Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TWARZE TVN24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#181

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 27 kwie 2008, 12:02

Jakaś nowa w Białymstoku
Obrazek ObrazekObrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#182

Post autor: tobi » (czw) 01 maja 2008, 21:11

dziś o 13.30 byly spore problemy techniczne. Pani Danuta Kondratowicz powiedziala, ze nie mają polaczenia z pawlem lukasikiem, za chwile, nie ma kolejnego polczenia, patrzy w bok i mowi, czekam na informacje od rezyserki co robimy. Dzialo się jak malo kiedy :lol: Ale Pani Danuta to często ma pecha jak już sie pojawi na wizji, za malo dyzurow i brak obycia jednak wychodzi, albo zwykla zlosliwosc rzeczy martwych.Moze nie lubia ja kamery TVN24, zas lubia kamery mniejszych anten jak choćby niegdysiejszego RTL 7 :x

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#183

Post autor: TinkiWinki » (czw) 08 maja 2008, 16:15

Nie lubię tej pani
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Często,a właściwie prawie zawsze używa zwrotu Wszyscy. Wszyscy czekamy na informacje o Fritzlu, Wszyscy chcą poznać szczegóły ... Tak sie składa że mnie to nie interesuje. Tak samo było pod Grenoble. Wypytywała o rzeczy które większość ludzi nie powinny interesować, bo to niezdrowe zainteresowanie. Przez nią ludzie dowiadują się informacji których wcale nie chcą.

Jeszcze druga pani, też przesadnie dociekliwa ale w granicach dobrego smaku :D
Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#184

Post autor: tobi » (czw) 08 maja 2008, 19:53

głosuję na pierwsza Panią :D, czyli na Panią Dagmarę Kaczmarek. Dużo lepsza, druga Pani mi wizualnie nie pasuje, wygląda jak uczennica liceum. I te jej głupkowate czasami relacje.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#185

Post autor: pchla » (pt) 09 maja 2008, 8:01

TW zgadzam się z Tobą jak rzadko. Też nie lubię Dagmary Kaczmarek nazwanej kiedyś przez Krzysztofa Górlickiego: Kaczmarą :P Jak nadawała relację we Francji to myślałam, że ten strwożony głos, sztuczne emocje i egzaltowane wypowiedzi to takie debiutanckie popisy, ale w Austrii robi to samo. Do tego kompletny brak taktu i wyczucia. Coś strasznego.
A Sylwię lubię. Sympatyczna dziewczyna do zadań specjalnych :)
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#186

Post autor: tobi » (śr) 14 maja 2008, 10:37

pchla pisze:Brygida zawitała do Dnia na żywo w tygodniu. :) Oczywiście w białej, komunijnej bluzce. Ale i tak miło ją widzieć. Dobrze by było gdyby to ona częściowo zastąpiła Magdę w DnŻ. Przynajmniej byłoby profesjonalnie :)
pchla pisze:
tobi pisze:no ale ma o 18.30 SKANER POLITYCZNY jako druga prowadząca ten program. Chyba, że na zmianę z Anitą Werner, która by prowadziła częśćiej niż raz na 2 tyg. Oj brakuje już im ludzi, dużo programów. W ostatnich m-cach 2 osoby odeszły.
Nie zapominajmy, że jest jeszcze Małgorzata Łaszcz. Ona prowadzi Skaner w poniedziałek i wtorek gdyby wzięła jeszcze środę Brydzia mogłaby spokojnie odciążyć DnŻ. Ale i tak myślę, że będą kogoś poszukiwać nowego. Chyba, że Marta Kuligowska po powrocie dołączy do DnŻ :)
nie sądze, by kogoś z rynku brali. Mają sztab reporterów, ostatnio dwóch wciągnęli do Dnia na Żywo i mają praktyki. Oni oszczędzają na ludziach, płacą im śmieszne pieniądze, często nie-rynkowe. Prędzej z Panią Martą wynegocjują szybszy powrót, wszak Pani Sakowska miała tylko 7 m-cy urlopu macierzyńskiego, a Pani Marty Kuligowskiej nie ma już we wrześniu będzie równo rok.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#187

Post autor: TinkiWinki » (sob) 17 maja 2008, 12:18

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#188

Post autor: TinkiWinki » (sob) 24 maja 2008, 21:10

Jedna z moich ulubionych twarzy yyy TVN24.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ma tylko yyy jedną yyy wadę :D W swoich relacjach yyy nadużywa literki Y :x
Ma troszku czarownicowaty nos :x ale mi i tak się podoba :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#189

Post autor: TinkiWinki » (wt) 10 cze 2008, 15:48

Jakieś zaległe
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#190

Post autor: pchla » (śr) 11 cze 2008, 7:53

TW jak Ci się podoba Sylwia Walendowska w EURO Cafe? :P
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#191

Post autor: tobi » (śr) 11 cze 2008, 19:55

mi się nie podoba. Przypomina mi ona wyglądem uczennice podstawówki. Choć merytorycznie nie jest zła, ale występuje ona w tv, to ocenę daję jej taką jak wcześniej-wizualnie.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#192

Post autor: TinkiWinki » (czw) 12 cze 2008, 17:35

pchla pisze: TW jak Ci się podoba Sylwia Walendowska w EURO Cafe? :P
Dłużej nie zdarzyło mi sie oglądać tego programu. Ekspert Tomaszewski mnie skutecznie zniechęca :x Widziałem tez jakąś symulację komputerową :D To śmieszniejsze niż pomysł z telefonami komórkowymi :D
A Sylwie oceniam tylko po capsach znalezionych na innym forum :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Po wyglądzie prowadzącej powiedziałbym że to program dla mężczyzn ale raczej nie piłkarski :x Chyba ją ciut poniosło z tymi ustami :D Ale pewnie Tomaszewski był zachwycony? :x

Kiedyś tam uchwyciłem :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#193

Post autor: pchla » (czw) 12 cze 2008, 18:41

TinkiWinki pisze:Po wyglądzie prowadzącej powiedziałbym że to program dla mężczyzn ale raczej nie piłkarski :x Chyba ją ciut poniosło z tymi ustami :D Ale pewnie Tomaszewski był zachwycony? :x
Tomaszewski tak :D Oni są nawet na ty ;P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#194

Post autor: Dżasta » (czw) 12 cze 2008, 21:15

Właściwie mogłabym zapodać te capsy w wątku Kuźniara, ale mi o tę wyższą i przystojniejszą twarz tvn24 chodzi :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#195

Post autor: TinkiWinki » (czw) 12 cze 2008, 21:20

Agata Adamek
Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ