Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Brygida Grysiak

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

TVN24 - Brygida Grysiak

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Grzesioo » (sob) 11 mar 2006, 21:48

To dzisiaj miała debiut jako prezenterka w TVN24?
Dopiero niedawno przełączyłem na TVN24

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Robin » (sob) 11 mar 2006, 22:59

No przecież debiut miała w środę, choć niezaplanowany, zastąpiła chorego Łukasza Grassa. Planowano miała być jednak od dziś.

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Robin » (ndz) 12 mar 2006, 12:45

And pisze:O matko, jak ja jej nie znoszę :zly: :zly: :zly:
Jak tak na nią patrzę, to z jej oczu aż bije fałsz, obłuda i złośliwość :what:
Ja odnoszę inne wrażenie, Brygida to bardzo kompetentna i ciepła osoba.
And pisze: A poza tym zajmuje się wyłącznie tematami religijnymi, rozmowami z księżmi itp., co w moich oczach skreśla ją jako dziennikarkę (przynajmniej telewizji informacyjnej, bo do tv trwam by pasowała :evil:).
Nie zajmuje się tylko tematami religijnymi, bo również polityką (nadaje często z Sejmu) i tematami społecznymi. A czy skreśliłbyś jako dziennikarki również Kasię Kolendę- Zaleską, Aleksandrę Bajkę i Renatę Kijowską, skoro one też zajmuja się tematami religijnymi? Czy Twoim zdaniem w prywatnej stacji nie można poruszać tematów religijnych w ogóle?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (ndz) 12 mar 2006, 14:09

Hmmm czy Brygida Grysiak nie była Krakowską korespondentką TVN ??? To chyba się zajmowała tez innymi tematami :D

Mnie tam ona nie przeszkadza
A czy skreśliłbyś jako dziennikarki również Kasię Kolendę- Zaleską, Aleksandrę Bajkę i Renatę Kijowską, skoro one też zajmuja się tematami religijnymi? Czy Twoim zdaniem w prywatnej stacji nie można poruszać tematów religijnych w ogóle?
No ale Kolenda Zaleska przecież głównie jest reporterką polityczną :) czasem tylko jakiś księżulo jej wpadne w łapki :D ale faktem jest ze zawsze ona...
Bajki nie znam a Kijowska ??? :shock: przecież ona robi tematy społeczne :> w dodatku z okolick Krakó Zakopany gdzie ona i księża ???
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Grzesioo » (ndz) 12 mar 2006, 16:07

Brygida chyba kibicuje Cracovii, bo dzisiaj z dużą radością poinformowała (tuż przed serwisem sportowym) że Cravovia prowadzi z Wisłą 1:0 :D
Całkiem, całkiem wygląda taka rozpuszczona :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Kajetan » (ndz) 12 mar 2006, 16:28

Ania pisze: Kolenda Zaleska przecież głównie jest reporterką polityczną :) czasem tylko jakiś księżulo jej wpadne w łapki :D ale faktem jest ze zawsze ona...
Bajki nie znam a Kijowska ??? :shock: przecież ona robi tematy społeczne :> w dodatku z okolick Krakó Zakopany gdzie ona i księża ???
Oj, Kijowska często podejmuje tematy związane z wiarą, kościołem (ostatnio np z księżmi powiązanymi z SB) - to żadna nowość.. Bajka tematykę religii ma bardzo dobrze opanowaną, w RMFie była przecież korespondentką w Rzymie ;-) Kolendzie Watykan i sprawy Kościoła też nie są obce..

And - twoje wypowiedzi uznaję za żałosne. Brygidę uznajesz za mierną tylko ze względu na to, że jest dobra w tematach właśnie religijnych - próbujesz twierdzić, że to ją skreśla już w dziennikarstwie .. A nie wi(e)działeś, że Grysiak zajmuje się polityką (przecież od września jest w Wawie na stałe już!) i również innymi tematami społecznymi na przykład?!

Dzisiaj wygląda uroczo.. Głos ma nienajlepszy, ale skoro Grabarczyk prowadzi 18:50, ta śmiało może prowadzić serwisy :D
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 13 mar 2006, 20:36

Nie przyglądam sie dokładnie "sejmowej pracy" Brygidy Grysiak, ale w roli prezenterki telewizyjnej jest wyjątkowo kiepska. Po prostu to nei dla niej. Powinna się realizować jako reporterka...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (sob) 18 mar 2006, 16:37

Hehehe a to jej się dyżur trafił... łaczenie z Telmińską za łączeniem :D
(Telmińska rewelacyjna) Łączenia z politykami :D i cały czas młyn... jednak potwornie Brydzia stremowana :D Z resztą nie dziwie jej się
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Grzesioo » (sob) 18 mar 2006, 16:46

Ale doświadczenie sejmowe już ma, także jest jej napewno łatwiej. Trzeba powiedziec że trafili, nie wiem czy np. Tadla dałaby radę.

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Black Jack » (sob) 18 mar 2006, 16:56

:shock: ale się Brygidzie dyżur przytrafił :D
Tylko czegoś u niej nie rozumiem :roll: Gdy jest reporteką ani grama tremy u niej nie widać, a w studio ma sięwrażenie jak gdyby miała za chwilę zemdleć na wizji :?
Myślałem, że to tylko w dzień swojej premiery w wieczornym raporcie trema ją zjadła, ale widzę, że to nie ustępuje Czyżby miała taki sposób bycia przed kamerami? Trochę mnie to peszy :? Ale trzymam kciuki za p. redaktor, wszak już dawno temu zaskarbiła sobie moje uznanie ;)
Brygido - działaj na rzecz lepszego jutra :jupi:
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (sob) 18 mar 2006, 17:19

Tak Tak Tadla to była by totalna porażka ;)
Własnie bardzo dobrze ze już w sejmie coś działała ;)

Bardzo fajnie prowadzi tylko wałsnie tą treme i zdenerwowanie widać ;)
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Grzesioo » (sob) 18 mar 2006, 18:21

Capsy

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Grzesioo » (pt) 18 sie 2006, 23:20

Może Sylwia coś wie, czyżby Brygida miała jakąś załobe? Bo widziałem ją dzisiaj ubraną na czarno?

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Aivlis » (pt) 18 sie 2006, 23:35

Ja nie wiem, ja z nią gadałam 2 razy ale kompletnie to sensu nei miało i wartości mertytorycznej, a wszsytko to przez... mikrofon, który się pociął...

Właśnie też zauważyłam, ze ubiera się na ostatnio czarno i jakaś taka nie swoja była (a może mi się wydawało) ... nie ta Brygida... o cholera, a jak ona wtedy odwołała ten wywiad z Saczkiem (no bo Martin miał gadac, bo ja na razie bez mikrofonu), to może coś się stało... :roll: nie wiem, mam w zanadrzu jakis pytanie z wyrazem "prywatne" i teraz się boję zapytać.

Ale może poprostu lubi czerń, np. E. Lewandowska też tak ma.

Hm... w przyszłym tygodniu - mam nadzieję - pogadam z nią, to może się coś dowiem. Ale wolałabym - i oczywiście z całego serca jej tego zyczę - o jej żałobie się nie dowiadywać.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Grzesioo » (sob) 19 sie 2006, 21:42

Znowu na czarno.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ