Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Marzenia Słupkowska i Katarzyna Trzaskalska

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.

Marzena czy Kasia??

Marzena S?upkowska
4
27%
Kasia Trzaskalska
11
73%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Marzenia Słupkowska i Katarzyna Trzaskalska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Przemek » (pt) 18 mar 2005, 17:07

Marzena czy Kasia??


Marzena Słupkowska

Do redakcji "Wiadomości Pogodowych" trafiła na początku 199r. z M. Wyszyńską. Bardzo ładna, przyciąga zapewne męską część widowni urodą...
Częste wpadki, błędy językowe. Fajna ale nie najlepsza... Reprezentowała Polskę 2 razy w 2003 i 2004 r. na konkursie na najlepszego prezentera pogdy w europie. Bez więkrzych skutków. Trochę sztywna.


Obrazek

Kasia Trzaskalska

W "Wiadomosciach Pogodowych" od października 2004r. weszła za Lucynę Grobicką. Zaczynała w TVN, później trafiła do TVPuls gdzie była szefem redakcjii Pogody w tej stacjii. Prowadziął przez dłuższy okres pogodę w TVP2 ( gdzie wskoczyła za Marka Więckowskeigo który... napsiał podręcznik do geografii [podobno świetny] ). Teraz z wdziękiem prowadzi Pogdę a także "awaryjnie" flesze 'W'.

Obrazek

PROSZĘ O UZASADNIENIE GŁOSU!!

Zagłosowałem na Kasię ponieważ jest moją ulubioną 'pogodynką' od... zawsze, tzn. od pracy w TVPuls. W TVP2 żadko ją oglądałem ze względu na późną porę. Ale teraz już jest w "W.P"

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (pt) 18 mar 2005, 17:59

Ja wol? Kasi? Trzaskalską ;) sama nie wiem czemu ale poprostu jest sympatyczniejsza a co do Marzeny to ona odnios?a sukces na tych wyborach ;) z tego co pamiętam ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (pt) 18 mar 2005, 23:22

Obie są beznadziejne i wydają się przera?ająco puste. ?adna nie zas?uguje na mój g?os. Lepszą z tych dwóch jest Trzaskalska. Takie zdj?cie wyszuka?a kiedys Ewaa i wklei?a na forum tvn tivi.

Obrazek

Znalazłem informacje, że Trzaskalska po odejściu z TVN a przed przejściem do TV Puls na krótko pracowa?a w TVP1 i przygotowywa?a poranną pogod? pod wzgl?dem merytorycznym (bo na wizji chyba nie była, a może była). By?o to w grudniu 2000 roku. W TVP2 pojawiła się 8 grudnia 2002.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 19 mar 2005, 12:41

Nie lubi? takich sond, ale skoro musz? się wypowiedziec (Maxi nalega) to swój g?os oddam na S?upkowską.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (śr) 20 lip 2005, 16:21

Wpad?o mi w r?ce dzisiejsze wydanie odmó?d?acza pt. Rewia. Jest w środku artyku? o Katarzynie Trzaskalskiej i Romanie Młodkowskim. O nich razem, ponieważ od 6 lat są parą. Jestem bardzo zaskoczony, bo wcześniej o tym kompletnie nie wiedziałem. Poznali się jeszcze wtedy kiedy Trzaskalska pracowa?a w TVN. Po?ączy?a ich rozmowa o psie Kasi. Pies jest bardzo zazdrosny i jak Romek siada z Kasią do sto?u to pies (Eryk) na niego w?azi aby odszed?. Ale dziwny jest to związek. Niby mieszkają razem, Kasia co wieczór czeka na Romka z kolacją, ale dzieci nie mają, ma?że?stwem nie są, a Kasia stwierdza, że po?ączy? ich jej pies, a Roman ma trzy swoje. Dziwne.

*********

W Katowicach na ulicach i skrzy?owaniach rozdawane sa cztery bezp?atne gazety. Dwa dzienniki i dwa tygodniki. Dziś dosta?em "Echo miasta" - tygodnik i dowiedziałem się gdzie sp?dza i z kim urlop Kamil Durczok. Jest z ?oną i synem w Sopocie, a wypoczywają razem z kapitanem Romanem Paszke, więc na pewno większą część urlopu spedzą na wodzie. Na ok?adce zdj?cie Kamila z ?oną (ale jakieś stare, z zeszłego roku), a w środku oboje osobno (też znane mi wczesniej) i zdj?cie sopockiej pla?y.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 20 lip 2005, 22:50

Ale o tym romansie wiem już od jakiegoś czasu - jeśli dobrze pamietam na forum TVN ArO zamieści? odpowiednie skany z "prasy lekkiej ?atwej i przyjemnej" :D

Ostatnio znalazłem takie zdjecie - zwróćcie uwag? na kurtki :D

Obrazek

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: enki1975 » (pt) 05 sie 2005, 22:43

No wiec Trzaskalska [ co za nazwisko :wink: ]

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (śr) 10 sie 2005, 22:56

Dziś Trzaskalska w Pogodzie, lecz podobnie jak Kret kilka dni temu, wystąpiła także w samych Wiadomościach jako ekspert.

Obrazek Obrazek

Tymczasem w Pogodzie Kaśka połączyła się ze Słupkowską, która jest w Malborku i jutro poprowadzi stamtąd "Lato z Jedynką". To jej rodzinne strony (pochodzi w Lidzbarka Warmińskiego), a zarazem będzie to jej debiut w tym programie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Przemek » (pn) 14 sie 2006, 7:40


Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Martin » (wt) 29 sie 2006, 18:25

Mogę poprosić o capsy Katarzyny, bądź Marzeny z Pogody?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: michal » (wt) 02 sty 2007, 21:39

Oto Marzena Słupkowska w Sylwestra:

Obrazek

Pod koniec programu po złożeniu życzeń, rozłożyła ręce i powiedziała "A teraz: bawmy się!" - uśmiech od ucha do ucha i dziwne podrygi. Książkowy przykład sztywnej osoby, która chciała pokazać jaka jest wyluzowana. W dodatku błędy językowe nadal te same co zwykle. Dolecki już się nauczył, a panna Słupkowska nadal nie zna poprawnej odmiany liczebników.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Przemek » (wt) 02 sty 2007, 21:45

Jak donosi forum gazety, Marzenka dostała prace przez... łóżko. Wątpię, ale przez 10 lat (w 97 zaczęła) powinna się wyrobić. A tu nic. :x

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 03 sty 2007, 9:55

A skąd forum gazety miało takie informacje? Leżało w tym samym łóżku i wszytsko widziało?

Caroline_29
Chipsy przyszły
Posty: 33
Rejestracja: (ndz) 31 gru 2006, 20:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Caroline_29 » (śr) 03 sty 2007, 11:41

Uwielbiam takie informacje....... :smiech: zazwyczaj wychodza od tych, którzy nie bardzo sobie radzą z osiąganiem własnych sukcesów....a nawet jeśli to prawda?
Dosyć długo sie utrzymuje-biorąc pod uwage roszady w firmie......no cóz...musi być dobra "w te klocki" - cokolwiek przez to można rozumieć.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (wt) 09 sty 2007, 20:56

Panie pracujące w telewizji mają poważny problem z matematyką, i to na poziomie podstawówki. Dziś można było się o tym przekonać co najmniej dwukrotnie.

Katarzyna Trzaskalska podczas głównego wydania Pogody, które było bardzo improwizowane i nieprzygotowane (pijana?), powiedziała, że w Moskwie będzie najcieplej od 130 lat (8 stopni). A więc tylko o cztery stopnie mniej niż w Atenach. Cały czas widzieliśmy jednak planszę, na której przy Półwyspie Bałkańskim mieliśmy cyfrę 16. W dodatku pamiętało się te liczbę bez patrzenia, ponieważ wcześniej popełniła byka pośrednio właśnie związanego z temperaturą w Atenach. Powiedziała, że w Paryżu jest 16 stopni, ale potem przeprosiła i skorygowała, że w Paryżu 12, a 16 dotyczy Rzymu i Aten.

Wcześniej brak znajomości matematyki ujawniła Smktunowicz w Wydarzeniach. Czytała grafikę, na której była temperatura powietrza w Warszawie dzisiaj (+11) i rok temu (-13). Podsumowała to zdaniem "A więc różnica aż 22 stopni".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ