Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1966

Post autor: pchla » (pn) 23 cze 2008, 7:47

Dżasta pisze:Zbaczamy :lol: Ale jak tu nie zbaczać, kiedy bohater wątku zrobił sobie wolny weekend ;-)
Niech da nam szansę powrócić na dobre tory w poniedziałek. Chociaż jak na razie ani widu, ani słychu. Za to Agata w serwisach króluje :)
Dżasta pisze:Przez dwa dni nie miał nas kto pocieszać :roll:
A po Włochach kto mnie będzie pocieszać? Paweł musi się pojawić. Bratobójcza walka z Hiszpanią była wyczerpująca :)
Dżasta pisze:Poza tym, kto by miał sumienie skrzywdzić takiego chuderlaka :) Zartuję sobie, ale przecież jest na takich demonstracjach bardzo niebezpiecznie :roll: Pamiętam jak górnicy najechali na Warszawę, co niektórzy trochę się upili i Maćka Knapika zaczepiali :roll:
Kto jak kto ale Maciek to sobie na pewno poradził. Paweł na pewno też. Ta bystrość i inteligencja są bardzo adaptacyjne przecież :)
O, tak :D Przy okazji takich relacji jeszcze dobitniej daje znać o sobie jego podzielność uwagi :D
I reporterski pazur. Wygrzebać coś czego nie widzą inni, ale na pewno chcą zobaczyć :)
Dżasta pisze:Uuuu...nie mogę konkurować :> A Ty pchelko?
Ja też zostawią komentarz znawcy :D
Dżasta pisze:Już za cztery lata, już za cztery lata... :lol:
Jeszcze Liga Mistrzów ;)
Dżasta pisze:Ostatnio zbyt często się pojawia i mu spowszedniała :lol:
I jak takiego dogodzić? :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1967

Post autor: TinkiWinki » (pn) 23 cze 2008, 16:33

pchla pisze: A potrafisz? Masz papier? Czy jesteś amatorem-miłośnikiem w tym względzie? :D
A jakie to ma znaczenie? Liczy się chęć niesienia pomocy :D Jeszcze jestem miłośnikiem wstępnych badań mammograficznych :x
pchla pisze: Monitora to my nawet nie widzimy na wyczucie piszemy :D
Jakoś na słowo nie wierzę. Jesli chciałybyście przesłać wizualizację to maila znacie :x Dyskrecja gwarantowana :x
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:To pewnie cały piątek nagusieńka chodziłaś :x bo najpierw @ a później Anita i Danka w TV rządziły :x
Ja już na sobie ten eksperyment dawno zrobiłam :P
I jak było? :x Co na to sąsiedzi? :x
Dżasta pisze:Męskich klatek też? :smiech:
Napisałem klatek z piersiami. Nie widziałem takiego faceta :D Chociaz, w zasadzie to chyba widziałem takie zdjęcia :x
Dżasta pisze: Znasz mnie już trochę, wiesz, że wstydliwa jestem :oops:
Ale chyba czasem zdarzają Ci się chwile słabości? :D
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Co Ty nie powiesz :x Udowodnij :x
Jak? :x
To już pozostawiam Twojej wyobraźni i inwencji :D
Dżasta pisze:Za długo by pisać :x Zadzwoń do mnie to Ci powiem :x
Do drzwi? :> Nie chce mi się jechać nadaremno na drugi koniec Polski :x
Dżasta pisze:Uuuu...nie mogę konkurować :> A Ty pchelko?
Nie Wam to oceniać :D Adres znacie, ślijcie wizualizacje :x
Dżasta pisze:Niech policzę: ja, moja mama i siostra, i jeszcze kilka :D Zresztą sam zobacz jak do niego lgną :P
Trzy a w sumie można je policzyć na palcach jednej ręki :x
Dżasta pisze: Po pierwsze nie pani, a panienko :] Ale to nie Twoja wina, że tłumacz, to baran i nie wie, jak przetłumaczyć słowo: seniorita :] Znowu dał o sobie znać Twój brak romantyzmu :roll: Ona też go kiedyś zapytała o to, jak długo będzie się do niej zwracał: seniorita. Na co on jej odparł, że przez całe życie :P Z sentymentu :P Kiedy się poznali on był zarządcą na jej hacjendzie, a ona jego panią :P
Tak, całe życie. Minie pięć lat i będzie - Tee stara, chodź no tutaj. Tam w lodówce jest piwo. Przynieś je i skocz do sklepu po jakie chipsy. Ino szybko bo za pięć minut mecz się zaczyna :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:A Ciebie ktoś powinien sprowadzić na ziemię albo i do parteru :x
Nie ma takiej możliwości, coby to było możliwe :P
Już aż tak nisko upadłaś? :x
pchla pisze:I jak takiego dogodzić? :D
Chyba takiemu? :> :x Chyba ze miałaś na myśli zaspokoić? :x Mi nie trzeba dogadzać, trzeba pozwolić bym to ja mógł dogodzić :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1968

Post autor: pchla » (pn) 23 cze 2008, 17:27

TinkiWinki pisze:A jakie to ma znaczenie? Liczy się chęć niesienia pomocy :D Jeszcze jestem miłośnikiem wstępnych badań mammograficznych :x
To ma wielkie znaczenie. TW nie znasz kobiet. Jakbyś sobie załatwił papier miałbyś więcej potencjalnych chętnych. Na nas działają takie rzeczy :D
TinkiWinki pisze:Jakoś na słowo nie wierzę. Jesli chciałybyście przesłać wizualizację to maila znacie :x Dyskrecja gwarantowana :x
A co dostaniemy w zamian? :) (nie wiem czy nie będę żałować tego pytania :P)
TinkiWinki pisze:I jak było? :x Co na to sąsiedzi? :x
Moi sąsiedzi są zachwyceni cokolwiek robię: uwielbiają jak słucham muzyki, jak kibicuję ze znajomymi na meczach, jak odbywają się u nas seanse "naukowe". Ogólnie śpiewają "Jak dobrze mieć sąsiada" od rana do wieczora :D
TinkiWinki pisze:Napisałem klatek z piersiami. Nie widziałem takiego faceta :D Chociaz, w zasadzie to chyba widziałem takie zdjęcia :x
To kiepsko... złe strony odwiedzasz :D
TinkiWinki pisze:Chyba takiemu? :> :x Chyba ze miałaś na myśli zaspokoić? :x Mi nie trzeba dogadzać, trzeba pozwolić bym to ja mógł dogodzić :x
Jakiś Ty pewny siebie ostatnio :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1969

Post autor: TinkiWinki » (pn) 23 cze 2008, 23:16

pchla pisze: To ma wielkie znaczenie. TW nie znasz kobiet. Jakbyś sobie załatwił papier miałbyś więcej potencjalnych chętnych. Na nas działają takie rzeczy :D
A skąd ma być ten papier? :> Z jakiejś uczelni czy np. od Zbigniewa Nowaka, tego od Ręce które leczą :x Prawdę mówiąc to dopiero szukam obiektów na których mógłbym praktykować :D
pchla pisze: A co dostaniemy w zamian? :) (nie wiem czy nie będę żałować tego pytania :P )
Eh, same materialistki wokół :/ Szczerą i obiektywną opinię dostaniecie :x
pchla pisze: Moi sąsiedzi są zachwyceni cokolwiek robię: uwielbiają jak słucham muzyki, jak kibicuję ze znajomymi na meczach, jak odbywają się u nas seanse "naukowe". Ogólnie śpiewają "Jak dobrze mieć sąsiada" od rana do wieczora :D
I odwdzięczają Ci się tym samym :x Milo mieszkać w blokowisku. Ma się jedną wielka rodzinę wokół, zna się ich troski i radości :x
pchla pisze: Jakiś Ty pewny siebie ostatnio :D
Poczułem się mężczyzną :D Pani ankieterka przez telefon mówiła do mnie per pan :x Jeszcze nikt do mnie się tak nie zwracał :x To dało mi pewność siebie :D

Chyba przesadzam a przecież już nie wiosna :D Może powinienem zrobić sobie przerwę od forum coby ochłonąć?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1970

Post autor: pchla » (wt) 24 cze 2008, 8:02

TinkiWinki pisze:A skąd ma być ten papier? :> Z jakiejś uczelni czy np. od Zbigniewa Nowaka, tego od Ręce które leczą :x Prawdę mówiąc to dopiero szukam obiektów na których mógłbym praktykować :D
Może ze szkoły Tadeusza Rydzyka? Nie mają tam kierunku takiego? Jakaś rehabilitacja czy coś w ten deseń? :P
TinkiWinki pisze:Eh, same materialistki wokół :/ Szczerą i obiektywną opinię dostaniecie :x
Szczera i obiektywna opinia? Eeee to za mało. Czekam na jakieś przekupstwo z Twojej strony :P
TinkiWinki pisze:I odwdzięczają Ci się tym samym :x Milo mieszkać w blokowisku. Ma się jedną wielka rodzinę wokół, zna się ich troski i radości :x
A żebyś wiedział, że to bardzo uspołecznia, a jednocześnie rodzi taką tęsknotę za wolnością. Każe zwrócić uwagę na indywidualizm i walkę o niego :P
TinkiWinki pisze:Poczułem się mężczyzną :D Pani ankieterka przez telefon mówiła do mnie per pan :x Jeszcze nikt do mnie się tak nie zwracał :x To dało mi pewność siebie :D
Panie ankieterki to potrafią podbudować. :P
TinkiWinki pisze:Chyba przesadzam a przecież już nie wiosna :D Może powinienem zrobić sobie przerwę od forum coby ochłonąć?
Nie.

PS: A Bohater Wątku wczoraj materiał dla PiŚ przygotował. No szkoda, że nie zaszczycił nas swoją obecnością w relacjach, ale materiał świetny więc wybaczam :)

Dżasta? :( Gdzie jesteś? :)

A dzisiaj Pawełek w sejmie :) Nie wiem niestety od kiedy. Pierwszy raz namierzyłam go w serwisie o 12.00. Rozmawiał z Jolantą Szczypińską w sprawie głośnego wyroku. Obiecano, że to nie ostatni komentarz. :) Paweł co prawda w nie za pięknym krawacie, ale za to w centrum wydarzeń, a to chyba najważniejsze.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1971

Post autor: TinkiWinki » (wt) 24 cze 2008, 18:18

pchla pisze: Może ze szkoły Tadeusza Rydzyka? Nie mają tam kierunku takiego? Jakaś rehabilitacja czy coś w ten deseń? :P
Mają zręczny wydział. Uczą jak wyciągać ręce po kasę dla ojca dyrektora, jak omiatac rekami innych czynnych szatanów :D
pchla pisze: Szczera i obiektywna opinia? Eeee to za mało. Czekam na jakieś przekupstwo z Twojej strony :P
Figę z makiem jeszcze zaoferować mogę :x
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:Chyba przesadzam a przecież już nie wiosna :D Może powinienem zrobić sobie przerwę od forum coby ochłonąć?
Nie.
I niby trzy litery mają mnie przekonać do zmiany decyzji? Cztery to co innego :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1972

Post autor: Dżasta » (wt) 24 cze 2008, 21:32

pchla pisze: PS: A Bohater Wątku wczoraj materiał dla PiŚ przygotował. No szkoda, że nie zaszczycił nas swoją obecnością w relacjach, ale materiał świetny więc wybaczam :)
Na niego nie można się długo fochać :P Nie pojawił się wczoraj w relacjach, ale w materiale bardzo efektownie się zaprezentował :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Materiał rzeczywiście dobry, jak zawsze :D Podobno już na starcie wczorajszego Dnż ostro się Paweł przygotowywał do powierzonego mu zadania :D Siedział w jednym z foteli przy ścianie z telewizorkami, z rękami założonymi za głowę i myślał :D A miał nad czym, bo przyszło mu podsumować pierwszą połowę kadencji prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Na tę okoliczność rozmawiał z wieloma obserwatorami życia politycznego. Jak widać na capsach jednego rozmówcę dorwał w plenerze, a drugi sam do niego przyszedł :D
pchla pisze:Dżasta? :( Gdzie jesteś? :)
Na forum, a dokładniej w wątku najzdolnieszego i najprzystojniejszego dziennikarza telewizyjnego :xx: Wczoraj nie mogłam się tu dostać :roll: Dzisiaj zresztą też coś kiepsko mi idzie :roll:
pchla pisze:A dzisiaj Pawełek w sejmie :) Nie wiem niestety od kiedy. Pierwszy raz namierzyłam go w serwisie o 12.00. Rozmawiał z Jolantą Szczypińską w sprawie głośnego wyroku.
Sąd w Katowicach odczytał wyroki dla siedemnastu byłych milicjantów, oskarżonych o strzelanie do górników podczas pacyfikacji w grudniu 1981 roku kopalni "Wujek" i "Manifest Lipcowy", a nasz profesjonalista zbierał dla nas komentarze w Sejmie :) Obawiam się, że obie przegapiłyśmy pierwszą rozmowę Pawła :? W późniejszych relacjach widziałam fragmenty rozmowy z Antonim Mężydło. Wypowiadał się o wyroku, więc nie trudno się domyślić, kto go odpytywał :?
pchla pisze:Obiecano, że to nie ostatni komentarz. :)
I nie był :D Pawcio jeszcze Kazimierza Kutza odpytał :D A na koniec dnż temat relacji mu się zmienił. Konferencję posła Mularczyka, którego marszałek sejmu chce postawić przed sejmową komisją etyki poselskiej, nam podsumował. Obszerna to była relacja :D Paweł musiał cofnąć się kilka miesięcy wstecz, coby przypomnieć nam cóż takiego przeskrobał pan poseł :D Poza tym każda z zainteresowanych tą sprawą stron zajmuje inne stanowisko, o czym Paweł również bardzo wyczerpująco nas poinformował :D
pchla pisze:Paweł co prawda w nie za pięknym krawacie, ale za to w centrum wydarzeń, a to chyba najważniejsze.
A co tam krawat :P Najważniejsze, że w tvn24 było dziś choć troszkę łukasikowo, a co za tym idzie bardzo profesjonalnie :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po wczorajszym materiale myślałam, że czeka nas całotygodniowy maraton w PiŚ, a tu taka niespodzianka :P
TinkiWinki pisze:
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:Chyba przesadzam a przecież już nie wiosna :D Może powinienem zrobić sobie przerwę od forum coby ochłonąć?
Nie.
I niby trzy litery mają mnie przekonać do zmiany decyzji? Cztery to co innego :x
A pomyśl sobie, ile stracisz, zamykając się przed nami :P Poza tym na więcej niż trzy, póki co, nie zasłużyłeś :smiech:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1973

Post autor: pchla » (śr) 25 cze 2008, 8:22

TinkiWinki pisze:Mają zręczny wydział. Uczą jak wyciągać ręce po kasę dla ojca dyrektora, jak omiatac rekami innych czynnych szatanów :D
No to co? Kiedy zapisy? Może uda Ci się poderwać jakąś koleżankę ze starszych lat :P To Ci od razu da notatki:p
TinkiWinki pisze:I niby trzy litery mają mnie przekonać do zmiany decyzji? Cztery to co innego :x
Na razie muszą Ci trzy wystarczyć. Moje trzy litery i Twój zdrowy rozsądek. Przecież wiadomo, że nie możesz bez nas żyć :P
Dżasta pisze:Na niego nie można się długo fochać :P Nie pojawił się wczoraj w relacjach, ale w materiale bardzo efektownie się zaprezentował :P
W poniedziałek się nie pojawił w zamian zrobił świetny materiał, ale za to pojawił się we wtorek w relacjach, w rozmowach...
Dżasta pisze:Podobno już na starcie wczorajszego Dnż ostro się Paweł przygotowywał do powierzonego mu zadania :D Siedział w jednym z foteli przy ścianie z telewizorkami, z rękami założonymi za głowę i myślał :D
A było o czym. Materiał stworzony dla Pawła. On uwielbia analizować, patrzeć z dystansem i podsumowywać. Nic dziwnego, że już od samego rana to czynił przy zgrabnym akompaniamencie kolegów :)
Dżasta pisze:Na forum, a dokładniej w wątku najzdolnieszego i najprzystojniejszego dziennikarza telewizyjnego :xx: Wczoraj nie mogłam się tu dostać :roll: Dzisiaj zresztą też coś kiepsko mi idzie :roll:
Znowu jakieś problemy? No tak początek wakacji... to jakoś tak zawsze o tej porze :)W tamtym roku chyba też mieliśmy problemy techniczne :)
Dżasta pisze:Obawiam się, że obie przegapiłyśmy pierwszą rozmowę Pawła :? W późniejszych relacjach widziałam fragmenty rozmowy z Antonim Mężydło. Wypowiadał się o wyroku, więc nie trudno się domyślić, kto go odpytywał :?
Ale za to później nie uroniłyśmy już ani słowa :)
Dżasta pisze:I nie był :D Pawcio jeszcze Kazimierza Kutza odpytał :D
Ciekawy rozmówca. Świetna rozmowa.
Dżasta pisze:A na koniec dnż temat relacji mu się zmienił. Konferencję posła Mularczyka, którego marszałek sejmu chce postawić przed sejmową komisją etyki poselskiej, nam podsumował. Obszerna to była relacja :D Paweł musiał cofnąć się kilka miesięcy wstecz, coby przypomnieć nam cóż takiego przeskrobał pan poseł :D Poza tym każda z zainteresowanych tą sprawą stron zajmuje inne stanowisko, o czym Paweł również bardzo wyczerpująco nas poinformował :D
Ale ani troszkę nie wybiło to Pawła z rytmu ani nie wprawiło w konsternację. Co tam cofnąć się o kilka miesięcy przy takim stanie wiedzy :)
Dżasta pisze:A co tam krawat :P Najważniejsze, że w tvn24 było dziś choć troszkę łukasikowo, a co za tym idzie bardzo profesjonalnie :P
I fajnie, że z ważnym tematem :)
Dżasta pisze:Po wczorajszym materiale myślałam, że czeka nas całotygodniowy maraton w PiŚ, a tu taka niespodzianka :P
Paweł ostatnio stawia na zmiany :) I bardzo dobrze. Najbardziej lubię to zróżnicowanie. Takiego talentu nie da się ograniczać :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1974

Post autor: TinkiWinki » (śr) 25 cze 2008, 14:03

Dżasta pisze:A pomyśl sobie, ile stracisz, zamykając się przed nami :P Poza tym na więcej niż trzy, póki co, nie zasłużyłeś :smiech:
Nie cwaniakuj. Twoimi literami zajmę się kiedy nadejdzie właściwy czas i okoliczności :x
pchla pisze: No to co? Kiedy zapisy? Może uda Ci się poderwać jakąś koleżankę ze starszych lat :P To Ci od razu da notatki :p
Starszych lat? Same młódki :x Wszystkie pamiętają jak 1 września zamiast iść do szkoły średniej poszły do wojska :x
pchla pisze: Na razie muszą Ci trzy wystarczyć. Moje trzy litery i Twój zdrowy rozsądek. Przecież wiadomo, że nie możesz bez nas żyć :P
Nie to nie. :foch: Nie jestem świnia żebym sie prosił :x

A to czytałyście?
TVN24 na Igrzyskach Olimpijskich
Sierpień media zdominuje Olimpiada. TVN24 stworzy na ten gorący, sportowy okres studio w Pekinie, z którym stacja będzie miała bezpośrednie łącze. Ze studia z widokiem na największy stadion w stolicy Chin, relacje będą nadawać specjalni wysłannicy kanału - Paweł Łukasik i Krzysztof Skórzyński. Studio olimpijskie od sierpnia codziennie około godziny 18.30.
http://media2.pl/media/37635-tvn24-z-cz ... -i-hd.html
To było chyba do przewidzenia :D Chociaż mogli dać mu jakąś babkę do towarzystwa :x Zawsze to raźniej, zwłaszcza wieczorami :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1975

Post autor: pchla » (śr) 25 cze 2008, 15:22

TinkiWinki pisze:Nie cwaniakuj. Twoimi literami zajmę się kiedy nadejdzie właściwy czas i okoliczności :x
A nie znasz dnia ani godziny :D
TinkiWinki pisze:Starszych lat? Same młódki :x Wszystkie pamiętają jak 1 września zamiast iść do szkoły średniej poszły do wojska :x
Na pewno są bardzo miłe :P
TinkiWinki pisze:A to czytałyście?
Ale czaaaaaaaaad :) Dobre wieści TW przynosisz. Paweł na Igrzyskach. To było prawie pewne, a teraz jest pewne. Ciekawe jak to będzie wyglądać? Tak jak te relacje z EURO cafe czy coś bardziej wypasionego? :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1976

Post autor: Dżasta » (śr) 25 cze 2008, 21:20

Paweł po pekińsku? Cudnie :P Tylko dlaczego? Dlaczego ten Skórzyński do towarzystwa ;> Ja go nie trawię :roll: Jest taki zarozumiały i narzucający się ;> Po co Pawłowi ktoś taki do towarzystwa? ;> Dobra, już nie narzekam :D Niezła uczta nam się szykuje między ósmym a dwudziestym czwartym sierpnia :P
pchla pisze: W poniedziałek się nie pojawił w zamian zrobił świetny materiał, ale za to pojawił się we wtorek w relacjach, w rozmowach...
A w środę z kolejnym materiałem dla PiŚ, bardzo poważnym materiałem. O, nierozliczonych do dziś, zbrodniach PRL-u nam opowiedział. Przybliżył sylwetki kilku - bestialsko zamordowanych, ofiar komunizmu. Uczynił to wraz z rodzinami ofiar i historykami IPN.

Obrazek Obrazek
pchla pisze:A było o czym. Materiał stworzony dla Pawła. On uwielbia analizować, patrzeć z dystansem i podsumowywać. Nic dziwnego, że już od samego rana to czynił przy zgrabnym akompaniamencie kolegów :)
Dziś też chadzał sobie po studio :D Pod koniec dnż go na tym przyłapałam :D Ten spacerek mógł oznaczać tylko jedno :D Materiał dla PiŚ :D
pchla pisze:Znowu jakieś problemy? No tak początek wakacji... to jakoś tak zawsze o tej porze :) W tamtym roku chyba też mieliśmy problemy techniczne :)
Dziś jest idealnie :D Tutaj przynajmniej :roll:
pchla pisze:Ale za to później nie uroniłyśmy już ani słowa :)
Kiedy go już przyłapałyśmy, to uronienie choć sekundki z jego poczynań byłoby grzechem zaniedbania :D
TinkiWinki pisze: Nie cwaniakuj. Twoimi literami zajmę się kiedy nadejdzie właściwy czas i okoliczności :x
To Ty nie cwaniakuj, tylko delektuj się każdą wystukaną przeze mnie literką :D
TinkiWinki pisze:A to czytałyście?
:oops: Wstyd się przyznać, ale ostatnio zaniedbałam węszenie po necie, za informacjami o moim ulubieńcu :oops: Dzięki TW :* Gdyby nie Ty, nie wiedziałybyśmy już w czercu, jakie wspaniałości w sierpniu nas czekają :P
TinkiWinki pisze:To było chyba do przewidzenia :D Chociaż mogli dać mu jakąś babkę do towarzystwa :x Zawsze to raźniej, zwłaszcza wieczorami :x
Tobie to tylko jedno w głowie :lol: Mi nie przeszkadza, że jedzie z facetem. Szkoda tylko, że tym facetem jest K. Skórzyński :roll:
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:Nie cwaniakuj. Twoimi literami zajmę się kiedy nadejdzie właściwy czas i okoliczności :x
A nie znasz dnia ani godziny :D
A co jeśli nie nadejdą nigdy? :x
pchla pisze:Ale czaaaaaaaaad :) Dobre wieści TW przynosisz. Paweł na Igrzyskach. To było prawie pewne, a teraz jest pewne. Ciekawe jak to będzie wyglądać? Tak jak te relacje z EURO cafe czy coś bardziej wypasionego? :D
Mam nadzieję, że Paweł będzie miał dużą swobodę w działaniu i da upust swojej błyskotliwości :P
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1977

Post autor: pchla » (czw) 26 cze 2008, 7:55

Dżasta pisze:Paweł po pekińsku? Cudnie :P Tylko dlaczego? Dlaczego ten Skórzyński do towarzystwa ;> Ja go nie trawię :roll: Jest taki zarozumiały i narzucający się ;> Po co Pawłowi ktoś taki do towarzystwa?
NA EURO 2008 też pojechała większa ekipa. Niestety... Ale może będzie tak jak z Arkiem i Tomkiem Marcem. Najpierw jeden przez dwa tygodnie, a potem drugi. A może to jednak będzie duet? Jak tak to będziemy mieć okazję zobaczyć jakie relacje łączą Pawła z Krzysztofem. Może się lubią? :) W każdym razie ważne, że Paweł jedzie. Najgorsza wersja byłaby taka gdyby jechał sam Krzysztof. :)
Dżasta pisze:A w środę z kolejnym materiałem dla PiŚ, bardzo poważnym materiałem. O, nierozliczonych do dziś, zbrodniach PRL-u nam opowiedział. Przybliżył sylwetki kilku - bestialsko zamordowanych, ofiar komunizmu. Uczynił to wraz z rodzinami ofiar i historykami IPN.
Nie wiem jak na Tobie, ale na mnie ten materiał zrobił bardzo duże wrażenie. Niezwykle mocny był dla mnie. A jednocześnie z takim charakterystycznym dla Pawła umiarem. No i troszkę się nam pokazał podczas rozmowy z Dudkiem :) A z naszych kalkulacji wynika, że dzisiaj czas na relacje. Chociaż jak na razie tvn24 jest czerwone i Kubuś przeprowadza rozmowy z dziennikarzami telefoniczne. Ciekawe kto będzie szukał komentarzy w sejmie? :D
Dżasta pisze:Dziś też chadzał sobie po studio :D Pod koniec dnż go na tym przyłapałam :D Ten spacerek mógł oznaczać tylko jedno :D Materiał dla PiŚ :D
Ach ten Paweł on uwielbia spędzać czas w tym studiu :)
Dżasta pisze:Kiedy go już przyłapałyśmy, to uronienie choć sekundki z jego poczynań byłoby grzechem zaniedbania :D
Nie dopuścimy do tego :)
Dżasta pisze::oops: Wstyd się przyznać, ale ostatnio zaniedbałam węszenie po necie, za informacjami o moim ulubieńcu :oops: Dzięki TW :* Gdyby nie Ty, nie wiedziałybyśmy już w czercu, jakie wspaniałości w sierpniu nas czekają :P
Ale ta informacja może oznaczać jeszcze jedną rzecz: skoro pracowity sierpień to pewnie urlopowy lipiec. Pewnie Paweł wybędzie na odpoczynek przed tymi wojażami.
Dżasta pisze:Tobie to tylko jedno w głowie :lol: Mi nie przeszkadza, że jedzie z facetem. Szkoda tylko, że tym facetem jest K. Skórzyński :roll:
Ja bym dała Maćka :)
Dżasta pisze:A co jeśli nie nadejdą nigdy? :x
Nawet tak nie mów... :D
Dżasta pisze:Mam nadzieję, że Paweł będzie miał dużą swobodę w działaniu i da upust swojej błyskotliwości :P
Na pewno... Pawła nic nie jest w stanie przyćmić :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1978

Post autor: Dżasta » (czw) 26 cze 2008, 21:23

pchla pisze: NA EURO 2008 też pojechała większa ekipa. Niestety... Ale może będzie tak jak z Arkiem i Tomkiem Marcem. Najpierw jeden przez dwa tygodnie, a potem drugi. A może to jednak będzie duet? Jak tak to będziemy mieć okazję zobaczyć jakie relacje łączą Pawła z Krzysztofem. Może się lubią? :)
O Pawła miłość do bliźniego jestem spokojna, przecież to taki dobry i wraźliwy człowiek :P
pchla pisze: W każdym razie ważne, że Paweł jedzie. Najgorsza wersja byłaby taka gdyby jechał sam Krzysztof. :)
I w taki sposób musimy się pocieszać :D
pchla pisze:Nie wiem jak na Tobie, ale na mnie ten materiał zrobił bardzo duże wrażenie. Niezwykle mocny był dla mnie. A jednocześnie z takim charakterystycznym dla Pawła umiarem.
I na koniec opatrzony wymownym komentarzem, który już recytować z pamięci potrafię: Lista ofiar - ich życiorysy, relacje rodzin są przerażające. Niemniej niż bezkarność morderców i dotychczasowa bezradność przy wyjaśnianiu okoliczności ich morderstw.
pchla pisze: No i troszkę się nam pokazał podczas rozmowy z Dudkiem :)
Dziś też nie zapomniał tego uczynić :D

Obrazek
pchla pisze: A z naszych kalkulacji wynika, że dzisiaj czas na relacje. Chociaż jak na razie tvn24 jest czerwone i Kubuś przeprowadza rozmowy z dziennikarzami telefoniczne. Ciekawe kto będzie szukał komentarzy w sejmie? :D
Tvn24 po raz kolejny zadziałała wbrew naszym spekulacjom, ale to nie oznacza wcale, że zabrakło dziś Pawłowego profesjonalizmu na antenie :D W materiale dla PiŚ pociągnął temat niewyjaśnionych zbrodni komunistycznych. Tym razem sylwetkę Stanisława Pietraszko nam przybliżył.
pchla pisze:Ach ten Paweł on uwielbia spędzać czas w tym studiu :)
Najważniejsze, to dobrze się czuć w miejscu pracy :D
pchla pisze:Ale ta informacja może oznaczać jeszcze jedną rzecz: skoro pracowity sierpień to pewnie urlopowy lipiec. Pewnie Paweł wybędzie na odpoczynek przed tymi wojażami.
Albo po wojażach :roll: Miejmy jednak nadzieję, że rozłąka nie będzie długa i razem jakoś przetrwamy :)
pchla pisze:
Dżasta pisze:Tobie to tylko jedno w głowie :lol: Mi nie przeszkadza, że jedzie z facetem. Szkoda tylko, że tym facetem jest K. Skórzyński :roll:
Ja bym dała Maćka :)
Ja też :P Pamiętamy przecież doskonale, z czasów Pawłowego prezenterowania, jak wspaniale się podczas łączeń rozumieli i dowcipkowali :D Taaak, to byłby najwspanialszy duet :P Szkoda jednak, że tylko my jesteśmy tego zdania :roll:
pchla pisze:
Dżasta pisze:Mam nadzieję, że Paweł będzie miał dużą swobodę w działaniu i da upust swojej błyskotliwości :P
Na pewno... Pawła nic nie jest w stanie przyćmić :)
Masz rację :D Co tam jakiś przemądrzały cwaniaczek :lol:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1979

Post autor: pchla » (pt) 27 cze 2008, 7:50

Dżasta pisze:O Pawła miłość do bliźniego jestem spokojna, przecież to taki dobry i wraźliwy człowiek :P
O to jedno jestem spokojna zawsze. Ale wracając do tematyki Pekinu. To ma być łączenie ze studiem codziennie około 18.30. Ciekawe czy potrawa aż do 19.00 czyli do FLP? Jeżeli tak to naprawdę jest na co czekać. Ciekawe też jak to studio będzie wyglądać? :) Ach ile wrażeń merytorycznych i estetycznych nas czeka. Szkoda tylko, że lekkoatletyka nigdy nie była moją mocną stroną.
Dżasta pisze:Dziś też nie zapomniał tego uczynić :D
Wczoraj niestety nie widziałam. Ale można powiedzieć, że Paweł bitwę o telewizory w moim domu przegrał honorowo. Na jednym ze sztuką wysoką czyli z Cyrulikiem Syberyjskim a na drugim z meczem Rosja-Hiszpania. Ale dzisiaj już na pewno będę walczyła o PiŚ :)
Dżasta pisze:Tvn24 po raz kolejny zadziałała wbrew naszym spekulacjom, ale to nie oznacza wcale, że zabrakło dziś Pawłowego profesjonalizmu na antenie :D W materiale dla PiŚ pociągnął temat niewyjaśnionych zbrodni komunistycznych. Tym razem sylwetkę Stanisława Pietraszko nam przybliżył.
Czyli Paweł utrzymał się w temacie. :)
Dżasta pisze:Albo po wojażach :roll: Miejmy jednak nadzieję, że rozłąka nie będzie długa i razem jakoś przetrwamy :)
Albo, że będzie stopniował rozłąkę i dozował ją stopniowo. Tydzień w lipcu, tydzień we wrześniu... wtedy łatwiej będzie znieść :)
Dżasta pisze:Ja też :P Pamiętamy przecież doskonale, z czasów Pawłowego prezenterowania, jak wspaniale się podczas łączeń rozumieli i dowcipkowali :D Taaak, to byłby najwspanialszy duet :P Szkoda jednak, że tylko my jesteśmy tego zdania :roll:
Może to ze względów bezpieczeństwa nie pojechali razem? :P W końcu tam się jedzie pracować ... :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1980

Post autor: TinkiWinki » (pt) 27 cze 2008, 17:41

pchla pisze:NA EURO 2008 też pojechała większa ekipa. Niestety... Ale może będzie tak jak z Arkiem i Tomkiem Marcem. Najpierw jeden przez dwa tygodnie, a potem drugi. A może to jednak będzie duet? Jak tak to będziemy mieć okazję zobaczyć jakie relacje łączą Pawła z Krzysztofem. Może się lubią? :)
Na ekranie na pewno będą się lubić. A jak jest poza to nie wiadomo. TVN24 pewnie wyśle jakąś większą ekipę, w końcu to IO. Tylko znając TVN24 pokarzą wszystko oprócz sportu :x Nie wykupią materiałów filmowych tylko będą prezentować symulacje komputerowe :x

pchla pisze: Ale ta informacja może oznaczać jeszcze jedną rzecz: skoro pracowity sierpień to pewnie urlopowy lipiec. Pewnie Paweł wybędzie na odpoczynek przed tymi wojażami.
On tam może jechać z tydzień przed Igrzyskami. Musi się zamelinować, zaaklimatyzować, jakiś materiał zrobić. Wiec urlop może spędzić w Chinach :D
Dżasta pisze:I na koniec opatrzony wymownym komentarzem, który już recytować z pamięci potrafię: Lista ofiar - ich życiorysy, relacje rodzin są przerażające. Niemniej niż bezkarność morderców i dotychczasowa bezradność przy wyjaśnianiu okoliczności ich morderstw.
Markiewicz nazwałby to prysznic myśli :x Tak określił w Bumerangu stan-up, tak się to chyba nazywa, Płuski w materiale z Faktów. Może ta myśl Płuski w połączeniu z materiałem nie była taka zła, ale puszczona solo stwarzała wrażenie wyjątkowo bezsensownej :x I bardzo spodobało mi się to stwierdzenie prysznic myśli :x Chociaż bardziej pasuje ono do wypowiedzi polityków :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ