Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Brygida Grysiak

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Grzesioo » (ndz) 20 sie 2006, 16:13

Dzisiaj na jasno :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Grzesioo » (śr) 23 sie 2006, 17:12

Z krótkimi włoskami wyglądała całkiem sympatycznie :D

Obrazek Obrazek Obrazek

Capsy z 2004 r.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 23 sie 2006, 20:49

A fuj fe łe! Ale niech próbuje dalej. Może wreszcie trafi.

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Aivlis » (pn) 28 sie 2006, 21:01

Zrobiłam wywiad z Brygidą, powiem, ze bardzo serdeczna z niej osoba, fajnie sią z nią gada, jak biegnie do pracy ;) Mimo tego odkładania wywiadu, to powiem, ze przyłożya się, i potrafiła zadzwonić i powiedzec "przepraszam" jak coś jej wypadło. A umiejętności mówienia "przepraszam" niektórzy nie posiadaja. np. Anna Kalczyńska ... mogłaby się tego nauczyć od młodszej koleżanki... :roll:

Lubię takich ludzi jak Brygida. Choć niektórzy mieli okazję wysłuchąc, jaka bywam porywcza...i sie kiedyś na nią zdenerwowałam, ale podsumowując, nawprawdę fajna, osoba :)

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Piotrek » (pn) 28 sie 2006, 21:04

Oj podkradacie mi moje gwiazdy - nieładnie. :P :x

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Aivlis » (pn) 28 sie 2006, 21:27

jaka ona twoja...

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: viper » (wt) 05 wrz 2006, 22:15

W którymś numerze "Tele Tygodnia" był artykuł o TVN 24, napisany z okazji 5 urodzin kanału. Wyczytałem w nim, że Brygida Grysiak podczas swojego debiutu na wizji poprowadziła program bez butów - założyła pomarańczowe skarpetki :D Kiedy witała się z gościem, Tomaszem Terlikowskim, on się uśmiechnął na ten widok - a ona zostawiła buty kilka metrów dalej od stołu prezenterskiego.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Aivlis » (śr) 03 sty 2007, 15:53

Hehe trochę prywaty :)
Obrazek

a i jeszcze Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Black Jack » (śr) 03 sty 2007, 16:46

:shock: Jestem nawet więcej niż zszokowany :shock:
Zakochanym życzę oczywiście jak najlepiej :smile:
Ale ta 3 miesięczna rozłąka może być dla nich strasznym przeżyciem :(

Jaki kochliwy amant z tego Ciesiołkiewicza, no, no :D

(Teraz już nie pozwolę ... tzn. już nie trzymam kciuków za warszawską karierę Agatki :x )
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: pchla » (czw) 14 cze 2007, 8:36

Brygida Grysiak znalazła się na okładce miesięcznika Press. W środku jest też wywiad z nią. Zdjęcia z okładki trochę dziwaczne :) Wywiad można przeczytać na stronie Pressa http://press.pl/press/pokaz.php?id=1359

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: Ania » (czw) 14 cze 2007, 12:20

Dzięki za info :) własnie sie zastanawiałam czy kupić press :D od ostatniego odstręczyła mnie okladka jakaś dziwaczna była :P tej z Brydzią na razie niemogę oceniać bo press.pl nie działa ale w sobotę zakupię ;)
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: pchla » (czw) 14 cze 2007, 12:32

A mnie press.pl działa bez problemu. No w każdym razie moim skromnym zdaniem wystylizowali Brydzie na klasyczną matronę. Ciekawa jestem jakie fotki są w środku. Trzeba będzie w drodze na uczelnie skoczyć się przekonać do Empiku.
Ostatnią okładkę Pressa okupował zdaje się Andrus, więc musiała być dziwna :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: Ania » (czw) 14 cze 2007, 12:36

Jesli to ta o której sądze to była okrona z takich jakby kwadratów się składała. Ale Press ma ogólnie okropne foty. Jeszcze ta okładkowa zawyczaj i tak jest do wytrzymania...
Ale ta jest rewelacyjna :smiech: :smiech: :smiech: dobreeee maskra i ten łańcuch gangsta na szyji jak jakiś 50 cent :x ja p**** :x


Obrazek
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: pchla » (czw) 14 cze 2007, 12:53

A ja się dziwię tym ludziom z okładek, że pozwalają sobie robić taką krzywdę. A okładka z Brygidą zmusza do ironicznego śmiechu. Mnie się jej zrobiło żal. Zarówno w wywiadzie jak i na zdjęciu chcieli podkreślić to co w Brydzi jest najgorsze czyli patos i egzaltacje. Chcieli zrobić z niej dewotkę i zrobili. Ale skoro Aniu twierdzisz, że zdjęcia z okładek są zawsze najlepsze to nie wiem czy chce wiedzieć jak Grysiak wygląda na pozostałych zdjęciach.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: pchla » (ndz) 27 kwie 2008, 17:38

Taki ciekawy artykuł z Gazety Krakowskiej :)
Sprawdzililiśmy, kto nosi teczki za naszymi posłami
10.04.2008

Siostra gwiazdy TVN Brygidy Grysiak, byli dziennikarze, emeryci, samorządowcy, były wicemarszałek Senatu i wiceprezydent Tarnowa sprzed sześciu lat. W sumie 128 osób z całej Małopolski. Łączy ich jedno: wszyscy pełnią funkcję asystentów 47 małopolskich posłów i senatorów. Sprawdziliśmy, kim są, czym trudnili się przez ostatnie trzy lata i skąd czerpali dochody.

U boku Jana Widackiego (Partia Demokratyczna) spotykamy byłego wicemarszałka Senatu i znanego działacza "Solidarności" Stefana Jurczaka. - Społecznie doradza mi w sprawach... społecznych. Podejmuje w moim imieniu interwencje - mówi Widacki.
Posłowi Józefowi Rojkowi (PiS) z Tarnowa, byłemu prezydentowi tego miasta, asystuje społecznie Jacek Łabno. Za czasów prezydentury Rojka był jego zastępcą. Teraz jest radnym. Biurem Andrzeja Guta-Mostowego (PO) kieruje z kolei wiceprzewodniczący rady miasta w Zakopanem, partyjny kolega posła Jacek Raźny.

Łakomym kąskiem dla parlamentarzystów są asystenci, którzy mają za sobą staż w mediach. Przy tarnowskim pośle Michale Wojtkiewiczu (PiS) dostrzegamy redaktora darmowej gazetki "Extra Galicja" Wiesława Szczupaka. Jacek Osuch (PiS) przysposobił sobie do współpracy Łukasza Marka Kmitę, który publikował między innymi w "Przeglądzie Konińskim". Doświadczenie marketingowe zdobyte w tarnowskim radiu RDN Małopolska pożytkują Marta Strączyńska u boku Urszuli Augustyn (PO) i Bartosz Bartyzel, asystent Janusza Chwieruta (PO).
::: Reklama :::

Uwagę przykuwa asystentka Ireneusza Rasia (PO) - Karolina Grysiak, która do niedawna pracowała u boku Ewy Drzyzgi w "Rozmowach w toku". To siostra jednej z najbardziej znanych dziennikarek TVN, Brygidy Grysiak. Karolina Grysiak nie chciała z nami rozmawiać o powodach swojego przejścia ze świata mediów do polityki. Poseł Raś bardzo chwali jednak swoją asystentkę. - Spotkaliśmy się przypadkowo. Szukałem osoby, z którą zrozumiem się w pół słowa. Udało się. Z panią Karoliną dogadujemy się w mig - przekonuje.


W ubiegłej kadencji Sejmu każdy poseł LPR miał obowiązek "przytulić" na utrzymanie jednego z działaczy partii. LPR-u w Sejmie już nie ma, ale czy podobne praktyki stosują teraz inne partie? Dwaj krakowscy posłowie PiS: Andrzej Adamczyk i Zbigniew Ziobro mają wśród asystentów pracowników z centrali partii: Dawida Drabika i Martę Gwiazdoń. Asystują z partyjnego klucza? - Nic podobnego. Dawida znam od wielu lat i wiem, że dzieli swój czas między pracą dla mnie a działalnością partyjną - zarzeka się Adamczyk. Podobne pytanie zadaliśmy asystentowi senatora Pawła Klimowicza (PO), Pawłowi Sularzowi, który szefuje krakowskiej Platformie i jes radnym miasta. - Pełnię bardziej rolę doradcy politycznego niż pracownika biurowego - mówi Sularz. - Piszę interpelacje, oświadczenia, przyjmuję mieszkańców - wylicza.

Asystenci małopolskich posłów parali się w swoim życiu różnymi, zgoła niepolitycznymi, zajęciami. Tomasz Wójcik, który od siedmiu lat współpracuje z ministrem skarbu Aleksandrem Gradem (PO), był sędzią kolarskim. Z kolei Stanisław Sułek, asystent i prawnik w biurze Edwarda Czesaka (PiS), biegał z gwizdkiem po boiskach piłkarskich niższych klas rozgrywkowych. Ewelina Dudek, asystentka Andrzeja Ryszki (PO) z Olkusza, ma w swoim CV pracę w salonie sukien ślubnych. A pomocnik senatora Janusza Sepioła (PO) Mariusz Sławiński przeszedł szkołę życia, pracując w sieci Mc Donald's.

Zazwyczaj asystenci zarabiają w granicach 1,5 tys. zł brutto miesięcznie. Posłowie nie ukrywają jednak, że swoim pomocnikom często dopłacają z własnej kieszeni i "poza protokołem". Na utrzymanie biur i pracowników parlamentarzyści dostają co miesiąc 10 tys. 150 zł.
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ