Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Taniec z gwiazdami

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: Ania » (wt) 04 mar 2008, 12:04

Oj żałosne to było... ciekawe swoją drogą czemu Czarna Mamba zmieniła barwy ;> ???
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: AsiaMaria » (wt) 11 mar 2008, 10:27

Oj żałosne to było
Żałosne jak cały ten Taniec z (pseudo)Gwiazdami :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: na którym chciałabym się wyżyć ,ponieważ znowu czytam o tym, że ten badziew ma niezłe wyniki oglądalności :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: no nie mogę po prostu tego zrozumieć, co jest ciekawego w jakichś tam dziwakach, którzy nie mają żadnych osiągnięć, a już są nazywani gwizdami :evil: :[ co za beznadzieja :-| :-| :-| nie wiem, co jest fascynującego w podstarzałej Skrzyni która ciągle udaje młodą dziewczynę, pomimo, że już na nią nie wygląda???????? Jest po prostu obrzydliwa :-| :-| :-| :-| :-| :-| Figura to samo - jest stara, brzydka, gruba :-| i w ogóle :-| :-| niech jej cycki spadną w tym pseudotańcu :x jakieś inne czopy, Kaliszuki, Mariny, Dudy, Tamary, Sochy( klon Cichopek tyle, że blond :> )Pudzian, już nie ma gdzie się lansować :] moherowo-praśny "JakaToMelodia"
i kto to może oglądać? Chyba tylko jakieś mohery... :x Rozumiem ,że to mogło się kiedyś podobać, ale teraz to jest karykatura sama w sobie.

Zastanawiam się, czy nie miał racji pewien gość, mówiąc, że "ma bardzo niskie niskie poczucie wartości co do jakości polskiego widza" :what: nie chcę tu nikogo urażac, ale ja się z tym zgadzam. Tym bardziej jest to niebezpieczne, że przez to może nas czekać kolejna durna edycja tego szajsu, a ja tego nie chcę, mam już dość tych pajaców, :evil:

Awatar użytkownika
Bartuś
Coś z niego/niej będzie
Posty: 280
Rejestracja: (pn) 01 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Nowy Sącz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: Bartuś » (pn) 24 mar 2008, 14:30

Cóż ja bym chciał bardzooo żeby wygrał Pudzian :x może wtedy TVN zrozumie, że to już parodia TzG a nie prawdziwe show jakie niewątpliwie było w 1 edycji.

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: AsiaMaria » (śr) 26 mar 2008, 10:54

że to już parodia TzG a nie prawdziwe show jakie niewątpliwie było w 1 edycji.
Ten program był już parodią od 5 edycji, a teraz to już depresja, poniżej poziomu. i to do tego stopnia, że nawet w SMS się z niego nabijają.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: pchla » (śr) 26 mar 2008, 11:26

Oj trudno się nie zgodzić z tymi opiniami. Tvn ewidentnie nie wie kiedy skończyć. Jeszcze bardziej zadziwiający jest dla mnie fakt skąd biorą się tak wysokie słupki oglądalności. Pomijając cały kicz i cekiniarstwo ten program jest jeszcze do tego po prostu nudny.Ile można patrzeć na ocenianie tańca "gwiazd"? Czyżby kwestia przyzwyczajenia?
Samotny biały żagiel ;(

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: AsiaMaria » (czw) 27 mar 2008, 9:50

Jeszcze bardziej zadziwiający jest dla mnie fakt skąd biorą się tak wysokie słupki oglądalności.
To dziwne, tym bardziej, że w TzG nie ma nikogo ciekawego; Figura nie zrobiła za wielkiej kariery :jupi: ,a reszta jest zupełnie nieznana, ale... gwiazdeczki pokręcą tyłkami w kolorowych, krótkich sukieneczkach i fraczkach i polski lud( już nie będę mówić, że ciemny, żeby nikogo nie obrazić :> ) to kupuje.
Program jest rzeczywiście nudny; ja co prawda też lubię taniec, ale mnie nie kręcą puści uczestnicy; ani oni ani jurorzy ani prowadzący nie reprezentują żadnego poziomu, wszystko skupia się na ładnym(???) wyglądzie, ale żeby wykazać jakąś inwencję to już nie. I do tego ta idiotyczna, brukowo-erotyczna otoczka; kto z kim i dlaczego i słodziutka Cycopek jest z Hakielem :zly: a Foremniakowa z Maserakiem :-| :-| :-| :-| itd itd. i wszystko to jedna wielka przesranka :evil:

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: viper » (pn) 11 sie 2008, 21:12

Z pewnego portalu poświęconego TVN dowiedziałem się, że kolejną edycję "Tańca..." wyreżyseruje Jan Kępiński, pracujący m.in. przy Milionerach. Dotychczasowy reżyser, Wojciech Iwański, będzie odpowiedzialny za show "Mam talent".
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: zielarz155 » (wt) 12 sie 2008, 0:39

"Taniec z gwiazdami" i "Gwiazdy tańczą na lodzie" to taki sam szajs! Z początku oglądałem GTNL, rozwalały mnie te kłótnie Dody z Saletą. Ale "Taniec z gwiazdami" to kompletny shit! Jak można to oglądać?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: Ania » (wt) 16 wrz 2008, 23:19

Co takiego zrobiła Popek w TGZ ze tak po niej jadą na forach :D ??? że niby brak klasy itp...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: michal » (śr) 17 wrz 2008, 21:45

Ania pisze:Co takiego zrobiła Popek w TGZ ze tak po niej jadą na forach :D ??? że niby brak klasy itp...
No po prostu blak klasy. Co w tym dziwnego? Przecież od chyba dwóch lat nieustannie go pokazuje.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: Ania » (śr) 17 wrz 2008, 21:57

No po prostu blak klasy. Co w tym dziwnego? Przecież od chyba dwóch lat nieustannie go pokazuje.
:x :x a ja już wiem o co chodziło o reklamę tego programu który prowadzi pytanie na śniadanie czy coś tam...
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: viper » (śr) 17 wrz 2008, 22:42

Właśnie, czy wypada reklamować program nadawany w innej stacji?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: AsiaMaria » (czw) 02 paź 2008, 10:31

Miałam nic już nie pisać o tym shitowym show, ale muszę, gdyż moim zdaniem to najgorsza edycja. A wszystko przez tę okropną, nachalnie lansowaną przez stacją na T***, pseudobaletnicę niejaką Natalię L***, szlag minie trafia, jak ją widzę, pozwolę sobie nawiązać do cytatu pana W*** : "nie wiem, czy się ze***"

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: viper » (ndz) 11 sty 2009, 20:16

Kompletowana jest obsada kolejnej edycji - w tygodnikach telewizyjnych piszą, że jedną z gwiazd ma być Shazza.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: looser106 » (pn) 12 sty 2009, 14:35

Widać, że nie mają już kogo brać. Niech będzie jeszcze Marcin Miller, to będą walczyć w przerwie pomiędzy swoimi "tanecznymi występami" na hity disco-polo.
Tak z ciekawości, jak z oglądalnością TZG, spada, rośnie?
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

ODPOWIEDZ