Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Justyna Pochanke :D

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#226

Post autor: tobi » (czw) 18 paź 2007, 22:27

czemu pseudo napisałaś pchło :x ? Z tych nazwisk akurat poza Stysławą nazwałbym każdego. No może jeszcze wyrzucając Rymana

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#227

Post autor: pchla » (pt) 19 paź 2007, 13:56

tobi pisze:czemu pseudo napisałaś pchło :x ? Z tych nazwisk akurat poza Stysławą nazwałbym każdego. No może jeszcze wyrzucając Rymana
A ja wypisałam tutaj nazwiska tylko osób z tvn24 i ich akurat w mniejszym lub większym stopniu szanuje, pseudogwiazdy odnosiłam do innych bohaterów sesji z Vivy, których nie wypisałam np: Mołek czy gwiazd z seriali :) Wyraziłam się nieprecyzyjnie :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#228

Post autor: Ania » (czw) 03 kwie 2008, 13:27

http://gala.onet.pl/0,1478809,1,1,justy ... wiady.html świetny wywiad ;-D
Na prawde z przyjemnością się czyta ;-D

Obojętnie czy to prawda czy bajeczka na potrzeby wywiadu - Wielka Klasa jak by to w maglu powiedziano :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#229

Post autor: TinkiWinki » (czw) 03 kwie 2008, 16:27

Ojej, Justyna w krainie czarów, chciałoby się rzec :D Jakież to piękne. Kiedy czytam takie urocze wywiady dla kolorowych gazetek, zastanawiam się ile w nich prawdy? 10%? Pewnie włamanie było ale nie do niej tylko do sąsiada piętro wyżej i dwie klatki dalej :x
Uważnie mi się przygląda przy powitaniu. Z góry na dół, z dołu do góry. Potem prosto w oczy. Za każdym razem kilka sekund zawieszenia, jakby mnie prześwietlała.
Gdyby mnie ktoś tak powitał to ... zrobiłbym chyba coś głupiego :D
Nigdy ogród nie będzie ważniejszy niż zwierzęta, a meble ważniejsze niż rodzina.
Wow, może powinna się przenieść do Religia.tv?
Jak posadziłam rododendrony,
Typowe. Mam swój ogród i sama o niego dbam. Później na każdym spotkaniu opowiada jak to posadziła rododendrony :D
No i teraz mieszkam na wsi. Za miedzą nie stoi wielkie monitorowane osiedle z ochroniarzem, ale mieszkają ludzie, którzy żyją tu od pokoleń. Wszystkich domów jest może ze 20, 30?
Tak, wsi spokojna, wsi wesoła. Od czasu Nigdy w życiu, wszystkie VIP-y mieszkają na wsi, w uroczym domku z widokiem na rzekę lub jakiś stawik. Sąsiedzi to urocze i nieszkodliwe wieśniaki, od których miastowi mają świeże jajka na śniadania o niepowtarzalnym smaku. I tam gdzie mieszkają życie płynie zupełnie innym tempem, takim spokojnym.
Dobrze mi się kojarzy sobota. Wędrujemy z mężem z naszego domu do kawiarni, położonej około 5–8 km od nas, oczywiście jeśli jest piękna pogoda. Idziemy wąską, asfaltową dróżką, mijamy śliczne domki, znamy wszystkie psy, które obszczekują nas po drodze.
Będę strzelał. Okąd tam zamieszkali takich wędrówek odbyli 5 góra 6 :D No ale w takim wywiadze wypada uzyć słowa rytuał :D
Z przyjemnością dostrzegam, że ona już nie należy do pokolenia, które klepie lekcje bezmyślnie, tylko zastanawia się nad tym, co czyta.
Tak, też to zauważyłem. Dzisiejsza młodzież zupełnie inaczej się uczy niż ja. Pilnie odrabia lekcje, nie pije, nie pali, nie robi głupich dowcipów. A to wszystko dzięki temu że nauczyciele maja inne podejście do nauki niż dawniej.

Zawsze myślałem że scenarzyści Klanu fantazjują. Bo przecież obraz świata jaki pokazują w tym serialu jest oderwany od rzeczywistości. A tu nie, oni wzorują się na życiu VIP-ów :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#230

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 03 kwie 2008, 17:12

TinkiWinki pisze:
No i teraz mieszkam na wsi. Za miedzą nie stoi wielkie monitorowane osiedle z ochroniarzem, ale mieszkają ludzie, którzy żyją tu od pokoleń. Wszystkich domów jest może ze 20, 30?
Tak, wsi spokojna, wsi wesoła. Od czasu Nigdy w życiu, wszystkie VIP-y mieszkają na wsi, w uroczym domku z widokiem na rzekę lub jakiś stawik. Sąsiedzi to urocze i nieszkodliwe wieśniaki, od których miastowi mają świeże jajka na śniadania o niepowtarzalnym smaku. I tam gdzie mieszkają życie płynie zupełnie innym tempem, takim spokojnym.
A może to jakaś specjalna wieś - Konstancin, etc - 20-30 domków, same wille (cena za dom jakies 5-6 milionów) sklepik na rogu, gdzie można zapłacić tylko złotą karta kredytową i kupić butelkę zwykłej wody mineralnej za zwykłe 56,79 zł. :x :x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#231

Post autor: Ania » (czw) 03 kwie 2008, 18:26

Wow, może powinna się przenieść do Religia.tv?
Akurat z tym zdaniuem o ogrodzie i meblach zupełnie się zgadzam ;-D Ale identyczne wrażenie odniosłam czytająć kawałki o koncu świata itp :x
Od czasu Nigdy w życiu, wszystkie VIP-y mieszkają na wsi, w uroczym domku z widokiem na rzekę lub jakiś stawik. Sąsiedzi to urocze i nieszkodliwe wieśniaki, od których miastowi mają świeże jajka na śniadania o niepowtarzalnym smaku. I tam gdzie mieszkają życie płynie zupełnie innym tempem, takim spokojnym.
Dokładnie skojarzenie :D z Nigdy w życiu samo się nasówa...
Ci wieśniacy i my Warszaffka ;)
znamy wszystkie psy, które obszczekują nas po drodze.
:x a psy znają nas i szczekają radośnie :smiech: :smiech:
Tak, też to zauważyłem. Dzisiejsza młodzież zupełnie inaczej się uczy niż ja. Pilnie odrabia lekcje, nie pije, nie pali, nie robi głupich dowcipów. A to wszystko dzięki temu że nauczyciele maja inne podejście do nauki niż dawniej.
Wiesz weź pod uwagę że ona ma kontak ze swoją córką tudzież jej znajomymi a to jeszcze małe dziewczynki z katolickiej szkółki... więc pewnie tak właśnie jest. A o tym co sie w normalnej budzie wyrabia nie ma pojęcia.

Ale faktem jest ze jak patrze na dzisiejsze dzieci to sie zastanawiam czy one oprócz średniej jeszcze co innego przed sobą widza...

Ogólnie wywiad fajny dobrze sie czyta ;-D a to że troch ubarwiony ? No takie wszak było zamierzenie ;)


Mnie zastanowiło to:
W niedzielę po południu rodzina wpada do nas „niezapowiedziana”. Mój brat, córka mojego męża z narzeczonym, mama...
A partnerka brata z bliźniakami ;> ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#232

Post autor: TinkiWinki » (czw) 10 kwie 2008, 15:08

Najbliżasz wieś pod Warszawą znajduje się w okolicach Radomia :x

Ania pisze:Wiesz weź pod uwagę że ona ma kontakt ze swoją córką tudzież jej znajomymi a to jeszcze małe dziewczynki z katolickiej szkółki... więc pewnie tak właśnie jest. A o tym co sie w normalnej budzie wyrabia nie ma pojęcia.
I właśnie takie enklawy niewinności robią dzieciom największe szkody. Kiedy zderzą się z rzeczywistością będzie bolało :D Pójdą na jakąś imprezkę i od razu się spija bo organizm nie przyzwyczajony :D A taki zdrowy uczeń szkoły publicznej, walnie sobie piwko, zapali papieroska i może iść na lekcje :x Na imprezie dopiero po trzech piwach łapie klimat i dobrze się bawi. Taki to się nie upije, lata praktyki pozwalają się mu kontrolować :x
Ania pisze:Ale faktem jest ze jak patrze na dzisiejsze dzieci to sie zastanawiam czy one oprócz średniej jeszcze co innego przed sobą widza...
No nie wiem czy coś widzą. Syn sąsiada kończy gimnazjum i on nie zwraca uwagi na średnią :x 17 lat i praktycznie nie potrafi czytać. Liczyć potrafi, liczyć na innych że coś podpowiedzą :x Na pierwszej wywiadówce wychowawczyni chciała go skierować do szkoły specjalnej. Matka mało jej nie pobiła- Nie będzie pani z mojego dziecka robiła głupka :x
Dżasta pisze:
W niedzielę po południu rodzina wpada do nas „niezapowiedziana”. Mój brat, córka mojego męża z narzeczonym, mama...
A partnerka brata z bliźniakami ;> ?
Ciekawe ile takich niedziel było? :x I czy rodzina wie że wpadają do JP? :x A ten brat to ktoś znany?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#233

Post autor: pchla » (śr) 07 maja 2008, 12:30

Justyna w tym roku po raz kolejny jest nominowana do nagrody Wiktora :)

Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#234

Post autor: tobi » (czw) 08 maja 2008, 14:33

znów zrobi z siebie choinke jak wyjdzie na scenę w swojej lateksowo różowej bluzeczce, oby nie wyszła i nie głosiła swojej homofobii.
Są lepsi od niej, mający lepszy warsztat. Nie lubię Pochanka(-i).

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#235

Post autor: pchla » (wt) 15 lip 2008, 11:53

Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#236

Post autor: Ania » (wt) 22 lip 2008, 17:09

Piękne zdjęcie z pieskiem :) musze przeczytać artykuł jak znajde chwilę czasu...
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#237

Post autor: pchla » (pt) 25 lip 2008, 8:28

Ania pisze:Piękne zdjęcie z pieskiem :)
Tak to już jest, że ze zwierzakami zawsze się najlepiej na zdjęciach wychodzi :)
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ