Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Magda Sakowska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#91

Post autor: pchla » (czw) 25 paź 2007, 7:53

Dżasta pisze:Nawet te marynary lepiej się prezentują ;-) Apropo marynar :> Zdaje się, że w nową - czarną, błyszczącą- nasza mamuśka się zaopatrzyła ;-)
No jest pod tym względem minimalnie lepiej, ale dalej wiele brakuje do ideału. Ale coś się zaczęło przynajmniej dziać. Wczoraj miała spięte włosy. To też jakaś nowość.
Dżasta pisze:Niedobrze :roll: Powinni razem z Pawłem wpaść na rewelacyjny pomysł i podzielić się obowiązkami :D Tak, żeby każde z nich mogło i reporterować i prezentować serwisy :) Wspaniale to wymyśiłam, prawda? ;-)
No to by było idealne rozwiązanie. I najlepiej żeby swój grafik wrzucali na forum żebyśmy nie musiały błądzić we mgle w poszukiwaniu ich.

Z wczorajszego DnŻ nie widziałam za wiele, ale z tego co widziałam mogę wywnioskować, że Magda już się zadomowiła po przerwie. Po konferencji Kaczyńskiego zadawała świetne pytania swoim kolegom dziennikarzom prasowym. Była zorientowana, pewna siebie, poważna, zadziorna czyli Magda jakiej brakowało. I to był jej drugi DnŻ w tym tygodniu. Rozkręca się.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#92

Post autor: Dżasta » (pt) 26 paź 2007, 13:48

Dziś znowu w Dnż :D Włoski częściowo spięte, częściowo rozpuszczone :D Rozmowę z panem dr. na temat sepsy przeprowadziła. Jak na troskliwą mamusię przystało dopytywa jak u dzieci objawia się ta choroba.
Madzia to słowna dziewczyna :D W pierwszym serwisie dnż, po łączeniu z Pawłem Ł. obiecała, że do sejmu i Pawła będą wielokrotnie wracać i słowa dotrzymała :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#93

Post autor: pchla » (pt) 26 paź 2007, 13:54

A ja właśnie wróciłam do domku i rzuciłam się na tvn24 i na forum i już wiem, że dzisiaj i Magdy i Pawła dostatek. Z niecierpliwością czekam już na serwis o 14.00 i mam nadzieje, że pierwszym łączniem Magdy będzie łączenie z Pawłem.
Magdę ostatnio częściej pojawia się w dnż niż Ania J. i Beata T. i bardzo często w duecie z Kacprem Kaliszewskim. Może na zasadzie przeciwieństw?

A w serwisie o 14.00 było łączenie z Pawłem. Bardzo sympatyczne, a także rozmowa z Jackiem Pałasińskim.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#94

Post autor: Dżasta » (sob) 27 paź 2007, 16:06

pchla pisze:A ja właśnie wróciłam do domku i rzuciłam się na tvn24 i na forum i już wiem, że dzisiaj i Magdy i Pawła dostatek.
Szkoda, że dziś tak pięknie nie jest :roll: Ale jest Madzia i, ku mojej ogromnej radości, założyła w końcu marynarkę skrojoną na siebie :D
pchla pisze:Magdę ostatnio częściej pojawia się w dnż niż Ania J. i Beata T. i bardzo często w duecie z Kacprem Kaliszewskim. Może na zasadzie przeciwieństw?
Ja Ci nie odpowiem dlaczego akurat tak. :roll: To chyba dla mnie zbyt skomplikowane jest :roll: Dlaczego takie duety? Dlaczego jedni mogą prowadzić magazyny, a inni nie? Dlaczego wspaniali prezenterzy tak ni stąd, ni zowąd przestają nimi być? :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#95

Post autor: pchla » (ndz) 28 paź 2007, 11:51

Dżasta pisze:Szkoda, że dziś tak pięknie nie jest :roll: Ale jest Madzia i, ku mojej ogromnej radości, założyła w końcu marynarkę skrojoną na siebie :D
To samo chciałam napisać. Madzia się resocjalizuje pod względem stroju. Miała też świetnie ułożone włosy i częściej się uśmiechała. Bardzo ożywiła dnż.
Dżasta pisze:Dlaczego takie duety? Dlaczego jedni mogą prowadzić magazyny, a inni nie? Dlaczego wspaniali prezenterzy tak ni stąd, ni zowąd przestają nimi być? :roll:
Strasznie to smutne. :( Głupotą jest to, że niektórzy mogą łączyć funkcję reportera i prezentera, a niektórzy muszą się zdecydować tylko na jedną rolę.

------------

O Madzi wszyscy zapomnieli, a ona tak pięknie sobie radzi w weekendowych serwisach w Brydzią. Nawet Ddtvn się pokazała. :jupi: Jak zwykle ubrana w bokserskie marynary :) I nawet głosu jej trochę brakowała w serwisie w przerwie KnŁ. Mam nadzieje, że się nie narodzi z tego jakaś infekcja.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#96

Post autor: Dżasta » (ndz) 25 lis 2007, 20:35

pchla pisze: O Madzi wszyscy zapomnieli
Ja pamiętam, ale tak się zatracam w wątku Łukasika, że na inne czasu mi brakuje ;-)
pchla pisze:a ona tak pięknie sobie radzi w weekendowych serwisach w Brydzią.
Ja już sobie nie wyobrażam weekendowego dnż bez Madzi :D
pchla pisze:Nawet Ddtvn się pokazała. :jupi: Jak zwykle ubrana w bokserskie marynary :) I nawet głosu jej trochę brakowała w serwisie w przerwie KnŁ.
Tego nie słyszałam. Ale bodajże wczoraj tak sobie westchnęła podczas jednego z serwisów, kiedy mówiła o expose Donalda. Wcale jej się nie dziwię, ile można? :lol:
pchla pisze:Mam nadzieje, że się nie narodzi z tego jakaś infekcja.
Mamuśka zdrowa musi być :D
A teraz napisz mi proszę co takiego Madzia w Mieście Kobiet porabiała? ;-)
:( :( :(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#97

Post autor: tobi » (ndz) 25 lis 2007, 22:01

no wypowiadała się o ciazy, byciu w ciąży i okresie Pociążowym:)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#98

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 25 lis 2007, 22:47

Dżasta pisze:A teraz napisz mi proszę co takiego Madzia w Mieście Kobiet porabiała? ;-)
Pewnie mówiła o szansach Polaków na Euro 2008, najnowszym modelu Fiata albo o tym jak zamocować 40 calowe LCD na ścianie :x Takie tam babskie gadki. :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#99

Post autor: pchla » (pn) 26 lis 2007, 8:31

Dżasta pisze:Ja pamiętam, ale tak się zatracam w wątku Łukasika, że na inne czasu mi brakuje ;-)
Ale zawitałaś w skromne progi :*
Dżasta pisze:Tego nie słyszałam. Ale bodajże wczoraj tak sobie westchnęła podczas jednego z serwisów, kiedy mówiła o expose Donalda. Wcale jej się nie dziwię, ile można? :lol:
Madzia bardzo często okazuje swoje znudzenie. I za to ją uwielbiam. Taka dekadencka natura w weekendowych serwisach to jest to :D
Dżasta pisze:A teraz napisz mi proszę co takiego Madzia w Mieście Kobiet porabiała? ;-)
Tobi odpowiedział, a jak troszkę jego odpowiedź poszerzę. Magda zachowywała się niezwykle elegancko. Nie dała się wciągnąć w głupie chichotanie z Marzeną Rogalską. Odpowiadała tylko wtedy gdy była poproszona i wyglądała na trochę znudzoną. Tak jak już wspomniał Tobi opowiadała o ciąży. Z ciekawszych rzeczy: Magda była potworem podczas w ciąży zarówno w pracy jak i w domu, miała napady szału, płakała bez potrzeby, jadła tylko bagietkę z salami i żółtym serem, na którą teraz nie może patrzyć, Iwo urodził się o parę dni za późno, więc Magda z tej okazji myła okna, oglądając tvn24 bo stwierdziła, że to na pewno poród przyspieszy. Mówiąc w skrócie bardzo miła, babska dyskusja, Magda jak zwykle powściągliwa :)
TinkiWinki pisze:Pewnie mówiła o szansach Polaków na Euro 2008, najnowszym modelu Fiata albo o tym jak zamocować 40 calowe LCD na ścianie :x Takie tam babskie gadki. :x
Babskie gadki są potrzebny w celu odfiltrowania złych emocji. :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#100

Post autor: Dżasta » (pn) 26 lis 2007, 18:12

pchla pisze:
Ale zawitałaś w skromne progi :*
I dziś też postanowiłam :D Chciałam wpaść z capsami z dzisiejszego Madzinego dyżuru, ale nie mogłam uprosić o nie mojej capsiarki :roll: Chyba muszę sama się nauczyć capsować :roll:
Dżasta pisze: Madzia bardzo często okazuje swoje znudzenie. I za to ją uwielbiam.
Przyznać muszę, że mi to też się u niej podoba ;-)
Tobi odpowiedział, a jak troszkę jego odpowiedź poszerzę.
Bardzo państwu dziękuję :D
Magda zachowywała się niezwykle elegancko.
A czy miała na sobie którąś z ulubionych marynar?
Nie dała się wciągnąć w głupie chichotanie z Marzeną Rogalską.
Za to wielkie brawa :bravo: Nie każdemu się to udaje.
Odpowiadała tylko wtedy gdy była poproszona i wyglądała na trochę znudzoną.
Cała Madzia :lol:
Iwo urodził się o parę dni za późno, więc Magda z tej okazji myła okna, oglądając tvn24 bo stwierdziła, że to na pewno poród przyspieszy.
To pewnie niezły rozrabiaka z Iwa wyrośnie :lol: Moja koleżanka też tak tworzyła w czasie ciązy i matka ją ostrzegał, że jej dziecko będzie rozrabiało. I miała rację kobieta, niezłego urwisa mamy w sąsiedztwie :lol: Energia wręcz go rozpiera :lol:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#101

Post autor: pchla » (wt) 27 lis 2007, 8:18

Dżasta pisze:I dziś też postanowiłam :D Chciałam wpaść z capsami z dzisiejszego Madzinego dyżuru, ale nie mogłam uprosić o nie mojej capsiarki :roll: Chyba muszę sama się nauczyć capsować :roll:
Oj szkoda. Bo jak na Magdę całkiem sensownie była ubrana :) Pozostaje ją nam podziwiać na capsach u boku Pawła. To dopiero jest miłe dla oka :)
Dżasta pisze:Przyznać muszę, że mi to też się u niej podoba ;-)
To takie swojskie. Jakbym widziała siebie w tramwaju :D
Dżasta pisze:A czy miała na sobie którąś z ulubionych marynar?
Czerwoną. Czasem ma ją w DnŻ. Ma takie bokserskie bary w niej. Ale makijaż był tak dobry, że zatuszował drobną nieudolność marynarki.
Dżasta pisze:To pewnie niezły rozrabiaka z Iwa wyrośnie :lol: Moja koleżanka też tak tworzyła w czasie ciązy i matka ją ostrzegał, że jej dziecko będzie rozrabiało. I miała rację kobieta, niezłego urwisa mamy w sąsiedztwie :lol: Energia wręcz go rozpiera :lol:
O to widzę, że Madzie dużo biegania i ścigania, i poszukiwania czeka. Ale ruchu to zdrowie, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Dżasta pisze: Za to wielkie brawa :bravo: Nie każdemu się to udaje.
Do tej pory tylko Anicie :D Teraz dołączyła Madzia :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#102

Post autor: Dżasta » (wt) 27 lis 2007, 22:05

pchla pisze: Bo jak na Magdę całkiem sensownie była ubrana :)
Trzeba przyznać, że to najzgrabniejsza Madzi marynara jest :D
pchla pisze: Pozostaje ją nam podziwiać na capsach u boku Pawła.
A dzisiaj ani Pawła, ani Madzi :(
pchla pisze: To dopiero jest miłe dla oka :)
Szkoda, że tvn24 taka oszczędna w dozowaniu miłych widoków :(
pchla pisze: Czerwoną. Czasem ma ją w DnŻ. Ma takie bokserskie bary w niej. Ale makijaż był tak dobry, że zatuszował drobną nieudolność marynarki.
No i ładna buzia Madzi odciąga oko od tych niedociągnięć garderobianych :D
pchla pisze: O to widzę, że Madzie dużo biegania i ścigania, i poszukiwania czeka.
Na przyszłość będzie wiedziała, że w czasie ciąży trzeba spokojny tryb życia prowadzić ;-)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#103

Post autor: pchla » (śr) 28 lis 2007, 8:19

Trzeba przyznać, że to najzgrabniejsza Madzi marynara jest :D
No niestety muszę się z Tobą zgodzić. Aczkolwiek cały czas nie tracę nadziei, że ktoś się nad Madzią zlituje i w końcu porządnie ubierze do Dnia na żywo.
Dżasta pisze:A dzisiaj ani Pawła, ani Madzi :(
Odpoczywają sobie :) Może jutro powrócą w pełni sił?
Dżasta pisze:Szkoda, że tvn24 taka oszczędna w dozowaniu miłych widoków :(
Może nie chcą nas rozpieścić? :D
No i ładna buzia Madzi odciąga oko od tych niedociągnięć garderobianych :D
Owszem. I bardzo interesująco i z dystansem Madzia potrafi opowiadać o sobie i swoim macierzyństwie. Na pewno nie należy do zwariowanych mamuśek :) I bardzo dobrze :)
Dżasta pisze:Na przyszłość będzie wiedziała, że w czasie ciąży trzeba spokojny tryb życia prowadzić ;-)
Człowiek się uczy na błędach :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#104

Post autor: TinkiWinki » (śr) 28 lis 2007, 17:05

Dzisiaj MS miała ciężki dyżur. Była wyraźnie poruszona kiedy mówiła o tej tragedii we Wrocławiu i o matce która do tej pory się nie odnalazła. Ale jeszcze gorzej miała Kuligowska. Chyba w czasie kiedy miała rodzić była ta afera z sepsą na porodówce w Krakowie. A to wszystko przez TVN24 :D Czasem sieją niepotrzebną panikę i robią z igły widły.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#105

Post autor: pchla » (czw) 29 lis 2007, 8:07

TinkiWinki pisze:Dzisiaj MS miała ciężki dyżur.
Rzeczywiście. To już jej drugi DnŻ w tym tygodniu. Pewnie będzie miała jeszcze weekend. Rozkręca się.
TinkiWinki pisze:Była wyraźnie poruszona kiedy mówiła o tej tragedii we Wrocławiu i o matce która do tej pory się nie odnalazła.
Trudno się dziwić. Beata, która też jest mamą również bardzo emocjonalnie reaguje na wiadomości o dzieciach. Zresztą trudno się dziwić. Chyba wszystkich najbardziej poruszają dziecięce tragedie. Nawet Ciebie TW ;)
TinkiWinki pisze:Ale jeszcze gorzej miała Kuligowska. Chyba w czasie kiedy miała rodzić była ta afera z sepsą na porodówce w Krakowie. A to wszystko przez TVN24 :D Czasem sieją niepotrzebną panikę i robią z igły widły.
Może profilaktycznie zaprzestała oglądanie tvn24 tuż przed porodem?
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ