Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Olejnik vs Pochanke

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 25 sty 2006, 10:50

Moim zdaniem to właśnie Olejnik jest bufonem oraz dawno wypalona gwiazdą. Vide jej zachowanie w TVN i konflikt z Justyną Pochanke. W taki sposób postępują tylko wyjątkowo zawistni i podli ludzie.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (śr) 25 sty 2006, 11:43

Jaki znowu konflikt z Dyrektorowa i zachowanie w tvn ???? :>
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 25 sty 2006, 18:58

Aniu masz tak krótką pamięć? Olejnik obrażała się na polityków, którzy przyjęli zaproszenie do porgramu Magazyn 24 h i w ogóle nie chciała z nimi rozmawiać. Podobno sam Walter musiał interweniować w tej sprawie. Ciekawe czemu pani Monika O. zachowywała się jak dziecko?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (śr) 25 sty 2006, 20:14

Ojejej bo Ty pamiętasz wszystko co do Ciebie mówię :P
faktycznie było coś takiego :]
Może miała ku temu powody ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 25 sty 2006, 20:26

Tak - była zazdrosna, nic więcej. Dlatego tez postanowiła za wszelką cenę zniszczyć wschodzącą właśnie gwiazdę tv - niczym macocha z pewnej bajki... Za to w TVP postawiła na swoim - nikt nie ma prawa zajmować się publicystką, no chyba, że jest to jej dawna współpracowniczka D. Wysocka.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Przemek » (śr) 25 sty 2006, 21:02

I teraz dziwic sie czemu Pieńkowska 'gnije' w radiu...

Jak startował "Kontrwywiad" Kamila D. w RMF-ie to bałem się że \\' będą kolejną gwiazdę w plecy.

Czemu oni wywalają tak wielu dobrcyh ludzi, zamiast przyjmować prawdziwe talnety.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (śr) 25 sty 2006, 23:07

Faustusie rozumiem ze pracowałes w tym okresie w TVN że ferujesz takie wyroki :] ???
taaa Justyna wschodzącą gwiazdą :D z tego co wiem to ona wzeszła w zeszłym roku po ślubie :x jak już dawno tam Olejnik nie było :P
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 26 sty 2006, 13:21

Aniu w odróżnieniu od niekórych nie powtarzam niesprawdzonych plot z SE. Sprawa, która poruszyłem była głośno komentowana przez większość gazet i portali w Polsce w okresie, kiedy Olejnik odchodziła z TVN - podobno Monisia próbowała okrężną drogą podciąć skrzydła Pochankę. Poszukaj w necie a znajdziesz...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (czw) 26 sty 2006, 13:54

Ja też nie powtarzam niespradzonych plot z SE i dobrze wiem do czego zmierzasz... może mi pokażesz gdzie na ten temat było w SE ? Nie wiem też czemu onet miałby być w tym wypadku wiarygodnym źródłem informacji ??? wszak jest częścią koncernu ITI :]

Nie twierdzę ze tak nie było ale nie potępiam też Olejnik może miała porpostu prywatnie kose z Pochanke i tyle wątpie by była to jakakolwiek zazdrosć i wygryzanie bo nie miała jej skąd wygryzać aw tamtych czasach Pochanke nie była dyrektorową więc tez nie miała nawet startu do Olejnik
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 26 sty 2006, 22:11

Aniu w "tatmtych" czasach juz wszyscy wiedzieli, że Justyna Pochanke będzie kolejną wielką gwiazdą TVN/TVN24. Wiedziała równiez o tym M. Olejniki. I żadne prywatne kosy nie mają tu nic do rzeczy - to może Warakomską tez usprawiedliwsz, bo miała "prywatne kose" do Joli Pieńkowskiej?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (czw) 26 sty 2006, 23:36

Nie !!! ale ani Warakomska ani Wysocka nie są profesjonalistkami :]
nie sądze zeby wiedzieli bo nie byla żoną Pieczyńskiego... wywindował ją do magazynu 24 h 1 wrzesnia i tam sobei spokojnie siedziała aż do 6 wrzesnia
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 27 sty 2006, 9:21

Pochanke prowadziła Magazyn 24 praktycznie od pierwszego wydania - ona o 17.30, Ryman o 21.30 (lub w okolicach 21.00) - juz wówczas było widać, że Pochanke będzie największą gwiazdą TVN24. To ona, a nie Lis, pokazała profesionalizm 11 września 2001 r. (Chociaż i tak lepsza od niej była moja Jola :x ) I małżeństwo z Pieczyńskim nie ma tu nic do rzeczy - sama dobrze o tym wiesz. Wszak ślub raczej nie wpływa na IQ. Dziwię się tylko, że taka gwiazda jak Monika Olejnik musiała uciekać się do tak podłych zagrywek i wyjątkowo chamskiego zachowania. Dlaczego to robiła? Odpowiedz sobie sama na to pytanie

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (pt) 27 sty 2006, 10:17

pokazała profesionalizm 11 września 2001 r.
:smiech: :smiech: :smiech: :x taaaaa ona i profesjonalizm 11 wrzesnia zachowywała się jak walnięta piała rzucała się nie dawała tej 2 dojśc do głosu... pokazała totalny BRAK profesjonalizmu akurat w tedy
^@^
Obrazek

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Robin » (sob) 28 sty 2006, 23:57

Cieszę się Faustusie, że chwalisz Styś. :P Liczę więc, że będziesz cześciej zaglądać na 19. z jej udziałem, gdyż poziom dziennika w ostatnich tygodniach o wiele lepszy niż w ostatnich miesiącach, mało żenad, ogolnie już coraz mniej to infotainment jest. :x

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Kajetan » (ndz) 29 sty 2006, 11:04

Ania pisze:
pokazała profesionalizm 11 września 2001 r.
:smiech: :smiech: :smiech: :x taaaaa ona i profesjonalizm 11 wrzesnia zachowywała się jak walnięta piała rzucała się nie dawała tej 2 dojśc do głosu... pokazała totalny BRAK profesjonalizmu akurat w tedy
Aniu, oj przesadzasz strasznie.. Nie widzę nic złego w machaniu głową i przerywaniu innym osobom w studio --> pamiętaj, że 11 września był dla TVN24 ogromnym stresującym sprawdzianem - zaledwie po miesiącu działalności już na taką cieżką próbę zostali wystawieni - Styśka spisała się bardzo dobrze --> nawet ci dziennikarze, którzy na wizji byli od lat denerwowali, mylili się itd, a Pochanke w tvn24 od miesiąca pracowała i nawyki z radia pozostały - nie wiem skąd ta twoja złośliwość :? :twisted:

Co do konfliktu Pochanke -Olejnik rzeczywiście takowy istniał.. I nie pisz Aniu, że Pieczyński jej załatwił Magazyn 24 h w jakimś tam okresie, od samego poczatku tvn24 Styśka przygotowywała swój autorski "Magazyn 24 godziny' o 17:30 - walczyła z Olejnik na gości, poczatkowo przegrywała, ale potem juz nie --> sama Pochanke przyznała, że na początku niewielu przyjmowało zaproszenie na samą 17:30, dopiero z czasem tych którzy do programu przychodzili było coraz więcej -> i stawało się tak, że już nieraz o 17:30 byli ciekawsi goście niż o 20:15 :arrow:
183 posty - i super! ]

ODPOWIEDZ