Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Przegl?d

Rozmowy na temat prasy polskiej i zagranicznej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Przegląd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (ndz) 13 mar 2005, 18:11

w ostatnim Przeglądzie jest bardzo ciekawy artykó? podsumówujący przemiany w serwisach informacyjnych ;)
Jest tam też o Dance tylko nie wiem co to za jedna bo nie znam ?adnej Danuty Choleckiej ;) a wy ??? ;) co ciekawe Pochanke doskonale wiedzieli jak napisa? ;)
ale do rzeczy
Wraz z nastaniem Lisa w Polsacie prac? straci?o za to kilku reporterów oraz Dorota Gawryluk, główna gwiazda „Informacji”, za którą nowy szef nie przepada?. W zamian postanowi? si?gną? po nieco zapomnianą Hann? Smoktunowicz,
Skąd to podejrzenie przecie? tam ?adnych animozji nie było.... :D no i zapomniana Smoktunowicz , jak to ta wielka gwiazda ????
Cho? zapewne brakuje mu tego. Któregoś dnia by? zaproszony do studia „Wydarze?” jako komentator. Mia? się wypowiada? na temat USA. Po kilku minutach niemal przeją? prowadzenie. To pokazywa?o, jak się m?czy, stojąc z ty?u.
Wiedzieliście o tym ? ja nie miałam poj?cia o takiej akcji ;)
Teraz objawili się inni świetni dziennikarze – zauwa?a Wojciech Gie??y?ski. Tomasz Sekielski i Tomasz Sianecki zacz?li prowadzi? w?asne programy, a Grzegorz Kajdanowicz poprowadzi? „Fakty”.
No tak to rzeczywiście wielka radoś? dla widzów że Kajdanowicz prowadzi Fuckty...
– W tej rywalizacji nadal wygrywają „Fakty”, ale są ostro naciskane przez pozostałe programy. Program informacyjny TVN jest znakomitym przykładem infotainment, stylu nieco tabloidowego.
Nie wiem czy to takie znakomite ze serwis informacyjny prezentuje poziom Faktu...
– W telewizji publicznej nie można stawia? na m?odzień. Dziwi? się, że taki zespó? w ogóle powsta?. Niefortunnie jest także zatrudnia? Krzysztofa Ziemca i Dorot? Gawryluk, kojarzących się z konkurencyjnymi stacjami. TVP powinna lansowa? osoby przez nią samą ukszta?towane – narzeka prof. Wies?aw Godzic.
Pewnie niech wszystkie stanowiska okupują nietykalni emeryci...typu Guga?a Miecugów itp a m?odzi niech szorują Wc w MBC ;)

oki narazie tyle bo musze się zwija? ;)
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: tobi » (pn) 14 lis 2005, 23:20

troche w tym racji,
bo ja widząc Ziemca widze go w studio TVN24
a widząc Gawryluk widze logo POlSATu
i długo to się nie zmieni

ODPOWIEDZ