Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Magda Sakowska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#76

Post autor: pchla » (śr) 17 paź 2007, 8:02

Podejrzewam, że lepiej tego nie wiedzieć :x
Też się waham czy chcę, ale jest ryzyko, jest zabawa :D
Dżasta pisze:Madzi coś nie widać? :roll:
No właśnie po pracowitym weekendzie zniknęła. Mam nadzieje, że po wolnym poniedziałku i wtorku objawi się dzisiaj w DnŻ. Pewnie już komponuje strój ażeby zwrócić uwagę TW :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#77

Post autor: TinkiWinki » (śr) 17 paź 2007, 20:12

pchla pisze:
TinkiWinki pisze: Jeśli jej dziecko zobaczyło tak wydekoltowaną mamę w tv to pewnie wołało am am am am :x
A Ty co wołałeś? :x
Nie widziałem tego na żywo. Pewnie nic bym nie wołał, już wyrosłem z wieku dziecięcego, te sprawy mnie nie interesują :x
Dżasta pisze:Moja capsiarka pozwie Cię za to do sądu :x
Chroni mnie immunitet. Nic mnie nie ruszy. Nawet CBA :x
Dżasta pisze:Madzi coś nie widać? :roll:
Dziecko zaśliniło telewizor i mamusia sprzątała :x
pchla pisze:No właśnie po pracowitym weekendzie zniknęła. Mam nadzieje, że po wolnym poniedziałku i wtorku objawi się dzisiaj w DnŻ. Pewnie już komponuje strój ażeby zwrócić uwagę TW :D
Obawiam się że w stroju który naprawdę zwróciłby moja uwagę nie wystąpi :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#78

Post autor: Dżasta » (śr) 17 paź 2007, 23:18

TinkiWinki pisze: Nie widziałem tego na żywo. Pewnie nic bym nie wołał, już wyrosłem z wieku dziecięcego, te sprawy mnie nie interesują :x
A taki dziecinny masz charakter pisma :x
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Moja capsiarka pozwie Cię za to do sądu :x
Chroni mnie immunitet. Nic mnie nie ruszy. Nawet CBA :x
CBA może i nie, ale przed KRK to już powinieneś drżeć :x
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Madzi coś nie widać? :roll:
Dziecko zaśliniło telewizor i mamusia sprzątała :x
A może mamusia chce dużo czasu dziecku poświęcić i nie popada w pracoholizm? Co nie zmienia faktu, że widziałam ją dzisiaj, kręcącą się na tyłach :> ale chyba to kręcenie niczym nie zaowocowało?
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#79

Post autor: pchla » (czw) 18 paź 2007, 8:03

TinkiWinki pisze:Nie widziałem tego na żywo. Pewnie nic bym nie wołał, już wyrosłem z wieku dziecięcego, te sprawy mnie nie interesują :x
A ja zawsze myślałam, że to się z wiekiem pogłębia ;)
TinkiWinki pisze:Obawiam się że w stroju który naprawdę zwróciłby moja uwagę nie wystąpi :x
Nie prowokuj ;)
Dżasta pisze:A może mamusia chce dużo czasu dziecku poświęcić i nie popada w pracoholizm? Co nie zmienia faktu, że widziałam ją dzisiaj, kręcącą się na tyłach :> ale chyba to kręcenie niczym nie zaowocowało?
Czy widziałyśmy ją dwie. Już myślałam, że mam omamy :D Myślałam, że może miała materiał dla Ani i Łukasza. Tinki musi użyć swoich kontaktów i się zapytać kiedy zobaczymy Sakowską :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#80

Post autor: TinkiWinki » (czw) 18 paź 2007, 17:55

Dżasta pisze:A taki dziecinny masz charakter pisma :x
To tak dla zmyły, w dodatku lewa ręką. Na co dzień piszę pięknym gotykiem :D
Dżasta pisze:CBA może i nie, ale przed KRK to już powinieneś drżeć :x
A co to KRK? :> Bo już się boję :D
pchla pisze:
Dżasta pisze:A może mamusia chce dużo czasu dziecku poświęcić i nie popada w pracoholizm? Co nie zmienia faktu, że widziałam ją dzisiaj, kręcącą się na tyłach :> ale chyba to kręcenie niczym nie zaowocowało?
Czy widziałyśmy ją dwie. Już myślałam, że mam omamy :D Myślałam, że może miała materiał dla Ani i Łukasza. Tinki musi użyć swoich kontaktów i się zapytać kiedy zobaczymy Sakowską :)
W jakimś programie widziałem że TVN wybudował im jakąś przechowalnię dla bachorów :D ale ten jej to raczej jeszcze za mały jest.
pchla pisze:A ja zawsze myślałam, że to się z wiekiem pogłębia ;)
Pogłębia, ale tez zmienia sie ukierunkowanie zainteresowań.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#81

Post autor: tobi » (czw) 18 paź 2007, 22:24

a Magda to poza ostatnim weekendem to jakoś w tygopdniou się pojawiała? Czy na razie ma zarezerwowane do pracy tylko dyżury w weekendy?

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#82

Post autor: Dżasta » (pt) 19 paź 2007, 7:18

Nie do końca :D Wczoraj w Dnż miała dyżur :D Jej praca polegała głównie na zapowiadaniu konferencji, przynajmniej do wczesnego popołudnia :roll: Czegoś podobnego jeszcze, za mojej kadencji, w tvn24 nie widziałam :oo
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:CBA może i nie, ale przed KRK to już powinieneś drżeć :x
A co to KRK? :> Bo już się boję :D
A, taki tam rodzinny interesik ;-) Wyłudzają okupy, ściągają haracze itp. :x
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#83

Post autor: pchla » (pt) 19 paź 2007, 13:51

TinkiWinki pisze:Pogłębia, ale tez zmienia sie ukierunkowanie zainteresowań.
Dla bezpieczeństwa nie będę Cię pytała o ten kierunek ;)
tobi pisze:a Magda to poza ostatnim weekendem to jakoś w tygopdniou się pojawiała? Czy na razie ma zarezerwowane do pracy tylko dyżury w weekendy?
Toni przeoczyłeś wczorajszy dyżur Madzi :) Ale mam nadzieje, że druga część Twojej wypowiedzi okażę się prawdą i Magda pojawi się także w weekend.
Dżasta pisze:Jej praca polegała głównie na zapowiadaniu konferencji, przynajmniej do wczesnego popołudnia :roll: Czegoś podobnego jeszcze, za mojej kadencji, w tvn24 nie widziałam :oo
Popołudniu też niestety było niewiele lepiej. Ale wszystko przed nami. Po wyborach wszystko wróci do normy i może serwisy nie będą dodatkiem do wywodów polityków.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#84

Post autor: TinkiWinki » (pt) 19 paź 2007, 18:41

pchla pisze:
TinkiWinki pisze:Pogłębia, ale tez zmienia sie ukierunkowanie zainteresowań.
Dla bezpieczeństwa nie będę Cię pytała o ten kierunek ;)
Miałem na myśli intelekt, wiedzę, poczucie humoru. Czy to była by tak niebezpieczna odpowiedź? :> :x

Sakowska ma syna czy córkę? :> Bo chyba mi to umknęło.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#85

Post autor: pchla » (pt) 19 paź 2007, 20:03

TinkiWinki pisze:Miałem na myśli intelekt, wiedzę, poczucie humoru. Czy to była by tak niebezpieczna odpowiedź? :> :x
Oj przepraszam. Za dużo ostatnio Freuda w moim życiu i mi się udziela.
TinkiWinki pisze:Sakowska ma syna czy córkę? :> Bo chyba mi to umknęło.
A syna :) Ma na imię Iwo :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#86

Post autor: TinkiWinki » (sob) 20 paź 2007, 17:32

pchla pisze:A syna :) Ma na imię Iwo :)
Już miałem pisać że mogła wybrać jakieś Polskie imię a tu okazuje sie że Iwo to staropolskie :)
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#87

Post autor: pchla » (ndz) 21 paź 2007, 10:28

TinkiWinki pisze:Już miałem pisać że mogła wybrać jakieś Polskie imię a tu okazuje sie że Iwo to staropolskie :)
A mnie się jakoś od początku spodobało to imię. Jest bardzo sympatyczne. Problem może być tylko ze zdrobnieniem.

A Madzia od wczoraj króluje w DnŻ. Świetnie wygląda. Chyba rozjaśniła lekko włosy. Szkoda tylko, że jest cisza wyborcza. Magda bez tematów politycznych to jak ryba bez wody :) Brakuje jej tego bo entuzjazmem nie emanuje.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#88

Post autor: Dżasta » (wt) 23 paź 2007, 7:15

pchla pisze:
TinkiWinki pisze:Już miałem pisać że mogła wybrać jakieś Polskie imię a tu okazuje sie że Iwo to staropolskie :)
A mnie się jakoś od początku spodobało to imię. Jest bardzo sympatyczne. Problem może być tylko ze zdrobnieniem.
Iwuś, Iwunio :P
A Madzia od wczoraj króluje w DnŻ. Świetnie wygląda. Chyba rozjaśniła lekko włosy.
To chyba efekt blue boxowy ;-)
Szkoda tylko, że jest cisza wyborcza. Magda bez tematów politycznych to jak ryba bez wody :) Brakuje jej tego bo entuzjazmem nie emanuje.
Przyznać muszę, że i mi polityków podczas tej ciszy wyborczej zaczynało brakować :lol: Pawła relacje trzymały mnie przy życiu ;-) Zastanawiam się w dalszym ciągu co z Madzi reporterowaniem? :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#89

Post autor: pchla » (wt) 23 paź 2007, 8:01

Dżasta pisze:Iwuś, Iwunio :P
Bardzo ładnie.
Dżasta pisze:To chyba efekt blue boxowy ;-)
blue box zawsze mnie nabierze. w każdym razie Magda jest z tych co to dobrze się w tej scenerii prezentują. :)
Dżasta pisze:Zastanawiam się w dalszym ciągu co z Madzi reporterowaniem? :roll:
Chyba niestety Magda-reporterka powiedziała papa na rzecz Magdy-prezenterki. Szkoda. Będzie tego brakować bardzo.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#90

Post autor: Dżasta » (czw) 25 paź 2007, 6:29

pchla pisze:
Dżasta pisze:To chyba efekt blue boxowy ;-)
blue box zawsze mnie nabierze. w każdym razie Magda jest z tych co to dobrze się w tej scenerii prezentują. :)
Nawet te marynary lepiej się prezentują ;-) Apropo marynar :> Zdaje się, że w nową - czarną, błyszczącą- nasza mamuśka się zaopatrzyła ;-)
pchla pisze:
Dżasta pisze:Zastanawiam się w dalszym ciągu co z Madzi reporterowaniem? :roll:
Chyba niestety Magda-reporterka powiedziała papa na rzecz Magdy-prezenterki. Szkoda. Będzie tego brakować bardzo.
Niedobrze :roll: Powinni razem z Pawłem wpaść na rewelacyjny pomysł i podzielić się obowiązkami :D Tak, żeby każde z nich mogło i reporterować i prezentować serwisy :) Wspaniale to wymyśiłam, prawda? ;-)
:( :( :(

ODPOWIEDZ