Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Załóż się!

"Dwójka" - rozrywka, kultura, seriale.
Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

Załóż się!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: ArO » (czw) 08 gru 2005, 22:52

Obrazek

Nie ma tutaj chyba ejszcze wątku o tym programie, a Faustus poprosił mnie o to bym dał tu ten skan więc postanowiłem, że założe takowy. Co sądzicie o tym programie, o tym prowadzącym, o gościach zapraszamych do studia? Ja propgram oglądam od samego początku i nie iważam, ze jest on jakąs rewelacją, ale podoba mi się. Widzom również. Wg danych AGB w ostatynim tygodniu oglądało go 4 mln 500 tysięcy widzów, a wg danych OBOP-u 200 tysięcy więcej.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Przemek » (pt) 09 gru 2005, 6:07

Ja ten program lubię i nie rozumiem "naskoków" innych. Ale to aaa mówili maniacy tvn z PEWNEGO FORUM :x .

Bardzo bawiła mnie ta awaria... Myslałem że im cos wybuchło czy cos.. A tu okazało się że prądu nie było. Spoko :P

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: ArO » (pt) 09 gru 2005, 10:31

Kurcze ja oglądałem wszystkie odcinki no, z wyjątkiem chyba 3 tygodnie temu kiedy od 20 do 21 nie widziałem i to chyba wtedy była ta awaria :( Ja widziałem tylko jak dzwięku nie było. Kurcze jak się coś ciekawego dzieje to zawsze nie widze. :P

Awatar użytkownika
krisso
Chipsy przyszły
Posty: 79
Rejestracja: (pt) 05 sie 2005, 13:37
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: krisso » (czw) 02 lut 2006, 11:30

Steffen Moeller w odstawke

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie drugiej serii programu "Załóż się" nie poprowadzi Steffen Moeller. Zastąpi go aktor znany z serialu "złotopolscy" Piotr Szwedes. W prowadzeniu programu bedzie mu pomagać tak jak Steffenowi - Anna Popek.
Obrazek
Steffen Moeller i Piotr Szwedes
Źródło: www.tvp.webstrefa.net

Co wy na to ?? Ciekawe dlaczego ...
KONSTYTUCJA RP z 2 Kwietnia 1997 Art. 54, punkt 1:
"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji"

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Kajetan » (czw) 02 lut 2006, 13:40

Program wg mnie od początku reprezentował nie za wysoki poziom - cóż, przynajmniej mnie nie bawiły żarty i przejęzyczenia Steffena , zakłady gwiazd, zadania jakie wykonywali zwykli ludzie i w końcu to czy Moller dostanie karę czy nie :lol: :x
Gwiazdy zagraniczne zapraszane do programu też nie były z tej "najwyższej półki", ale cóż - do Polski nie przyjedzie specjalnie dla takiego np programu Sarah Connor, Celine Dion czy inne, które występowały w niemieckim "WETTEN DAS", które oglądają miliony Niemców :?
Realizacja na żywo pozostawiała sobie wiele do życzenia - te wpadki realizatorskie, brak dźwięku itd. .. szkoda gadać - no i te sztuczne przerywanie programu :> Miał być hit, wyszedł strasznie nudny program.

Szwedes - gorzej być nie mogło - po tym co pokazał w "Ciao Darwin" nie będę go oglądał, a "Założ się" z nim w roli głównej nie włączę - wolę już Steffena :lol: :/
183 posty - i super! ]

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Piotrek » (pt) 16 cze 2006, 20:51

Przed chwilą w programie "Załóż się" zakończyła się transmisja z Pruszkowskiego basenu "Kapry", gdzie młodzi pływacy konkurowali z jakimś sławnym pływakiem. Zakład obstawiała Justyna Steczkowska, która wygrała.
Na antenie mogliście zobaczyć także nauczyciela WF, który uczy w podstawówce do której chodziłem.

jaro123

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: jaro123 » (sob) 28 paź 2006, 16:12

Szkoda że załóż się zeszło z anteny

od moderatora: może powiedz dlaczego, rozwiń swoją wypowiedź :]
Ostatnio zmieniony (sob) 28 paź 2006, 17:58 przez jaro123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Poland » (ndz) 29 paź 2006, 7:52

Macie racje Załóż się powinno wrócić - na stałe co do jego prowadzących to jestem w kropce bo nie wiem który był lepszy :/
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: looser106 » (śr) 01 lis 2006, 11:10

Oj, wszystko co dobre musi zniknąć. To jest dobry przykład.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

ODPOWIEDZ