Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TWARZE TVN24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#166

Post autor: TinkiWinki » (czw) 31 sty 2008, 17:15

Ona ma jakieś dzieci? :>
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#167

Post autor: iza_88 » (czw) 31 sty 2008, 18:19

TinkiWinki pisze:Ona ma jakieś dzieci? :>
Tak, ma syna Jerzego z byłym mężem Grzegorzem Wasowskim :P
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#168

Post autor: pchla » (czw) 31 sty 2008, 18:21

TinkiWinki pisze:Ona ma jakieś dzieci? :>
Ma. Syna :) (o Iza wyprzedziłaś mnie :))

Fragment wywiadu z Gali, gdzie Monika mówi o synu :D
ROBERT: Czy twój syn jest do ciebie podobny?
MONIKA: Nie wiem, czy ma to po mnie, ale mój syn jest bardzo dobrym człowiekiem. Ma poczucie humoru, ale to odziedziczył po ojcu - Grzegorzu Wasowskim. Kiedy nie pracowałam w telewizji i ciągle go o coś pytałam, mówił: "Co, teraz robisz ze mną domową "Kropkę nad i"?". Jurek traktuje mnie z dystansem. Mówi, że kiedy pracuję, jestem skoncentrowana, a potem mam już odłączone baterie.

ROBERT: To prawda. Ja też przekonałem się, że twój syn jest wyjątkowy. Ma zadziwiająco celne uwagi i spostrzeżenia. Pamiętam, jak pół roku temu powiedział, że Lepper po wyborach będzie marszałkiem. Potrafisz być dla niego mamą gotującą obiadki?
MONIKA: Potrafię, ale mam wąski repertuar. Makaron z pesto, czasami ryba. Jurek daje mi to do zrozumienia, ale ma litość nade mną i nie mówi mi tego prosto w oczy...

ROBERT: Zapracowałaś ciężko na swoją niekwestionowaną pozycję w polskim dziennikarstwie. Czy masz poczucie, że coś przez to straciłaś?
MONIKA: Bardzo ciężko pracowałam na swoje nazwisko. Choć ostatnio miałam zabawne sytuacje, gdy wysyłałam politykom SMS-y z krótkim pytaniem: "Czy się spotkamy? Olejnik", odpowiadali: "A o co chodzi, panie prokuratorze?". Godzinami wystawałam pod Sejmem, by nagrać jeden krótki, ale ważny dźwięk. Wystawałam nawet do trzeciej nad ranem. Nie miałam wakacji, czasu na leniuchowanie. Biegałam od konferencji prasowej do konferencji prasowej. W międzyczasie załatwiałam kredyt na mieszkanie i nawet nie miałam chwili, by zastanowić się, kto na tym korzystniej wychodzi. Ja czy bank. Byłam szalenie pracowitą osobą. Na pewno coś za to poświęciłam. Nawet się nie obejrzałam, a mój syn jest już dorosłym mężczyzną.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#169

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 03 lut 2008, 13:40

iza_88 pisze: Tak, ma syna Jerzego z byłym mężem Grzegorzem Wasowskim :P
To ten od Manna I Materny i KOC-a? :D Ciekawe, taka poważna kobieta i taki śmieszek :x Jak widać amor jest ślepy :x

Sie powodzi ludziom w tym TVN-ie. Wożą się po całym świecie :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#170

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 10 lut 2008, 11:30

Obrazek Obrazek

Jakaś imprezka firmowa? (25.10.2007)
Obrazek

:twisted:
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#171

Post autor: pchla » (pt) 15 lut 2008, 11:05

A ja bardziej służbowe zdjęcia znalazłam:
Z cyklu Knapik do Jasińskiego:

Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#172

Post autor: Dżasta » (pt) 15 lut 2008, 21:34

:lol: Maciek to się chyba przyśnił wczoraj panu ministrowi i z pewnścią koszmarny to był sen :lol: Ależ był upierdliwy. I na korytarzach sejmowych i na konferencji w tej nowej sali konferencyjnej. Aż się marynary pozbył :lol:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#173

Post autor: pchla » (sob) 16 lut 2008, 10:55

Sytuacja była dosyć dziwna i inspirująca. Nawet Sianecki zrobił materiał zatytułowany Wielkie ucieczki na cześć postawy byłego ministra. Ale ten już reklamuje w innym wątku z wiadomych względów ;)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#174

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 24 lut 2008, 16:17

Ja to nawet rozumiem Jasińskiego. Podobnie miałem w szkole. Nauczyciele mnie męczyli jak Knapik Jasińskiego. Nie miałem nic do powiedzenia a ci non stop

jakieś pytania :x Co pozostawało? Zwiesić głowę i czekać aż przestaną lub zadzwoni dzwonek :x

Wszystkie panie w tv wyglądaja ładnie i "gładziutko" :D a na zbliżeniach widac rózne syfki :x
Obrazek
Pani pojechała w teren, zabrakło profesjonalnej mejkapistki i prawda wyszła na jaw. Piekne panie z telewizji mają jednak wady :D

Nie wiem czym ten młodzian sobie zasłużył albo komu :D że niedługo po debiucie pojechał do US i A :D Skoro tam już pojechał to mógł się schludnie ubrać.
Rozumiem amełykańsky luz ale to w końcu Oskary, wszyscy chodzą we frakach. A ten dżińsiątka, jakiś sweterek, kołnierzyk od koszuli w nieładzie.
Obrazek Obrazek
Lepiej ubrany to ja chodzę krowy doić :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#175

Post autor: pchla » (czw) 13 mar 2008, 8:55

Krzysztof Górlicki z "Obserwatorem Internetu" :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#176

Post autor: kamil » (czw) 27 mar 2008, 16:21

Magda Sakowska z synkiem :D
Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#177

Post autor: TinkiWinki » (czw) 27 mar 2008, 17:27

Co on taki zdziwiony obiektywem? Mam telewizyjna, tatuś telewizyjny, powinien mieć to w genach :D Aaa, on wyssał z mlekiem matki obycie z kamerą a to obiektyw aparatu :x
Obrazek
A gdzie piwko? :x Jarek założył nawet okulary coby filmy lepiej widzieć :x A Górlicki jaki skupiony bawi się myszką :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#178

Post autor: pchla » (ndz) 30 mar 2008, 16:05

Z cyklu: znajdź Sylwię W.

Obrazek

I nos Sylwii W.:

Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#179

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 30 mar 2008, 17:14

pchla pisze: I nos Sylwii W.:
Jak możesz jej wytykać nos. Taki nos to skarb u dziennikarzy. Łatwiej im go wtykać w nie swoje sprawy :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#180

Post autor: pchla » (pn) 31 mar 2008, 10:04

TinkiWinki pisze:Jak możesz jej wytykać nos. Taki nos to skarb u dziennikarzy. Łatwiej im go wtykać w nie swoje sprawy :x
Ja nic nie wytykam :P Ja tylko stwierdzam oczywistą oczywistość, że na tym ujęciu jest jej nos :)
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ