Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Agata Dzikowska i Katarzyna Werner

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

Agata Dzikowska i Katarzyna Werner

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 19 mar 2005, 11:01

Nowe twarze Wiadomości - Agata Dzikowska i Katarzyna Werner.

Proponuj? nowy temat - o dwóch paniach z redakcji Wiadomości - Katarzynie Werner i Agacie Dzikowskiej. Obie m?ode, obie utalentowane, obie lepsze o miliardy lat świetlnych od Wysocką, która w planach Moniki O. oraz Doroty W. miała godnie zastąpi? Jol?. Dzikowską widzia?bym nawet od razu w głównym wydaniu (brakuje jej tylko kilku lat). Niestety na razie siedzą w skrótach i od czasu do czasu prowadzą zwyk?e wydania. A szkoda. Werner pamiętam jeszcze z relacji o Wojciechu K i k?opotach s?u?by zdrowia. Ju? wtedy zwraca?a na siebie uwag?. Pó?niej Lena Bretes dała jej sta? w redakcji (od maja 2004r). Cz?sto mają też relacje na żywo ze swoich regionów - tj dolnośląskiego i Wielkopolski.
A takie zdj?cie uda?o mi się znale?? w necie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Przemek » (sob) 19 mar 2005, 12:34

K.Werner jest fajna ale fajniejsza jest Agata. K.W. ma drobną wad? wymowy, mówi tak fajnie 'r' . Agta Dzikwoska spokojnie by była w "W 19.30" ale mogliby ją szybko wyla?.. - powód jest ?adna, młoda i utalentowan. Skad moje obawy ?? - Przyk?ad Szelewickiej

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (sob) 19 mar 2005, 14:34

Przemek pisze:K.Werner jest fajna ale fajniejsza jest Agata. K.W. ma drobną wad? wymowy, mówi tak fajnie 'r' . Agta Dzikwoska spokojnie by była w "W 19.30" ale mogliby ją szybko wyla?.. - powód jest ?adna, młoda i utalentowan. Skad moje obawy ?? - Przyk?ad Szelewickiej
Dzikowska nie ma francuskiego "r" i nic dziwnego w jej wymowie nie zauwa?y?em. Za to ma wkl?sni?cie na twarzy po lewej stronie. Nie jest to tak do ko?ca do?ek w policzku. :) Znowu wczoraj miała łączenie do głównego wydania - chyba już po raz drugi. wtedy strajk lekarzy, teraz zagro?enie powodziowe. jednak w głównym nie bardzo ją widz?. Rzcezywiście wiekowo za młoda, ale kojarzy mi się po prostu z wydaniami B.

Co do Werner - kiepsko. Dziwnie sie wita. Z regu?y zwrotem "Na zegarach jest .....". :D

Obrazek

Obrazek

A Szelewicka. Czy ona rzeczywiście jest a? taka ?adna? Ten fryz z poprzedniej epoki? Wtedy na nią co prawda nie patrzy?em pod tym kątem. Moda też była inna.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 19 mar 2005, 15:28

Zaskoczy?eś mnie Michale. Myśla?em, że jesteś fanem Agaty. :D A Szelewicka świetnie ilustrowa?a kanon pi?kna początku lat 90. Z drugiej strony warto pami?ta? ze i G. Bukowska wyglądała podobnie, ale w pewnym momencie przesz?a metamorfoze. Polecam fotki z Wiadomości po 1997r.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (sob) 19 mar 2005, 17:13

Owszem, lubi? Agat? chyba najbardziej z obecnych, ale to nie znaczy, że chc? ją od poniedzia?ku do niedzieli w głównym wydaniu. Bąd?my racjnalni.

A Bukowska po prostu schud?a i obci??a w?osy. Mia?a widocznie taką potrzeb?. Z jednej strony wysz?a na korzyś?, bo była wtedy zbyt t?usta, ale z drugiej troch? ją to postarza?o (zmarszczki nad górną wargą) i nie wyglądała za dobrze. Taka zasuszona. Jednak nawet gdyby metamorfozy nie przesz?a, to by nie wyglądała tak archaicznie jak Szelewicka. By?aby nadal pulchniutką elegancką panią prowadzącą Wiadomości. A fala Szelewickiej na w?osach i te broszki to naprawdę czasy, które dawno min??y i nie wyobra?am sobie, aby ona mog?a zaproponowa? widzom czegoś innego.

Tak samo ochudzi?a się póŸniej Warakomska. Jak była u Jagielskiego to się on jej pyta? ile zrzuci?a (odpowiedziała mu), a potem zapyta? czy opad?y i czy z tego powodu tego jednak nie ?a?uje. Odpowiedziała, że faktycznie troch? opad?y, ale coś za coś :) Bardzo dobre wra?enie na mnie zrobi?a - sympatyczna babka.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 19 mar 2005, 18:10

Micha? pisze:Bardzo dobre wra?enie na mnie zrobi?a - sympatyczna babka.
Hmm czy teraz też ją tak postrzegasz? :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (sob) 19 mar 2005, 22:12

Oczywiście, że nie. Teraz jest to wróg numer 1. Podpad?a mi jak chcia?a wyruga? Targosz. Potem Bo?e cudem się ostała, ponieważ wyemigrowa?a Czubówna, ale Warakomska się nie poddała - zaczęła lansowa? Racewicz, a potem wpad?a na Turskiego, tóry okazał się dla Bo?eny gwo?dziem do trumny.

Mimo mojej początkowej sympatii do tej osoby w mojej rodzinie nie była lubiana. Jeszcze kiedy pracowa?a w Wiadomosciach jako prezenterka porównywanie do konia było na porządku dziennym.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 20 mar 2005, 11:08

OOOO! U mnie też pada?y has?a typu "cz?owiek ko?", ewentualnie szkapa :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: Ale i ja kiedyś darzy?em ją sympatią. Zresztą do tej pory imponuje mi swoim uporem i zaciek?ością. Te? chcia?bym mie? taki charakter, bo niestety czasami jestem leniwy....

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (ndz) 20 mar 2005, 16:15

a ja nigdy jej nie lubi?am :D i raczej porównyw?ama do baboch?opa ni? konia ;) ale co tam... u mnie to wróg nr. 1 ex equo z kajdanowiczem i Young Walterem... :D

Ale schud?a nie?le tu faktycznie nale?y jej się podziw...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Przemek » (ndz) 27 mar 2005, 10:02

>>>> http://www.derecki.art.pl/media/fakty.mpg <<<< Fragment "Faktów" TVP3 Wroc?aw z Agatą Dzikowską bodaj z 2001-2002r.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: michal » (ndz) 27 mar 2005, 13:57

Dziwnie wygląda tam Agata. Jak ch?op - taki Maciej Or?oś w początkach Teleexpressu. Teraz jest znacznie bardziej kobieca.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (sob) 07 maja 2005, 14:50

Nie było tych zdj??.

********

Agata Dzikowska jest jednak cienka. Robi b??dy j?zykowe (tą relacj? dzisiaj), ma problemy z angielskim (laburzyści wczoraj, coś tam pokr?ci?a z konferencją w Krakowie podczas obchodów Oświ?cimia) i wydaje mi się, że ma inteligencj? najwy?ej przeci?tną, a nie ponad. Jej olbrzymim atutem jest to, że nie wie co to stres i trema i zawsze wyjdzie zewnętrznie profesjonalnie, ale merytorycznie nie najlepiej. Dlatego uwa?am, że naturalną drogą do głównego za szybko się nie dostanie. W sumie dobrze - siara przed milionami dla nikogo nie by?aby mi?a.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (pt) 22 lip 2005, 0:51

Pojawi?y się nowe miejscowosci, które Lato z Jedynką odwiedzi w sierpniu. Najbli?ej mnie będą w Pszczynie i w Zabrzu. Bedą także w Krakowie. Z Poznania program poprowadzi Wyszy?ska, czyli bedzie u siebie. Na początku sierpnia (1,2,3,5) 4 dni z przerwą na Pszczyn? będą ponownie w Warszawie. Co to sie ma dzia? tam wtedy, że będą tam tkwi? tak d?ugo? Ze zrozumia?ych wzgl?dów przez 3 dni (30 sierpnia - 1 września) będą w Gda?sku i na zako?czenie sezonu Jawor 2 września.

9 sierpnia programz Suwa?k będzie prowadzi? z Paw?em Pochwa?ą Agata Dzikowska. Czyli jak widać obra?a sobie rejon Mazur. By? może jeszcze będzie coś prowadzi?.

Prezenterzy do programów są już raczej wypisani, ale czasem ich jeszcze nie ma, czasem jest tylko wypisany jeden i kto będzie partnerem oraz pogodynkiem oka?e się póŸniej. Są wypisani tylko stali prowadzący z KCH - Zimoch, Schymalla, Pochwa?a, Wyszy?ska, Paw?owska, Kisielewski i dwa wyjątki - raz Dzikowska i raz Ros?oniak.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Grzesioo » (śr) 07 cze 2006, 16:40

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (ndz) 23 lip 2006, 0:07

Coś ostatnio Dzikowskiej nie widzę w studiu Wiadomości. Werner jest normalnie co dwa tygodnie od poniedziałku do piątku, a w tygodnie Dzikowskiej siedzi Lewandowska. Dzikowska wprawdzie nadaje często relacje na żywo do Wiadomości, robi materały, ma także ostatnio wejścia do Kuriera, ale chyba przestała prowadzić Wiadomości...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ