Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Omenaa Mensah

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: viper » (pn) 28 sty 2008, 19:28

Ostatnio rzadko widać Omenę w Pogodzie po Faktach.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: pchla » (śr) 26 mar 2008, 11:32

Ale za to widać ją na imprezach:

Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: TinkiWinki » (śr) 26 mar 2008, 17:45

Ciut inna fotka :D
Obrazek

Omena podobno ma jakąś restaurację we Wrocławiu. Wiadomo coś jak się nazywa? Jest jakaś strona?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: pchla » (czw) 27 mar 2008, 7:55

TinkiWinki pisze:Omena podobno ma jakąś restaurację we Wrocławiu. Wiadomo coś jak się nazywa? Jest jakaś strona?
A co wybierasz się? :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: TinkiWinki » (czw) 27 mar 2008, 17:20

Najpierw chcę wiedzieć czy warto. Czy to zwykły fast food z szynką parmeńską, owocami morza, truflami czy coś bardzie ekskluzywnego :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: pchla » (sob) 29 mar 2008, 10:59

TinkiWinki pisze:Najpierw chcę wiedzieć czy warto. Czy to zwykły fast food z szynką parmeńską, owocami morza, truflami czy coś bardzie ekskluzywnego :x
Jaki fast food? Czyżbyś nie wierzył w gusta kulinarne Omeny?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: TinkiWinki » (sob) 29 mar 2008, 18:29

pchla pisze: Jaki fast food? Czyżbyś nie wierzył w gusta kulinarne Omeny?
No jakoś nijak mi nie pasuje kuchnia i Omena :x Zresztą jedyne co mi się z nią kojarzy to jakaś rozbierana sesja zdjęciowa :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: pchla » (ndz) 30 mar 2008, 10:26

TinkiWinki pisze:No jakoś nijak mi nie pasuje kuchnia i Omena :x Zresztą jedyne co mi się z nią kojarzy to jakaś rozbierana sesja zdjęciowa :x
Jesteś taki okrutny :) Omena ma wszak wiele zdolności: prowadziła wakacyjny program, tańczyła z gwiazdami, pogodę zapowiada, bieliznę reklamuje, na imprezy chadza, dziecko wychowuje, a Ty tylko o jednym :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: TinkiWinki » (pt) 16 maja 2008, 20:53

Świetne plaże mają w tej Chorwacji :D Takie wygodne :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: TinkiWinki » (pn) 19 maja 2008, 20:13

Znalezione w sieci. Omenaa to raczej marna zachęta do kupna samochodu. Rzekłbym czarny PiaR :x Zwłaszcza taki wypaćkany :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jeszcze kilka innych :D
[hide] Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/hide]
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Nina
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (ndz) 24 lut 2008, 11:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: Nina » (czw) 22 maja 2008, 14:19

TinkiWinki pisze: Omenaa to raczej marna zachęta do kupna samochodu.
Fakt, jak każda nie do końca ubrana dziewczyna, obojętnie - wymalowana czy nie.
Pytanie do obecnych tutaj przedstawicieli płci brzydszej - który z Was patrząc na te zdjęcia zwrócił w ogóle uwagę na markę samochodu, co? Szczerze proszę.
I pytanie dodatkowe. Który z was po prognozie pogody, prowadzonej przez np. Omeenę, wie czy następnego dnia będzie słońce, czy deszcz? :x
Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Jeżeli z tego prawa nie skorzystasz, wszystko, co napiszesz, może być wykorzystane przeciwko Tobie ;)

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: kamil » (czw) 22 maja 2008, 14:40

Prognozy prowadzone przez Omeenę omijam szerokim łukiem. Delikatnie mówiąc jej nie trawię. :mad:

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: TinkiWinki » (pt) 23 maja 2008, 10:34

Nina pisze: I pytanie dodatkowe. Który z was po prognozie pogody, prowadzonej przez np. Omeenę, wie czy następnego dnia będzie słońce, czy deszcz? :x
Pogody w tv prawie nie oglądam :D Jeśli na TVN-e chwalą sie sprawdzalnością na poziomie 80-90% to ja dziękuję :D Posiłkuję się tą stroną :D
http://www.pogodynka.pl/radary.php
Przed wyjściem klikam sobie w którą stronę przemieszczają się chmurki i już wiem czy zabrać parasol czy nie :D
Nina pisze: który z Was patrząc na te zdjęcia zwrócił w ogóle uwagę na markę samochodu, co?
O kurcze :shock: To tam jest samochód? :x

Właściwie to nie mam nic przeciwko takim fotkom :x Wychodzę z założenia że jak coś jest ładne i miłe dla oka to trzeba to pokazywać :x Tylko zastanawia mnie jedno. Te zdjęcia były chyba robione już po tym jak Omenaa urodziła dziecko :D Czy zastanawiała się jakie będą konsekwencje takich zdjęć dla jej dziecka? Dziewczyna pójdzie do szkoły a tam dzieciaki, które przypadkiem trafiły np. na to forum :x będą się z niej wyśmiewały że jej mam pokazała cycki :x Albo jak będzie miała naście lat chłopaki będą chciały sprawdzić czy ma takie same jak mamusia :x Troche chyba beztrosko postępowała :D No nie wspomnę o jej facecie, co on na to? :D

Kiedyś słyszałem definicję gwiazdy :D Gwiazda niezależnie od tego czy jest słońce czy pada, czy ciepło czy chłodno, czy w pomieszczeniu czy na zewnątrz, gwiazda zawsze chodzi w okularach przeciwsłonecznych :x Coś w tym jest :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Słoneczko zaczęło powoli wychodzić z za chmur ale czy okularki były potrzebne? :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: pchla » (ndz) 01 cze 2008, 15:40

To ja dla odmiany wklejam Omene oficjalną i galową :P

Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: pchla » (wt) 01 lip 2008, 8:15

Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ