Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Jarek Kret

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Jarek Kret

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (wt) 15 mar 2005, 21:18

Jarek Kret co o nim sądzicie ?

Hehe przez przypadek ten wątek został skasowany ;) Ale jest znowu. A więc co sądzicie o chyba najbarwniejszej postaci polskiej pogody ??? ;) Ja z początku byłam mu niechętna ;) uważałam że pajacuje, jeszcze w tvp 3 robił jakieś przysiady dziwne ale teraz to własnie z nim lubię oglądać pogode bo nie jest sztampowy i nudny ;)

i dostąpił zaszczytu opisania w Press ;) ale niestety na stronie press nie ma tego fragmentu
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 15 mar 2005, 21:28

Wida?, którą stacj? kochają w Pressie.
Wracając do Jarka - pamiętam go już z czasów Pogody w TVP3. Nigdy nie by? sztuczny, dr?twy, zawsze potrafi? powiedziec coś ciekawego i zarazem śmiesznego. Kiedyś nawet mówi? o drutach meteorologicznych i zach?ca? aby ka?dy zrobi? sobie takie coś i wystawi? za okno :lol: :lol: W ogóle Pogoda na Trójce jest bardzo dobra - mieli świetny pomys?, aby prowadzili ją podróznicy, np Beata Pawlikowska. Ale szkoda, że w TVP1 nie ma już El?biety Sommer.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (wt) 15 mar 2005, 21:30

podobno Kret pozwoli? sobie nawet wode na g?ow? wyla? ;)
a ja pamiętam jak zapowiada? pogod? z pacynką Kreta na r?ce ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 15 mar 2005, 21:38

Tak, pamiętam t? pacynk?. A wiesz, że w 1995 lub 1996r Jarek prowadzi? Teleexpress? Maxi dzisiaj wygrzeba? takie powitanie w bazie tesktowej TAI.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (wt) 15 mar 2005, 21:51

Nie nie wiedziałam ;) zaskakuje mnie to tak jak to ze pono? raz Wiadomości prowadzi Waldemar Milewicz... i podobno niby Chajzer też coś prowadzi?.... totalnie nie kojarz? ;)

A co do Jarka Kreta to moz? jakieś się fotki znajdą ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (śr) 16 mar 2005, 8:48

We wtorek Kret robi? "Jaskó?ki" na wizji. By? chyba w kawie w tym czasie pogląd o sprawności modzieńy. Kiwa? się i trząs?, ale oczywiście z przyklejonym, zadowolonym z siebie uśmiechem. On ma nie po kolei w g?owie niestety.

O tym, że Teleexpress prowadzi? Kret było już wielokrotnie. Na tvn.Tivi w wątkach o Teleexpressie i Wiadomościach. Wida? ich oboje nie czytacie :)

Milewicz prowadzi? raz o 8:00 27 sierpnia 2001. Ale może jeszcze jakieś w zast?pstwie (wpisany do bazy jest prezenter co miał planowo by?), bo ja go pamiętam, a wątpie, ?ebym tak rano wstawa? w wakacje.

Z innych ciekawostek - dwa razy główne miała Motyl we 15 i 16 września 1999. Sam jedno z tych wyda? albo nawet oba wtedy oglądałem.

Piotr Ja?wi?ski prowadzi? serwis po?udniowy w 30 sierpnia 1999. Jest podany w bazie jeszcze raz w 3 marca 2001, ale w formie ?artu - "Piotr Ja?wi?ski dobry wieczór Pa?stwu. Prawda, że jestem ?adny". To wydanie prowadzi?a na pewno Pieńkowska, a Ja?wi?ki by? redaktorem.

El?bieta Sommer z całym szacunkiem, ale najwy?szy czas było iś? na emerytur?. Wiek ma już odpowiedni, m?odzi też muszą się wykaza?. Jak nie potrafi?a odejś? sama, to ktoś musiał jej pomóc.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (śr) 16 mar 2005, 17:33

Co do teleexpressu to nie mam poj?cia ;) bo w?asnie tego nie oglądam ;) a może jakieś capsy macie ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 16 mar 2005, 18:20

1)Na capsy nie ma szans.
2) Niestety o Krecie nie pami?ta?em, cho? by? może ?ukasz coś wycią? (zdarza mu się to doś? często). Natomiast Mileiwcza juz pamiętam.
3) Zainteresowa?a mnie sprawa Piotra Ja?wi?skiego. Jak on wygląda? Jest m?ody (np przed 40), czy po 40? W odróznieniu od Grzegorza Kozaka trudno trafi? na jego zdjęcia.
4) By? może pani El?bieta Sommer powinna ograniczy? swe dyżury na rzecz m?odych, ale bądŸ co bad? jest legendą tej stacji i zas?u?y?a na lepsze traktowanie - np wr?czenie kwiatów podczas Pogody i po?egnanie się z widzami.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (śr) 16 mar 2005, 21:35

taaak nie zapominajmy że pożegnania w tej stacji są dośc kuriozalne i niektórym nie jest to dane... :? Co do Sommer mam takie samo zdanie ;) Ona i Grobicka to legendy tej stacji a nie jakieś pata?achy :evil:

Co zaś do Capsów to moze gdzieś w archiwach tvp będą....
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (pt) 18 mar 2005, 13:57

Obrazek ;);) :D :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (sob) 07 maja 2005, 22:02

Obrazek
buuuu pogoda bez Jarka Kreta :( ale pewnie Micha? się cieszy :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (sob) 07 maja 2005, 23:22

S?usznie. Ciesz? się. Dziś bzdury o gromadce ni?ów były po głównym wydaniu dla milionów widzów. Może pani Sommer wpadnie na te kilka miesi?cy sobie dorobi?? Nie mia?bym nic przeciwko, ale z drugiej strony emerytur? ma zas?u?oną. Niech dadzą szans? m?odym.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 08 maja 2005, 11:03

Michale, kiedy Jarek wróci będziesz miał zagwarantowane pogadanki egipskie, opis zwyczajów, przepowiedni dotyczących pogody etc. :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Ania » (pn) 09 maja 2005, 13:52

W?asnie może się przebie?e za za egipcjanina albo coś :D
looking foreward w ka?dym razie :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (czw) 19 maja 2005, 20:30

Pajacowania ciąg dalszy. Dziś w "Pogodzie dla kierowców" przyszed? z koszem (takim zamykamym - wieko dwuskrzyd?owe) i wysypa? z niego przed siebie na środek studia śmieci - puszki po piwie, papiery, gazety, folie, p?yty kompaktowe. jakieś blachy. Nie pisz? już jak to ha?osowa?o. Obrazowa? to miało jak to śmiecą kierowcy w lasach.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ