Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Tragedia na Śląsku

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#106

Post autor: enki1975 » (pn) 30 sty 2006, 17:09

Wypadek wydarzyl sie na terenie miedzynarodowych targow Katowickich tak sie to nazywa wiec moze stad to przeklamanie ze raz wymienia sie Chorzow a raz Katowice moim zdaniem sprawa w obliczu tego co sie stalo malo istotna .Druga sprawa to renty no troche mnie to zniesmaczylo pisanie w obliczu takiej tragedii ze tym dzieciom sie te renty nie naleza ...... nie robmy sobie jaj z pogrzebu :( te dzieci chetnie oddalyby wszystko za swoich rodzicow a ty piszesz ze nie naleza im sie jakies glupie renty choc tyle mozna dla nich zrobic. Moja propozycja idz i powiedz to tym dzieciom :( Grzesio napisze to samo idz do tych ludzi ktorzy stracili swoich bliskich i powiedz im ze nie chcesz umniejszac ale wedlug twoich statystyk to ta tragedia to wedlug statystyk nie jest tak wielka ...... :( :( :( Zalosne to jest oj Zalosne prosze zastanowcie sie nad tym co piszecie i czasami postawcie sie w ich sytuacji . :( :( :( :(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#107

Post autor: Ania » (pn) 30 sty 2006, 17:11

Szczerze wątpie :] a powinni wszak dla nich teraz to żniwa !!!
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#108

Post autor: Grzesioo » (pn) 30 sty 2006, 17:42

enki1975 pisze:istotna .Druga sprawa to renty no troche mnie to zniesmaczylo pisanie w obliczu takiej tragedii ze tym dzieciom sie te renty nie naleza ......
Należą im się renty takie same jak innym poszkodowanym w wypadkach, np. samochodowych. A dzisiaj w TV jeszcze słysze wysyłajcie smsy, caly dochód będzie przeznaczony na pomoc ofiarom i rodzinom ofiar. Ciekawe ile potrzebna im tej pomocy?
Grzesio napisze to samo idz do tych ludzi ktorzy stracili swoich bliskich i powiedz im ze nie chcesz umniejszac ale wedlug twoich statystyk to ta tragedia to wedlug statystyk nie jest tak wielka ...... :( :( :( Zalosne to jest oj Zalosne prosze zastanowcie sie nad tym co piszecie i czasami postawcie sie w ich sytuacji . :( :( :( :(
Nie ja zacząłem ze statystykami. To nasza władza zaczęła trąbić że to najwieksza katasrofa III RP, jak ktoś zauważył nie IV (gdybym był dziennikarzem to bym to wypomniał Lechowi Aleksandrowi). I mam wrażenie że zaczeli robić sobie kampanie wyborczą, zwłaszcza po tym jak dzisiaj Ziobro okazał sie ekspertem budowlanym i wysoko trzymał bryłe lodu tak aby wszyscy mogli go sfotografować (najpierw wziął mniejszy kawałek ale jak zobaczyl że błyskają flashe to wziął jeszcze większy).
Jeśli chodzi o bliskich tych którzy są poszkodowani to mają zapewnioną opiekę psychologów (podawali że jest ich kilkudziesięciu), ciekawe czy tak samo są traktowane ofiary codziennych wypadków.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#109

Post autor: Ania » (pn) 30 sty 2006, 18:08

Enki ja nie musze się stawiać szczególnie w ich sytuacji bo po czesci jestem :? na szczęscie tylko po częsci ...
i uważam ze renty się im należą nigdzie nie napisałam ze nie natomiast uważam ze nie należą im się renty specjalne... bo co to za różnica gdzie ktoś straci rodziców ? i w jaki sposób ? tragedia jest taka sama. Według prawa renat jest przyznawana według zajmowanych dochodów, i tego czy śmierć nastąpiła w drodze do pracy czy też nie, a nie weług tego czy ktoś zginął w tej hali czy w wypadku samochdowym !!!
Po drugie dziwi mnie jeszcze 1 rzecz mówienie ze Ci ludzie stracili dobytek całego życia... trochę to jednak epatowanie tragedią nikt nie szedł tam z całym domem wszystkimi pieniędzy i samochodem... wazne jest z resztą strata ludzi a nie paru kart kredytowych. Z resztą sądze ze dla kogoś kto nikogo nie stracił w tej katastrofie a doznał jedynie lekkich urazów wazniejsza jest strata gołębi które całe życie hodował niż portfela... który pewnie się znajdzie...
Co do smsa to ja tam wysłałam trochę to faktycznie naciągane ale co tam pomogę krwi nie oddam to inaczej się włączę
jak ktoś zauważył nie IV (gdybym był dziennikarzem to bym to wypomniał Lechowi Aleksandrowi)
To ja to ja naczelny krytyk :D
^@^
Obrazek

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#110

Post autor: enki1975 » (pn) 30 sty 2006, 18:26

Co sie z wami dzieje ?? ?? ?? wydarzyla sie tragedia a wy zalujecie pieniedzy na te smieszne renty ?? chcecie z tej okazji dowalic Kaczynskiemu doprawdy wspanialy moment gratuluje wyczucia sytuacji :( czy wazne jest ze ktos powiedzial III RP zamiast IV :( ?? coz za splycone myslenie :( :( :(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#111

Post autor: Ania » (pn) 30 sty 2006, 18:32

Enki nikt nie żałuje pieniędzy !!! masz problemy z czytaniem ???
poprostu uważamy ze należy im się taka sama renta jak innym nie wyższa bo z jakiej okazji ? niby ?

Kaczka sama sobie dowaliła kompromitując się... porpostu jak stała się tragedia to stała się ona w 3 RP ale jak jest wszystko ok to mamy już 4 ... to jest za to przebiegłe myslenie
^@^
Obrazek

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#112

Post autor: enki1975 » (pn) 30 sty 2006, 18:35

Ale po waszych postach do takiego wniosku mozna dojsc :( i dlaczego nie umiecie odejsc na chwile od polityki :(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#113

Post autor: Ania » (pn) 30 sty 2006, 18:41

No to chyba Ty tylko dochodzisz do takich wniosków bo my nasze stanowsiko pokazaliśmy dość wyraxnie :] nigdzie nikt nie pisał zę się renty nie należą :D
^@^
Obrazek

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#114

Post autor: enki1975 » (pn) 30 sty 2006, 18:46

I to sa sluszne wnioski to wy owijacie w bawelne a tak naprawde wiadomo o co wam chodzi :zly:

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#115

Post autor: Grzesioo » (pn) 30 sty 2006, 18:50

enki1975 pisze:I to sa sluszne wnioski to wy owijacie w bawelne a tak naprawde wiadomo o co wam chodzi :zly:
Ja nie owijam w bawełne :) A o co nam chodzi?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#116

Post autor: Ania » (pn) 30 sty 2006, 18:51

Wylecz się z moherozy bo już Ci na rozumienie tekstu pisanego siada :/
Nie zostaną bez srodków do zcyia dostana renty ogromne odszkodowanie i podzielą 2 miliony zł od premiera i prezia...
tyle z moejej strony :]
Kijowska w Faktach podała info o 62 zabitych i 35 zidentyfikowanch ciałach... dziwne bo w tvn 24 cały dzien mówili o 67 zabitych i 59 ciałach zidentyfikowanych...
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#117

Post autor: Grzesioo » (pn) 30 sty 2006, 19:51

A Sakowska (którą bardzo lubię) powiedziała o ok. 70 zabitych. To się chyba nazywa szukanie sensacji.
Troche capsów z wczoraj, z głównych wydań programów informacyjnych.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#118

Post autor: Ania » (pn) 30 sty 2006, 20:08

Ehhh Wysocka dzisiaj nawet ok w typowym dla niej płaczliwym tonie odpowiednim do tej tragedii...
Nie pokazali Durczoka dopiero w sporcie a szkoda :(
W koncu tez był akcent żałoby
Dla mnie żenujące i hienowate było pokazywanie w Faktach tego dziecka 9 letniego którego tragedia jest porazająca a do którego to wszystko jeszcze nie doszło :( okropne to było. Waramosci w podobnym tonie kilka rodzin zaatakowały
^@^
Obrazek

Marlon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#119

Post autor: Marlon » (pn) 30 sty 2006, 22:20

Grzesioo pisze: Należą im się renty takie same jak innym poszkodowanym w wypadkach, np. samochodowych. A dzisiaj w TV jeszcze słysze wysyłajcie smsy, caly dochód będzie przeznaczony na pomoc ofiarom i rodzinom ofiar. Ciekawe ile potrzebna im tej pomocy?
Grzesioo pomoc finansowa to tylko pic na wodę. Liczy się pomoc psychiczna.
Dzisiaj się dowiedziałem, że osoa którą znałem zginęła na targach w Katowicach. Osierocił troje dzieci (najmłodsze 2 lata). I widzę że wsparci psychiczne jest dla nich (jego żony i dzieci) jest bardzo potrzebne.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#120

Post autor: Ania » (wt) 31 sty 2006, 0:16

Marlon bardzo mi przykro ale Grzesioowi chodzi tylko o to ze oni własnie dostaną calą potrzebną pomoc i wsparce... 2 dni temu w takiej samej tragedii zginęły 2 osoby... i gdzie ten szum pomoc psychologów i finansowa ? Sądzisz ze każdy kto straci kogoś bliskiego moze liczyć na taką pomoc ??? Tu tylko o to chodzi. Nikt nie neguje tego ze jest to niezbędne...

A tu o wpadce tvn 24 :D chodzi o rozmowę 112
Tę rozmowę w niedzielę wyemitowała TVN 24: mężczyzna przygnieciony w katowickiej hali prosi o pomoc. Mówi, że jest przysypany metalem, leży na nim nieżywa kobieta. Nagranie było przedstawione jako skandaliczny przykład na to, że w Polsce nie działa numer alarmowy 112 - bo poszkodowany dodzwonił się nie do Chorzowa czy Katowic, lecz do Wrocławia. Zapis rozmowy wydrukowała "Gazeta".


Dziś do redakcji zadzwonił szef biura prasowego prezydenta Wrocławia. Okazało się, że było inaczej. Uwięziony mężczyzna zadzwonił do rodziny we Wrocławiu, rodzina zadzwoniła do wrocławskiej straży pożarnej. I to strażak z Wrocławia zadzwonił do mężczyzny uwięzionego w katowickiej hali i obiecał mu pomoc.

Rozmowa odbywa się tuż po wypadku i strażak próbował wydobyć od poszkodowanego jak najwięcej szczegółów, by przekazać je dalej. Stąd absurdalne z dzisiejszej perspektywy pytanie o ulicę, przy której doszło do katastrofy.

Dzięki informacjom przekazanym przez uwięzionego ratownikom łatwiej było go odnaleźć. Przeżył.
gazeta.pl

RELACJE TOK FM
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ