Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Beata Tadla

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: pchla » (pt) 09 maja 2008, 8:03

TinkiWinki pisze:Ciekawe czy któryś z absolwentów ma już jakieś sukcesy dziennikarskie? :D
Tego nie wiem :) Chociaż ta klasa chyba nie działa od dawna, więc może należy poczekać. Jeżeli Brydzia Grysiak ma talent do wyłapywania talentów to kto wie? Ona prowadziła rekrutację do tej klasy.
Ale za to odnoszą sukcesy na innym polu. Ja miałam zajęcia z absolwentką tego LO :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: TinkiWinki » (pt) 09 maja 2008, 15:24

pchla pisze:Jeżeli Brydzia Grysiak ma talent do wyłapywania talentów to kto wie? Ona prowadziła rekrutację do tej klasy.
A z jakiej to okazji? :>
pchla pisze:Ja miałam zajęcia z absolwentką tego LO :)
No to jakby ktoś się Ciebie pytał czy spotkałaś Tadlę to zawsze możesz odpowiedzieć - nie ale uczyła mnie absolwentka LO w którym Tadla miała wykładzik :x Opis w stylu komentatorów sportowych. Zawodnik australijski którego babka, pół Polka, pół Litwinka mieszkająca na terenach obecnej Białorusi, wyjechała przed wojną do Australii. I już mamy prawie polskiego reprezentanta :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: pchla » (pt) 09 maja 2008, 15:37

TinkiWinki pisze:A z jakiej to okazji? :>
Nie wiem. Może lubi wspierać młodych ludzi :P
podziwiaj:
http://www.lo.kopernik.jaroslaw.pl/inde ... =spotkanie
TinkiWinki pisze:No to jakby ktoś się Ciebie pytał czy spotkałaś Tadlę to zawsze możesz odpowiedzieć - nie ale uczyła mnie absolwentka LO w którym Tadla miała wykładzik :x
Jesteś genialny :P Jak spotkam jakiegoś fana Tadli to przyszpanuję i tak powiem, a co :P
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: kamil » (wt) 27 maja 2008, 14:51

Wg internautów z forum tvn24.pl, Beata leży w stanie ciężkim w szpitalu. Mimo, że nie jest to wiarygodne źródło informacji, myślę, iż warto by o tym wspomnieć, podczas, gdy już 3 tydzień z rzędu nie ma jej na wizji. :|
Oczywiście rodzą się też wątpliwości, czy nie jest to zwykły urlop, ale w to wątpię ze względu na jej męża, Radosława Kietlińskiego, który intensywnie pracuje przed startem Polsat News. A takie wakacje samemu to trochę głupio spędzić. :mrgreen:

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: TinkiWinki » (wt) 27 maja 2008, 19:50

Poczytałem tamto forum. Jeśli ktoś się podpisuje donek to jego wypowiedzi nie należy brać poważnie :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: tobi » (śr) 28 maja 2008, 0:37

ale by był jaja gdyby odeszła do polsatu news do męża:) w końcu takie związki wypalają, patrz pani Pochanka (mąż szef TVN24), czy pani Jędrzejowska (mąż Grzegorz w Faktach).
W Faktach pewnie zastąpiłaby ją Anita Werner i miała nie co 2, a co każdy weekend na zmianę z różnymi partnerami. A w Dniu na Żywo...tam to koszmar jakiś, paleta twarzy, niedługo wszyscy reporterzy będą dyżurowali co pół godziny kto inny. Eksperymentują w tym paśmie dyużurami z prawie każdym. Nie ma już jak kiedyś stałej silnej ekipy doświadczonych ludzi.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: pchla » (śr) 28 maja 2008, 7:53

Gdyby Beata odeszła to z pewnością przyszedłby czas na zatrudnienie nowej twarzy do serwisów. Tak się dalej nie da ciągnąć. Chociaż Żebrowski i Cholewiński jak na debiutantów i tak nie są tacy źli. Jednak wzmocnienie w postaci nowej osoby z doświadczeniem prezenterskim zawsze się przyda. Nie sądzę jednak żeby Beata odeszła. Jej pozycja w tvn24 jest bardzo mocna: Fakty, Magazyn, Dzień na żywo...
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: tobi » (śr) 28 maja 2008, 9:42

no raczej tez nie wierzę, by odeszła.
Choć zapieprza jak niegdyś Ziemiec, ciągle na wizji, często 4 dni w Dniu na Żywo i potem weekend o 19. Często dostaje baaardzo dużo dyżurów. Może ma trochę dość takiej ciągłej harówki. Ale to nasze głupie gdybanie.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: pchla » (sob) 31 maja 2008, 9:01

Kajdanowicz wczoraj zapowiedział duet Tadla-Marciniak na dzisiaj. Beata więc wraca na wizję. Tym samym nasze spekulacje mogą się zakończyć. Miło będzie ją znowu zobaczyć. Mam nadzieje, że w tygodniu zasili DnŻ :)
Samotny biały żagiel ;(

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: inga » (sob) 14 cze 2008, 14:55

Bardzo ją lubię - profesjonalistka i do tego wygląda na sympatyczną i na poziomie.

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: kamil » (sob) 14 cze 2008, 20:32

I dziś obchodzi swoje
[hide]37[/hide]
urodziny. Wszystkiego najlepszego! :D

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: pchla » (ndz) 15 cze 2008, 9:48

inga pisze:Bardzo ją lubię - profesjonalistka i do tego wygląda na sympatyczną i na poziomie.
To prawda. Beacie nie można odmówić profesjonalizmu :) Cieszę się, że w tym tygodniu po przerwie wróciła do DnŻ :) Bardzo jej brakowało.
Samotny biały żagiel ;(

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: inga » (pn) 16 cze 2008, 23:13

No właśnie. Ale czy ona czasem nie chorowała? Taka zmieniona wróciła...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: pchla » (wt) 17 cze 2008, 7:55

inga pisze:No właśnie. Ale czy ona czasem nie chorowała? Taka zmieniona wróciła...
Pojawiły się takie plotki, że była w szpitalu. Ale wszystko to pozostaje w sferze domyśleń i spekulacji. Ważne, że wróciła i pracuje, a to znaczy, że ma się dobrze :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: TinkiWinki » (wt) 17 cze 2008, 15:35

pchla pisze: Pojawiły się takie plotki, że była w szpitalu. Ale wszystko to pozostaje w sferze domyśleń i spekulacji.
Pewnie to nie ona a dzieci. Nie jej a sąsiadki. Nie w szpitalu a w sanatorium :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ