Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TANIEC z GWIAZDAMI :D i Taniec oczekiwany przez Polskę :D

Interesujące programy TV komercyjnych.
Biedny Milioner
Przeciętniak
Posty: 105
Rejestracja: (pt) 24 lut 2006, 15:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Biedny Milioner » (czw) 30 mar 2006, 15:40

Nudne to i głupie. Kto by tracił czas na oglądanie tego badziewia. Widać że polacy tak. Świadczy o tym nie tylk wysoka oglądalność tańca ale również kolejne rekordy MjM.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: Grzesioo » (czw) 30 mar 2006, 18:42

Aneta Piotrowska + jakiś Mroczek :D
[hide]http://rapidshare.de/files/16797384/Pio ... 4.avi.html [/hide]

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Ania » (czw) 30 mar 2006, 19:30

Hehehe :D widać kolega BM nie lubi seriali :D
Ja tam MjM nie oglądam tą edycje tańca tylko dla Kwaśniewskiej :D

Ale uważam ze to nie takie głupie jak Ciao Debil czy inne Agencja np czy też Anna Maria Wesołowska
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: Grzesioo » (czw) 30 mar 2006, 21:35


Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: Grzesioo » (pt) 31 mar 2006, 14:48

Magdalena Soszyńska/Rafał Cieszyński
[hide]http://rapidshare.de/files/16808480/Sos ... 4.avi.html [/hide]
Źródło to co wyżej :D

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: Grzesioo » (sob) 01 kwie 2006, 19:02

Może dlatego odpadła para powyżej? Takie zdjęcia mogłyby znacznie wypaczyć głosowanie męskiej cześci widowni :D

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: Grzesioo » (wt) 04 kwie 2006, 20:34


tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: tobi » (pn) 10 kwie 2006, 11:02

dołącze się do tego wątku.
Z przykrością stwierdzam, że z powodu iż mój facet jest fanem tego programu- co niedziela jestem zmuszony do ogladania tego programu-wczoraj odstąpił mi pierwszą część Loży prasowej :x -i nie mam baaardzo krytycznego zdania o trym programie, choć jego rola jest wyrazista.Ma bawić obżerających się w kanapach i na fotelach ludiz z nadwagą. Ma bawić, i cieszyć oko. I tyle chyba. Jedyne co mnie cieszy to to, że w loży oceniającej czy jury jest Beata Tyszkiewicz.

PS. na marginiesie to Pani Pavlovic i ten ostatni w jury są z mojego miasta, z Olsztyna gdzie w mojej dzielnicy prowadzą szkołę tańca, to tak qu pochwale. Co więcej, Panoi Pavlovic kiedyś rozmawiała z moim chopcem i jest-baaardzo ciepłą, kochaną, wrażliwą, szczęśliwą, miłą osobą

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: ArO » (pn) 10 kwie 2006, 11:38

A ja tylko napiszę, że oglądalność programu systematycznie spada. Wg OBOP-u wczoraj miał widownie 5,1 mln gdy emitowane w tym samym czasie "Ranczo" miało 5,0 mln (już prawie 5,1 mln). Jeszcze trochę i "Taniec..." straci pozycję lidera w niedzielny wieczór. :P

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 10 kwie 2006, 11:45

Nie dziwi mnie to wcale. Poziom żartów i rozmów Huberta U. oraz Kasi S. potrafi skutecznie odstraszyć nie jednego widza :x Poza tym na dłuższą metę ten program jest naprawdę wyjątkowo nudny i nie trzymajacy w napięciu.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: tobi » (pn) 10 kwie 2006, 12:02

ArO pisze:Wg OBOP-u wczoraj miał widownie 5,1 mln gdy emitowane w tym samym czasie "Ranczo" miało 5,0 mln (już prawie 5,1 mln).

a co to takiego RANCZO

taak, chyba tylko dla niektóych Panów w tym show moj chopec ogląda

bo po każdym żarcie Urbańskiego patrzy na mnie, na co ja-no sam chciałeś oglądać :x
chyba w TVN już wszyscy zajeli level dowcipów red. Sołtysika

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: ArO » (pn) 10 kwie 2006, 12:08

tobi pisze:a co to takiego RANCZO
Jakiś serial. Też tego nie oglądam. Widziałem fragmenty i nie spodobał mi się. Lepsze były "Wiedźmy". Oglądalnością "Rancza" także (jak i "Tańca..") jestem zaskoczony. :)

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: Kajetan » (pn) 10 kwie 2006, 13:35

ArO pisze:A ja tylko napiszę, że oglądalność programu systematycznie spada. Wg OBOP-u wczoraj miał widownie 5,1 mln gdy emitowane w tym samym czasie "Ranczo" miało 5,0 mln (już prawie 5,1 mln). Jeszcze trochę i "Taniec..." straci pozycję lidera w niedzielny wieczór. :P
Ojej, przesada :> "Taniec.. " traci minimalnie, 2 tygodnie temu wg OBOPu oglądalność była chyba nawet prawie taka sama jak i wczoraj - ojj i dalej będzie spadać, w końcu za oknem jaśniej, cieplej, niektórzy na pewno będą woleli wybrać się na wieczorny spacer np :oo
Do finału wróżę coraz niższą widownię, finał się odbije, ale rekordu myślę, że nie będzie ;)

A "Ranczo" to wyjątkowo nudny i słaby serial.. niby komediowy, a nie zaśmiałem się raczej ani razu :> Żaka nie lubię, sztucznie też dosyć grają, no średnia produkcja :) Na razie i tak sukcesem TVNu jest to, że Taniec prowadzi :x W następstwie "Dwójka" zdjęła z niedzielnego wieczoru "Europę.." (wygrywała z "Tańcem" przez pierwsze tygodnie II edycji) i "Duże dzieci" :twisted:

Wczorajszy program raczej mnie nudził, raczej tylko słuchałem (siedziałem przy kompie). Tak myślałem właśnie, że odpadnie Aneta, mimo iż jest dosyć popularna to tylu fanów co dosyć kiepska w tańcu Dancewicz nie ma 8)
Odnośnie jeszcze postu Tobiego i ArO: O "Ranczu" nikt nie słyszał, "Taniec" natomiast bije wszelkie rekordy popularności, prasa się rozpisuje dzień w dzień o nim, ludzie mówią tu i tam, śmiało można mówić o fenomenie :D Głupia rozrywka (jak np CIAO DARWIN) to to nie jest, lekkie, przyjemne show, w sam raz na niedzielny wieczór :P
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: ArO » (pn) 10 kwie 2006, 13:58

Kajetan pisze:Ojej, przesada "Taniec.. " traci minimalnie
A czy ja napisałem, że gwałtownie spada? Napisałem, że systematycznie. Za to "Ranczu" rośnie.
Kajetan pisze:O "Ranczu" nikt nie słyszał, "Taniec" natomiast bije wszelkie rekordy popularności,
No własnie, że na forach Gazety o nim piszą. Zarówno na forum Telewizja jak i seriale. Czyli jednak ktoś słyszał... Poza tym czy o "Tańcu..." na początku wszyscy mówili? Zauważ, że "Rańczo" był emitowany zaledwie 5 razy.
Kajetan pisze:A "Ranczo" to wyjątkowo nudny i słaby serial.. niby komediowy, a nie zaśmiałem się raczej ani razu
O tym czy coś jest nudne i słabe czy też nie decydują widzowie i wyniki oglądalności... Owszem dla Ciebie może takie być, ale jeśli widzom się podoba...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 10 kwie 2006, 14:14

Kajtek, Kajtek czytam i oczom nei wierze. A co takiego fascynującego jestw Tańcu z gwiazdami? He? I kto o tym mówi? Super Express, Fakt, kury domowe. Nikt inny się tym nie podnieca, bo naprawdę nie ma czym.

ODPOWIEDZ