Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anna Kalczyńska czyli wdzięk i klasa w TVN24 :)

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#676

Post autor: pchla » (śr) 23 sty 2008, 8:23

Przemek pisze:A Ani Tata gra w Na wspólnej tatę jednego z głównych bohatewów- Filipa Konraskiego. W Serialu ma na imię Jeremi :D a jego żonę gra Małgorzata Pieczyńska.
Namierzam, ale jakoś namierzyć nie mogę. Nie trafiam na dobre odcinki.

Kwestionariusz Ani:
http://www.wirtualnemedia.pl/article/22 ... zynska.htm
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#677

Post autor: Przemek » (śr) 23 sty 2008, 20:33

W najbliższych dniach go będzie w NW dużo :) Polecam i zapraszam, jak to Pani Justyna mówi :D

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#678

Post autor: pchla » (czw) 24 sty 2008, 13:41

Przemek pisze:W najbliższych dniach go będzie w NW dużo :) Polecam i zapraszam, jak to Pani Justyna mówi :D
Chętnie skorzystam i będę szukać dalej. Czyli z tego wniosek, że w Na Wspólnej zagrała zarówno mama jak i tata Ani.

A wracając do zawodowego życia Ani. Wczoraj miała bardzo pracowity dyżur i świetnie sobie poradziła.

Ania na okładce:

Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#679

Post autor: TinkiWinki » (pt) 23 maja 2008, 10:42

Na blueboxie prezentowała się nie najlepiej :D
Obrazek Obrazek Obrazek

No ale wieczorową porą to już każda kobieta jest atrakcyjna :x
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Figurę to ma całkiem, całkiem :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#680

Post autor: Dawid_sc51 » (pn) 26 maja 2008, 11:46

Anna Kalczyńska powinna chociaż raz w tygodniu prowadzić DZIEŃ PO DNIU, sam się zdziwiłem jak ją zobaczyłem w tym programie, ta prowadząca ma cos w sobie, że jak się ją słucha to, aż informacje same do ucha wpadają.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#681

Post autor: pchla » (pn) 26 maja 2008, 15:04

Dawid_sc51 pisze:Anna Kalczyńska powinna chociaż raz w tygodniu prowadzić DZIEŃ PO DNIU, sam się zdziwiłem jak ją zobaczyłem w tym programie, ta prowadząca ma cos w sobie, że jak się ją słucha to, aż informacje same do ucha wpadają.
Ania powinna pokazywać się częściej na wizji. Wielka szkoda, że można ją oglądać tylko w PiŚ. Powinna wrócić do DnŻ. Z Łukaszem Grassem tworzą bardzo fajny duet jednak 20minut dziennie na wizji to trochę mało. Ania jest urodzoną prezenterką. :(
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#682

Post autor: tobi » (pn) 26 maja 2008, 21:00

20 minut to Ty widzisz. Natomiast program jest przygotowywany dużo wcześniej i więcej. Choć jeśli wydawcą jest ktoś, a nie oni to pozostaje chyba tylko napisać zapowiedzi. Ale muszą przygotować efektowne zapowiedzi, ułożyć kolejność. No na mój gust jakieś 2h, to w sumie 5 dni po 3-4h w pracy. No owszem, mało :x

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#683

Post autor: pchla » (wt) 27 maja 2008, 7:56

Wiem, że praca Ani nie ogranicza się tylko do tych 20 minut i że te 20 minut na wizji wymagają przygotowań. Nie zmienia to faktu, że kiedy Anka pracowała w DnŻ to można ją było oglądać o wiele dłużej. Co lepiej, moim zdaniem, służyło tvn24 bo Ania jest świetną prezenterką z niesamowitym wdziękiem, kulturą języka i taktem.
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#684

Post autor: tobi » (wt) 27 maja 2008, 10:29

pchla pisze:Co lepiej, moim zdaniem, służyło tvn24 bo Ania jest świetną prezenterką z niesamowitym wdziękiem, kulturą języka i taktem.
i dlatego ona prowadzi program w najlepszym chyba 'czasie antenowym'.
Nie da się rozdzielić jednej osoby na pasma dzienne i wieczorne. Można zatrudniać więcej takich właśnie osób, bądź dawać więcej na wizję tych właśnie osóbek.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#685

Post autor: TinkiWinki » (czw) 12 cze 2008, 21:26

Się wydekoltowała na biało czerwono :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek
Czego to ludzie nie wymyślą, rekonstrukcja błony dziewiczej :x Kto daje i rekonstruuje ten się w piekle poniewiera :x Czy jakoś tak :x Jakby tak 70-letnia babcia poddała operacji to Kościół mógłby ja uznać za świętą :x
Ja to bym miał lepszy sposób, Arabowie nie mieliby oporów. Tatuować na czole te które sie puszcza przed ślubem :x Jedno pokolenie i wszystkie byłyby cnotliwe :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#686

Post autor: TinkiWinki » (śr) 18 cze 2008, 15:19

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Na kocu widać tego gościa o którym kiedyś pisałem że siedzi cały dzień w TVN24 :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ