Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Magda Sakowska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#106

Post autor: Dżasta » (ndz) 09 gru 2007, 16:06

Jak Wam się podobała Madzia w akcji? Oczywiście wczorajszy, gorący politycznie dzionek mam na myśli :D Napracowała się dziewczyna, całe mnóstwo gości odpowiadało na jej dociekliwe pytania :bravo: Dzisiejszy dyżur, w porównaniu z wczorajszym młynem to błogostan ;-)
Przycięte włoski też zwracają uwagę widza :D Bardzo ładna fryzurka :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#107

Post autor: pchla » (ndz) 09 gru 2007, 16:59

Bardzo ładnie Madzi w krótszych włosach. Mogłaby je jednak troszkę rozjaśnić. Głęboka czerń nie służy wszystkim.

Wczorajszy dyżur rzeczywiście niesamowicie gorący. Duet Magda-Brygida sprawdził się świetnie. Bardzo lubię DnŻ w wykonaniu tej pary. Takie dwa przeciwieństwa. Świetnie się uzupełniają. Najfajniej miał wczoraj Piotr Zaremba, który był gościem przed i po zakończeniu przemówienia Kaczyńskiego i dziewczyny chyba dwa razy się wymieniały swoim gościem :) Nie rozumiem tylko dlaczego przez pierwszą godzinę DnŻ królował w nim Jarek Kuźniar?
Samotny biały żagiel ;(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#108

Post autor: pchla » (pn) 12 maja 2008, 7:49

Magdy już nie zobaczymy w serwisach dla tvn24. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl postanowiła przejść do Polsat News. Wielka szkoda. ;(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#109

Post autor: TinkiWinki » (pn) 12 maja 2008, 15:12

E tam szkoda. Ileż można tylko czytać. Wam wydaje się że czytanie z promptera to najwyższe wyróżnienie :x Przecież to można sfiksować. Przez pół dnia czytać to samo :D Jeszcze jak ktoś kogoś zabije, gdzieś wybuchnie bomba lub wydarzy się jakaś inna tragedia to jest jakaś odmiana :x Ale ta to nuda :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#110

Post autor: pchla » (pn) 12 maja 2008, 15:37

Ale w Polsat News też będzie czytać :P To po zmieniać wystrój wnętrza? :D
Mam tylko nadzieje, że Polsat News będzie niezłą stacją i napsują krwi tvn24. I że Magda będzie miała satysfakcje z pracy tam. Szkoda tylko, że zobaczymy ją dopiero w grudniu :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
zizu
Chipsy przyszły
Posty: 25
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:10
Lokalizacja: Swarzędz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#111

Post autor: zizu » (pn) 12 maja 2008, 20:49

Tylko czytac? Najpierw musiała sobie ten tekst przygotować, żeby potem tylko czytać. A poza tym jak miała często rozmowy z goścmi w studio, albo spontaniczne łączenia na żywo to czytała, ale sobie z głowy.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#112

Post autor: TinkiWinki » (pn) 12 maja 2008, 23:33

Napisali że będzie prezenterką i wydawcą :D Tak napisali bo coś musieli :D A co będzie to zobaczymy. PN będzie musiał mieć jakiś odpowiednik Magazynu 24 godziny i tam może znaleźć swoje miejsce :D Gadać to potrafi, pokazywała to w Sejmie :D
A może odeszła bo nie chciała pracować z mężem w jednej firmie? :D Ani poflirtować z kolegami ani nic :x Mąż też zły bo nawet podszczypywać koleżanek nie może bo zaraz życzliwi doniosą :x

Aha, zaciekawił mnie ten okres przerwy, zakazu pracy u konkurencji. Pół roku :shock: To już lepiej cyrograf z diabłem podpisać niż z TVN24 :x Może ktoś wie czy w TVP lub Polsacie też maja takie obostrzenia?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#113

Post autor: kamil » (wt) 13 maja 2008, 7:34

PN będzie musiał mieć jakiś odpowiednik Magazynu 24 godziny i tam może znaleźć swoje miejsce
Będzie coś takiego, ale obsada prezenterska jest już zajęta - Gawryluk na zmianę z Grabarczyk.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#114

Post autor: pchla » (wt) 13 maja 2008, 7:59

zizu pisze:Tylko czytac? Najpierw musiała sobie ten tekst przygotować, żeby potem tylko czytać. A poza tym jak miała często rozmowy z goścmi w studio, albo spontaniczne łączenia na żywo to czytała, ale sobie z głowy.
Tak tylko więcej takich sporadycznych akcji to zaliczała będąc reporterką niż prezenterką, a od powrotu Magda bywała tylko w DnŻ. I to wielka strata bo była tam mocnym ogniwem, a nieliczne rozmowy z gośćmi były bardzo dobre: rzeczowe i z pazurem
TinkiWinki pisze:Napisali że będzie prezenterką i wydawcą :D Tak napisali bo coś musieli :D A co będzie to zobaczymy. PN będzie musiał mieć jakiś odpowiednik Magazynu 24 godziny i tam może znaleźć swoje miejsce :D Gadać to potrafi, pokazywała to w Sejmie :D
Byłoby nieźle. O ile dobrze znam Magdę z DnŻ to poradziłaby sobie z tym wyzwaniem :) A zawsze to ktoś nowy :)
TinkiWinki pisze:A może odeszła bo nie chciała pracować z mężem w jednej firmie? :D Ani poflirtować z kolegami ani nic :x Mąż też zły bo nawet podszczypywać koleżanek nie może bo zaraz życzliwi doniosą :x
Tak TW! Myślę, że rozszyfrowałeś całą zagadkę to musiało o to chodzić. A może Magda jest persona non grata? Przyznała się w końcu w Mieście Kobiet, że jak była w ciąży to w pracy była okropna dla kolegów :P Może kazali jej się eksmitować? :D
TinkiWinki pisze:Aha, zaciekawił mnie ten okres przerwy, zakazu pracy u konkurencji. Pół roku :shock: To już lepiej cyrograf z diabłem podpisać niż z TVN24 :x
No tak jest niestety :(
TinkiWinki pisze:Może ktoś wie czy w TVP lub Polsacie też maja takie obostrzenia?
No Durczok nie od razu zaczął prowadzić Fakty.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
zizu
Chipsy przyszły
Posty: 25
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:10
Lokalizacja: Swarzędz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#115

Post autor: zizu » (wt) 13 maja 2008, 11:02

Mi się wydaje, że ten półroczny zakaz występu u konkurencji następuje wtedy gdy ktoś zrywa umowę, a nie wtedy gdy ona sama wygasa. Ale pewien na 100% nie jestem. No i fakt, że tak długi okres kary to tylko chyba TVN daje swoim pracownikom. A z tego co kojarzę to Durczok rzucił posadę w TVP w styczniu lub lutym, a już w maju prowadził Fakty.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#116

Post autor: tobi » (wt) 13 maja 2008, 23:44

może nie porównujmy Magdy z Durczokiem :]

Awatar użytkownika
zizu
Chipsy przyszły
Posty: 25
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:10
Lokalizacja: Swarzędz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#117

Post autor: zizu » (śr) 14 maja 2008, 12:43

Nie porównałem Magdy z Durczokiem tylko podałem przykład pierwszy lepszy jaki mi przyszedł do głowy a propos tego jak długie kary dają różne telewizje. Magda ma pół roku, tak samo Lis nie mógł pracować pół roku jak odszedł z TVN, więc jak widzisz nie ma znaczenia jakiej rangi jest dziennikarz, tylko jaki dana stacja ma zapis w umowie odnośnie długości tej tzw. kary.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#118

Post autor: TinkiWinki » (śr) 14 maja 2008, 15:44

Zupełnie bez pomyślunku odeszła :D Mogła np. w styczniu coś począć :x Teraz by sobie odeszła, we wrześniu urodziła i już by miała z głowy obowiązek przedłużenia gatunku :x W międzyczasie mogłaby napisać książkę - Cała prawda o TVN24 :x Przez te dwa, trzy miesiące odchowała by niemowlaka i już całkowicie mogłaby od grudnia poświęcić się pracy :x Nie myśli przyszłościowo :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Bartuś
Coś z niego/niej będzie
Posty: 280
Rejestracja: (pn) 01 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Nowy Sącz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#119

Post autor: Bartuś » (sob) 17 maja 2008, 20:47

Cóż dla mnie jej decyzja to błąd. Dlaczego ? Przede wszystkim obawiam się, że za pół roku nieobecności w mediach o Magdzie część ludzi poprostu zapomni i będzie potem jej trudno odzyskać popularność. No ale z drugiej strony - może zrobiła to celowo, żeby przez te 6 miesięcy swoje pociechy odchować ?? Kto wie :] :]
Wracam :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#120

Post autor: TinkiWinki » (sob) 07 lut 2009, 21:35

Taka jakaś wychudzona bidulka :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ