Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Hanna Lis

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#181

Post autor: TinkiWinki » (czw) 05 lut 2009, 18:35

Znowu nosi serduszko na szyi :D
ObrazekObrazekObrazek

Taką ciekawostkę zaobserwowałem :x
POSTAWA ZAMKNIĘTA - Ręce założone, skrzyżowane
Jest przeciwieństwem postawy otwartej, nazywa się ją także postawą pokorną, obronną. Przyjmują ją często osoby zdominowane. Może także wyrażać niepokój, niechęć do rozmowy lub unikanie bezpośredniego kontaktu lub konfrontacji. Charakteryzuje się np. pochylaniem całego ciała i skuleniem ramion, tak jakby ta osoba chciała ochronić się przed ciosem.
Obrazek Obrazek


splecione dłonie są przejawem frustracji i próbą opanowania negatywnej postawy ciała
Obrazek

To było dzień po Telekamerach. Może ich wyniki tak ją negatywnie nastawiły do widzów? :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#182

Post autor: michal » (czw) 05 lut 2009, 20:12

TinkiWinki pisze:Znowu nosi serduszko na szyi :D
Ma je cały czas dość często.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#183

Post autor: Ania » (pn) 27 kwie 2009, 22:47

Lisica w Teraz My... panna ma rację w tym co mówi, a jednak pieprzy jak potłuczona...

Przecież ona doskonale wiedziała w co sie pakuje już raz była w TVP i jak odchodziła to twierdziła że chce pracować w Informacjach a nie dezinformacjach, więc niby z jakiej paki tam wracała ? Hipokrytka... ciekawe co teraz będzie mówić.

Przepięknie ją Sekielski podsumował, mówiąc że swoją twarzą popierała ich działania.
Śmieszne normalnie śmieszne, niby człowiek ją popiera bo postawiła się PiSOwcą, ale niestety hipokryzja bije po oczach aż miło.
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#184

Post autor: viper » (wt) 28 kwie 2009, 17:59

Oglądałem końcówkę rozmowy. Czy Sekielski i Morozowski mówili do niej per Ty?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#185

Post autor: Ania » (wt) 28 kwie 2009, 18:36

Tak a najlepsze było jak jej pojechali z tą perfumerią :x :x
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#186

Post autor: michal » (pn) 11 maja 2009, 0:18

W moim przeglądzie prasy brukowej natrafiłem na artykuł w "Na żywo" (wydanie z czwartku) o Hanii i Kindze Rusin. Z artykułu można się dowiedzieć, że na korytarzach TVN huczy, podobno Lisica ma dołączyć do zespołu "Faktów", a sama potwierdziła w programie "Teraz My", że jest tą posadą zainteresowana. Oglądałem ten program, ale nic takiego nie pamiętam. Pan Smoląg (rzecznik TVN) dolewa oliwy do ognia mówiąc, że niczemu nie zaprzecza i że wszystko jest możliwe. Dalsza część, to ubolewanie na temat Kingi w jakich obie panie są nieciekawych stosunkach, że ciężko będzie im razem pracować, spotykać się na korytarzach, że Kinga jako gwiazda niewątpliwie utraci swoją pozycję i że będzie to policzek, możliwe, że będzie szukać nowej pracy, ale poniewaź ma na głowie spory kredyt to wszystko wskazuje, że będzie musiała się pogodzić z obecnością w jednej firmie swojej rywalki.

No po prostu brukowiec jak cholera. Nie dość, że nic z tego tekstu nie wynika, posługują się plotkami i przekłamaniami, żadnych konkretów, to jeszcze jest to nieprawda. Ktoś już wklejał na forum kilka dni temu artykuł, świadczący o tym, że Durczok jest profesjonalistą i dla Hanki w swoim zespole absolutnie nie widzi miejsca.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#187

Post autor: Ania » (wt) 12 maja 2009, 21:19

:smiech: :smiech: :smiech: :smiech: Hania w Faktach ??? Ale to jest serwis dla profesjonalistów a nie czytaczy z promptera...

Mało tego byłaby tam tak potrzena jak Kajdanowicz... Myślę że Durczok nie chciałby jej raczej na pokładzie i chyba nie będzie chciał promować żony Lisa... Po drugie sądze że Kinia jest tam na tyle dobrze obsadzona, że raczej nie pozwoliłaby na agaż Lisicy...

Nie mówiąc już o tym że choć nie lubie Kini to byłoby to jednak zwykłe świństwo promować tam Hankę.
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#188

Post autor: viper » (wt) 19 maja 2009, 18:46

Jak pisze Fakt, Hanna Lis oddała TVP ubrania, w których występowała na wizji.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#189

Post autor: Ania » (pn) 25 maja 2009, 19:32

Może mi ktoś łaskawie wyjaśnić w czym Lisica jest lepsza od Wysockiej ??? Bo z tego co wiem to Haneczka dostawała 40 czy tam 60 000 za wygłupy gościnne w PiSmościach a Wysocka ma dostawać 10 000 ????

W czym praca Wysockiej jest gorsza od pracy Lisicy się zapytuję ???? Nie jestem ani orendownikiem Wysockiej bo zastąpiła Dankę, ani tak ogromnych zarobków w TV i cieszy mnie, że ktoś tam uznał za bezczelnoś takiego rzędu zarobki, ale chciała bym wiedzieć w czym praca pani Lisowej była lepsza od pracy Doroty W ? Bo o profesjonalizm raczej nie chodzi :x
^@^
Obrazek

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#190

Post autor: Ama18 » (pn) 25 maja 2009, 20:11

Może chodzi o nazwisko? Przecież, gdyby zrobić sondę na najbardziej rozpoznawalnych prezenterów Wiadomości, to pani Lis byłaby dużo wyżej, niż pani Wysocka, widoznie stąd bierze się różnica w pensji. Bo to, że dodatkowo p. Hanna miała rzekomo "walczyć" o rzetelność materiałów, jak i "profesjonalizm" nie mógł być powodem dodatkowych premii :x

Dochodzi jeszcze problem pewności pracy. Taka Lisowa musiałaby więcej dostać pensji niż Wysocka, bo ją trudniej utrzymać przy sobie (przecież w każdej chwili może odejść do konkurencji), pani Dorota nie byłaby zbyt "rozchwytywana" ;)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#191

Post autor: Ania » (pn) 25 maja 2009, 21:16

No ale sorry, nazwisko to ma Durczok albo Tomasz Lis a ona ma jedynie pseudonim artystyczny.

Pozatym moim zdaniem nawet gdyby miała nazwisko to powinna zapracowac na imię ;]
^@^
Obrazek

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#192

Post autor: Ama18 » (wt) 26 maja 2009, 11:44

Mimo wszystko, posiadała w Wiadomościach nazwisko (razem z Piotrem Kraśko) - tylko w nich, bo porównanie z innymi "sławami" wypadało nieco blado. Właśnie ze względu na pozycję w Wiadomościach dostawała wyższą pensję niż wspomniana wcześniej Wysocka.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#193

Post autor: Ania » (śr) 27 maja 2009, 0:22

Nazwisko to ona ma faktycznie chyba już nawet 4 z kolei... pytanie tylko o które chodzi :x

Powtarzam nazwisko to ma jej mąż... ona jest tak nielubiana że nawet nazwisko Tomasza Leesa nie powinno być przepustką do jej kariery w TVPiS...
^@^
Obrazek

missia
Chipsy przyszły
Posty: 10
Rejestracja: (sob) 02 maja 2009, 16:13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#194

Post autor: missia » (śr) 27 maja 2009, 10:45

Ania pisze::smiech: :smiech: :smiech: :smiech: Hania w Faktach ??? Ale to jest serwis dla profesjonalistów a nie czytaczy z promptera...

Mało tego byłaby tam tak potrzena jak Kajdanowicz... Myślę że Durczok nie chciałby jej raczej na pokładzie i chyba nie będzie chciał promować żony Lisa... Po drugie sądze że Kinia jest tam na tyle dobrze obsadzona, że raczej nie pozwoliłaby na agaż Lisicy...

Nie mówiąc już o tym że choć nie lubie Kini to byłoby to jednak zwykłe świństwo promować tam Hankę.
Ja tam w sumie nie mam zdania na temat tzw. Lisicy :x ale za to Kini nie znoszę, szczerze :zly: nie rozumiem, jak taka osoba mogła się poniżać w Tancu z Gwiazdami... mogłaby nawet być kims gdyby nie pląsy na parkiecie... niestety pokazała że jest tak głupia, że z wielką chęcią zniżyła się do poziomu Cichopek Katarzyny. Tylko czekam, aż wywalą ją z TVN za jakąś pierdołę... po tym to chyba Kini zostaje kolejne ponizanie się. W Forcie Boyard :x :x
A Durczok rzeczywiście nie chciał by promowac tam zony swego konkurenta...

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#195

Post autor: viper » (pt) 04 gru 2009, 18:04

"Fakt" pisał, że Hanna Lis ma prowadzić Panoramę w Dwójce.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ