Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Urszula Rzepczak

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: tobi » (ndz) 01 paź 2006, 13:23

a ta ...nie wiem, dziennikarka, prezenterka, podstawka do mikrofonu, nie wiem, bo już byłą chyba wszędzie poza antenami TVN to pracuje dla Wydarzeń, Wiadomości, Panoramy czy gdzie.Ostatnio ją widziałem w Panoramie, jej relacje z przyznania dla TVP Kultura nagrody Hot Birds Awards 2005 w kategorii:kultura/edukacja.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: michal » (wt) 26 gru 2006, 14:02

Wczoraj w Panoramie o 18:30 Rzepczak z Góreckim byli połączeni z krajem na żywo, aby zdać relację z obchodów Bożego Narodzenia z miejsca, w którym są - Rzepczak w Watykanie i Górecki w Betlejem.

Obrazek

Kielczyk zaczęła po kolei, od Rzepczak, ale ta w ogóle nie usłyszała jej pytania - jak stała jak posąg i patrzyła w kamerę, czasem tylko rzucając oko gdzieś na bok.

Obrazek

Kielczyk zatem połączyła się z Góreckim i myślałem, że też nie słyszy. Ale widocznie głos szedł do niego kilka sekund dłużej i zaczął mówić z opóźnieniem.

Połączenie w Watykanem udało się dopiero po wątku betlejemskim. Rzepczakowa była potwornie zestresowana, było to wyraźnie słychać, bo cieżko oddychała, zbierała na bieżąco nieskłądne myśli i widać było, że jej się trochę wszystko z tego stresu sypało. Ale jakoś dobrnęła. W ogóle się nie wyrobiła i wyglądało to jak wypisz wymaluj relacja z kwietnia 2005.

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: tobi » (wt) 26 gru 2006, 18:36

mi już te zmiany powodują we mnie pomylenie jedno wielkie.
W PANORAMIE (która co kilka m-cy zmienia oprawe, szate graficzną etc.) widze Kutyne,Pietrasika i Rzepczak.
Kiedy to Kutyna i Rzepczak to byly twarze WYDARZEŃ, a Pietrasik Faktów (przez 6lat)
No i ta oprawa.
Aha, i na dokładke Ziemiec, któRy firmował ostatni rok WUIADOMOŚCI, wcześniej kilka lat TVN24 teraz prmowany jest na twarz PANORAMY Gł.Wydania.

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: And » (śr) 27 gru 2006, 0:59

Rzepczak nie była nigdy twarzą Wydarzeń, a jedynie zwykłą dziennikarką i to krótko, bo zaraz uciekła do TVP. Kutyna faktycznie była, ale jeszcze wcześniej była jedną z prezenterek TVN24 (szczególnie była "gwiazdą" Studia Europa, czy jak się tam nazywał ten dawny program).

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: tobi » (śr) 27 gru 2006, 22:04

Kutyna, twarzą STUDIA EUROPA?
Nigdy, chyba pomyliłeś ją z Anną Kalczyńską.


A Rzepczak prowadziła niegdysiejsze INFORMACJE, najczęściej wydania popołudniowe lub wieczorne, a w zastępstwie Doroty Gawryluk główne wydania.Była związana z publicystyką Polsatu co najmniej 2lata.

Coraz częstsza rotacja z Polsatu do TVP.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 28 gru 2006, 9:32

Rzepczak zazwyczaj w weekendy siedziała w głównym wydaniu Informacji. Poźniej mieli dyżur telefoniczny - dodzwoniłem się do niej i całkiem miło się nam gadało :D

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: tobi » (pn) 01 sty 2007, 21:40

doktorfaustus1 pisze:Rzepczak zazwyczaj w weekendy siedziała w głównym wydaniu Informacji.

weekendy i popołudnia

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: michal » (ndz) 04 lut 2007, 18:59

Ostatnimi dniami bardzo dużo Rzepczakowej. Na rózne tematy, w róznych programach, także w tym beznadziejnym programie na Trójce o świecie z beznadziejnym facetem w roli prowadzącego.

Obrazek

Powyższe zdjecie zostało wykorzystane wczoraj przed redakcję sportową Wiadomości. Hehe. ;)

Obrazek

Inne redakcje mają jednak bogatsze archiwum zdjęciowe, choć w przypadku Rzepczak też niedawno Panorama pokazała jakieś dziwne chyba z prywatnego albumu, o czym pisałem chyba w temacie o Panoramie.


A chwilę wcześniej była jej korespondencja w Wiadomosciach.

Obrazek
Ostatnio zmieniony (czw) 15 mar 2007, 1:03 przez michal, łącznie zmieniany 1 raz.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

zetar_22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: zetar_22 » (pn) 12 mar 2007, 21:17

Wygląda, że program autorski URz chyba będzie publikowany na starej stronie http://www.obiezyswiat_polsat.republika.pl/
Na razie jest tam link do jednego odcinka. Zmieniła sie też strona http://www.ularzepczak.republika.pl/
Pod jednym z linków jest fragment serwisu CNN prowadzonego przez URz

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: Przemek » (wt) 13 mar 2007, 7:35

Obrazek

Ot i cały opbraz super informacyjnego studia Polsatu. Dobrze że krzesło mieli obrotwe... Współczuję Pani Uli -> Tyle lat w niebieskim studiu...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: michal » (czw) 15 mar 2007, 1:05

A widzieliście jak oberwała piłką od księdza podczas relacji z rzymskich zawodów kleryków piłce nożnej? Trzeba wiedzieć, że nie powinno się stać tuż za bramką :)

Kto nie widział - 24 lutego o 19:30 - chyba ostatni materiał (+ komentarz Leśkiewicza).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: And » (pt) 16 mar 2007, 17:30

Widzieliśmy, widzieliśmy ;) Sam ten materiał jest tutaj: Mundial w Watykanie. Po materiale Leśkiewicz powiedział coś takiego: "no proszę księdza, kobietę w głowę?". A było widać, że ona wcale nie dostała tą piłką w głowę, tylko w kark, albo w ramię. ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Inną wpadkę, a właściwie wypadek, miała Rzepczakowa w relacji dla Panoramy 7 stycznia. W pewnym momencie prawie spadła z jakiegoś podwyższenia. Dzięki zdjęciom na stronie już wiemy, że podwyższeniem tym były takie sklepowe "palety". A całą sytuację można zobaczyć tutaj: Watykan chwali decyzję polskich biskupów. ;)
michal pisze:A chwilę wcześniej była jej korespondencja w Wiadomościach.

A z poniedziałku masz ;>
Ostatnio zmieniony (sob) 11 kwie 2009, 23:08 przez And, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: michal » (pt) 16 mar 2007, 19:31

And pisze:
michal pisze:A chwilę wcześniej była jej korespondencja w Wiadomosciach.

A z poniedziałku masz ;>
Nie. Ale może wcześniej miałem, może nie. Teraz i tak nie mam nic, tzn. mam tylko to co wstawiałem na www. ;(
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Karol B

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: Karol B » (sob) 17 mar 2007, 22:12

To mile, ze dzieki tej wymianie informacji moglem trafic na strony z program ktory chetnie ogladalem. A wydaje sie na podstawie tutejszych informacji ze przez zamieszanie w transferach telewizyjnych program nie trafi na antene ponownie. Na pewno nie widzialem wszystkich odcinkow bo i nie wiem czy trafily one wszystkie na antene Polvision ale te ktore mialem mozliwosc obejrzenia oceniam bardzo pozytywnie. Tresc podana w bardzo elegancki i subtelny sposob. Pazbawione natarczywej kryptoreklamy. W duzej mierze to zasluga prowadzacej program. Realizowany w dosc zywiolowy sposob, niewyrezyserowane sceny to w tym przypadku dosc pozytywne elementy. Programy tego typu dobrze "sprzedaja" sie w zachodnich TV.
Przez zupelny przypadek widzialem w CNN ten material o Kilimanjaro ale na pewno byl o wiele krotszy. To bylo dosc dawno. Ze dwa trzy lata temu. Co prawda World Report do dzialka CNN Int glownie ogladanego poza USA w Europie i Afryce. Ale i tak bylem bardzo mile zaskoczony widzac polski news na antenie CNN.
Sam dzialam w branzy medialno elektronicznej i czesto szperam po polskich stronach. Swego czasu trafilem na jeszcze inny program tego rodzaju na stronach TVP http://v1.itvp.pl/podroznik/i.tvp/. Tez mozna tu obejrzec cale odcinki. Strona calkiem niezle zbudowana. Ale na tym koniec plusow. Prowadzaca jest tragiczna. Dykcja i wyglad pozostawia wiele do zyczenia. Czy juz w Polsce w TVP nie obowiazuje karta wizyjna. Odcinki sa wydumane i potwornie nudne. Mimo szczerych checi ni dotrwalem do konca zadnego odcinka. Czy w sa w polskich telewizjach jeszcze inne programy tego typu i czy mozna ich probki obejrzec w necie ? Pozdrawiam

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: And » (ndz) 18 mar 2007, 12:01

A czy nie orientujesz się może, kiedy Polvision przestał nadawać „Obieżyświata”? Z programu wynikało, że był jeszcze przez jakiś czas po skasowaniu z Polsatu 2.

Co do innych programów tego typu, to raczej ciężko będzie obecnie coś znaleźć. Chyba, że za polskie kanały uznać również polskojęzyczne wersje takich stacji, jak Discovery, czy Travel Ch. Tam pewnie coś się znajdzie, ale wszystko to produkcje zagraniczne, w większości amerykańskie. Kiedyś na TV Puls, a później TVP3 Łódź (dawna lokalna stacja w Łodzi) był program „Podróże z Zofią Suską”. Też bardzo go lubiłem, również podobny do "Obieżyświata", tylko trochę mniej "spontaniczny" ;) Kilka odcinków tego programu można ściągnąć ze strony: http://www.globtroter.info/filmy/filmy.html (Cypr tylko w formacie quicktime).

Z innych, emitowany jest obecnie program „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego. Ostatnie odcinki są również na stronie iTVP: http://www.itvp.pl/event/bosoprzezswiat/. Jak nie lubię Cejrowskiego, tak ten program jest świetny! Jest to również program podróżniczy, chociaż trochę innego typu, bo bardziej rozrywkowy, niż turystyczno-krajoznawczy ;)

michal pisze:Nie. Ale może wcześniej miałem, może nie. Teraz i tak nie mam nic, tzn. mam tylko to co wstawiałem na www.
Kurcze, a co się stało? Jakiś wirus, czy dysk?
Mi swego czasu różni informatycy kasowali ciągle całą zawartość dysku :/ Do tego zawsze bezczelnie zapewniali, że wszystko przeniosą i przenieśli :/ Wielu rzeczy nie udało mi się nigdy odtworzyć. Teraz już nie korzystam z usług tego typu "fachowcow". Ostatecznie wyczyścić dysk umiem sobie sam :?
Ostatnio zmieniony (sob) 30 sie 2008, 20:31 przez And, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ