Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Marek Tejchman

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: michal » (pn) 20 lut 2006, 21:43

Zwłaszcza to ostatnie zdjęcie jest okropne.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Piotrek » (pt) 05 maja 2006, 20:38

To on już w końcu prowadził te Wydarzenia, czy nie?
Ja nie wiem, bo już od ponad 4 miesięcy nie oglądałem ani jednego wydania Wydarzeń.

dolphiness
Chipsy przyszły
Posty: 1
Rejestracja: (czw) 14 cze 2007, 3:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: dolphiness » (czw) 14 cze 2007, 3:40

michal pisze:Zwłaszcza to ostatnie zdjęcie jest okropne.

:shock: Okropne? To ostatnie zdjęcie jest rewelacyjne! W ogóle co za gusta i guściki! Ja to zaraz tu wyklaruję. Marek Tejchman w "Wydarzeniach" : intonacja ciekawa, niewątpliwie oryginalna, zwraca uwagę; materiał jak dla mnie super: Marek w Tejchamn w deszczu - marzenie wielu kobiet, ach, by się tak ukryć z nim pod parasolem :mur: ; makijaż - dramat :/ ; fryzura obecna ;( , co więcej :smiech: , a nawet :evil: . No dobra, może trochę przesadziłam :D . A tak poważnie, facet prezentuje sie dobrze, na zdjęciach wychodzi różnie, włoski zdecydowanie powinny mu podrosnąć, bo uniformizacja polsatowska mu nie służy, ale wydarzenia prezentuje jak sie patrzy i czaruje, że aż strach ... patrzeć :oo . Jak dla mnie: :smile: Podsumowując, twarz idealna i całkiem całkiem męska :-P
dolphiness

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: michal » (śr) 22 gru 2010, 8:26

Przełączając kanały widzę go czasem w TVN CNBC. Wygląda jakby nie spał przez tydzień (a może dłużej) albo przed wejściem na antenę przez godzinę wirował się w pralce.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ