Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Debata czy Co z t? Polsk? ?

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Debata czy Co z tą Polską ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (ndz) 13 mar 2005, 16:57

Który z tych programów wolicie ? i czy ma to coś wspólnego z tym którego z prezenterów da?ycie większą sympatią ?
U mnie jest tak że nie ma to zadnego związku ;) bardziej od Lisa lubi? Durczoka ale jeśli chodzi o program to wol? ogląda? "Co z tą Polską ?" Uwa?am że program jest bardziej dynamiczny i bardziej skupia uwag?.W Debacie jest za dużo gości naraz i gadają na ten sam temat. Troch? jak u tego debila Pospieszalskiego :) U Lisa gości mnie często 2 tematy i zawsze coś zabawnego się stanie a to były prezio się nie pojawi a to ktoś Lisa do porządku przywo?a, czasem się politycy po?rą ;) ogólnie wol? w?asnie "co z ta Polską ?" ';)
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: tobi » (pn) 14 mar 2005, 13:38

Tak. 'Co z tą Polską' jest moim zdaniem programem bardziej politycznym.
Bym powiedział że show politycznym ale to za dużo, bo takowych w Polsce uwa?am że wciąż nie ma.
Ja ze wzgl?du na Lisa czasami w?ącze by sprawdzi?
jego rzetelnoś? i Jego samego-by?ego mojego idola.
Durczoka co raz bardziej w ostatnim czasie cenie. Program porusza tematy bardziej od strony spo?ecznej.

?le, że programy są nadawane o tej samej porze bo z przyjemnością obejrza?bym oba. I chyba tylko ze wzgl?du na pore i gospodarzy którzy-przypominam Telekamery i ich walki s?owne- są porównywane oba programy.
Ale są w tym samym czasie i nie trzeba chyba nikomu z tego forum t?umaczy? dlaczego. Ciekawią mnie w?asnie wyniki oglądalności, popularności obu programów i odbiorcy. Kto wybiera Lisa.
Bo Durczoka przypuszczam ka?dy mot?och co odbiera TVP
i dziadkowie co jeszcze myślą o Polsce.

PS. Aniu.Temat z forum naszego poprzedniego czy mi się wydaje :?:

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 14 mar 2005, 17:21

Wed?ug danych zaprezentowanych przez serwis wirtualnemedia.pl (jak b?d? miał czas to poszukam i wklej? linka) program Tomasza Lisa cieszy się ogromną popularnością tylko wśród osób starszych, w okolicach 60, rencistów i emerytów, nie zaliczanych do grupy docelowej Polsatu. Ale có? szef programowy może wszystko... inni już dawno wylecieliby z ramówki :D
Tak więc Tobi drogi mylisz się. Niestety pe?nego zestawienia widzów Debaty jeszcze nie widzia?em.
PS sadze ze obu programów nie da się porównywa? - Durczok zajmuje sie bardziej tematyką spo?eczną, u Lisa jest więcej polityki.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (pn) 14 mar 2005, 22:24

PS. Aniu.Temat z forum naszego poprzedniego czy mi się wydaje
Partially ;)
Bym powiedział że show politycznym ale to za dużo, bo takowych w Polsce uwa?am że wciąż nie ma.
w ko?cu Lis chce by? Preziem ;)
osób starszych, w okolicach 60, rencistów i emerytów, nie zaliczanych do grupy docelowej
hehe no to ja się wpasowuje jak najbardziej ;) lat mam tylko 40 mniej ;) i mam rent? ;) tyle że rodzinną...
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: tobi » (wt) 15 mar 2005, 0:30

To napisane przeze mnie g.12.38 p.m

tobi pisze:Durczoka co raz bardziej w ostatnim czasie cenie. Program porusza tematy bardziej od strony spo?ecznej
Tak. 'Co z tą Polską' jest moim zdaniem programem bardziej politycznym.
To Doktofaustus g. 4.21 p.m
doktorfaustus1 pisze: - Durczok zajmuje sie bardziej tematyką spo?eczną, u Lisa jest więcej polityki.

PLAGIAT. I pomyśle? że kolega pisze prace mgr. Nie polecam tej metody, nie polecam :twisted: :roll: :roll: :roll:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (wt) 15 mar 2005, 9:59

great minds think alike ;) takze się Tobi nie dziw ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 15 mar 2005, 10:10

tobi pisze:PLAGIAT. I pomyśle? że kolega pisze prace mgr. Nie polecam tej metody, nie polecam :twisted: :roll: :roll: :roll:
Od razu plagiat. Takie zdanie wyrazi?em już kiedys na konkurencyjnym forum... Rozumiem, że plagiatem będzie jeśli powtórz?, że Ziemia obraca się wokó? S?o?ca...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (czw) 17 mar 2005, 0:14

Zdecydowanie "Co z tą Polską". Ale nie wiem dlaczego. Za specjalnie Lisa nie lubi?, ale zawsze jakoś o tym programie przed 22:00 pamietam, jest często reklamowany i wiem o czym będzie, poza tym lubi? rozmowy czo?owych polityków o Polsce. Czasami prze?ączam na Debat? Durczoka, ale mnie nudzi. Czasami się zagapi? jednak i spo?ni? po reklamach na Lisa i jestem wtedy z?y.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (czw) 17 mar 2005, 22:46

W tym tygodniu nie było problemów z wyborem programu publicytcznego z gatunku show, albo raczej talk-show ponieważ TVP1 retransmitowa?a jazde figurową. Ja s?ucha??m Lisa do 1wszej przerwy ale prze?ączy?em się póŸniej na SZK?O KONTKATOWE TVN24 bo mma doś? wy?ale? Wa??sy i jego wojowniczych zachowa?.Sam sobie szkodzi i oby nie zdziwi? się wyników wyborów do których nie wiem po co i na co mu to kandyduje.

A Lis jak zwykle się w moich oczach poni?y?.
Po co wyskoczy? z tekstem -sami warszawiacy, ja i zapewne nie tylko ja nie wiem nawet po co top mówi? skoro miliony to s?ysza?y i nie wiedza o co chodzi. Po za tym poza s?uchaniem nie potrafi nic i publicznoś? daje lepsze wypowiedzi niz sam Lis. No poza tymi w czo?ówce i na ko?cu. Ale w tym pomaga mu prompter :roll:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (czw) 17 mar 2005, 23:07

O co chodzi?o z tymi Warszawiakami ?
btw... nie podoba mi się to jak Lis traktuje publicznośc :? najpierw pyta potem dyktuje co mają mówi? ewentualnie przerywa... i te powitania na początku...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: michal » (czw) 17 mar 2005, 23:29

Lis się wita? z publicznością jak zwyle w nienaturalny i g?upkowaty sposób. "Dzień dobry, dzień dobry, dzień dobry......" jak sko?czy? to się zapyta? czy wszyscy są z Warszawy. Wi?kszoś? chyba przytakn?la albo nic nie powiedziała. Pyta? się też dwa razy o wiek widza, a raz jeden coś mówi? o braku sprzeciwu PiS-u oraz Platformy (nie pamiętam już wobec czego) i Lis powiedział: "Ale o tym nie mówmy" i zabra? mikrofon.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Ania » (czw) 17 mar 2005, 23:40

aha no to czyli jak zwykle...
faktycznie doś? g?upie pytanie a co to kogo obchodzi skąd jest publicznoś? ?... jak nie Warszawka to won ???
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: tobi » (pt) 25 mar 2005, 11:38

Ja wczoraj wybra?em DEBAT? i byłem bardzo zadowolony z tego programu. Ciekawa dyskusja w wyjątkowym jak na ten program miejscu. Takich dysput z fachowcami powinno by? więcej, ni? wsz?dzie wpycha? polityków i gdzie z takiego programu nie wiele wynika poza ogólnym nie?adem i wrzawą.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 25 mar 2005, 15:33

O czym rozmowaili? O papieżu, czy o świ?tach? Niestety wczoraj ca?kowicie zapomnia?em o tym programie.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (sob) 26 mar 2005, 23:57

A ja oglądałem jak zwykle Lisa. Program by? nudny, troch? się o?ywi? pod koniec. P?a?y?ski - wstyd. Lis dobrze mu dogada? i dobrze zrobi?, że zaprosi? go do grona nierobów.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ