Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Dorota Gawryluk

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#91

Post autor: Ania » (wt) 20 mar 2007, 20:58

Ja tam nie będe płakać z tego prostego powodu ze szkoda jej do tgo programu...
Iza wiem że nie wszistko ale chyba by jej w usta słów nie wkładali ;)

Z resztą zobaczymy niebawem
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#92

Post autor: Przemek » (pt) 04 maja 2007, 17:53

I Dorotka poszła do TVBiznes i przekształci go w Polsat24Info...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#93

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 10 maja 2007, 19:15

Długo nie było trzeba czekać - D. Gawryluk ujawniła swoje prawdziwe oblicze. Znowu jest w najlepszej stacji i pracuje przy najważniejszym w Polsce programie. Dokladnie to samo mówiła przechodząc do TVP, to samo mówiła w Polsatowskich Informacjach. Mogłaby troszeczkę spuścić z tonu, bo i tak wszysyc wiedzą jaka z niej "gwiazda".
Na podstawie tego co mamy, będziemy przekształcali TV Biznes w kanał informacyjno-biznesowy. Moja rola to jest budowa newsroomu, budowa nowych pozycji informacyjnych, publicystycznych, tak by docelowo kanał TV Biznes został przekształcony w kanał informacyjny, 24-godzinny" - powiedziała w czwartek na konferencji prasowej Gawryluk, która od kilku dni jest członkiem zarządu TV Biznes.

"Jest to ogromny projekt i ogromne wyzwanie, nie wiem czy nie największy dzisiaj na polskim rynku telewizyjnym" - dodała. Gawryluk podkreśla, że kanał będzie chciał konkurować z TVN24, nie obawia się natomiast konkurencji ze strony zapowiadanego przez telewizję publiczną uruchomienia kanału TVP-Info. "TVP miała plany stworzenia kanału informacyjnego, ale odkąd zdecydowano, by wieczorem, po godz. 18 nadawać programy regionalne, nie jest już żadną konkurencją" - powiedziała.
http://wirtualnemedia.pl/document,,2108 ... lsatu.html

Proponuję aby najpierw sprawdziła wyniki oglądalności pasm TVP3 o 18.00, bo o takich to będzie mogła sobie tylko pomarzyć. Zwracam również uwage na fakt, że np TVN24 swoje główne działa wytacza dopiero po 20.00....

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#94

Post autor: Ania » (czw) 10 maja 2007, 21:43

Na całe szczęście TVP nie wytacza swoich głównych dział bo takowych nie posiada :x

Faustuchu nie rpzesadzaj każdy dziennikarz przechodząc do innej stacji takie głupoty wygaduje ;) a co innego ma mówić ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#95

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 10 maja 2007, 21:51

A durczok opowiadał takie głupoty? Nie...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#96

Post autor: Ania » (pt) 11 maja 2007, 1:32

Nie musiał Fakty mówią same za siebie :x
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#97

Post autor: michal » (pt) 11 maja 2007, 1:59

Ja się z Gawryluk zgadzam. Jak konkurować z TVN 24 to bez programów lokalnych. Tu nie chodzi o oglądalność programów informacyjnych o 18:00, ale o zawartość całego tego długego pasma. Kanał informacyjny powiniem mieć w tym czasie informacja, analizy, a nie porady ogrodnicze czy relacje z przeglądu spektakli teatralnych (i tak starałem się podawać co ambitniejsze pozycje).

Trzeba podjąć śmiała decyzję - (1.) czystki w regionach - zwolnienia grupowe o jakich nikomu się nie sniło w największych koszmarach - wszystkie święte krowy, zasiedziali, wiek przedemerytalny i zbędne gałęzie na bruk - i profesjonalna telewizja informacyjna albo (2.) kilkugodzinne pasmo dla regionów w TVP2 lub region tylko przez satelitę i cyfrową telewizję naziemną. W pośredniej, czyli wersji wilk syty i owca cała (dwa w jednym) już na starcie wiadomo, że wyjdzie g.... klops.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#98

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 11 maja 2007, 10:54

O godzinie 18.00 w TVN24 nie ma jeszcze tych wielkich analiz. Regionalne programy informacyjne cieszą się dużą populernością i w bardzo wielu przypadkach reprezentują naprawdę wysoki poziom. Oczywiście pasmo lokalne może być ograniczone do tych 30 minut, a pozostałe audycje mogą być nadawane w TVP2.

emilka
Chipsy przyszły
Posty: 18
Rejestracja: (pn) 09 paź 2006, 21:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#99

Post autor: emilka » (pt) 11 maja 2007, 16:08

Też uważam, że Gawryluk popełnia błąd ignorując informacyjne programy lokalne. To moze być siła info. Mieszkańcy regionów również z przyzwyczajenia ogladają swoje programy informacyjne. Ich ciekawi co dzieje się na ich "podwórku".

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#100

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 11 maja 2007, 16:18

W dodatku trochę skromności by się jej przydało. Mimo etatu o 19.30 nie stała się tak popularna jak Durczok czy Pochanke.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#101

Post autor: Ania » (czw) 28 cze 2007, 12:41

Obrazek

Podpisuje się pod tym wywiadem obiema łapkami :D
:jupi:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#102

Post autor: Przemek » (czw) 28 cze 2007, 13:19

Ile ona ma lat??Nie mogę doczytać w tej tabelce a szkiełka mi się 'przeterminiowały' i jestem skazany narazie na okulary. Czy ona ma 34 lata?? Troszke staro wygląda. A ten jej synk Kojak czy jak mu tam jest chyba dorosły??? Nie pamiętam.

Widać że Dorota chce drugiego TVN24. Podejżewam że już na etapie "studio" będzie problem. Dadzą pewnie bluebox albo ścianę telewizorów Panasonic bo były w promocji w Tesco. Gawryluk daje sobie 2 lata na to by polsat24 był konkurencją dla TVN24. Wg. mnie trzeba na to minimum 5lat :D
Ostatnio zmieniony (czw) 28 cze 2007, 17:50 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#103

Post autor: Ania » (czw) 28 cze 2007, 13:24

34 :) Fakt przykro mi to mówić ale dała bym jej wiecej :-D
A jej syn zwie się Nikon ;)
^@^
Obrazek

Dam
Chipsy przyszły
Posty: 51
Rejestracja: (ndz) 16 wrz 2007, 17:42

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#104

Post autor: Dam » (śr) 10 paź 2007, 21:31

SAM na SAM z Dorotą Gawryluk to jej nowy program w TVBIZNES Polsat

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#105

Post autor: pchla » (czw) 10 sty 2008, 12:15

Dorota Gawryluk o Lisie:
Więc o Tomaszu Lisie nie powie pani pewnie ani słowa. Zdziwiło panią jego wejście do TVP?
O decyzji Lisa rzeczywiście nic nie powiem. Ale mogę ocenić w tym kontekście jego wcześniejsze, bardzo ostre wypowiedzi o dziennikarzach z TVP. Dziś ich intencja jest jasna - chodziło o jego własne interesy, o to, by to on, a nie inni pracowali w telewizji publicznej.

Pani zarzucał brak kompetencji.
Tak, niestety. I to mimo że kilka miesięcy wcześniej sam proponował mi pracę w Polsacie, codzienny talk-show. Wtedy byłam kompetentna? Widać, że były to argumenty formułowane na użytek bieżącego interesu Tomasza Lisa. Mogę się tylko śmiać, że chodziło o tak miałką sprawę – by to on pracował w TVP, a nie ja. I kiedy już tam pracuje, to nagle okazało się, że ma dobre zdanie także o prezesie Urbańskim. Naprawdę śmieszne. Poglądy można więc zmieniać w zależności od kasy, jaką się dostaje.

Chce pani przeprosin?
Nie dałoby mi to żadnej satysfakcji. Nie przejmuję się tym, co mówi Lis, bo sam pokazał, że nie ma to większego znaczenia.
Cały wywiad w Dzienniku: http://www.dziennik.pl/polityka/article ... o_TVP.html
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ