Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Dorota Gawryluk

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: viper » (pn) 06 lut 2006, 20:44

Ania pisze:nie panuje troch? nad sobą jak się wkurzyła to zaraz była z?ośliwa a w pewnym momencie zaczęła krzyczec :D
Oj, zdarza jej się pokrzyczeć - pamiętam, jak jeszcze w starym studiu podniosła głos mówiąc, że teraz wypowie się Zbigniew Wassermann.

Jakiś telewidz w liście do redakcji pewnego pisma TV napisał nawet, że pani Gawryluk podczas prowadzenia "Forum" staje się tendencyjna, stosuje retorykę partii rządzącej, a kiedy nie może zapanować nad dyskutantami, przewraca oczami ze zniecierpliwienia.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 06 lut 2006, 21:04

A już myślałem, że 100 dni premiera była kolejną laurką :x (Nie widziałem programu - dopiero o 22.00 wróciłem do domu.)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: Ania » (pn) 06 lut 2006, 22:37

żałuj Faustusie żałuj !!! to było piekne :D
^@^
Obrazek

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: Aivlis » (czw) 09 lut 2006, 18:56

Ja widziała. Swietny był ten program. Słodko się na niego patrzyła i niezłe pytania. Była miła, ale zachowała taki "dowcipny obiektywizm". Mój ulubiony styl. Gratulacje dla Gawryluk :jupi: Polubiłam ją za to. :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: Ania » (wt) 21 mar 2006, 11:07

Obrazek

Hmmmm :szok: nie wiedziałam ze ona nie ma wpływu na gości w programie ???
to raczej chyba niedobrze swiadczy o tym jak postrzegają ten Forum :( nie sądze by Pochanke czy Olejnik ktoś gości narzucał a może się mylę ?

No i nie wiedziałam ze ona góralka :x
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 21 mar 2006, 22:24

Taka jest zasada Forum - stała liczba gości z każdej pratii dotowanej przez państwo. Nie ma innej możliwości i to już od dawna....

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: Ania » (wt) 21 mar 2006, 23:40

Ja wiem ale przecież mogła by sobie wybrać których polityków chce zaprosić :)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: Ania » (śr) 02 sie 2006, 10:43

Dziennikarka TVP zastąpi Tomasza Lisa?
Ryszard Czarnecki (Samoobrona) napisał, że dziennikarka TVP Dorota Gawryluk otrzymała propozycję od Zygmunta Solorza, by przejść do Polsatu. Miałaby wejść do zarządu stacji i zastąpić w nim Tomasza Lisa - informuje dzisiejszy "Presserwis".
Lis jest uważany za osobę skrajnie nieprzychylną wobec Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem Czarneckiego, właściciel Polsatu Zygmunt Solorz "jest zainteresowany przychylnością rządu (tę miałoby gwarantować pozbycie się Lisa z Polsatu), bo jest graczem nie tylko na rynku mediów, ale także w zależnym od rządu sektorze energetycznym".

"Gawryluk miałaby stać się główną gwiazdą »Wydarzeń«, ale też ponoć miałaby wejść do zarządu Polsatu" - informuje "Presserwis", cytując bloga eurodeputowanego Czarneckiego. Gawryluk nie potwierdza tych informacji, ale też ich nie dementuje. Lis nie chciał komentować informacji Czarneckiego. Mecenas Józef Birka z rady nadzorczej stacji zapewnił, że o planach zmian w zarządzie nie słyszał - informuje "Presserwis".
:mur: :mur: :mur: mam nadzieję że to tylko pobożne życzenia Samoobrony
Naprawde straciła by Gawryluk w moich oczach :( po tym jak ja potraktowali...
Z drugiej strony z TVP wyleci prędzej czy później :] a w końcu Lisa już w polkiczu nie bedzie i może to potraktować jako osobistą Vendettę... :x

hmm sama nie wiem co o tym myśleć. Sądze ze na pewno z Wydarzeniami da sobie lepiej rade niż Lees ale Co z tą polską nie poprowadzi no i przy całym szacunku do niej to jednak nie jest Leeskiem :]
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: Martin » (śr) 02 sie 2006, 10:54

Czyli, że Polszmat staje się powoli telewizją podatną na wpływy polityków vide TVP... Osobiście cieszyłbym się z tego transferu. Myślę, że Gawryluk miałaby na pewno lepszą politykę personalną niż Lis. Pewnie usunęłaby Smoktunkę ze "stanowiska". Pewnie ściągnęłaby za sobą parę osób z TVP (Kunica, Ziemiec). Na pewno dostałaby jakiś program publicystyczny na kształt "Forum" chociażby. Lisem nie jest, ale jest od niego jakby tak powiedzieć sympatyczniejsza i bardziej ją lubię od niego. :smile:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: Ania » (śr) 02 sie 2006, 12:21

No właśnie właśnie :D usunięcie Haneczki polsatowskiej to było by coś :D
Hmmm w sumie po przemyśleniu to jednak gratki dla Gawryluk jeśli zasiądzie na fotelu prowadzącej i bedzie w zarządzie. Będzie to już 2 osoba która podsiądzie Lisa na jego fotelu :] No i zemści się za to jak ją potraktował

A Lis to chyba naczelnym GW zostanie :> ? bo w tv wszystkich już spalony jest :]
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Bartuś
Coś z niego/niej będzie
Posty: 280
Rejestracja: (pn) 01 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Nowy Sącz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: Bartuś » (śr) 02 sie 2006, 12:37

Ania pisze:No właśnie właśnie :D usunięcie Haneczki polsatowskiej to było by coś :D
Hmmm w sumie po przemyśleniu to jednak gratki dla Gawryluk jeśli zasiądzie na fotelu prowadzącej i bedzie w zarządzie. Będzie to już 2 osoba która podsiądzie Lisa na jego fotelu :] No i zemści się za to jak ją potraktował

A Lis to chyba naczelnym GW zostanie :> ? bo w tv wszystkich już spalony jest :]
Wiesz...każdy kto wyrypie :x Lisa z jakiegoś stołka zasłuży na moje dozgonne uznanie :D :smile:
Wracam :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: Ania » (śr) 02 sie 2006, 12:59

hehe ja tam lisa szanuje ale niepotrzebnie sie wwyższa
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: Martin » (śr) 02 sie 2006, 14:29

Myślę, że Lis nadawałby się na szefa TOK FM, niedawno był tam gościem Jacka Żakowskiego w Poranku TOK FM. Wydaje mi się, że byłby właściwą osobą na właściwym miejscu... Ale dobra, tu rozmawiamy o Dorocie Gawryluk ;)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: Ania » (śr) 02 sie 2006, 14:47

Hmmm dla niego to za mało prestiżowe chyba ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Bartuś
Coś z niego/niej będzie
Posty: 280
Rejestracja: (pn) 01 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Nowy Sącz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: Bartuś » (śr) 02 sie 2006, 15:11

Ania pisze:hehe ja tam lisa szanuje ale niepotrzebnie sie wwyższa
Jako dziennikarza - tak szanuję go ;) ale nie jako człowieka za to co zrobił Kindze ;)
Wracam :D

ODPOWIEDZ