Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1081

Post autor: TinkiWinki » (pt) 11 kwie 2008, 16:46

Dżasta pisze:Odpuścił uszom i za oczy się zabrał :x
Po kolei się do niej dobieram :x Małymi kroczkami :D
Dżasta pisze: A może to z głodu? Nie słyszałeś jak się w tej relacji zachwycała zapachami wydobywającymi się z garnków? ;-)
Na innym forum wspominałem że nie powinno sie spożywać dzieł rąk tubylców :D Ona zjadła jakiś placek. Przypuszczam że mógł zadziałać na nią oczyszczająco :x
Zachwycała sie bo na co dzień przebywa w oparach McDonaldsopodobnych i identycznych z naturalnymi, to jak poczuła wiejski powiew swojskich zapachów to co miała robić jak nie zachwycić się :D Chyba znowu napisałem coś bez sensu :x
Dżasta pisze: Dni mijają, a Ty w kólko o tym samym :x
No bo lubię drążyć temat dogłębnie :x

To jednak chyba nie był różaniec :D
Obrazek
Za gładki :D Chyba że go aż tak wymodliła? :x Tylko o co mogła prosić? :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1082

Post autor: Dżasta » (pt) 11 kwie 2008, 23:29

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Odpuścił uszom i za oczy się zabrał :x
Po kolei się do niej dobieram :x Małymi kroczkami :D
Która część agatkowego ciała następna w kolejce ? :lol:
Zachwycała sie bo na co dzień przebywa w oparach McDonaldsopodobnych i identycznych z naturalnymi, to jak poczuła wiejski powiew swojskich zapachów to co miała robić jak nie zachwycić się :D Chyba znowu napisałem coś bez sensu :x
Nie bądź dla swoich wpisów, aż tak surowy :lol: Możesz mieć trochę racji. Raz coś tam napomknęła, że dla nich miastowych, coś tam jest nie do wyobrażenia :> Chyba nie chodziło jej akurat w tym momencie o zapachy, ale kto nam zabroni tak to interpretować :lol:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: Dni mijają, a Ty w kólko o tym samym :x
No bo lubię drążyć temat dogłębnie :x
Zauważyłam :> Chyba żaden dziennikarz nie może się pochwalić tak wnikliwym i wytrwałym krtykiem swojej twórczości?
TinkiWinki pisze:To jednak chyba nie był różaniec :D
[url=http://img180.imagevenue.com/loc173/th_ ... _173lo.jpg]Obrazek[/URL]
Za gładki :D Chyba że go aż tak wymodliła? :x Tylko o co mogła prosić? :D
:> A nie słyszał o modlitwie dziękczynnej? :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1083

Post autor: TinkiWinki » (sob) 12 kwie 2008, 0:22

Dżasta pisze: Która część agatkowego ciała następna w kolejce ? :lol:
No jak to? nie zauważyłaś? Dłonie już rozpracowuję od jakiegoś czasu :x Może latem dobiorę się do innych organów :x
Dżasta pisze:Zauważyłam :> Chyba żaden dziennikarz nie może się pochwalić tak wnikliwym i wytrwałym krytykiem swojej twórczości?
Chłopaki z drugiego forum mnie nakręcają :x Im bardziej ją chwalą tym bardziej muszę krytykować :D
Dżasta pisze::> A nie słyszał o modlitwie dziękczynnej? :D
W podstawówce słyszałem. Później już nie miałem za co dziękować :D Tylko za co ona mogłaby aż tak dziękować że zdarła różaniec do gładkości? :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1084

Post autor: Dżasta » (ndz) 13 kwie 2008, 15:54

TinkiWinki pisze: No jak to? nie zauważyłaś? Dłonie już rozpracowuję od jakiegoś czasu :x Może latem dobiorę się do innych organów :x
Do lata zamierzasz ją męczyć? :oo Biedna Agatka :oo
Chłopaki z drugiego forum mnie nakręcają :x Im bardziej ją chwalą tym bardziej muszę krytykować :D
:> A gdyby oni krytykowali, to Ty byś chwalił? I jeszcze jedno pytanie :D Gdyby inna utalentowana dziennikarka wzbudzała tyle emocji co nasza Agatka, to też byś się nad nią znęcał?
W podstawówce słyszałem. Później już nie miałem za co dziękować :D Tylko za co ona mogłaby aż tak dziękować że zdarła różaniec do gładkości? :x
Za tych, którzy ją kochają :D I za tych, którzy kochają ją jeszcze za mało :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1085

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 13 kwie 2008, 19:07

Dżasta pisze:Do lata zamierzasz ją męczyć? :oo Biedna Agatka :oo
Tak cos czuje po kościach że już w maju będą letnie temperatury więc będzie co krytykować ... znaczy analizować :x
Dżasta pisze::> A gdyby oni krytykowali, to Ty byś chwalił? I jeszcze jedno pytanie :D Gdyby inna utalentowana dziennikarka wzbudzała tyle emocji co nasza Agatka, to też byś się nad nią znęcał?
Nie znęcam się. Wszystko to konstruktywna krytyka poparta dowodami i wnikliwą analizą :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1086

Post autor: Dżasta » (pn) 14 kwie 2008, 18:45

TinkiWinki pisze: Tak cos czuje po kościach że już w maju będą letnie temperatury więc będzie co krytykować ... znaczy analizować :x
Jeśli Agatka w maju będzie się tak paliła do pracy na wizji, jak teraz, to ciężko Ci będzie analizować :x
Nie znęcam się. Wszystko to konstruktywna krytyka poparta dowodami i wnikliwą analizą :D
W końcu zrozumiałam :lol: Zatem inaczej zapytam: gdyby inna utalentowana dziennikarka wzbudzała tyle emocji co nasza Agatka, to też mogłaby liczyć na Twoją konstruktywną krytykę?
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1087

Post autor: TinkiWinki » (wt) 15 kwie 2008, 14:05

Dżasta pisze:Jeśli Agatka w maju będzie się tak paliła do pracy na wizji, jak teraz, to ciężko Ci będzie analizować :x
Z każdym nowym faktem coraz mniej mi się chce ją analizować :x Inni ją już analizowali z wszystkich stron i dogłębnie :x
Dżasta pisze: W końcu zrozumiałam :lol: Zatem inaczej zapytam: gdyby inna utalentowana dziennikarka wzbudzała tyle emocji co nasza Agatka, to też mogłaby liczyć na Twoją konstruktywną krytykę?
Zależy jak się by prowadziła prywatnie. :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1088

Post autor: Dżasta » (śr) 16 kwie 2008, 19:25

TinkiWinki pisze: Z każdym nowym faktem coraz mniej mi się chce ją analizować :x Inni ją już analizowali z wszystkich stron i dogłębnie :x
Z postu na post robisz się coraz bardziej leniwy :D Chłopaki z konkurencji już Cię nie nakręcają do działania? Fakt, zwolnili ostatnio, ale czuję, że niedługo znowu ostro ruszą :D
Zależy jak się by prowadziła prywatnie. :D
Już wszystko wiem :D Jeśli tak porządnie jak Agatka, to może liczyć na Twoje zainteresowanie :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1089

Post autor: Dżasta » (czw) 17 kwie 2008, 15:04

:> TW, Agatka z tak uwielbianą przez Ciebie grzyweczką się pojawiła, a Ty milczysz? :oo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wygląda dokładnie tak, jak wtedy, kiedy pierwszy raz ją zobaczyłam :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1090

Post autor: TinkiWinki » (czw) 17 kwie 2008, 19:46

Dżasta pisze::> TW, Agatka z tak uwielbianą przez Ciebie grzyweczką się pojawiła, a Ty milczysz? :oo
Lubie proste grzywki a nie takie :D
Dżasta pisze: Wygląda dokładnie tak, jak wtedy, kiedy pierwszy raz ją zobaczyłam :D
Może i wygląda tak jak wtedy ale nie miała takiego kiczowatego parasola :x
Obrazek
Minę ma nietęgą więc chyba ktoś ją zmusił do używania tego czegoś :D A może podkradłA go jakiemuś przechodzącemu przedszkolakowi? :x
Jednak to ani obrączka ani różaniec ma na palcu. :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1091

Post autor: Dżasta » (czw) 17 kwie 2008, 22:02

TinkiWinki pisze: Lubie proste grzywki a nie takie :D
Ależ Tobie trudno dogodzić :D
Może i wygląda tak jak wtedy ale nie miała takiego kiczowatego parasola :x
Za to kiczowatą marynarę, a dzisiaj tak pięknie odziana :D
Minę ma nietęgą więc chyba ktoś ją zmusił do używania tego czegoś :D A może podkradłA go jakiemuś przechodzącemu przedszkolakowi? :x
Od razu podkradła, może przekupiła słodyczami :D
Jednak to ani obrączka ani różaniec ma na palcu. :D
Taaaak, a za dwa dni znowu stwierdzisz, że to jednak różaniec :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1092

Post autor: TinkiWinki » (sob) 19 kwie 2008, 8:51

Dżasta pisze:Ależ Tobie trudno dogodzić :D
Bardzo wybredny jestem :D
Dżasta pisze:Taaaak, a za dwa dni znowu stwierdzisz, że to jednak różaniec :D
Nie, teraz już widać że to chyba pierścionek zaręczynowy :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1093

Post autor: Dżasta » (sob) 19 kwie 2008, 15:14

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Ależ Tobie trudno dogodzić :D
Bardzo wybredny jestem :D
:> Ale we wczorajszych Agatkowych stadionowych relacjach chyba wszystko Ci się podobało? Wnioskuję po tym, że w ogóle ich nie skomentowałeś :> Może potrzebujesz inspiracji w postaci capsów?


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:]Taaaak, a za dwa dni znowu stwierdzisz, że to jednak różaniec :D
Nie, teraz już widać że to chyba pierścionek zaręczynowy :x
:> Chyba? Zatem w dalszym ciągu nie masz pewności?
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1094

Post autor: pchla » (sob) 19 kwie 2008, 19:47

Przepraszam, że ja tak wchodzę nagle w Waszą dyskusję, ale męczy mnie pytanie natury egzystencjalnej: czy Agatka podzieliła los Pawła i przestała być prezenterką czy to tylko ja nie mogę trafić na jej weekendowy dyżur?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1095

Post autor: TinkiWinki » (sob) 19 kwie 2008, 20:22

Dżasta pisze::> Ale we wczorajszych Agatkowych stadionowych relacjach chyba wszystko Ci się podobało? Wnioskuję po tym, że w ogóle ich nie skomentowałeś :>
Bardzo ładny kermitowaty golfik. Wygląda na obcisły :x Tak naprawdę to już przestała mnie interesować. Chyba przestanę zaglądać do tego wątku :D
pchla pisze:Przepraszam, że ja tak wchodzę nagle w Waszą dyskusję, ale męczy mnie pytanie natury egzystencjalnej: czy Agatka podzieliła los Pawła i przestała być prezenterką czy to tylko ja nie mogę trafić na jej weekendowy dyżur?
Zwolniła miejsce szalejąc po Ameryce południowej to inni zajęli jej miejsce :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ