Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

LOST - ZAGUBIENI :D

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: Ania » (wt) 22 sie 2006, 16:32

W ostatnim odcinku serialu 24 h :D grał znany z Losta koreańczyk JIN :D grał policjanta ;)
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: Grzesioo » (wt) 22 sie 2006, 16:53

16 września ma w końcu wyjść polskie wydanie DVD Lost I, cena 170 zł za siedem płyt DVD :D

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: Grzesioo » (pn) 30 paź 2006, 19:29


Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: michal » (wt) 31 paź 2006, 0:12

W czwartek między odcinkami Zagubionych był konkurs i można było wygrać te gazetkę (nie wiem czy nawet nie ten numer, ale chyba nie). W sumie wielu było zwycięzców, bo aż 50, ale jakoś ta nagroda nie wydawała mi się specjalnie atrakcyjna i SMSa nie wysłałem :).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: ArO » (wt) 31 paź 2006, 0:27

michal pisze:W sumie wielu było zwycięzców, bo aż 50, ale jakoś ta nagroda nie wydawała mi się specjalnie atrakcyjna i SMSa nie wysłałem
A ja chciałem wysłać bo własnie zauważyłem, że sporo tych nagród. Niestety miałem zablokowane wiadomości wychodzące mimo 109 zł na koncie. :/

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: Ania » (wt) 31 paź 2006, 17:14

UUU to nie zauważyłam :/ a szkoda bo bym sobie wysłała...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: michal » (czw) 02 lis 2006, 19:28

Dziś również będzie konkurs. Właśnie go zapowiedziała Agnieszka Szulim. Ale o tym co będzie nagrodą dowiemy się między odcinkami. Pewnie też gazety. :/
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: Ania » (czw) 02 lis 2006, 22:21

Heheh a ja sie dzisiaj załapałam na SMS :D
Nagroda ta sama co ostatnio ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: ArO » (czw) 02 lis 2006, 22:26

Ja widziałem dziś końcówkę "Plebani" i na pasku było info, że będzie można wygrać nagrody. Niestety zapomniałem i przełączyłem po pierwszym odcinku na inny kanał. Właczyłem dopiero jak sie zaczął 2 odc. :( Ania i wygrałas coś? :>

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: Ania » (czw) 02 lis 2006, 22:35

NIE - tzn wyniki są jutro ale wiadomo że już rozlosowane pomiędzy pracowników TVP pewnie :x
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: michal » (czw) 16 lis 2006, 22:04

Po dzisiejszych odcinkach, zarówno pierwszym jak i drugim jestem w bardzo ciężkim szoku... :shock: No i też bardzo mi smutno.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: Ania » (czw) 16 lis 2006, 22:11

Mnie też bardzo smutno jest pomimo żejacyś kretyni już dawno zepsuli mi zabawe :/ opowiadajac ze Michael zabije Anę i Libby :(

Kurcze jak Ana Lucia zabiła Shannon to chciałam zeby Sayid ją zabił...
Ale potem ją bardzo polubiłam... natomiast z odcinka na odcinek wzrasta moja ogromna antypatia do Jacka :evil:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: michal » (czw) 16 lis 2006, 22:54

Ania pisze:Mnie też bardzo smutno jest pomimo żejacyś kretyni już dawno zepsuli mi zabawe :/ opowiadajac ze Michael zabije Anę i Libby :(
Ja na szczęście nie wiedziałem dokładnie kto i co będzie. Nie można w Polsce gadać o serialu, bo zawsze sie znajdzie jakiś kretyn i chamiszon, który powie za dużo. Mam momenty, że chętnie bym nawet sobie pogadał o serialu i wchodzę na forum. Na gazecie.pl jest w miarę cywilizowane i nie było żadnych spoilerów lub były ostrzeżenia. Ale niestety po śmierci Shannon ku mojemu zaskoczeniu jeden ze stałych użytkowników pochwalił się, że wie więcej i powiedział, że "to nie jedyna laska, którą zabiją w 2. serii". Od tego momentu nie czytam nic, bo ryzyko, że ktoś coś chlapnie jest spore.
Ania pisze: Kurcze jak Ana Lucia zabiła Shannon to chciałam zeby Sayid ją zabił...
Ale potem ją bardzo polubiłam...
Ja jej nie cierpię. Nigdy nie budziła mojej sympatii. Żal mi Libbi.
Ania pisze: natomiast z odcinka na odcinek wzrasta moja ogromna antypatia do Jacka :evil:
Tego to ja chyba nigdy nie lubiłem. Zresztą ja chyba nikogo nie darzę szczególną sympatią, ale Libbi mi jeszcze niczym nie podpadła.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: Ania » (czw) 16 lis 2006, 23:02

Ja na szczęście nie wiedziałem dokładnie kto i co będzie. Nie można w Polsce gadać o serialu, bo zawsze sie znajdzie jakiś kretyn i chamiszon, który powie za dużo.
Dokładnie bo to taki problem napisać że zaraz bedzie spoiler - nie czytać dalej :/
Albo wypowiadać sie w temacie o 3 serii
Mam momenty, że chętnie bym nawet sobie pogadał o serialu i wchodzę na forum. Na gazecie.pl jest w miarę cywilizowane i nie było żadnych spoilerów lub były ostrzeżenia. Ale niestety po śmierci Shannon ku mojemu zaskoczeniu jeden ze stałych użytkowników pochwalił się, że wie więcej i powiedział, że "to nie jedyna laska, którą zabiją w 2. serii". Od tego momentu nie czytam nic, bo ryzyko, że ktoś coś chlapnie jest spore.
Dlatego ja nie zamierzam nic czytać o potterze od chwili ukazania sie ksiazki bo poprzednie 2 mi zepsuli :/
Ja jej nie cierpię. Nigdy nie budziła mojej sympatii. Żal mi Libbi.
No mi obu bo Libby nic nie zrobiła :/ a w zasadzie Ana Lucia tez przeciez nie chciała zabić Shannon...
No i potem było tez pokazane że nie miała łątwego życia :/
Tego to ja chyba nigdy nie lubiłem. Zresztą ja chyba nikogo nie darzę szczególną sympatią, ale Libbi mi jeszcze niczym nie podpadła.
Ja Jacka nie znosze - nadęty bufon i wogole poza tym on jest poprostu zły :/
Np dzisiaj jak wysłał Kate za Sawyerem po heroine :/
To już Sawyer jest lepszy od niego i ma bardziej ludzkie odruchy.
I nie podoba mi sie jak Jack trakuje Kate :[

Ja np lubie własnie Sawyera Kate Sayida :D i Jin...

A jeszcze bardzo mnie zainteresował ostatni odcinek w którym sie okazało że Libby była w psychiatryku z Hurleyem :D Może to sie faktycznie w ich łbach dzieje :x
Kiedyś ktoś napisał że na końcu sie pewnie okaże ze to wszysko sie dzieje w głowie tego psa :x

No i jeszcze jedna uwaga chyba mrs Ecko nie dokładnie oglądał tą taśme bo tam było wyraźnie powiedziane ze " ONI MYSLĄ ŻE ICH PRACA JEST WAŻNA" to wyraźna wskazówka że to jest pic na wode z tymi klawiszami.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: michal » (pt) 17 lis 2006, 0:02

Ania pisze: A jeszcze bardzo mnie zainteresował ostatni odcinek w którym sie okazało że Libby była w psychiatryku z Hurleyem :D Może to sie faktycznie w ich łbach dzieje :x
No to jest ciekawe. Po śmieci Libbi zastanawiam sie jak do tego wrócą.
Ania pisze: No i jeszcze jedna uwaga chyba mrs Ecko nie dokładnie oglądał tą taśme bo tam było wyraźnie powiedziane ze " ONI MYSLĄ ŻE ICH PRACA JEST WAŻNA" to wyraźna wskazówka że to jest pic na wode z tymi klawiszami.
Też tego akurat nie rozumiem czym Eco się tak podniecił. Pewnie jakieś duchowe sprawy whodziły w grę, z psychiką. Jak oni byli w tym bunkrze, to liczyłem na to, że może tam obraz będzie z opóźnieniem i zobaczą jak Michael zabija.


Poza tym coś tam było dzisiaj strasznie bez sensu pomontwane. Raz była noc, a raz dzień. Po broń poszli do Sawyera i było jasno, ale jak wracali do bunkra to już była noc. Potem Eco wyszedł z Lockiem i była nadal noc, ale jak już po heroinę Kate szła w dzień, a wątki z Lockiem nadal się działy w nocy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ