Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1141

Post autor: Dżasta » (czw) 05 cze 2008, 17:48

Agatka dziś o Poranku śmigała autem po ulicach Poznania i informowała nas o ruchu na drogach :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A później przyłączyła się do propagowaniu idei przeszczepów narządów. Rozmowę na ten temat w jednej z poznańskich klinik przeprowadziła :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/quote]

Dowiedzieliśmy się - od samej Agatki, że ona też chce być dawcą :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
zizu
Chipsy przyszły
Posty: 25
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:10
Lokalizacja: Swarzędz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1142

Post autor: zizu » (czw) 05 cze 2008, 18:47

Ciekawe kto ją filmował, gdyby była lepsza rozdzielczość to może byśmy diostrzegli autora filmiku odbijającego sie w okularach pani Agaty. :]

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1143

Post autor: TinkiWinki » (czw) 05 cze 2008, 20:18

Dżasta pisze:Obrazek
Wzięła sobie do serca hasło Bliżej ludzi :D Takiego zbliżenia chyba jeszcze nie zaserwowała widzom :D
Tylko faktycznie szkoda że w takiej podłej jakości :?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1144

Post autor: kamil » (sob) 07 cze 2008, 7:34

Myślę, że Agatkofani nie śpią do 12.00 ani nie oglądają Polsat News :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

W Kuźniara zapatrzona jak w obraz. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1145

Post autor: Dżasta » (sob) 07 cze 2008, 15:18

kamil pisze:Myślę, że Agatkofani nie śpią do 12.00 ani nie oglądają Polsat News :D
Całkowicie zapomniałam, że ta stacja dziś rusza :lol: I to właśnie przez Agatkę zapomniałam, kiedy zobaczyłam ją za stołem prezenterskim już na starcie Poranka :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
kamil pisze:W Kuźniara zapatrzona jak w obraz. :D
Dla własnego dobra nie powinna się tak na niego patrzeć, bo te jej spojrzenia dziwne reakcje u niego wywołują :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Rozpromieniona była dzisiaj nasza Agatka, jak jeszcze nigdy dotąd :D
TinkiWinki pisze:
Wzięła sobie do serca hasło Bliżej ludzi :D Takiego zbliżenia chyba jeszcze nie zaserwowała widzom :D
Tylko faktycznie szkoda że w takiej podłej jakości :?
:> A co Ty taki życzliwy względem Agatki? Zawsze mi się wydawało, że toczysz walkę ze samym sobą i kiedy żle piszesz o Agatce, to krzywdzisz samego siebie :lol:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1146

Post autor: pchla » (sob) 07 cze 2008, 16:17

Dżasta pisze:Całkowicie zapomniałam, że ta stacja dziś rusza :lol: I to właśnie przez Agatkę zapomniałam, kiedy zobaczyłam ją za stołem prezenterskim już na starcie Poranka :D
Czad! Agata ponownie z nami w każdym wymiarze :) Mam nadzieje, że na stałe zagości przynajmniej w weekendowych Porankach.
Dżasta pisze:Dla własnego dobra nie powinna się tak na niego patrzeć, bo te jej spojrzenia dziwne reakcje u niego wywołują :lol:
Widziałam całą sytuację. Biedna Agata. Dużo musiała wysiłku włożyć w to żeby nie wybuchnąć śmiechem :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1147

Post autor: TinkiWinki » (sob) 07 cze 2008, 18:58

Dżasta pisze: :> A co Ty taki życzliwy względem Agatki? Zawsze mi się wydawało, że toczysz walkę ze samym sobą i kiedy żle piszesz o Agatce, to krzywdzisz samego siebie :lol:
Zobojętniała mi to i jej nie dokuczam :D Tak mi zobojętniała że jej wcale nie widziałem. Oglądałem Polsat News :D
pchla pisze: Widziałam całą sytuację. Biedna Agata. Dużo musiała wysiłku włożyć w to żeby nie wybuchnąć śmiechem :)
A co, Kuźniar sypał jakimiś dowcipami? :D

Zapomniałem poprzednio napisać. po tych capsach nie mogłem spać :D
Obrazek
Chociaż może to nie przez capsy. Ta sukienka jakoś dziwnie znajoma mi sie wydała. Myślałem, myślałem i wymyśliłem. Pamiętałem że była w niej letnią porą :D Krótkie poszukiwanko i mam :D
Obrazek
Zlot bliźniaków (koniec sierpnia) :D Trudno nie zapamiętać takich pań bliźniaczek :x Zwłaszcza tych w komicznych, a jak zauważył wtedy Black Jack kosmicznych spodniach :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1148

Post autor: pchla » (sob) 07 cze 2008, 19:24

TinkiWinki pisze:A co, Kuźniar sypał jakimiś dowcipami? :D
Przypatrz się capsom :) Przedefiladował za Agatką podczas serwisów :D
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1149

Post autor: kamil » (sob) 07 cze 2008, 19:29

pchla pisze:Mam nadzieje, że na stałe zagości przynajmniej w weekendowych Porankach.
Jak na razie będzie gościła przez 4 najbliższe dni (już 3). ;)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1150

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 08 cze 2008, 10:30

pchla pisze:
Przypatrz się capsom :) Przedefiladował za Agatką podczas serwisów :D
Ale czy molestował ją dziwnymi pytaniami tak jak Górlcikiego? :D Zadaje mu takie pytania że najlepszą odpowiedzią byłoby - Weź odwal się ode mnie :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1151

Post autor: Dżasta » (ndz) 08 cze 2008, 20:50

TinkiWinki pisze: Zobojętniała mi to i jej nie dokuczam :D
I z w obliczu tego zobojętnienia rzuciłeś się w pogoń za jej sukienką :lol:
TinkiWinki pisze:Tak mi zobojętniała że jej wcale nie widziałem. Oglądałem Polsat News :D
A czy ja znalazłabym tam coś dla siebie? :D

Teraz trochę Porankowej Agatki :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



I, jak się okazało popołudniu, nasze spotkanie z Agatką o Poranku, nie było ostatnim na dziś :D Pojawiła się jeszcze z materiałem w Świecie Reporterów :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wspomnienie z argentyńskiej wyprawy :D Materiał o o mate, ale dłuższy niż ten świąteczny m.in. o odpytywanie Agatki przez Jacka Stawickiego :D No i Tomka dość często widać :xx: A już najbardziej urzekło mnie to, że Paweł głos podkładał :xx:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1152

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 08 cze 2008, 22:10

Dżasta pisze: I z w obliczu tego zobojętnienia rzuciłeś się w pogoń za jej sukienką :lol:
To sukienka mnie dręczyła nie @ :D
Dżasta pisze: A czy ja znalazłabym tam coś dla siebie? :D
Jakichś dwóch panów wczoraj widziałem ale nie zwracałem na nich uwagi :D

Obrazek
Strasznie źle wychowany ten koleś :D Szkoda że nóg na stół nie wystawił :x W dodatku bosych :x

Obrazek Obrazek Obrazek
Co ten operator tak się skupił na jej ... dłoniach? :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1153

Post autor: Dżasta » (pn) 09 cze 2008, 22:16

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: I z w obliczu tego zobojętnienia rzuciłeś się w pogoń za jej sukienką :lol:
To sukienka mnie dręczyła nie @ :D
Zmęczona dziś jestem, zatem niech Ci będzie, że sukienka :D
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: A czy ja znalazłabym tam coś dla siebie? :D
Jakichś dwóch panów wczoraj widziałem ale nie zwracałem na nich uwagi :D
A ja widziałam dziś z rana jednego, ale raczej mnie nie zachwycił ;-)
TinkiWinki pisze:Strasznie źle wychowany ten koleś :D Szkoda że nóg na stół nie wystawił :x W dodatku bosych :x
A czego się po nim spodziewałeś? Wszak to poznańska pyra :smiech:
TinkiWinki pisze:Co ten operator tak się skupił na jej ... dłoniach? :x
Pewnie bardzo mu się spodobały :P

Agatka o Poranku :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nie miałam przyjemności się z nią dziś spotkać, ale od kolegów z konkurencji wiem, że serwisowała rewelacyjnie, a im można zaufać :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1154

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 15 cze 2008, 12:23

Tak z gwinta i to przed kamerami chyba nie wypada prezenterce? :D
Obrazek
Prawdziwa dama powinna pić nawet wodę mineralną z filiżanki z lekko uniesionym paluszkiem :x

Trafiłem na ciekawy filmik. Wypisz, wymaluj @ :x
Obrazek Obrazek Obrazek

[hide]http://niespodzianka.z.50.kg.gazet.patrz.pl[/hide]
Tylko @ chyba nie używałaby takiego słownictwa? :x Chociaż kto wie? :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1155

Post autor: Dżasta » (pt) 20 cze 2008, 21:42

Nasza Agatka miałaby przeklinać? Nie sądzę :D Prowadząc serwisy o Poranku tak pięknie się wyraża :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:( :( :(

ODPOWIEDZ