzienniku Anitę lubią :P
Ach i jeszcze szperając w googlach znalazłem takie coś UWAGA!!! na blogu Wiśniewskiego :D
Anita podróżuje razem z największymi krajowymi gwiazdami :x
A sama też swój blog zaktualizowała :D Raz :lol: Szkoda, że tylko raz, bo ma blog wzięcie ;) Na paru innych blogach też cytują Anity wpisy :D
Ale Anitę również wspominają jej znajomi :) O tu :D
Nie ma na tę "kochaną, szarą Łódź" pomysłu. Nie chcę, byśmy byli tylko pijalnią piwa dla "Warszawki" i Anglików. Nie chcę, byśmy byli tanią siłą roboczą dla wielkich koncernów. Miasto Reymonta, Tuwima, Rubinsteina zasługuje na własną, nową tożsamość. Ale jaką? No właśnie, jaką? Nie mam pojęcia. Mieszkam w Łodzi od urodzenia. Wychowałem się na Wigury i Piotrkowskiej. Do podstawówki chodziłem z Borysem Szycem, do I LO chodziłem z Anitą Werner, studiowałem prawo z Krzyśkiem Wojciechowskim. Anita i Borys są w Warszawie, Krzysiek rządzi w firmie Pfizer i mieszka sobie w Pradze. Ja zostałem w Łodzi. Na razie...
No, a jutro pewnie zobaczę w końcu Anitę w Poradku? :)
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1967

Post autor: Dżasta » (czw) 05 kwie 2007, 23:17

Black Jack pisze: Ależ w tym Dzienniku Anitę lubią :P
Rzeczywiscie ;-) W ogóle dużo się o naszej Anitce ostatnio pisuje ;-)
No, a jutro pewnie zobaczę w końcu Anitę w Poradku? :)
Żebyś się czasami nie zdziwił :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1968

Post autor: Ania » (pt) 06 kwie 2007, 2:11

Blacky piękne linki :D a ja ponawiam pytanie o kalendarzyk :lol:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1969

Post autor: Black Jack » (pt) 06 kwie 2007, 15:10

Kalendarz :> Nie ma .... i nie będzie :x Za dużo zaległości, już nie zdołam nadrobić ;)

A z dzisiejszego Poradka ... widziałem jak dziś Anita przypierała do muru Julię Piterę z PO - nie sądziłem, że Anita tak potrafi się ostro zachowywać względem PO :lol2: Co wydusiła z Pitery, ano to, że po tym jak zbratali się z SLD teraz będą głosować za uchyleniem immunitetu posłance SLD Małgorzacie Ostrowskiej - zapewniła na antenie tvn24, ale zobaczymy w niedalekiej przyszłości, czy przypadkiem PO nie prowadzi jakiejś gierki? :x

Aaaa ... i jeszcze rozmowę z Sokołowskim z KGP na temat bezpiecznej jazdy samochodem ;)
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1970

Post autor: Ania » (pt) 06 kwie 2007, 20:03

Kalendarz Nie ma .... i nie będzie Za dużo zaległości, już nie zdołam nadrobić
To tylko świadczy o tym że naszej Anity dużo w tym miesiącu było :D nic tylko sie cieszyć :D

A już w ogóle zawieszasz swoją działalność faktograficzną :> ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1971

Post autor: Black Jack » (pt) 06 kwie 2007, 20:55

Ania pisze:A już w ogóle zawieszasz swoją działalność faktograficzną :> ?
Chyba raczej tak, bo 4. miechów nie zdołam nadrobić, zwłaszcza, że nie wszystkie Anity dyżury są odnotowane na forum :/
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1972

Post autor: Funcky » (ndz) 08 kwie 2007, 12:13

Powiedz lepiej, przyznaj się, że to z lenistwa :x

Nie, no żartuję ;) Masz przecież nie tylko obowiązki zawodowe na głowie, ale także inne, te mniej zawodowe ;) Wczoraj na przykład cały dzień trzepałeś chodniki :x :x
A tak obiecywałeś zmienić szatę graficzną kalendarzyka grafikowego :( I co z tego wyszło? Nic :( Zawiodłam się na Tobie :( I to tak przy świętach :(

Ale po częstotliwości wpisów już można na szczęście wnioskować, że Anita pracuje pełną gębą (że się tak nieładnie wyrażę ;) ) :D Tylko Prosto z Polski ewidentnie przepadło :/ Ale to i tak dobrze, że nie Poranki ;)
Anita, Boże, Anita :oo Ja to niedługo zapomnę jak ona wygląda :( Mamy święta............. Hmmmm może powtóreczka z zeszłego roku............. czy to było w zeszłym roku, czy dwa lata temu, kiedy była Anita i zasiadała za stołem prezenterskim? :D

Mniejsza o to :P Chciałabym ją w końcu zobaczyć, posłuchać, podziwiać jej profesjonalizm, tak jak to miało miejsce kiedyś :)
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1973

Post autor: Black Jack » (wt) 10 kwie 2007, 17:18

Dzień pełen wrażeń za sprawą Anity :D Po pierwsze, najważniejsze (!!!) Anita odpisała mi na życzenia :jupi: Dacie wiarę? :DD Pierwszy raz w życiu fana :DD Miałem już nie wysyłać, ale widziałem też, że siedzi przy kompie i wysłałem :DD Istniała groźba, że to bluebox był, ale ludzie chodzący po newsroomie byli, że się tak wyrażę aktualni, więc Anita też :DD I pochwaliłem ją za Poradek, i złożyłem życzenia i napisała: Dziękuję Panie Jacku, [...] :D Życzyła: Wesołych Świąt.[...] :D Pozdrowiła mnie słowami: Pozdrawiam :D I podpisała się: Anita :wow:
Jakiś przełom, czy jak - sam nie wiem, co o tym myśleć ? :DD Po za tym, że się oczywiście cieszę jak dzieciak :jupi:

A na początku flasha wyskoczyły obie: Anita i Agata :wow: W końcu razem :P Pierwszy raz :D
Z Flasha nic nie wiem, bo dojść do siebie po tych dwu informacjach nie mogłem :DD
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1974

Post autor: Dżasta » (wt) 10 kwie 2007, 19:55

Uuuuu...to, żeś bracie zaszczytu dostąpił :mrgreen: Moje gratulacje :D Odpisała Ci, a mi nie :roll: ale będę cierpliwie czekać :roll: może kiedyś się doczekam :> Blacky, jak długo Ty czekałeś na reakcję ze strony Anitki? Jeśli można zapytać? ;)
:( :( :(

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1975

Post autor: Black Jack » (pt) 13 kwie 2007, 17:29

No jakieś 45 minut po tym jak Anicie wysłałem, ona odpisała :D Z tym, że ja przeczytałem jej słowa dopiero na drugi dzień ;)

A słyszał kto dzisiaj w Poradku, jak Anita dała popalić posłowi Zawiszy? :DD No, może nie tyle dała popalić, choć też, co nie dała zapędzić się w kozi róg? Um :P taką Anitę lubię najbardziej - konkretną, zorientowaną, niebojącą się powiedzieć, co wie - zwłaszcza jeśli jest to wiedza niewygodna dla rozmówcy, a kiedy już rozmówcę rozjątrzy, znów wyciąga argumenty, którymi potrafi się obronić :P

Brawa wielkie brawa za tę rozmowę :bravo:

No i tak na dobrą sprawę, to był dla mnie cały Poradek :/ Ale kąsek niesamowity :P
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1976

Post autor: Dżasta » (pt) 13 kwie 2007, 22:26

A ja, widziałam dziś w poranku tylko to, jak Anita przemiło z Romkiem o biznesie rozmawiała ;-)
:> O wpisie na blogu nikt nie wspomina? Dwa dni temu, chyba, Anitka opisała nam jak święta spędziła ;-) Na koniec podziękowała za życzenia urodzinowe i świąteczne :roll: Chyba to podziękowanie musi mi wystarczyć za odpowiedź :roll: ale dobre i to ;-)
:( :( :(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1977

Post autor: Ania » (sob) 14 kwie 2007, 23:42

:D Blacky chwilowo nie mam do jutra czasu na pisanie ale w każdym razie gratuluje dostąpienia zaszczytu :D
Widzisz jak ktoś jest wytrwały to osiągnie sukces :P
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1978

Post autor: Black Jack » (ndz) 15 kwie 2007, 12:43

Dziękuję, dziękuję :D Zadowolony jestem, zwłaszcza, że to jedyna odpowiedź na życzenia jaką otrzymałem :DD
A o blogu zapomniałem napisać, bo przecież Anita mi osobiście za życzenia podziękowała :DD

A teraz coś z prasy jutrzejszej :D
Wassermann: po publikacji raportu o WSI trudniej werbować agentów

Obrazek

Raport o likwidacji WSI nie ograniczył procesu werbowania agentów, choć miał na niego wpływ. Jest trudniej - mówi w rozmowie z ''Wprost'' Zbigniew Wassermann, minister koordynator służb specjalnych.

Zaprzecza jednak, że życie współpracowników polskich służb jest zagrożone. - Te obawy się nie potwierdziły - tłumaczy Wassermann. Minister ujawnia też, że w ostatnim okresie wzrasta aktywność rosyjskich agentów na terenie Polski. - Między Polską a Rosją istnieje pole konfrontacji na płaszczyźnie gospodarczej i bezpieczeństwa energetycznego. Dlatego jesteśmy podmiotem szczególnego zainteresowania rosyjskich służb - wyjaśnia.

Cała rozmowa Anity Werner i Pawła Siennickiego ze Zbigniewem Wassermannem w najbliższym wydaniu tygodnika "Wprost", w sprzedaży od poniedziałku, 16 kwietnia.
Jak na razie najbardziej podoba mi się fotka :smile:
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1979

Post autor: Dżasta » (ndz) 15 kwie 2007, 19:20

Prawdziwie szpiegowskie pozy :lol: No, w końcu z ministrem koordynatorem służb specjalnych rozmawiali ;-) Pytali się o to, czy filmy o Bondzie lubi oglądać ;-)
:( :( :(

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1980

Post autor: Black Jack » (pn) 16 kwie 2007, 15:37

Fantastyczna rozmowa we Wprost - polecam całość lekturze :D

A teraz Poaranek - choć mamy już prawie 16;stą :x
Ach ten dzisiejszy Poranek :wow: Niestety oglądałem, a właściwie zacząłem oglądać dopiero godzinę po stracie, ale i tak sporo ciekawych rzeczy widziałem :D Anita ogólnie rzecz biorąc miała dziś bardzo dobry nastrój :D Wspominała o swoim artykule-wywiadzie z Wassermannem z Wprost :D Żartowała z panem operatorem, kiedy ten zmienił kadrowanie, kiedy ona chciała Państwu, czyli nam zaprezentować podczas przeglądu prasy świątynie na świecie i w Polsce, stwierdziła z żalem w głosie: już kończymy? :D Ale poradziła sobie, bo wzięła gazetę, Newsweek bodaj i zaprezentowała nam to, co chciała :D Z Katarzyną Łastowiecką jak zwykle przemiło sobie porozmawiała. Po jakimś czasie przyszedł czas na łączenie z reporterem ... warszawskim :D Dziś nim był Paweł Łukasik. No to mnie ani nie zdziwiło, ani nie zaskoczyło, Anie nie było żadną wielką nowością, bo Paweł często w Porankach z Anitą już w przeszłości występował :D Ale po jakichś dwu, trzech minutach doznałem znowuż lekkiego szoku, bo oto Anita po zapowiedzeniu tematu o startującej dziś możliwości składania wniosków o dopłaty z unii przez rolników, wywołała do odpowiedzi Agatę … Tomaszewską - rzecz jasna :DD :D Anitę miała bardzo dobry nastrój podczas zapowiedzi, Agata podczas odpowiedzi, i Anita po jej odpowiedzi :mrgreen: Nie wiedzieć czemu dość mocno bawił ją napis na Agencji RiMR, mianowicie: Biuro Obsługi Klienta :> A może czym innym ta radość była powodowana :> Czy to, czy tamto, fakt faktem, iż Anita radosna, podczas łączenia z Agatą, była :smile:

I ostatnim punktem mojego Poranka z Anitą była jej rozmowa z doktorem Markiem Migalskim. No po prostu jestem pod ogromnym wrażeniem tej rozmowy :D
Żal mi było opuszczać dom, kiedy słyszałem jak Anita informuje, że zaraz znów będą mówić o rolniczych dopłatach ;( Ale ja już byłem spóźniony i musiałem wyjść :/ A wiem, że było kolejne łączenie z Agatą :D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

ODPOWIEDZ