Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1111

Post autor: Dżasta » (wt) 29 kwie 2008, 22:38

TinkiWinki pisze:Znowu te brzydkie uszy :x
Widziałam brzydsze :D I uprzedzam Twoje pytanie - nie moje :D
Widziałem ten materiał, w trudnych warunkach pracuje @ Gdybym ja był na jej miejscu podsunąłbym temu panu chusteczkę :D Może to efekt jakiejś choroby ale strasznie odwracało uwagę :D
Jak zawsze wrażliwy :> Może chcesz obejrzeć jeszcze raz? A nuż wyłowisz coś, co mógłbyś jeszcze skrytykować :D Specjalnie dla Ciebie :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1112

Post autor: TinkiWinki » (pt) 02 maja 2008, 19:44

Dżasta pisze: Widziałam brzydsze :D I uprzedzam Twoje pytanie - nie moje :D
Nigdy bym tak nie napisał ani tym bardzie pomyślał :D Twoje uszy pewnie są śliczne :x
Dżasta pisze: Jak zawsze wrażliwy :> Może chcesz obejrzeć jeszcze raz? A nuż wyłowisz coś, co mógłbyś jeszcze skrytykować :D Specjalnie dla Ciebie :D
Wyłowiłem już raczej wszystko, może letnią porą coś jeszcze wynajdę :D




Yeah, najwięksi twardziele na dzikim zachodzie Polski :D Old Spice i Young Visage :x Postrach Wielkopolski :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kowbojka :D
Obrazek
Niedawno oglądałem film Sexipistols Występują tam Salma Hayek i Penelope Cruz, chyba wcześniej wspominałem że @ wg. mnie jest do nich podobna :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jakie fajne Pocahontaski :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Troche szwankował im praindiański system nagłaśniający :x
Obrazek


Jeśli najpierw widać brzuch a dopiero później kobitkę to o czym to może świadczyć? :x
Obrazek

Dżasta, to nie Twoje okolice? :>
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1113

Post autor: Dżasta » (pt) 02 maja 2008, 22:44

TinkiWinki pisze: Nigdy bym tak nie napisał ani tym bardzie pomyślał :D Twoje uszy pewnie są śliczne :x
Jak i cała reszta :D
TinkiWinki pisze:Wyłowiłem już raczej wszystko, może letnią porą coś jeszcze wynajdę :D
Oczywiście pod warunkiem, że będzie Ci się chciało :D
TinkiWinki pisze:Yeah, najwięksi twardziele na dzikim zachodzie Polski :D Old Spice i Young Visage :x Postrach Wielkopolski :x
Pchi... Santosowi do pięt nie dorastają :P
TinkiWinki pisze:Kowbojka :D
Przeczuwałam, że Cię tu sprowadzi :D
Agatka i kowbojskie klimaty :mrgreen: Moje ulubione :mrgreen:
TinkiWinki pisze:Niedawno oglądałem film Sexipistols Występują tam Salma Hayek i Penelope Cruz, chyba wcześniej wspominałem że @ wg. mnie jest do nich podobna :D
Ubliżyłeś Agatce :roll:
TinkiWinki pisze:Jeśli najpierw widać brzuch a dopiero później kobitkę to o czym to może świadczyć? :x
Agatka zawsze tak stoi - wygięta, jak modelka :D Brzuch do przodu, pupa do tyłu :D
:> Czyżbyś doszukiwał się innej przyczyny odsunięcia Agaty od serwisowania niż brak profesjonalizmu?
TinkiWinki pisze:Dżasta, to nie Twoje okolice? :>
Całkiem blisko :D Jakieś czterdzieści kilometrów na południe od mojej wioski ;-)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1114

Post autor: TinkiWinki » (sob) 03 maja 2008, 10:24

Dżasta pisze:Jak i cała reszta :D
Jasne, bez wątpienia jesteś taka :x
Dżasta pisze: Oczywiście pod warunkiem, że będzie Ci się chciało :D
No właśnie.
Dżasta pisze:Przeczuwałam, że Cię tu sprowadzi :D
Agatka i kowbojskie klimaty :mrgreen: Moje ulubione :mrgreen:
Rozpuszczona i w kapeluszu nawet znośnie wyglądała :D
Dżasta pisze:Agatka zawsze tak stoi - wygięta, jak modelka :D Brzuch do przodu, pupa do tyłu :D
:> Czyżbyś doszukiwał się innej przyczyny odsunięcia Agaty od serwisowania niż brak profesjonalizmu?
A ktoś ją odsunął? :> Może sama zrezygnowała? Już pisałem że takie wypady weekendowe do Warszawy to chyba nic ciekawego.
Dżasta pisze:Całkiem blisko :D Jakieś czterdzieści kilometrów na południe od mojej wioski ;-)
To dlaczego nie ruszyłaś tyłka? Porobić jakieś zdjęcia, poskakać w tle za @ :x Gdybym ja miał ją tak blisko to ... to ...też bym pewnie się nie ruszył :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1115

Post autor: Dżasta » (sob) 03 maja 2008, 14:47

TinkiWinki pisze: Jasne, bez wątpienia jesteś taka :x
Aż taka to nie jestem :lol: Nie lubię tego kabaretu :roll:
Rozpuszczona i w kapeluszu nawet znośnie wyglądała :D
:oo Nie poznaję Cię :oo
A ktoś ją odsunął?
Ja :x
:> Może sama zrezygnowała? Już pisałem że takie wypady weekendowe do Warszawy to chyba nic ciekawego.
Agatka na zadowoloną wyglądała, kiedy za stołem prezenterskim zasiadała :roll:
To dlaczego nie ruszyłaś tyłka? Porobić jakieś zdjęcia, poskakać w tle za @ :x Gdybym ja miał ją tak blisko to ... to ...też bym pewnie się nie ruszył :x
Wiedziałam, że u Ciebie jednego zrozumienie mojej bierności znajdę :lol:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1116

Post autor: TinkiWinki » (sob) 03 maja 2008, 15:41

Dżasta pisze:Aż taka to nie jestem :lol: Nie lubię tego kabaretu :roll:
To nie kabaret, to grajki :D
Dżasta pisze::oo Nie poznaję Cię :oo
Jeszcze nie raz Cię zaskoczę :x
Dżasta pisze:Agatka na zadowoloną wyglądała, kiedy za stołem prezenterskim zasiadała :roll:
Udawała :x Może nie była gotowa na przeprowadzkę do Warszawy? A przypuszczam że to był jeden z wymogów prezenterowania.Ten Żebrowski już tam chyba mieszka na stałe.
Dżasta pisze: Wiedziałam, że u Ciebie jednego zrozumienie mojej bierności znajdę :lol:
Mimo wszystko to jednak mogłaś tam podjechać :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1117

Post autor: Dżasta » (ndz) 04 maja 2008, 17:24

TinkiWinki pisze: To nie kabaret, to grajki :D
Kbaret czy grajki i tak ich nie trawię :]
TinkiWinki pisze:Jeszcze nie raz Cię zaskoczę :x
:> A będzie Ci się chciało?
TinkiWinki pisze:Udawała :x Może nie była gotowa na przeprowadzkę do Warszawy? A przypuszczam że to był jeden z wymogów prezenterowania.Ten Żebrowski już tam chyba mieszka na stałe.
Wcale nie muszą się przeprowadzać ;-) Gdybyś nie czytał Pawłowego wątku po łebkach, to byś wiedział, że nawet Piotr Jacoń do stolicy się nie przeprowadził ;-)
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: Wiedziałam, że u Ciebie jednego zrozumienie mojej bierności znajdę :lol:
Mimo wszystko to jednak mogłaś tam podjechać :D
Nie miałam limuzyny pod ręką, a na ośle nie chciało mi się jechać :lol: Poza tym z moją indiańską urodą nie czułabym się tak bezpiecznie :roll: Wzięliby mnie jeszcze za szamankę z wrogiego plemienia i oskalpowali :lol:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1118

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 04 maja 2008, 21:41

Dżasta pisze:Wcale nie muszą się przeprowadzać ;-) Gdybyś nie czytał Pawłowego wątku po łebkach, to byś wiedział, że nawet Piotr Jacoń do stolicy się nie przeprowadził ;-)
Teraz to już chyba się przeprowadził bo niby gdzie miałby mieszkać? Po hotelach? Cały tydzień?
Dżasta pisze: Nie miałam limuzyny pod ręką, a na ośle nie chciało mi się jechać :lol:
No dla mnie mogłaś się poświęcić :x
Dżasta pisze: Poza tym z moją indiańską urodą nie czułabym się tak bezpiecznie :roll: Wzięliby mnie jeszcze za szamankę z wrogiego plemienia i oskalpowali :lol:
Indianie Yanomami się nie skalpują :x A ci północnoamerykańscy chyba też nie skalpowali kobiet. Oni je tylko gwałcili :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1119

Post autor: Dżasta » (pn) 05 maja 2008, 21:39

TinkiWinki pisze: Teraz to już chyba się przeprowadził bo niby gdzie miałby mieszkać? Po hotelach? Cały tydzień?
Tutaj możesz przeczytać o tym, jak wygląda życie red, Jaconia od kiedy Dpd zaczął prowadzić ;-)
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: Nie miałam limuzyny pod ręką, a na ośle nie chciało mi się jechać :lol:
No dla mnie mogłaś się poświęcić :x
Może przy następnej okazji ;-) Kiedy Agatka przyjedzie do mojej wioski, jakieś wydarzenie relacjonować ;-) Się zawezmę i specjalnie dla Ciebie zrobię jej zdjęcie :lol:
TinkiWinki pisze:Indianie Yanomami się nie skalpują :x
:> Naprawdę? Czuję, że dla mnie zrobiliby wyjątek :lol:
TinkiWinki pisze:A ci północnoamerykańscy chyba też nie skalpowali kobiet. Oni je tylko gwałcili :x
:> Tylko gwałcili? W sumie nieszkodliwi :lol:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1120

Post autor: TinkiWinki » (wt) 06 maja 2008, 18:20

Dżasta pisze: Tutaj możesz przeczytać o tym, jak wygląda życie red, Jaconia od kiedy Dpd zaczął prowadzić ;-)
Czyli mieszka w Warszawie :D A u żony i dzieci jest gościem :D
Dżasta pisze:Może przy następnej okazji ;-) Kiedy Agatka przyjedzie do mojej wioski, jakieś wydarzenie relacjonować ;-) Się zawezmę i specjalnie dla Ciebie zrobię jej zdjęcie :lol:
To będzie za 400 lat :D I pewnie pojawi się Komolka a nie @ :D
Dżasta pisze::> Tylko gwałcili? W sumie nieszkodliwi :lol:
Gwałcili tylko wybrane. W końcu na przyjemności trzeba sobie zasłużyć :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1121

Post autor: Dżasta » (wt) 06 maja 2008, 22:00

TinkiWinki pisze: Czyli mieszka w Warszawie :D A u żony i dzieci jest gościem :D
Skoro Ty tak twierdzisz, to tak musi być ;-)
To będzie za 400 lat :D
Bo i po co miałaby przyjeżdżać? :roll: Moja okolica taka spokojna, same lasy, nic się nie dzieje :D
I pewnie pojawi się Komolka a nie @ :D
:> Asi zdjęcia i autografu byś nie chciał?
Gwałcili tylko wybrane. W końcu na przyjemności trzeba sobie zasłużyć :x
:> Nic za darmo?

A Agatka dalej milczy :roll:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1122

Post autor: TinkiWinki » (wt) 06 maja 2008, 23:44

Dżasta pisze: Bo i po co miałaby przyjeżdżać? :roll: Moja okolica taka spokojna, same lasy, nic się nie dzieje :D
Może zrób tam u siebie jakąś rozróbę albo wydeptaj kręgi w zbożu? :x
Dżasta pisze: :> Asi zdjęcia i autografu byś nie chciał?
Gdyby to była jakaś Doda to tak :x A dziennikarki na co mi? :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1123

Post autor: Dżasta » (śr) 07 maja 2008, 13:43

TinkiWinki pisze: Może zrób tam u siebie jakąś rozróbę albo wydeptaj kręgi w zbożu? :x
Nie będę tvn24 tematów do relacji dostarczać :]
Gdyby to była jakaś Doda to tak :x A dziennikarki na co mi? :D
Pamiętaj, że Asia to nie jest byle jaka dziennikarka :] To ona dotarła do raportu komisji badającej przyczyny katastrofy CASY :] Zaś co do Dody. Dawała, kilka dni temu, koncert w najpopularniejszym klubie w mojej okolicy. Gdybym wiedziała, że zależy Ci na jej autografie, to bym się tam pofatygowała :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1124

Post autor: TinkiWinki » (czw) 08 maja 2008, 15:31

Dżasta pisze:Pamiętaj, że Asia to nie jest byle jaka dziennikarka :] To ona dotarła do raportu komisji badającej przyczyny katastrofy CASY :]
Chyba nawet ją za to chwaliłem :D
Dżasta pisze:Zaś co do Dody. Dawała, kilka dni temu, koncert w najpopularniejszym klubie w mojej okolicy. Gdybym wiedziała, że zależy Ci na jej autografie, to bym się tam pofatygowała :D
Jak mogłaś się nie domyślić :D Uwielbiam Dodę, jej inteligencję, śmiech, urodę :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1125

Post autor: Dżasta » (pn) 12 maja 2008, 23:14

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Pamiętaj, że Asia to nie jest byle jaka dziennikarka :] To ona dotarła do raportu komisji badającej przyczyny katastrofy CASY :]
Chyba nawet ją za to chwaliłem :D
Jakie to do Ciebie niepodobne :lol:
Jak mogłaś się nie domyślić :D Uwielbiam Dodę, jej inteligencję, śmiech, urodę :D
To rusz za nią w Polskę i sam zdobądź jej autograf i osobiście zachłyśnij się tym, za co ją tak uwielbiasz :lol:

Agatka w dzisiejszym PzP z materiałem się pojawiła :D Tutaj można się z nim zapoznać :D
:( :( :(

ODPOWIEDZ