Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

LOST - ZAGUBIENI :D

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#91

Post autor: Ania » (śr) 20 lut 2008, 15:41

Sezonów bedzie 6 koniec w 2010 roku :-D

Sayid tam gra ;D ??? o to musze obejrzeć, bo to niezłe ciacho jest :)

W sumie racja że oni są znani głównie z Losta, no moze za wyjatkiem Locke'a, ale jak się przegląda ich filmografie to sporo grali ;-D

Ja kojarze Juliett z ostrego dyżuru i Jacka z czasów "ich pięcioro"... czyli kiedy jeszcze fajnie wyglądał bo miał długie włosy :x

Sayid grał w jakimś filmie hinduskiego lekarza widziałam kawałki miał krótkie włosy i też fajnie wyglądał...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#92

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 02 mar 2008, 21:08

Nudny ten Lost. Łażą tylko z w te i we w te :x A to ci z plaży idą do Locka, rozdzielają się i Lock idzie do wioski, po drodze jeszcze do chaty. Jack idzie szukać spadochroniarza, później idą szukać następnego. Wszyscy idą znowu szukać Locka. I tak cały czas łażą. :D Oglądałem niedawno Poza światem i tam Tom Hanks się wkurzył i po 9 latach, w krótkim czasie przy pomocy łyżwy zrobił tratwę. :x Ci mają narzędzia, ludzi, nie muszą martwić się o żarcie i tylko raz zrobili tratwę.
Jeszcze w trzecim odcinku wątek z przyszłości z Saydem i Benem mnie zainteresował ale czwarty odcinek znowu się ciągnie. I ten wątek przyszłościowy jakiś taki mocno naciągany. Pewnie okaże sie że to jakaś alternatywna wersja :D Ta szóstka czy ósemka cofnie się w czasie na wyspę i coś zmieni :D Ale to w 6 sezonie :x
Teraz oglądam sobie Jericho, na TV4 od 21 marca. Całkiem ciekawy serial. Zaczyna się od pojawienia się na horyzoncie grzybka atomowego. Łączność pada, nikt prawie nic nie wie. Można dostrzec podobieństwa do Losta. Grupa ludzi, odcięta od świata, kiedy zaczyna się chaos pojawia się super bohater, przywódca w amerykańskim stylu, jak Jack :D Pojawiają się buntownicy, jest kilka osób tajemniczych. Można by się doszukać jeszcze więcej podobieństw. Taki uniwersalny przepis na wielosezonowy serial :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#93

Post autor: Ania » (śr) 26 maja 2010, 21:43

Heh mnie z kolei Jericho nie przypadł do hustu to już wolę 4400 który jest naciągany na maxa

Co do Losta to polecam odcinek 4x5 w ogóle Ci się odechce

Tom Hanks owszem się wkurzył i zrbił tratwę ale nie zapominaj że on nie był na tajemniczej wyspie z której się nie da wydostać

Oni nie mają po co jej robić skoro i tak w kółko się będą kręcić :-D
Ale jedno maxymalnie mnie wkurza... dlaczego oni nie starają się niczego dowiedzieć
Czy mamy tu fanów LOSTA ? a w szczególności takich co finał mają za sobą :D ? Jak wrażenia ? Dla mnie ten serial był jest i będzie wybitny a zakończenie tylko to potwierdziło !
^@^
Obrazek

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#94

Post autor: Haello » (pt) 28 maja 2010, 15:33

Pierwszy sezon mi się bardzo podobał, drugi już mniej, a potem przez coraz bardziej pokręconą fabułę przestałem oglądać serial. Mimo to twórcy i aktorzy wykonali dobrą robotę.
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

ODPOWIEDZ