Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Telewizyjna wojna na filmy

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

Telewizyjna wojna na filmy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Grzesioo » (czw) 26 sty 2006, 19:26

Zauważyliście pojedynek TVP kontra TVN na filmy? TVN mocno promuje TYLKO MNIE KOCHAJ a TVP rozpoczyna promocje JA WAM POKAŻĘ. Był ktoś z was na Tylko mnie kochaj? Jakie wrażenia?
TVN chwalił sie dobrym wynikiem otwarcia tego filmu. Mysle jednak że większym hitem będzie Ja wam pokaże. Premiera 10 lutego, co w połączeniu z walentynkami napewno da dobry wynik. Pozatym jest tu więcej gwiazd (z drugiej strony w tym pierwszym występują nominowani i laureatka z Telekamer).

Jest jeszcze druga rywalizacja, na soundtracki.
Tylko mnie kochaj
Ja wam pokażę
Narazie przesłuchałem tą pierwszą. Cóż zwykła składanka. Jak na romantyczną płyte mogłoby być więcej utworów instrumentalnych, czasem słowa są zbędne :D

Dziwne że na żadnej płycie nie znalazły się Strach na Lachy-Dzień dobry kocham Cię albo inny Happysad

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (czw) 26 sty 2006, 22:06

hmm mnie na tylko mnie kochaj nie przyciągnie nawet Zakościelny bo mi szkoda iść na film bez efektów specjalnych :]
Za to na Ja wam pokażę zupełnie nic mnie nie przyciągnie :D moze gdyby była poprzednia obsada... to obejrzała bym na video... a tak jaki sens jest robić 2 czesć z innymi aktorami ?
Sądze ze jednak Tylko mni kochaj bedzi ewiększym hitem bo dziewczyny pobiegną oglądać Maćka Zakościelnego :] z resztą nie tylko nastolatki :x nie oprą się jego urokowi :love: mogli by jeszcze dorzućić tego z Magdy M :P
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (ndz) 05 lut 2006, 18:50

To bardzo intensywne reklamowanie przez TVP filmu "Ja Wam pokazę" odnosi swój skutek. Ten zwiastun zaczyna do mnie trafiać. Zarówno muzycznie (dynamiczny mix najciekawszych fragmentów utworu "Niech mówią, że to nie jest miłość") oraz wizualnie - lato, ciepło, zielono, piękna Wolszczak, którą bardzo lubię, intersująca Niklińska, dialogi takie jakby z lekkim zabarwieniem erotycznym :D. Taki chyba przyjemny filmik o miłości na Walentynki. Mam ochotę go obejrzeć ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Grzesioo » (ndz) 05 lut 2006, 19:06

michal pisze: Zarówno muzycznie (dynamiczny mix najciekawszych fragmentów utworu "Niech mówią, że to nie jest miłość")
Najciekawsze jest to że tego utworu nie ma na soundtracku do tego filmu co według mnie jest bardzo dziwne.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Grzesioo » (czw) 09 lut 2006, 16:12

Film taki sobie, nic specjalnego, no ale to może wina kopii :) W pewnym momencie można się nawet wzruszyć :) Tylko scenarzysta się coś nie przyłozył bo to co miałobyć (tak mi się wydaje) zaskoczeniem, było zaskoczeniem tylko dla Zakościelnego, widz mógł się wszystkiego domyślić.

Hmm dlaczego w takich filmach, romantyczna kolacja jest zawsze przy świecach, z czerwonym winem, na talerzu wykwintna potrawa. W tle meble, conajmnie BlackRedWhite a na scianie 100 calowa plazma. A dlaczego ktos nie zrobi bardziej przyziemnego scenariusza. Piwo , na talerzu kaszanka lub grochówka :) (napewno stworzyłaby niepowtarzalną atmosfere :x), w kącie iskrzy czarno-biały Neptun, zamiast romantycznej muzyki ze sprzetu Hi-Fi za pięciocyfrową kwote (w euro oczywiście :)), wesłoło brzęczy mucha w kloszu lampy. To dopiero byłby ciekawy film :D

Grochowska swój płaszczyk chyba dostała z planu filmowego Casablanki, chyba że teraz będzie taki trend w modzie.

Dziecko, nad którym w TVN-ie były tylko ohy i ahy, jest tak naturalne jak cycki Dody, no może to nie najlepsze porównanie ale nie zagrała najlepiej. Troche ta dziewczynka przypomina mi główną bohaterke serialu "Wybrańcy obcych" (chyba nie było tego filmu w niekodowanej tv ?), tylko że tamta naprawdę dobrze grała a tu wygląda to jak recytowanie tekstów które montażysta dobrze posklejał.

Jednym ze sponsorów filmu bez wątpienia była Nokia :D, nie mogło też zabraknąć bardzo popularnego samochodu, BMW Cabrio (nie wiem jaki model, nie odwiedzam salonów tak pospolitych marek :D)

Ciekawe ilu facetów sprawdzi czy ma pieprzyk ... :x

Pewnie w kinie byłaby inna atmosfera i może inaczej odebrałbym taki film (tego gatunku raczej nie lubie) ale ja go oceniam średnio. Bez wątpienia miał dobry PR, podobnie jak premier :D

Z pewną sceną ( a w zasadzie dwoma) skojarzył mi się refren "... najlepsza na świecie jest miłość w klozecie..." :x

Zachęceni do oglądniecia :x

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Grzesioo » (ndz) 16 kwie 2006, 10:43

Czy ktos z Was oglądał wczoraj po 20 inny film niż Pasja?

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Martin » (ndz) 16 kwie 2006, 12:31

Ja oglądałem Nigdy w Życiu na TVN, bo na Pasji byłem w kinie, a Nigdy w Życiu jeszcze nie oglądałem.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Grzesioo » (ndz) 16 kwie 2006, 17:42

And pisze: Asterix & Obelix: misja Kleopatra - dzisiaj o 20:10 :jupi:
Też lubie te filmy :D, chociaż kreskówki i tak są lepsze.

ODPOWIEDZ